Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (26 összesen)

Téma: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

  1. #1
    Horváth Gábor Versenyző Ronny logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 08.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    1.717

    HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    Időpont: január 31. vasárnap
    Pálya: Anderstorp
    Autó: GT
    Időjárás: 70% eső
    Időmérő kezdete: 20.00
    Futam kezdete GTR2 szerint: 13.00
    Futamtáv: 90 perc
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: Repülőrajt (Sc)


    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A C-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 51-75 helyezett illetve a nem nevezett pilóták vehetnek részt.

    Futamra érvényes büntetések:

    1. Balogh Tamás: utolsó rajthely (Oschersleben)
    2. Sándor Tibor: utolsó rajthely (Barcelona)
    3. Tamás Attila: bokszutcai áthajtás (Spa-Francorchamps)
    4. Varga Csaba: utolsó rajthely (Barcelona)
    5. Gulyás Attila: utolsó rajthely és bokszutcai áthajtás (Sepang)
    6. Sinka Dániel: utolsó rajthely (Oschersleben)
    7. Tóth Zsolt: utolsó rajthely (Monza)
    8. Orsós János: bokszutcai áthajtás (Sepang)
    9. Poszmik Gilbert: bokszutcai áthajtás (Oschersleben)
    10. Horváth Gábor: utolsó rajthely (Sepang)
    11. Szabó András: utolsó rajthely (Oschersleben)
    12. Farkas Tamás: utolsó rajthely (Oschersleben)

    Jó versenyt mindenkinek!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  2. #2
    Benczédi Zsolt Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 06. 22.
    Üzenetek
    36

    Thumbs down Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    Nem tudok indulni, gtr.exe hibát ír ki, elnézést a nevezésem már nem tudom törölni. Esetleg vki-vmi ötlet?

  3. #3
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    Idézet Eredetileg ben írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudok indulni, gtr.exe hibát ír ki, elnézést a nevezésem már nem tudom törölni. Esetleg vki-vmi ötlet?
    Tedd fel a skin packot nálam is ez volt a gond!

  4. #4
    Czaga János Regisztrált Czaga János logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 08.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    27

    Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    Idézet Eredetileg ben írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudok indulni, gtr.exe hibát ír ki, elnézést a nevezésem már nem tudom törölni. Esetleg vki-vmi ötlet?
    Telepitsd újra az egész játékot! Ha elég gyors vagy kb. 20 perc alatt meg is van !
    A versenyzés az élet......... Minden más csak várakozás!

  5. #5
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330

    Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    nálam is összeakadt vmi szaggat nagyon,nem is indulok így nem okés. vszínűleg ujrakell rakni, még hgtrm 6 is evvel mentem. lehet nem ártana reinstal
    Utoljára módosította: Wega; 2010. 01. 31. 21:42.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  6. #6
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535

    Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    Nah, valszeg ennél lentebb már nincs is... sikerült betöltenem a vertigo setupot... Persze ezt csak a rajtnál vettem észre, no meg már a felvezető körben is nehezen tudtam elindulni és furcsa volt, hogy rögtön kifogyott 5l benzin és már csak 95 van...
    Elnézést kérek a mögülem rajtolóktól. Száraz gumival egyszerűen képtelen voltam kigyorsítani, így a mögöttem lévők kénytelenek voltak elmenni mellettem. Kérem a VB-t, hogy ezt vegyék figyelembe...

  7. #7
    Ceglédi Csaba Regisztrált Coopeer logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    471

    Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    Ne erőltessük az esős versenyt!

  8. #8
    Ceglédi Csaba Regisztrált Coopeer logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    471

    Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Nah, valszeg ennél lentebb már nincs is... sikerült betöltenem a vertigo setupot... Persze ezt csak a rajtnál vettem észre, no meg már a felvezető körben is nehezen tudtam elindulni és furcsa volt, hogy rögtön kifogyott 5l benzin és már csak 95 van...
    Elnézést kérek a mögülem rajtolóktól. Száraz gumival egyszerűen képtelen voltam kigyorsítani, így a mögöttem lévők kénytelenek voltak elmenni mellettem. Kérem a VB-t, hogy ezt vegyék figyelembe...
    Igggazi balekk vagy

  9. #9
    Szummer Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 10. 07.
    Üzenetek
    24

    Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    Na, egy újabb kukás futam!
    2. helyről sikerült kicsúsznom, aztán amikor már egész jól ment, visszaváltottam 4.-ből 2.-ba, ami annyira nem tetszett a kocsinak
    Visszaestem 14.-nek,majd jöttem fel, mint a huzat, aztán összetörtem a vasat...
    Holovatti Zolitól elnézést, pont nekicsúsztam, óvd meg nyugodtan!
    Fehér Zolitól is elnézést,h feltartottam lekörözésnél!

  10. #10
    Spiczmüller Richárd Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 08. 11.
    Üzenetek
    32

    Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    Fakanál volt nagyon a vége, bocsánat itt a végéért, jó lehetett volna 14. helyen bejönni de benéztem...

  11. #11
    Benczédi Zsolt Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 06. 22.
    Üzenetek
    36

    Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    Elnézést mindenkitől akinek galibát okoztam, de kb. a verseny felétől szétesett grafikával közlekedtem, nem mindig sikerült eltalálnom a féktávot, ezért párszor fura helyeken tüntem fel a pálya mellett, vagy éppen onnan kecmeregtem vissza. Bocs mégegyszer, így is csoda, hogy befejeztem a futamot!
    Grat a győztesnek!

  12. #12
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    40
    Üzenetek
    728

    Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Nah, valszeg ennél lentebb már nincs is... sikerült betöltenem a vertigo setupot... Persze ezt csak a rajtnál vettem észre, no meg már a felvezető körben is nehezen tudtam elindulni és furcsa volt, hogy rögtön kifogyott 5l benzin és már csak 95 van...
    Elnézést kérek a mögülem rajtolóktól. Száraz gumival egyszerűen képtelen voltam kigyorsítani, így a mögöttem lévők kénytelenek voltak elmenni mellettem. Kérem a VB-t, hogy ezt vegyék figyelembe...
    Ez elég izgi volt az biztos
    Nem is tudtam mit csináljak mert behúzódtam melléd h ne üsselek el, de még így se jöttél vissza h csorogtam
    lassítottam aztán láttam h mi van mögötted, mondom ha még én is bekavarok tuti tömegbalhé. Kanyar után az egyenesben vissza is akartalak engedni, de mikor kijötte ma kanyarból, láttam h elmentél füvezni.
    Ilyen helyzetekben elég gázos, h nem lehet előzn a célvonalig, mert gőzöm nem volt h oldjam meg.

  13. #13
    Holovatti Zoltán Versenyző Holovatti Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 19.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    321

    Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    Idézet Eredetileg Szummer Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Na, egy újabb kukás futam!
    2. helyről sikerült kicsúsznom, aztán amikor már egész jól ment, visszaváltottam 4.-ből 2.-ba, ami annyira nem tetszett a kocsinak
    Visszaestem 14.-nek,majd jöttem fel, mint a huzat, aztán összetörtem a vasat...
    Holovatti Zolitól elnézést, pont nekicsúsztam, óvd meg nyugodtan!
    Fehér Zolitól is elnézést,h feltartottam lekörözésnél!
    Ezen nem segít az óvás, sokkal jobb számomra hogy elnézést kérsz hiszen ez benne van hogy hibázunk és ebből baj van,de nem kilöktél hátulról nem tartottál fel indokolatlanul és a többi. A futam meg hát nem ezen ment el,már az időmérőn kiderült hogy csak ha hibáznak a Saleenesek akkor van esélyem vmi féle helyezésre az eső+az F575 nem nagyon szeretik 1mást.Én meg a Benczédi Zsolt tol kérek elnézést.

  14. #14
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549

    Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    Az idényem legnehezebb futama volt! Csapattársammal, Krisz-el az 1. és a 2. etapot végig küzdöttük, volt rendesen adok-kapok! Köszi még egyszer a meccset Krisz!

  15. #15
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957

    Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    "A" szerver

    Qual : 13. hely
    Race : 13. hely

    Nem tudom mit mondjak .. KÁOSZ volt .. Ceglédi kollégától nagy sorry .. kicsúszott a pedálom kábele .. .. Vezekeltem a bűnömért .. lefulladtam, felakadtam .. minden volt .. Remélem nem törtelek meg nagyon .. A guma a futam alatt feltűnően jól bírta a kiképzést de természetesen hibázgattam rendesen.Sose tudtam esőbe menni.Köszi Mindenkinek akivel volt egy kis harc

    Scuderia Giudice #099#

  16. #16
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274

    Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    qualy 5., jó messze a pb-től, de nem csak én, úgyhogy ezt a pályára fogom
    race 6.,

    Nem nagyon aggasztott hogy 5.-ről indultam, mert gondoltam, hogy fognak hibázni a többiek a tempóm meg nem volt rossz, ennek megfelelően szépen ahogy kell mindenki ki is állt előlem egy-egy hibával úgyhogy gyorsan a 2. helyen találtam magam. Annyira megkönnyebbültem, hogy már csak arra figyeltem ki lehet leginkább veszélyes rám és ameddig ezt bogarásztam lementem a fűre az egyenesben és mire visszacsúszkáltam a pályára pont sikerült Szummer Tibi elé bekacsáznom féktávon, paff. Bocs Tibi, nem akartam bevágni eléd, de ahogy a fűről jöttem nem tudtam kontrollálni rendesen a vasat. Visszaestem a 7.re de jó tempót mentem és tudtam a boxban lesz még egy kis előnyöm... A kiállások után fel is jöttem 3.-ra és Terjék Attit kezdtem volna üldözni de sikerült a döntött jobbosban éppen hangyafasznyit füvet fogni és keresztbe állt a verda, ami még nem katasztrófa de mivel tudtam jönnek mögöttem gyorsan le akartam tolatni a fűre, erre felakadtam a kerékvetőre bő fél percig hintáztam mire lejött, 13. helyre vissza...
    Innentől már nem volt hibám, úgyhogy kis szerencsével sikerült megcsípni a 6. helyet miután Rupa Zoli az uccsó körben adta át nekem előzékenyen a helyét
    Bosszantó eléggé, hogy két ilyen apró hibából balszerencsével buktam 40-50másodpercet, pedig simán benne lett volna a dobogó.

    Colanak meg gratula, ismét másik dimenzió volt.

  17. #17
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585

    Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    Q:11.
    R:7.
    nagyon nehéz verseny volt, a kétéltű saleenek ellen csak hibátlan versennyel volt esély jó helyezésre, sikerült jó setupot csinálni, nem melegedtek el a soft gumik hátul és a tempóm is jó volt, egészen az utolsó elötti körig nem is volt gond, de az utolsó visszafordítóban egy keresztbeálló saleen miatt eldobtam a gépet, meg a 6. helyet

  18. #18
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258

    Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    Alapvetően szeretem az esőt de ez már sok volt nekem is. Jó volt a beállítás, a boxtaktika + a verseny is,csak a végére maradt egy kis izgalom. Vagy húsz perc volt még hátra és 24 mp volt az előnyöm, mikor számolgattam,hogy nem lesz elég a benya. Elkezdtem spórolni meg folyamatosan a Motec-et nézni. Az utolsó körben a T1-ben sikerült annyira az adatokat néznem, hogy kicsúsztam a fűre... fel is jöttek Nibiék. Alig tudtam behozni a vasat annyira csúszkáltam és ha még van egy kör,nem értem volna körbe.
    A király nem Elvis volt...

  19. #19
    Ceglédi Csaba Regisztrált Coopeer logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    471

    Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    "A" szerver

    Qual : 13. hely
    Race : 13. hely

    Nem tudom mit mondjak .. KÁOSZ volt .. Ceglédi kollégától nagy sorry .. kicsúszott a pedálom kábele .. .. Vezekeltem a bűnömért .. lefulladtam, felakadtam .. minden volt .. Remélem nem törtelek meg nagyon .. A guma a futam alatt feltűnően jól bírta a kiképzést de természetesen hibázgattam rendesen.Sose tudtam esőbe menni.Köszi Mindenkinek akivel volt egy kis harc
    Mivel tudom mennyire szeretsz ezért nem esett jól

  20. #20
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539

    Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    Hát elég katasztrófa volt ez a futam. A rajtnál mindjárt beszorultam TT mögé (a száraz gumis vertigo setupnak köszönhetően), így aki előtte volt az el tudott húzni, a T1 után viszont a mögöttem rajtolók jobban tudtak kigyorsítani és páran meg is előztek. Nem idegeskedtem, gondolván ez úgy is egy túlélő futam, kevés ember nem hibázik, így talán előrébb kerülök.
    Nekem is sikerült először csak pár aprót, majd aztán nagyobbat hibázni, de a végzeteset az 1. boxkiállásnál követtem el. Elég sűrűn álltunk egymás mögött, így nagy gázzal kifaroltattam a hátulját az autónak, majd visszahoztam egyenesbe és éppen már örültem, hogy milyen frankóm megcsináltam az indulási manővert, amikor az eleje beakadt a boxutca falába és 60-as tempónál sz@rrá tört az eleje. Elszállt a motorháztető, a felfüggesztés és kilyukadt a hűtő. Innen körbe evickéltem és bementem egy 2 perces szervizre. Azért még szóltak a szerelők, hogy kíméletesen hajtsam a vasat, mert maradt még mechanikai sérülés. A hűtővíz a 3mp-cel lassabb köröknél is 100-105 között mozgott, úgyhogy eléggé óvatosan kellett bánni a szekérrel. Azért 3 kör hátránnyal behoztam a vasat és még utolsó sem lettem.

  21. #21
    Szummer Tibor Regisztrált Marklar logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 05.
    Város
    Zalaegerszeg
    Életkor
    42
    Üzenetek
    74

    Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    Nekem jó volt ez a futam, megszerettem az esőt Eddigi legjobb helyezésem, és ami a legjobb az a prequalon elért eredmény. Bár nem úgy indult ahogy szerettem volna, mert sem az időmérőn, sem a futamon nemjöttek azok az idők amiket tudtam egész héten menni. Az elején picit rossz volt, mert Tamás az ütközés során lekapcsolta a villanyomat , de ennyire keveset még kevés futamon hibáztam . Remélem senkinek nemokoztam gondot

  22. #22
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    Idézet Eredetileg Marklar írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem jó volt ez a futam, megszerettem az esőt Eddigi legjobb helyezésem, és ami a legjobb az a prequalon elért eredmény. Bár nem úgy indult ahogy szerettem volna, mert sem az időmérőn, sem a futamon nemjöttek azok az idők amiket tudtam egész héten menni. Az elején picit rossz volt, mert Tamás az ütközés során lekapcsolta a villanyomat , de ennyire keveset még kevés futamon hibáztam . Remélem senkinek nemokoztam gondot
    Az elején alig néhányan tudtak a prekvalos idejükhöz közel lenni. Nekem sem sikerült.
    Én Csecsével küzdöttem nagyokat, az utolsó 30 percben egymáson autóztunk, volt pár pályaelhagyásunk, de mindig pont elém tudott visszajönni. Kajak nagy volt.
    Most visszakaptam a Sepangi feltartást.
    Itt a Saleenek óriási előnyben voltak. Hogy mitől azt még nem értem, de lényeg, hogy így is jöttem előrébb.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  23. #23
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    40
    Üzenetek
    728

    Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    Ez nem volt egyszerű kis verseny mindenkinek grat aki végigment.
    Alapjában véve látatlanban aláírtam volna a 11. helyet verseny végére, de megintcsak lehetett volna jobb is.
    Kezdődött a dolog ott, h TT mint említette csinált egy kisebb szarvashibát és ezáltal elég érdekesre sikeredett a rajt.
    Első körökben ment a helyezkedés próbáltam óvatos lenni, így is sikerült egyet előznöm és utána talán többet nem is. Szloboda Gusztit sikerült megelőznöm, amit csak azért nem értettem mert úgy emlékeztem, h mögüllem indult, de lehet az a fekete lambo ami alatta van, a 2010-s KIT.
    Jövögettem felfelé ahogy a többiek hibázgattak, aztán a 9. helyen egyszercsak eltűnt mindenki a pályáről, mentem még pár mp-t utána 1-2 mp-re fekete képernyő, mondom ezt nem hiszem el, ilyen még sosem fordult elő velem, nyomtam volna a resetet erre visszajött, igaz visszaestem a 12.re. Remélem nem okoztam a mögöttem jövőknek gondot, valószínűsítem volt egy kis lagom. Innentől Hollyt vettem célba, gondoltam ő lehet az akivel talán lehetne meccselni, mert a Saleenek más dimenzióban mentek. Jónak is tűnt box után seikrült elé jönnöm, folyamatosan 1-2mp-re voltunk, aztán jött a jól megszokott hiba. Sikerült rámennem a rázókőre és megúszott a hátulja, egyből tolattam is ki a kavicsba, bocs Holly remélem nem tartottalak nagyon fel. Innen mire kikecmeregtem az egy fél nap volt, folyamatosan jöttek az autók. Innentől semmi izgalom nem volt, mentem a légüres térben.
    Következő versenyre valszeg leszedem a win7t és jön vissza az xp. 1.5 szezon alatt sosem csinált nekem ilyet a game, most meg 2. versenyen majdnem kifagytam.

  24. #24
    Spiczmüller Richárd Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 08. 11.
    Üzenetek
    32

    Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Q:11.
    R:7.
    nagyon nehéz verseny volt, a kétéltű saleenek ellen csak hibátlan versennyel volt esély jó helyezésre, sikerült jó setupot csinálni, nem melegedtek el a soft gumik hátul és a tempóm is jó volt, egészen az utolsó elötti körig nem is volt gond, de az utolsó visszafordítóban egy keresztbeálló saleen miatt eldobtam a gépet, meg a 6. helyet

    Az én voltam, bocs. Én az ütközéstől fejreálltam és 0ás lett a motor.

    Kicsit sajnálom, mert így buktam vagy 3-4 helyet. Azt a 40 mp-t ami még hátravolt igazán kibírhattam volna.

  25. #25
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM7-GT Anderstorp 2010.01.31.

    Verseny URH-val indult, plusz TT száraz pályás setupja miatt mire átértem a célvonalon és előzhettem(még mindig hülyeségnek tartom ezt a szabályt) a többiek jól elmentek már.
    Viszont sikerült normális köröket autóznom igaz az elején Cooper mögé kényszerültem pár körre ahol elég sokat buktam, de után rendben volt minden.
    Első box után már elég elöl voltam, de aztán a 2. box elött 10 perccel jött Csecse és kilökött a hosszú egyenes végén a féktávon.
    Ami a legnagyobb gond volt, hogy pont a kezdődő gumifalnak csúsztam és lefulladtam utána meg kicsit fennakadtam a rázón is így vesztettem kb 15-20secet, plusz a kocsi is jól megsérült.
    Mivel az első boxnál nem tankoltam ezért addig voltam a pályán ami ki nem fogyott csontra a benya, majd a boxban megtankoltam kereket cseréltem, megcsináltattam a kocsit, és toltam tovább.
    Sajna így már nem tudtam utolérni Csecsét és Nibit pedig hoztam rajtuk de a 16 secet 10 alá nem tudtam levinni.
    Ami a legrosszabb, hogy mind a ketten hibáztak a vége fele ezzel már 2secre voltam mögöttük, de mivel elöbb voltam a boxban mint ők így nem tudtam kihasználni, mert nem tapadt már annyira a kocsi.
    El is mentek megint aztán megint hibáztak és megint ott voltak, de nem tudtam előzési közelségbe kerülni.
    Így bejöttem 5. helyre, ami az URH után nem rossz, de ha nem lök ki Csecse akkor simán meglett volna a 3. hely is, de valahogy éreztem, hogy ki fog lökni, így utólag visszagondolva jobb lett volna elengedni még akkor is simán elé jöttem volna vissza.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •