Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (99 összesen)

Téma: HGTRM7 Enna prekval

  1. #26
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Versenyzők!

    A VB megvizsgálta a versenyzők vágásait, és a következő döntést hozta:

    Három versenyző körét szabálytalannak minősítettük, ezért elvesszük az idejüket:

    Csányi Balázs
    Fehér Zoltán
    Verpeléthy József

    A döntés ellen fellebbezésnek helye nincs!

    Ha bármelyik pilótáról egy későbbi vizsgálat alkalmával kiderül, hogy szabálytalan íveket használt, a hétvégi futamról eltiltást fog kapni!
    ez óriási ennél süllyedünk majd lejjebb is?
    van annyi jó pálya csak tudnám mért kell ezt a hulladékot erőltetni,10-körből 5-ször felakadok a kerékvetőn, 5-ször meg gumifal,jójáték
    nem kell engem vizsgálgatni van bennem annyi hogy kihagyom magamtól,szted majd végig szenvedek 2-órát hogy aztán elvegyétek a helyezésemet utólag,mert 5-ször lecsusztam a pályáról,ja
    és megint a falnak ment vagy 6hsz-el lejjebb.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  2. #27
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Versenyzők!

    A VB megvizsgálta a versenyzők vágásait ...
    Khmm... mindenkit vegigneztetek, hogy erte el a leggyorsabb koret?
    Nemar

  3. #28

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    Annyit fűznék hozzá mindehhez amit én indítottam (idén, de minden évben felhozza valaki), hogy a jövő évi szabályzatba tényleg bele kéne venni, mert én nem szeretnék ezzel többet foglalkozni.
    Így is jön az áradat, hogy vádaskodom, mintha sok közöm lenne ehhez az egészhez.
    Utoljára módosította: nortsen; 2010. 02. 02. 20:48.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  4. #29
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    40
    Üzenetek
    728

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    Srácok én sajnos nem tudok indulni a hétvégén, de tegnap mentem 8 kört úgy próbaképpen, h milyen is a bömös. Csináltam a körröl egy videót csa szemléltetésképpen h mi férhet bele és mi nem. Szerintem már az enyém is gyanús lehet. Nem szeretnék újabb vitát létrehozni, csak a tisztánlátás végett, h mi fér bele. Az én köröm úgysem számít, mivel mint mondtam én tuti nem tudok indulni.

    http://docler.hu/video/163685

  5. #30
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok én sajnos nem tudok indulni a hétvégén, de tegnap mentem 8 kört úgy próbaképpen, h milyen is a bömös. Csináltam a körröl egy videót csa szemléltetésképpen h mi férhet bele és mi nem. Szerintem már az enyém is gyanús lehet. Nem szeretnék újabb vitát létrehozni, csak a tisztánlátás végett, h mi fér bele. Az én köröm úgysem számít, mivel mint mondtam én tuti nem tudok indulni.

    http://docler.hu/video/163685
    Eddig nem szóltam hozzá, de ebből a körből értem miről van szó. Én nem szoktam vágni, és szigorú szememmel nézve a Pineta és a Zagaria (bal-jobb) volt az erős, a többi nálam belefért!
    Utoljára módosította: Gabe; 2010. 02. 02. 21:50.

  6. #31
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    Uraim!
    Ne menjünk már át óvodába!
    Nem kell itt hőbörögni, hogy el lett véve a kör .. Nem értem, hogy miért kéne szabályzatba fektetni azokat a dolgokat amiknek mindenkinek tisztába kéne lenni.
    A másik meg .. nehogy már a pálya legyen a hibás a vágások miatt!Ha mindenki úgy használná a pályát ahogy azt kell akkor nem lenne itt semmi gond!

    Scuderia Giudice #099#

  7. #32
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok én sajnos nem tudok indulni a hétvégén, de tegnap mentem 8 kört úgy próbaképpen, h milyen is a bömös. Csináltam a körröl egy videót csa szemléltetésképpen h mi férhet bele és mi nem. Szerintem már az enyém is gyanús lehet. Nem szeretnék újabb vitát létrehozni, csak a tisztánlátás végett, h mi fér bele. Az én köröm úgysem számít, mivel mint mondtam én tuti nem tudok indulni.

    http://docler.hu/video/163685
    43-ill 1-19mp egyértelmü hogy elhagyod a pályát.ez egy jó példa
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  8. #33
    Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 13.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    303

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok én sajnos nem tudok indulni a hétvégén, de tegnap mentem 8 kört úgy próbaképpen, h milyen is a bömös. Csináltam a körröl egy videót csa szemléltetésképpen h mi férhet bele és mi nem. Szerintem már az enyém is gyanús lehet. Nem szeretnék újabb vitát létrehozni, csak a tisztánlátás végett, h mi fér bele. Az én köröm úgysem számít, mivel mint mondtam én tuti nem tudok indulni.

    http://docler.hu/video/163685
    Én is megnéztem, két esetben teljes autóval elhagytad a pályát, a kerékvetőket is, tehát vágás. Én nem így próbálkozom, igaz, hogy csak 1.35 közepénél járok...

  9. #34
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Uraim!
    Ne menjünk már át óvodába!
    Nem kell itt hőbörögni, hogy el lett véve a kör .. Nem értem, hogy miért kéne szabályzatba fektetni azokat a dolgokat amiknek mindenkinek tisztába kéne lenni.
    A másik meg .. nehogy már a pálya legyen a hibás a vágások miatt!Ha mindenki úgy használná a pályát ahogy azt kell akkor nem lenne itt semmi gond!
    akkor nézd meg a videót,és tessék van akinél ez belefér van akinél meg elmegy,na akkor most miis van?
    kb az én köröm is igy nézhetett ki bár nem direkt csináltam
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  10. #35
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    akkor nézd meg a videót,és tessék van akinél ez belefér van akinél meg elmegy,na akkor most miis van?
    kb az én köröm is igy nézhetett ki bár nem direkt csináltam
    Már ne is haragudj de elég sok időm ráment a replay file-ok elemezgetésére.Mindenkinél ugyanazt a sémát használtam.De ha tudod, hogy olyan kört mentél, ami nem tiszta, azt miért nem tudtad jelezni valamelyik VB tagnak????Elvégre az egyik a csapattársad is.Te is nyugodtan magadba nézhetnél .. még mielőtt másokra mutogatsz meg azzal fenyegetőzöl hogy nem indulsz ..

    Scuderia Giudice #099#

  11. #36
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    40
    Üzenetek
    728

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    Én alapvetően nem vagyok híve és nem is szeretem az ilyen pályákat ahol felmerülhet a vágás kérdése. Monzában is tudjuk mi a helyzet... Ebből a szempontból jobb a Race07, abban nem nagyon tudsz még a vágásra sem gondolni.
    A végén lehet, h pont azt érem el a vidivel amit nem akartam.

  12. #37
    Busák Gergely Regisztrált geriszon logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 15.
    Város
    Pilisvörösvár
    Életkor
    41
    Üzenetek
    552

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon egyszerű.
    Kell egy olyan szabály, hogy a kerékvetőn túli részt tilos használni és pont!
    Belegondoltál, hogy ezt hogy ellenőriznék? Ezt nem lehetne betartani, mert mondjuk elfékezel egy kanyart és már el is tiltanának... vagy harcolsz a pozíciódért és valamelyikőtök picit lesodródik a kerékvetőről...akkor őt is el kéne tiltani? Ugye nem. Szóval ezt még át kéne gondolni.

    Egyszerűen csak az a megoldás, amit már többen is leírtak. Mindenki abban a szellemben menjen, hogy a legjobb körének a végén is tiszta maradhasson a lelkiismerete. Ha ez teljesül, akkor tényleg mindenkinek egyértelmű lesz és nem kell ezt szabályba foglalni, hogy ne vágjunk.
    Utoljára módosította: geriszon; 2010. 02. 02. 22:09.

  13. #38
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    A végén lehet, h pont azt érem el a vidivel amit nem akartam.
    Nem!Nagyon is jól tetted, hogy bedobtad a közösbe mert legalább így lehet látni, hogy hogy NEM kell közlekedni a pályán.

    Scuderia Giudice #099#

  14. #39
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    40
    Üzenetek
    728

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Nem!Nagyon is jól tetted, hogy bedobtad a közösbe mert legalább így lehet látni, hogy hogy NEM kell közlekedni a pályán.
    Akkor jó! Ez volt a célom.

  15. #40
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Már ne is haragudj de elég sok időm ráment a replay file-ok elemezgetésére.Mindenkinél ugyanazt a sémát használtam.De ha tudod, hogy olyan kört mentél, ami nem tiszta, azt miért nem tudtad jelezni valamelyik VB tagnak????Elvégre az egyik a csapattársad is.Te is nyugodtan magadba nézhetnél .. még mielőtt másokra mutogatsz meg azzal fenyegetőzöl hogy nem indulsz ..
    nyilván esz a fene amikor eddig igy megyünk aztán meg ugy megyünk"amit a program enged',most meg törlitek az időket,érsd már meg hogy ez igy nem jó,én is azon fáradozok hogy az ilyen esetek elkerülhetőek legyenek.
    ezért
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  16. #41
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    Arra kéne inkább törekedni, hogy mindenki tiszta kört menjen.Ha így cselekedne mindenki, akkor nem lennének ilyen viták!

    Scuderia Giudice #099#

  17. #42
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    Na gyerekek. Én még ettől is durvábban megyek/mentem, amit a rankon is elfogadtak eddig. Tudomásul veszem, hogy ez nem eu-s itt, így fogom magam és megpróbálok megfelelni mindenki elvárásának.

  18. #43
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    A lényeg, úgyis max 5en érnek célba mert ha nem saját magától fog a "gumi" falba menni, akkor az előtte levö autó maradványnak megy neki a játékos...a pálya alkalmatlan bajnoki futamra.Mondjuk nekem teljesen mindegy, de nagyon kiváncsi leszek mi lesz itt GT futamon..
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  19. #44
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Re: HGTRM7 bajnokság

    Ezt a dolgot már jópárszor átrágtuk. Ha 2 kerék megy a pályán, az elfogadott volt eddig. Kérem a többi VB-t is, hogy nyilatkozzon.

  20. #45
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Na gyerekek. Én még ettől is durvábban megyek/mentem, amit a rankon is elfogadtak eddig. Tudomásul veszem, hogy ez nem eu-s itt, így fogom magam és megpróbálok megfelelni mindenki elvárásának.
    a rankos gyors köröm
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  21. #46
    Kovács Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 22.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    999

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    Csak azt nem értem, a videót alapul véve, hogy miért kell így "közlekedni". Vitatkoztok olyan dolgon, ami teljesen egyértelmű és etikátlan a többiekkel szemben. Számomra a versenyzés a pályán belül folyik, rázókon belül....az, hogy a játék engedi és ezt kihasználjátok...no comment.

    Amúgy ez meg volt HTCC-ben is, vagy talán egy teszt futamon Imolában...ott is szóltam, hogy nem kéne 1 mp-t rámverni az utsó sikán miatt, de sz.....tak rá....

    Szóval vitatkoztok olyan dolgon, amin csak azok tudnak változtatni, akik így közlekednek...ja, hogy elillanna az 1 mp előny? De gáz....

  22. #47
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval vitatkoztok olyan dolgon, amin csak azok tudnak változtatni, akik így közlekednek...
    Csak azok? Hmm.....miért, nektek a játék már nem engedi ezt meg?Törli a kört? Akkor meg?

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    ...ja, hogy elillanna az 1 mp előny? De gáz....
    Ha annyira az a gond, akkor miért nem mennek ők is úgy? Ja, hofgy akkor sem lenne meg az 1 mp? De gáz....

  23. #48
    Kovács Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 22.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    999

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Csak azok? Hmm.....miért, nektek a játék már nem engedi ezt meg?Törli a kört? Akkor meg?
    Nem mindehol, voltak is viták róla.
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Ha annyira az a gond, akkor miért nem mennek ők is úgy? Ja, hofgy akkor sem lenne meg az 1 mp? De gáz....


    Jajj már....1 mp-t hoztam rajtatok Imolában egy szaros ALFÁVAL, mire az utsó sikánban átrepültetek Prosttal és elmentetek 1 mp-re. Úgyhogy maradjunk annyiban, lassú vagy hozzám képest, főleg ha még tisztességesen versenyeznél......

  24. #49
    Kovács Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 22.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    999

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Ha annyira az a gond, akkor miért nem mennek ők is úgy? Ja, hofgy akkor sem lenne meg az 1 mp? De gáz....
    Amúgy ez meg mint SZERVEZŐT remekül minősít! Gratula!

  25. #50
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Re: HGTRM7 Enna prekval

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy ez meg mint SZERVEZŐT remekül minősít! Gratula!
    nézd meg a 41-es hsz-t és azután szólj bele. De tudod mit, ne is szólj bele egyáltalán. Maradj a race-nél, az való neked.

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •