Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (114 összesen)
  1. #26

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    Pension Eliot
    Zebetin 177 - Brno
    Ára : 13.300,-Ft/ 2 ágyas szoba/éj
    Holnap délutánig van rá opció ((( Magyarul ha holnap du-ig lefoglaljuk akkor okés a dolog. Ennyit tudtam intézni. Vélemény?
    Babinszki Gábor

  2. #27
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    Idézet Eredetileg Captain írta
    Pension Eliot
    Zebetin 177 - Brno
    Ára : 13.300,-Ft/ 2 ágyas szoba/éj
    Holnap délutánig van rá opció ((( Magyarul ha holnap du-ig lefoglaljuk akkor okés a dolog. Ennyit tudtam intézni. Vélemény?
    Veszélyes. Szerintem a 4080 Ft/éj/fő jobban hangzik, még arra várok, hogy a verseny alkalmával emelnek-e rajta. Az IBUSZ-os hölgy aszongya, hogy 90%, hogy nem.
    Szerintem ne foglaljátok le, mert ha mégse jön össze az enyém, akkor van elfekvőben néhány olcsóbb, csak szóltam, hogy erre áljanak rá!

    Ez csak az én véleményem. Plusz lassan össze kéne írni egy listát, hogy kinek kell jegy, mert akkor meg kéne rendelni, mert nem tudom meddig lehet elővételben!!!

  3. #28
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    Újabb, lehangoló infók:
    - a 4080 forintos hely már tele van
    - van egy másik, csütörtökig lehet lefoglalni: 7200 Ft/éjszaka (RABLÁS!!!)

    Na szóval, kérdés Babinszki Gabihoz: Amit ajánlottál, az elúszott, vagy meg van még, vagy kemping vagy mi?

    Kérdés az egész társasághoz: Komolyan gondoljuk-e, hogy kimegyünk (én nagyon mennék, már az se érdekel ha kempingbe), mert akkor tényleg kéne egy névsor és meg kéne rendelni a jegyeket, nehogy az is elfodjon!!!!

    12 ojuró elővételben, 10 ojurót kell csengetni postaköltségnek 10 jegyenként, tehát a 10-et rendelünk, akkor 13 ojuró/fő. (ha csak egyet, akkor 22, úgyhogy várom az igényeket!)
    A fizetés bankkártyás módszerrel működik, úgyhogy majd kiválasztunk valakit, aki rendel és neki átutaljuk a pénzt (ha megbíztok bennem, én is bevállalom!).

    Röviden ennyi!

  4. #29

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    Elúszott az a szállás. Péntekig le kellett volna foglalni.
    Babinszki Gábor

  5. #30

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    Én több emberkével beszéltem itt akit érdekel de nem írja senki !!!
    Akkor most mi van ??
    Én sátrazni nem akarok az tuti ! )
    De mehetünk !!
    ""Ízi rájder öcsém !!"" RaCiNg TeAm

  6. #31
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    Idézet Eredetileg Fata István írta
    Én több emberkével beszéltem itt akit érdekel de nem írja senki !!!
    Akkor most mi van ??
    Én sátrazni nem akarok az tuti ! )
    De mehetünk !!
    Azokat a k.rva jegyeket kéne már megrendelni, de nem szól senki!!!

    Én ha kell már a kukakonténerben is alszom, vagy a kocsimban, csak mennnnnyyyyyünk má'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. #32

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    szasza
    én biztosan megyek, ez már eldőlt, azt még nem döntöttem el, hogy kocsival, vagy vonattal, ha csütörtökön megyek, akkor vonattal (csütörtökön be lehet menni a pályára, az aszfaltra, kis szerencsével be lehet pofátlankodni a box-ba, de legalábbis a célegyenesből bebámészkodni )
    Sátorral leszek, és ott veszem a jegyet.

  8. #33
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    Én péntek hajnalban indulok kocsival, hogy legkésőbb délre odaérjek, szállás majd eldől, jelentkezőket várok magam mellé, min. 3-an még befértek, jegyet neten kéne megrendelni, me' úgy occsóbb.

    De mostmán tényleg lépjünk valamit emberek!!!!!!!!!!

  9. #34
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    Na emberek!
    Az itthoni utazási irodánál 5000 Ft a hétvégi bérlet.
    Két kérdésem lenne:
    1. Ki az, aki jönne?
    2. Mindenki intézi magának a jegyet (a partner, aki teríti itthon, ritka kezelhetetlen jószág, másfél hétbe telt nekik ezt az infót eljuttatni az IBUSZ-ba), vagy rendeljem meg nektek (itt már sínen vannak a dolgok, lehet más irodáknál kezdődne előről a szarakodás)?

  10. #35
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    Most már tényleg szervezzünk! Mondom, 3 embert tudok vinni, nagyon legrosszabb esetben is max 5000 Ft kérek benzinre/fő, 5000 Ft a jegy.

    Nem akarok lecsúszni róla, egyedül meg nem akarok menni, sokan jeleztétek hogy jönnétek, úgyhogy cselekedjünk!

    Köszi!

  11. #36

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    Nekem ma este derül ki hogy tudok -e menni, holnapra választ adok.
    Babinszki Gábor

  12. #37
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Post Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    Na mi a helyzet emberek?????????

  13. #38

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    En bevallalom!!!! Johet a jegy.
    Pataki Adam

  14. #39
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    Idézet Eredetileg Zajcev írta
    En bevallalom!!!! Johet a jegy.
    Ember vagy!
    Még valaki? (ne egyesével rendeljem már a jegyeket)

    Figyi, lehet át kéne utalnod 5000-et, ha előre kell fizetni. Holnap délelőtt megmondom!

  15. #40

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    menjunk, en is jovok. harom fot tudok szallitani.
    Balikó Attila

  16. #41
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    Idézet Eredetileg atyka írta
    menjunk, en is jovok. harom fot tudok szallitani.
    Faszás! Eddig két autó, 3 ember! Nálam még 2 hely van, úgyhogy gyerünk!

  17. #42

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    A jegyekről:
    igazából FIA GT futamra én is most megyek első alkalommal, de úgy sejtem (talán rosszul), hogy a MotoGp futamok a látogatottabbak, legalábbis a Brno-ban a jegyeladási statisztikákat tekintve, tehát valszeg uaz van.
    Szal többféle jegy van, fel van osztva a pálya fő részekre, van a 'mezei' jegy, ezzel mehetsz az összes mezei pályára, és ez a legolcsóbb, van a tribünjegy, amivel mehetsz a tribünre (csak amelyikre szól(!!), mivel ülések vannak), és mehetsz az összes mezei pályára.
    van VIP jegy, ezzel be lehet menni a boxutcába, és a VIP tribünre.
    jegy:
    http://b-type.tvn.hu/brno/Brnojegy.jpg
    A T1-T2-T3-T4 jelzi a tribünöket, ezeközt is a legdrágább a T1 mert több kanyart fog át, és szembe van a kivetítő.
    A jegyen látható A-B-C-D-E-F-G a mezei jegyek, itt nincs ülőhely, viszont a hangulat nagyon jó, mivel főleg ide jönnek azok akik rendszeresen járják a versenyeket.
    Ez a jegy:
    http://b-type.tvn.hu/brno/Brnojegy2.jpg
    egy három napos jegy, érvényes péntek-szombat-vasárnap, és a T2-es célegyenes tribünre, valamint az összes mezei részre.
    Azért veszünk ilyet, hogy tudjunk fényképezni, nézelődni a kanyargós részeken, de az időmérőt, bemelegítést, versenyt a célegyenesben a boxutcával szemben nézhessük, itt a legjobb ilyenkor, mert látni mit csinálnak a csapatok, lehet látni a pilótát, lehet kiabálni, valamint van 2 geccem nagy kivetítő, és a pályaadatok is láthatóak...szal a versenyt itt lehet a legjobban nyomonkövetni szvsz.
    Kivetítő nélkül elég sokmindenről lelehet maradni mert ugye a hangosbeszélő 'csehül' dumál...esetleg néha kicsit németül.

    Aki tud menjen!!! Innentől kezdve minden évben fog menni....a kuplungszag, a versenyszag, és a hang garantálja ezt...meg az hogy valójában lóf@sz amibe kerül ahoz képest amit kapsz, le fog esni az áll.
    Én azért szeretek sátrazni? mert ahogy mész át az erdőn kávézgatva? már áll a szőr a karodon a hangtól

  18. #43
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    Valóban lóf@szba kerül, a pálya honlapján (www.automotodrombrno.cz) a helyszínen vett bérlet (tehát hétvégés) kb. 3700 Ft + 200 koronáért lehet venni paddock kiegészítőt, ami szintén lufi pénz!
    De azt hiszem, valahova a topic elejére én be is linkeltem ezt a táblázatot!

  19. #44

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    Még eszembe jutott:
    Érdemes még vinni Euro-t, max visszahozod, de ha lesznek kint hivatalos FIA GT standok, akkor jó cuccokat lehet venni, ott váltani nagyon rossz ötlet.
    10-15-max20 euro-s árakon mennek a pólók, sapkák (ennél csak olcsóbb lehet, mert a MotoGp-n ennyi)
    osztogatnak ingyen is ezt azt, jegytartót nyakbaakasztóval, ilyesmi..
    A pályán kaját-piát venni szintén rossz ötlet, megcélzott pénztárca a Német-é.
    ....mondjuk ez nálunk a HunRingen sokkal durvább.

  20. #45

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    Emberek!
    Idén megy valaki Brno-ba? Tudom, még cirka két hónak a versenyig. Két napos pályabérletet minden utazási irodában betudok szerezni már így előre? Mert semmiképp sem hagynám ki a kedvenc technikai sportomat, még sosem voltam FIA GT futamon.

  21. #46

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    Idézet Eredetileg Lamborghini írta
    Emberek!
    Idén megy valaki Brno-ba? Tudom, még cirka két hónak a versenyig. Két napos pályabérletet minden utazási irodában betudok szerezni már így előre? Mert semmiképp sem hagynám ki a kedvenc technikai sportomat, még sosem voltam FIA GT futamon.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=663

  22. #47
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    Én is kiszeretnék menni a GT futamra,viszont találtam valamit,aminek mindenki örülni fog!
    HISTORIC is lessz azon a hétvégén!
    most már 100% hogy ki kéne menni!
    Laci?Valaki?
    Menjünk már!
    http://www.fia.com/sport/Championshi...hist_race.html
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  23. #48
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    Én is nagyon ki szeretnék menni, de a teljes hétvége sajna anyagi okokból nem fér bele! Vasárnapra viszont ki tudok vinni 3 embert, a benzinpénzt összedobjuk (keveset eszik a kicsikocsim, úgyhogy nem para ), a hajnali órákban indulnánk Budapestről. Valakit érdekel a dolog?

  24. #49
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    Én is nagyon ki szeretnék menni, de a teljes hétvége sajna anyagi okokból nem fér bele! Vasárnapra viszont ki tudok vinni 3 embert, a benzinpénzt összedobjuk (keveset eszik a kicsikocsim, úgyhogy nem para ), a hajnali órákban indulnánk Budapestről. Valakit érdekel a dolog?
    Engem érdekel a dolog,két ember válaszára várok,hogy mi lessz,de feltett szándékom kimenni!Ha sikerül lehet,hogy lessz meglepi is. :-)(de az nem biztos)
    Én 100% hogy ki akarok menni!
    Lehet szombatrol is szo!
    Ismétlem:szándékom 100% os!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  25. #50
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: FIA GT cseh nagydíjra kimenős

    Az én szándékom is 100%-os..volt...

    De pont ugyanazon a hétvégén lesz a pécsi(elnézést orfűi) hegyiverseny, ahol mi csináljuk a hangosítást.

    Pedig nagyon ki szeretnék menni!

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •