Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 45 (45 összesen)
  1. #26
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Simracing tv-n már nézegették. 160$ körüli árat mondtak rá, ami egy 40eFt körüli árat jelenthet itthon
    Ez egy rakás kaki. Ami még drága is.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  2. #27
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ez egy rakás kaki. Ami még drága is.
    engem sem vágott a falhoz

  3. #28
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Hiába a sok gomb, meg ergonómia, meg mittudomén mit emlegettek még, a 270°-os max. elfordulás miatt esélytelen. Legfeljebb dirt2, NFS és hasonló arcade játékokhoz használható. Kár érte
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  4. #29
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Hiába a sok gomb, meg ergonómia, meg mittudomén mit emlegettek még, a 270°-os max. elfordulás miatt esélytelen. Legfeljebb dirt2, NFS és hasonló arcade játékokhoz használható. Kár érte
    Igen, ezaz, na meg a pedálok... pfff
    Nincs kuplung pedál, ráadásul az eddigi TH-s kormányaim pedáljai mind mind kényelmetlenek voltak, rossz szögben mozogtak (amíg mozogtak ) és keveset, azt is túl puhán.
    Ennek a kialakítása semmit sem változott azóta.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  5. #30
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    A kuplungot azért nem említettem, mert már más árkategória. G25 már nincs, és a G27, Fanatec kormányok, amihez kuplungpedál is jár, egy kicsit (jó sokat) feljebb vannak árban. De rengeteget számít a kuplung egy rajtnál. Azóta tudok kipörgő kerékkel 2-3-4 embert lenyomni a rajtnál, mióta G25-öm van. Az első kanyar már más kérdés
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  6. #31
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    A kuplungot azért nem említettem, mert már más árkategória. G25 már nincs, és a G27, Fanatec kormányok, amihez kuplungpedál is jár, egy kicsit (jó sokat) feljebb vannak árban. De rengeteget számít a kuplung egy rajtnál. Azóta tudok kipörgő kerékkel 2-3-4 embert lenyomni a rajtnál, mióta G25-öm van. Az első kanyar már más kérdés
    Én ha rajtnál a kuplung pedált használom akkor 2-3-4 ember előz meg. Tanííííííííts.
    Simán gombra raktam...
    A pedált csak akkor használom, ha feelingből vezetek (3 pedállal, H váltóval).
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  7. #32
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    A kuplungot azért nem említettem, mert már más árkategória. G25 már nincs, és a G27, Fanatec kormányok, amihez kuplungpedál is jár, egy kicsit (jó sokat) feljebb vannak árban. De rengeteget számít a kuplung egy rajtnál. Azóta tudok kipörgő kerékkel 2-3-4 embert lenyomni a rajtnál, mióta G25-öm van. Az első kanyar már más kérdés
    Rajthoz tényleg a gombra tett kuplung a leggyorsabb, ahogy Nibi is írta már.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  8. #33
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    A kuplung pedál érzékenységét 100%-ra állítottam. Így kb. olyan, mint a valóságban, kb félig fel kell engedni, hogy elkezdjen fogni. Onnan egy nagyon kicsit csúsztatni kell, és mehet. Ja, és persze a gázt is el kell találni hozzá. Nem kell padlógáz. Persze autófüggő. Az Abartnak mehet a padló, és leugrasz a kuplungról, akkor sem pörög ki
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  9. #34
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Én ha rajtnál a kuplung pedált használom akkor 2-3-4 ember előz meg. Tanííííííííts.
    Simán gombra raktam...
    A pedált csak akkor használom, ha feelingből vezetek (3 pedállal, H váltóval).

    Én kuplunggal rajtoltam mellőled a Bogárral és ha jól megnézed jobban is indultam el picit, mint te...viszont a 2-esbe váltást cserébe kicsit elrontottam, így jöttünk ki egy hajszállal a te javadra a szituból.

    Viszont az igaz, hogy te a H-val nyomod a futamokon?

  10. #35
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Srácok, ez a kormány sejtéseim szerint 25 és 30 rongy között fog kikerülni a polcokra és ha a DFGT jelenlegi árát nézzük, akkor komoly konkurencia lehet neki. Ebben minőségibb anyagok vannak, mint a DFGT-ben (itt-ott vmi fém nevű dolog ), szíjhajtású neki a bele, jó a volán kidolgozása és a külfödi fórumokon se nagyon látnám, hogy fikázzák, hanem inkább ellenkezőleg.

    A Momo-val meg milyen sokáig elvolt a nép teljes áhítattal a 270 fokkal , itt a volán átmérője is nagyobb, ami segíti a precízebb mozgást... ki tudja, lehet hogy éppen elég az a 270 fok, vagy kárpótol érte a többi dolog. A kuplung meg már másik egy másik árkategória tartozéka... a Ferrari F430-ban az amúgy sincs, ez meg egy replika

    Én mindenesetre nyitott vagyok, amíg a kezem közé nem szorítok egyet...

  11. #36
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375

    TRUSMASTER 360 MODENA Pro

    sziasztok!
    bocs h részben offolok, de tud valaki valamit a fent említett cuccosról? (THRUSTMASTER 360 MODENA Pro)
    Utoljára módosította: zolibphc; 2010. 11. 10. 11:16. Indoklás: korr

  12. #37
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok!
    bocs h részben offolok, de tud valaki valamit a fent említett cuccosról? (TRUSMASTER 360 MODENA Pro)
    THRUSTMASTER.

    Szabi!
    Látom ha gyorsan olvasol, akkor az értelmezésed látja kárát.
    Csak akkor H váltózok ha funolok! Ez elő szokott fordulni bajnokira felkészüléskor is (még az első napokban), meg offline is. De ritka.
    Viszont ez a kuplungos rajtod meglepő. Amiért ilyen ügyi voltál, tessék--->
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2010. 11. 10. 11:23. Indoklás: Látom javítottad a helyesírást, én akkor törlöm az enyémből. :)
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  13. #38
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    THRUSTMASTER.

    Szabi!
    Látom ha gyorsan olvasol, akkor az értelmezésed látja kárát.
    Csak akkor H váltózok ha funolok! Ez elő szokott fordulni bajnokira felkészüléskor is (még az első napokban), meg offline is. De ritka.
    Viszont ez a kuplungos rajtod meglepő. Amiért ilyen ügyi voltál, tessék--->
    ctrl c ctrl v-ztem, és utána láttam h kimaradt 1-2 betű. de korrigáltam

  14. #39
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok!
    bocs h részben offolok, de tud valaki valamit a fent említett cuccosról? (THRUSTMASTER 360 MODENA Pro)
    Szerintem ha egy kicsit visszaolvasol kiderül!
    Nibi! Nekem is küldhetnél sütit

  15. #40
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg kishawer írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ha egy kicsit visszaolvasol kiderül!
    Nibi! Nekem is küldhetnél sütit
    Visszaolvastam, és pár dolog kiderült F430-ról (remélem jól ment a ctrl c+v), de engem 360 MODENA érdekelne!(érdekelt volna)

  16. #41
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Visszaolvastam, és pár dolog kiderült F430-ról (remélem jól ment a ctrl c+v), de engem 360 MODENA érdekelne!(érdekelt volna)
    Én abban tudok segíteni, hogy nekem volt/van 360-asom, de a sima nem a pro. Annyit tudok róla mondani, hogy gumipók (szerő gumirúd) húzza vissza középre a kormányt, és előbb utóbb rojtosra szakad, és kapec neki, valamint a rugók is elég hamar elfáradtak... Kezdő kormánynak jó, de igazából eddig egyik TH-val sem voltam megelégedve tartósság szempontjából. Pedálok meg übergagyik... Mivel úgy látom a pro-ban is ugyanaz a kormány üzemel, így nagy reményt ne fűzz hozzá.
    Most a 360-ast ugyan használom, de csak kiegészítő gomboknak a G25-re. (Bár jelenleg az se üzemel mert valami érintkezési hibája van, és nincs kedvem tökölni vele. )

    Kishawer, majd ha eljössz, kapsz.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  17. #42
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Én abban tudok segíteni, hogy nekem volt/van 360-asom, de a sima nem a pro. Annyit tudok róla mondani, hogy gumipók (szerő gumirúd) húzza vissza középre a kormányt,
    Olyasmi nekem is volt. Nem 360-as, valami még régebbi, de tényleg az volt benne. Amikor kinyúlt, kicseréltem gumipókra
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  18. #43
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Mint tudjátok én maximálisan a 500+ fok híve vagyok, és nagyon jó és hasznos dolognak tartom.... de ettől függetlenül attól még azt vallom, hogy azért egyáltalán nem létszükséglet a dolog és még talán élni is lehet nélküle ...És még az sem igaz ide, hogy lehet, csak érdemes...


    Egyébként a Momo-hoz viszonyítva itt nagyobb a kormány átmérő, ami 13%-os növekedést okoz a kerületben, ami precizitásban egy vmivel 300 fok fölötti Momo-nak felel meg.
    Ehh... nem nagy különbség, de ha má' kiszámó'tam, akkor leírom vazze...

  19. #44
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Hiába a sok gomb, meg ergonómia, meg mittudomén mit emlegettek még, a 270°-os max. elfordulás miatt esélytelen.
    A 270° vs. 900°-ról folytatott "értekezésnek" külön topikot nyitottam, ide lehet ereszteni az agarakat!

    Kell-e az a 900 fok?

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •