Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 2 3 4 5 6
Találatok: 126 - 142 (142 összesen)

Téma: TesztFun

  1. #126
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Nos igen, én sem így terveztem, de ilyen icipici túlcsúszásért büntit adni, már az első körben megkaptam a levágást és az S&G-t, azt a 3. körben mikó kijöttem boxbol megen lecsúsztam és megen S&G, és már nem volt kedvem megen letölteni. Csak hogy mennyire a határon büntet, képekekkel a vágások: 1.vágás, 2.vágás (itt pl hol nyertem időt?), 3.vágás/S&G, végül a 2.S&G
    A pályához meg a futamhoz ugyan semmi közöm, de a "sárga csíkos" pályaképhez szeretném hozzáfűzni: a pálya készítői nem vettek fáradságot ahhoz, hogy újraírják az ovál pályaszakasz másik részét (aminek egyébként teljesen más a valóságban a pályasugara, méretei, geometriája, mint az első szakaszé, ld. pl. Google Earth), hanem simán bemásolták az első oválkanyart a benne lévő boxkivezető csíkkal, sávval és az ahhoz kapcsolt, .aiw fájlban elrejtett pályaelhagyás-büntetéssel. Ennyit erről a pályaszakaszról.
    Az, hogy a Lesmo I.-ben és II.-ben miért szigorú a pálya a belső ív megsértésénél (annak ellenére, hogy nem kap vele előnyt a játékos) szerintem csak a készítői slendriánság az oka. Az viszont tényleg bosszantó, hogy pl. a Lesmo külső sóderágyában is be lehet spájzolni ezt a büntit bizonyos sebesség és pályához viszonyított szögállás esetén, ami persze már irreális.
    Szerintem az Ascari sikánjában pl. oké a pályalevágás büntetése (félretéve azt a hiányosságot, hogy itt kellenének a menetirányra merőleges kiemelt betonelemek, amiken gyakorlatilag fele-fele eséllyel borulna a verda megfelelő sebesség esetén, aztán gondolkodna a delikvens a későbbi pályaelhagyáson...), de összességében sokkal kidolgozottabb pályák is vannak ebben a tekintetben (én leginkább akkor sokalltam be ettől a körtől, mikor rendre megbüntetett a Parabolica előtti egyenes felénél, az oválra vezető 90 fokos befordítójában egy kis kisodródás esetén, amivel szintén csak én vesztettem időt).
    Sokkal gondosabban megírva borzasztóan izgi kis pálya lenne ez, de így még inkább csak valami fejlett bétának tekinthető (mint pl. a Volvo, amin még rengeteget kell hegeszteni).
    Hangsúlyozom, ez egy abszolút kívülálló véleménye!

    Tuza Ervin

  2. #127
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem arról van szó, hogy nyersz-e időt, vagy nem, hanem egyszerűen arról a fegyelemrről, hogy a pályán kell közlekedni. Elve úgy kell menni (kicsit óvatosabban, megfontoltabban), hogy nem számolsz azzal, hogy "háát...legfeljebb kicsit lecsúszok, de akkor is kicentizem", hanem mintha végig betonfal lenne..


    Ezt aki GPL-ezett, vagy iRacing-ozott már valamennyit, az már megtanulta... kénytelen volt
    Ismételten megfontolatlanul írtál valamit már ne haragúdj.....
    GPL a hírét sem ismeri a pálya rövidítésnek és ott simán vághatsz, legfeljebb ha nem vagy elég ügyes, akkor mész vadászni nyúlra, vagy galambra, vagy egyéb pálya menti ojjektumokra
    Csatlakoznék előtted szólókhoz, egy pálya élvezetét, nem a rosszul megírt vágás büntetés adja, hanem a pálya élvezete ami a játékosokra van bízva, hogy vág, vagy nem! Sosem értettem azt mért a vágásra kell rámenni és ezért aztán hülye szabályokat kreálni.Ezért van aki ilyen szarul írja meg a pályát amit elkészít és leszarja, hogy jáchatatlan.Szóval ez nem a fegyelemről szól, hanem az élvezhetetlenségéről(Hoppá most olvasom, hogy Ervin is erről irogatott.....)

    Viszont ha teccik nektek ez a pálya, akkor ott van a Budés verzió ami Sziszkának is megvan, s nem is értettem miért nem azt tesztelitek, mivel az a verzió HIBÁTLAN.Tudom, mert mentem anno rajta 2 órás futamot ahol 1 szerveren voltunk 25-30an és minden hiba nélkül működött.Van benne gyári "vágás" büntetés, tehát az is jó.Amúgy nagyon élvezetes kis pálya, más jobban átgondolt verzióban
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  3. #128
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    ...viszont ha teccik nektek ez a pálya, akkor ott van a Budés verzió ami Sziszkának is megvan...
    hehh?
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #129
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Ismételten megfontolatlanul írtál valamit már ne haragúdj.....
    GPL a hírét sem ismeri a pálya rövidítésnek és ott simán vághatsz, legfeljebb ha nem vagy elég ügyes, akkor mész vadászni nyúlra, vagy galambra, vagy egyéb pálya menti ojjektumokra
    Csatlakoznék előtted szólókhoz, egy pálya élvezetét, nem a rosszul megírt vágás büntetés adja, hanem a pálya élvezete ami a játékosokra van bízva, hogy vág, vagy nem! Sosem értettem azt mért a vágásra kell rámenni és ezért aztán hülye szabályokat kreálni.Ezért van aki ilyen szarul írja meg a pályát amit elkészít és leszarja, hogy jáchatatlan.Szóval ez nem a fegyelemről szól, hanem az élvezhetetlenségéről(Hoppá most olvasom, hogy Ervin is erről irogatott.....)
    Haragszom kicsit, mert megfontoltan írtam, legfeljebb Te máshogy látod a dolgokat...
    (egyébként az "ismételten megfontolatlanul" kijelentésed sem áll stabil lábakon, ne haragudj... )

    A GPL-en tudom, hogy nincs vágás, de sztem ha átmész és megkérdezd a kollégákat, hogy szokták-e átlépni valaha is a fehér vonalat, akkor azt fogják mondani, hogy nem. Az ok az, hogy egyszerűen nem éri meg, mert ott nem nagyon van rázókő, a füvön meg eltaknyolnak mint a barom... az általuk oly nagyra becsült GPL Rank meg amúgy sem fogadja el azokat a köröket. Tehát az általam említett fegyelem és óvatosság alap követelmény... az iRacing pedig nem kérdez, bevarja a büntit mint a húzat.

    Ha számodra az az élvezet, hogy tökön-paszulyon keresztül rohangálhatsz, akkor én azt megértem (mert tudom, hogy az is jó ), ugyanakkor én azt is tudom élvezni, ha a lehető legoptimálisabb íven a szabályok keretén belül íven tudom tartani az autómat... és megtanulok inkább kicsit kevesebb, mint inkább kicsit többet tolni... ezzel is fejlesztve az önuralmam, ami még inkább a realizmus felé viszi el az élményt. Minden pályát úgy kéne felfogni, hogy a fehér vonal után betonfal van végig... nem mond már, hogy nem kihívás, nem élmény egy ilyen pályán kiautózni a maximumot, miközben tudod, hogy nem hibázhatsz, mert akkor over.

    Egyébként meg a bünti előtt mindenkinek van 2 dobása, tesztfutamon én is beszoptam 1-2 levágást, amin magam is meglepődtem, hogy "Ne már...", de ugyan azon a helyen kétszer nem hibáztam, inkább óvatosabban mentem, aztán már arra se volt szükség... sztem ez mindenkinek csak az előnyére válhat a személyes fejlődését illetően.

    Amúgy ez a pálya nekem sem tetszik annyira, de nem a vágások miatt, mert az tényleg csak akkor büntet, ha lemész a pályáról... egész egyszerűen csak nem vagytok hozzászokva, mert a Simbin-es ürgék elégé elnagyolták a vágások figyelését az alap gameben.
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 12. 06. 01:21.

  5. #130
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Haragszom kicsit, mert megfontoltan írtam, legfeljebb Te máshogy látod a dolgokat...
    (egyébként az "ismételten megfontolatlanul" kijelentésed sem áll stabil lábakon, ne haragudj... )

    Ha számodra az az élvezet,
    olyan stabíl lábakon áll mint egy három lábu szék a fal mellett kikötözve

    Biztos rosszul látok vagy nem tudom, de majd mutasd meg hol találtál arra utaló jeleket, ahol én leírtam volna a számomra élvezetes dolgokat
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  6. #131
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos rosszul látok vagy nem tudom, de majd mutasd meg hol találtál arra utaló jeleket, ahol én leírtam volna a számomra élvezetes dolgokat

    "egy pálya élvezetét, nem a rosszul megírt vágás büntetés adja, hanem a pálya élvezete ami a játékosokra van bízva, hogy vág, vagy nem! Sosem értettem azt mért a vágásra kell rámenni és ezért aztán hülye szabályokat kreálni."
    by tdawe


  7. #132
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    "egy pálya élvezetét, nem a rosszul megírt vágás büntetés adja, hanem a pálya élvezete ami a játékosokra van bízva, hogy vág, vagy nem! Sosem értettem azt mért a vágásra kell rámenni és ezért aztán hülye szabályokat kreálni." by tdawe

    Királyfi, és ez a számodra ezt jelenti? -> "Ha számodra az az élvezet, hogy tökön-paszulyon keresztül rohangálhatsz,"...by neilszab
    Az én olvasatomban nem azt jelenti, hanem pont az ellenkezőjét, ráadásul nem egyes szám első személyben írtam.....
    Utoljára módosította: tdawe; 2010. 12. 07. 18:42.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  8. #133
    Brandt Tibor Versenyző kishawer logója
    Csatlakozott
    2008. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    597
    Hát.. velem baromi érdekes dolog történt! Életem idejét mentem Spa-ban. Visszanéztem a replayt, szinte sehol nem érintettem a rázókővet, de még a fehér vonalat sem! Két dolog jár a fejemben! Vagy lehetnék még gyorsabb, vagy így vagyok gyors! (persze csak magamhoz képest)
    Milyen kár, hogy az időmérőn még csak közel sem leszek ehhez az időhöz

  9. #134
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg kishawer írta Hozzászólás megtekintése
    Hát.. velem baromi érdekes dolog történt! Életem idejét mentem Spa-ban. Visszanéztem a replayt, szinte sehol nem érintettem a rázókővet, de még a fehér vonalat sem! Két dolog jár a fejemben! Vagy lehetnék még gyorsabb, vagy így vagyok gyors! (persze csak magamhoz képest)
    Milyen kár, hogy az időmérőn még csak közel sem leszek ehhez az időhöz
    Ha így állsz hozzá...
    Hidd el fejbe dől el az egész, ha rápörögsz és csak az jár a fejedben, hogy sikerülni fog és megtudod csinálni, akkor sikerülni is fog.

  10. #135
    Brandt Tibor Versenyző kishawer logója
    Csatlakozott
    2008. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    597
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Ha így állsz hozzá...
    Hidd el fejbe dől el az egész, ha rápörögsz és csak az jár a fejedben, hogy sikerülni fog és megtudod csinálni, akkor sikerülni is fog.
    Ok! Majd megkérem Kababik Csabit, hogy küljön egy kis csíííít!
    ...de Csabikám, ha lehet most ne olyat mint Imolában! Az nem volt finom!

  11. #136
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Kedves Barátaim!

    Kinn van az 5.0-ás Volvo, remélem, mindenkinek tetszeni fog.
    Tölthető a fórum vonatkozó linkjéről.
    Ha valóban lesz vele futam januárban, akkor lehet vele gyakorolni, ha meg mégse, akkor itt egy frankó kis verda a mezőny színesítéséhez.

    http://tradergamer.atw.hu/Volvo_240Turbo_5_0.zip

    Továbbiak a Volvo fórumon!
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...rbo-1986/page9


    Kellemes csapatást!

    Tuza Ervin
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Tuza Ervin; 2010. 12. 13. 03:43.

  12. #137
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Tisztelt Versenyzőtársak!
    Ervin legújabb verdájának bétáját teszteljük meg ma és egy nagyszerű pályát is.



    A részletek:

    Futam ideje: 2011.02.24. Csütörtök
    Pálya: Oulton Island (letölthető innen - kicsomagolni a GTL\Gamedata\Locations mappába)
    Autó: Mercedes 300 SEL (beta 0.95) (letölthető innen - kicsomagolni a GTL mappába)
    Időmérő#1: 20:00
    Időmérő hossza: 20'
    Futam: 10 kör

    Időmérő#2:
    ~21:00
    Időmérő hossza: 20'
    Futam: 10 kör

    Jelszó: mercifun01

    A tesztfutam után pedig tartunk egy kis jó hangulatú damage modell "tesztet", amin leteszteljük, hogy ütközések, koccanások terén is minden rendben van-e Mercivel... szigorúan csak kötelességtudatból Itt azt szeretnénk kérni, hogy inkább a finomabb és életszerűbb side by side jellegűbb koccanásokat próbálgassátok, meg az óvatos ráfutásokat, mert arra vagyunk kíváncsiak, hogy az éles futam előfordulható kis "félreértésekben" is úgy viselkedik-e a Merci, ahogy kell.


    Gyertek csak, gyertek... kicsit későn szóltunk, de azért remélem leszünk elegen egy kis hepajhoz...


    Köszönettel: a HGTLM Versenybíróság
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 02. 24. 20:09.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  13. #138
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    kisebb probléma volt az előző pályával, töltsétek le újra, és telepítsétek, az előzőt töröljétek.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  14. #139
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    kisebb probléma volt az előző pályával, töltsétek le újra, és telepítsétek, az előzőt töröljétek.
    Uhh... 2 futamot írtál ki? Csak 9-től tudok jönni... de akko' leszek!

    9-re gyertek Ti is! (addig lehet gyakorolni...)

  15. #140
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Uhh... 2 futamot írtál ki? Csak 9-től tudok jönni... de akko' leszek!

    9-re gyertek Ti is! (addig lehet gyakorolni...)
    én meg nem nagyon leszek...majd valamikor visszaállítom a szervert..lehet csak holnap reggel.
    Jó mulatást
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  16. #141
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    A másodikra valahogy megpróbálok odaérni.

  17. #142
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Yoda gyere, megvárunk!

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 2 3 4 5 6

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •