Oldal: 9 / 13 ElsőElső ||| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 UtolsóUtolsó
Találatok: 201 - 225 (301 összesen)

Téma: WRC/IRC

  1. #201
    Én is leszedtem a svéd rally 1. nap összefoglalóját. Ahhoz képest hogy eltűntek az igazi WRC-k, elég keményen mennek az új vasakkal. Pozitív hogy száműzték a kormányváltót. A Finnek nagyon mennek a havon, nagyon durván használják a hófalakat Ja, Ken Block pedig olyan mint anno a magyar bajnokságban Kőváry Barna a Trabival, csak a közönségnek autózik, de sehol nincs a tabellán. :S
    Annyi hogy elég kevés a márka....Ford, Citroen, majd Mini.

  2. #202
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Úgylátszik, Loebnek még nem sikerült megbarátkoznia az új, egyszerűbb difivel rendelkező összkerékhajtással.
    Itt vannak az eredmények : http://www.wrc.com/results/2011/rall...n/stage-times/
    11. szakaszon első Solberg
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  3. #203
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Úgylátszik, Loebnek még nem sikerült megbarátkoznia az új, egyszerűbb difivel rendelkező összkerékhajtással.
    Ő mindig így kezd Már jobban áll mint tegnap a nap végén. Most nyert meg 2 szakaszt zsinórban.

    Persze ettől még sztem nem fog nyerni, túl messze van már ahhoz. Hirvonen viszont lehet hogy behúzza megint (mondjuk azt nem értem Ostberg mit keres még ott ), de tavaly is így kezdett, aztán beszürkült...ez a Svéd Rally sztem túl speciális ahhoz, hogy messzemenő következtetéseket vonhassunk le a későbbiekre nézve.

    Ezt meg csak úgy, egy WRC IRC 2011 ki kivel van cikk és táblázat, jól összefoglalja a lényeget:

    http://www.minardi.eoldal.hu/cikkek/...i-a-kulonbseg_



  4. #204

  5. #205
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Köszi!
    Végre valami rendes összefoglaló. Annakidején a jurosporton sem volt több.
    Ezek szerint az ESPN adja idén a WRC-t.

    http://www.espn.co.uk/wrc/sport/vide....html?sport=27
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  6. #206
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    2. nap



    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  7. #207
    Hirvonen-nek drukkolok, bírom ahogy tátott szájjal bambul táblától tábláig, közben meg brutál módon tolja neki
    A Latvala-t miért lassították le? Kb. 20 sec előnye volt Hirvonennek, és így még Solberg is megelőzte.

  8. #208
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Már nincs jelentősége. Mert ez a Solberg is mekkora egy...

    http://www.rvo.hu/petter-solberg-jog...-sved-hatosag/

    Ez meg egy összefoglaló írás, amiből kiderül hogy hiába cseréltek helyet lehet hogy diszkvalifikálják őket, ill. hogy hogyan lehet Loebnek és Solbergnek is 10-10 pontja (ez nekem új volt ):

    http://www.vezess.hu/rali/tarolt_ford_sved/29054/



  9. #209
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Már nincs jelentősége. Mert ez a Solberg is mekkora egy...

    http://www.rvo.hu/petter-solberg-jog...-sved-hatosag/

    Ez meg egy összefoglaló írás, amiből kiderül hogy hiába cseréltek helyet lehet hogy diszkvalifikálják őket, ill. hogy hogyan lehet Loebnek és Solbergnek is 10-10 pontja (ez nekem új volt ):

    http://www.vezess.hu/rali/tarolt_ford_sved/29054/
    Ha nem ér oda a következő szakasz mérőpontjához időben, akkor büntetést kapott volna. Gondolom késésben voltak, s Solberg próbált sietni... csak nem volt szerencséje sajnos.

    Diszkvalifikálással meg a kedves FIA megint magát minősítené (korábban is voltak ilyen esetek, amikor a navigátor 1-1 szakasz erejéig vezette az autót, s nem kapott eddig senki se érte büntetést)

  10. #210
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem ér oda a következő szakasz mérőpontjához időben, akkor büntetést kapott volna. Gondolom késésben voltak, s Solberg próbált sietni... csak nem volt szerencséje sajnos.
    Na, ez akkor szívás. Erre mondják hogy róka fogta csuka helyzet nem?

    Am láttad/láttátok a jutub videót ami a solberges cikkben van? Itt van külön:



    Azért öröm volt látni egy földi halandót is a volán mögött, mert ezután pláne átéreztem hogy Ostbergék már szinte nem is emberek Mert "normális" ember az kb. így vezet

    Am Ostberget végig nem értettem, nagyon durván tolta, és pedig ő privát Lehet hogy számolnunk kell vele a későbbiekben is, bár ő a Svéd rally előtt már 2 másik havas rallyn is indulhatott, viszont nem WRCvel, mert állítólag az évad előtt alig tesztelt:

    http://rali.postr.hu/sved-rali-sztarja-ostberg
    http://www.duen.hu/hirblog/crossboy/...l_svedorszagba



  11. #211
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Ez is hozzátartozik a rallyhoz, a két gyorsasági szakasz között normál közút van, és az odavonatkozó szabályok (kresz) szerint kell ott közlekedni.
    Emlékeim Loeb-el esett meg az a történet, hogy a brit rallyn a félig rommá tört autót az angol rendőrök nem engedték fel a közútra, és így esett ki. Vagy az Grönholm volt? Fene se tudja...
    De egy hasonló esetben, Törökországban viszont egy háromkerekű autóval rendőri felvezetéssel ment végig az etap útvonalon két gyorsasági között.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  12. #212
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Ez is hozzátartozik a rallyhoz, a két gyorsasági szakasz között normál közút van, és az odavonatkozó szabályok (kresz) szerint kell ott közlekedni.
    Emlékeim Loeb-el esett meg az a történet, hogy a brit rallyn a félig rommá tört autót az angol rendőrök nem engedték fel a közútra, és így esett ki. Vagy az Grönholm volt? Fene se tudja...
    De egy hasonló esetben, Törökországban viszont egy háromkerekű autóval rendőri felvezetéssel ment végig az etap útvonalon két gyorsasági között.
    Mind a kettőjüknek volt ilyen esete. Loeb-öt már nem is tudom, hogy melyik rallyn állították meg így (talán ausztrál?), de neki annyi mákja volt, hogy ő éppen a szervízparkba tartott akkor, úgyhogy neki nem kellett annyira kapkodnia, mint most Solbergnek. (Végül kibulizták valahogy, hogy mehessen hátsó defekttel, csak rendőri felvezetést kapott )

    WRC.com-ról pedig a hivatalos Solberg nyilatkozat:

    "Solberg, who has admitted his guilt and accepted his punishment, explained: “I was delayed leaving the service park after the midday service on Friday. I was of course eager to arrive at the start of stage five in time and I drove too fast."

    Röviden és tömören, pont az történt, amit írtam. Késésben voltak, amikor elhagyták a szervízparkot, próbálták behozni a lemaradást, hogy időben megérkezzenek, s ne kapjanak időbüntetést, s emiatt mentek gyorsan, csak a rendőrök lekapcsolták.

    Jaja, láttam, hogy vezetett Patterson, hát kb. jah, így megy egy földi halandó ezekkel a szörnyetegekkel Bár Chris lenyilatkozta a szakasz után a WRC Radio-ba élőben, hogy nem akartak kockáztatni, céljuk az volt, hogy Loeb előtt beérjenek még, s így emiatt egy átlag 60-as tempót próbáltak tartani.

    Ostberg-re meg kíváncsi leszek. Még produkál pár ilyet, meg esetleg néhány győzelmet, s hamar a gyári Fordok egyikében fogja találni magát; csak kérdéses lehet, hogy kinek a helyén, de sztem ha valamelyik finnt kirúgják, az Latvala lesz, s nem Hirvonen.
    Utoljára módosította: Adam Jonas; 2011. 02. 14. 19:34.

  13. #213
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Ostberg-re meg kíváncsi leszek. Még produkál pár ilyet, meg esetleg néhány győzelmet, s hamar a gyári Fordok egyikében fogja találni magát; csak kérdéses lehet, hogy kinek a helyén, de sztem ha valamelyik finnt kirúgják, az Latvala lesz, s nem Hirvonen.
    Hát, Latvala lassan alázza Hirvonent (sőt már tavaly el kezdte ), szal erre azért nem vennék mérget



  14. #214
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Már nincs jelentősége. Mert ez a Solberg is mekkora egy...

    http://www.rvo.hu/petter-solberg-jog...-sved-hatosag/

    Ez meg egy összefoglaló írás, amiből kiderül hogy hiába cseréltek helyet lehet hogy diszkvalifikálják őket, ill. hogy hogyan lehet Loebnek és Solbergnek is 10-10 pontja (ez nekem új volt ):

    http://www.vezess.hu/rali/tarolt_ford_sved/29054/
    Nabazz, 3-2-1-el pontozzák ezt a power stage-et? Ez aztán a baromság...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  15. #215
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, Latvala lassan alázza Hirvonent (sőt már tavaly el kezdte ), szal erre azért nem vennék mérget
    Ezen azért vitáznék picit.

    Oké, tavaly jól ment Latvala. 2009-ben sehol nem volt Hirvonenhez képest azért, most még korai lenne véleményt alkotni, de a hétvégén mutatott teljesítménye közel sem volt olyan jó, mint Mikkoé.

    De ha Latvala marad, akkor leginkább azért fog ő maradni, mert vagy 4-5 évvel fiatalabb Hirvonennel, a Ford meg (teljesen jogosan) úgy lesz vele, hogy Hirvonen már kapott bizonyítási lehetőséget. Kérdés, hogy a Ford mennyire bocsájtotta már meg Latvala-nak a 2009-es hülyeségét, amiért év végén az volt, hogy lehet elküldik a csapattól.

  16. #216
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Nabazz, 3-2-1-el pontozzák ezt a power stage-et? Ez aztán a baromság...
    Nem baromság sztem, mert nem egy hosszú szakaszról van szó, így aki nagyon elcseszte a rallyját (pl. egy bukfenccel), de egész hétvégén gyors volt, az még itt menthet pontot/pontokat.

  17. #217
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Nem baromság sztem, mert nem egy hosszú szakaszról van szó, így aki nagyon elcseszte a rallyját (pl. egy bukfenccel), de egész hétvégén gyors volt, az még itt menthet pontot/pontokat.
    Pont ezért. Egy pár km-re miért jár annyi pont, mint mondjuk egy privátnak (akár magyaroknak) akik becsülettel végigtolják a 3 napot, és beérnek 9.-nek?

    Egyébként ha már itt tartunk, nekem ez a szuper-rally szabály sem tetszik az elejétől fogva: aki kiesett, az kiesett, kész. Legalább ponthoz jutnak olyanok, akik végigérnek. Így ezzel gyakorlatilag pályaversenyt csináltak a rally-ból is: nincs semmi baj ha rommá zúzod a kocsit, még pár pontot úgy is megcsípsz a végén...

    Értem én, hogy kevés a csapat, meg stb., de nem kell fix pontszerzőnek lennie annak a pár gyári kocsinak.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  18. #218
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Oké, tavaly jól ment Latvala. 2009-ben sehol nem volt Hirvonenhez képest azért, most még korai lenne véleményt alkotni, de a hétvégén mutatott teljesítménye közel sem volt olyan jó, mint Mikkoé.
    2009 régen volt már, Latvala is fejlődik, azért mostmár egyre ritkábban töri a kocsikat Am ja, ott 2009 derekán pengeélen táncolt, nem sokon múlt hogy szevasz tavasz wrc karrier

    A mostani rallyból meg mondom, sztem még ne vonjunk le komoly következtetéseket, mind azért mert új a kategória, mindenki szokja még, mind azért mert ez egy speciális rally. Mert különben azt is kellene hinnünk hogy Loeb még nagyon dobogón se lesz Nameg tavaly is pont így kezdtek a fordosok, aztán meg láttuk hogy alakult

    Persze meglátjuk, lehet hogy Hirvonen most tényleg elkapja a fonalat, Mexikó után már vmivel okosabbak leszünk

    De am utána nagyon szépen elmagyaráztad hogy miért fog a Ford mégis Latvalára voksolni
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Pont ezért. Egy pár km-re miért jár annyi pont, mint mondjuk egy privátnak (akár magyaroknak) akik becsülettel végigtolják a 3 napot, és beérnek 9.-nek?

    Egyébként ha már itt tartunk, nekem ez a szuper-rally szabály sem tetszik az elejétől fogva: aki kiesett, az kiesett, kész. Legalább ponthoz jutnak olyanok, akik végigérnek. Így ezzel gyakorlatilag pályaversenyt csináltak a rally-ból is: nincs semmi baj ha rommá zúzod a kocsit, még pár pontot úgy is megcsípsz a végén...
    Ebben sok az igazság. De benne volt a cikkben miért pontozzák: hogy senki ne akarja lebiztonságizni. Ezt is meg lehet érteni.

    És hamár itt tartunk hogy kinek mi nem tetszik (), akkor nekem még mindig a szombati és vasárnapi elindulási sorrend nem jön be. Miért azt kell sz.patni aki a legtöbbet tett azért hogy jól álljon? Másképpen fogalmazva: az ügyességet miért kell büntetni? Azért hajts hogy utána jól megszívathassanak? De ezeken ők is elgondolkodnak, és ekkor kezdenek el taktikázni és jönnek a szakaszvégi 50nel begurulások ami sztem totál szánalmas.

    Mondjuk nálam itt már elvekről van szó, és pont u.ezen okokból utálom túrakocsiknál a fordított rajtsorrendet és a büntetősúlyokat is



  19. #219
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Én visszahoznám azt, ami régen volt: hajnali kezdés, sötétedésben való befejezés

  20. #220
    Buczkó Zoltán Regisztrált Buczkó Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 18.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    280
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Én visszahoznám azt, ami régen volt: hajnali kezdés, sötétedésben való befejezés
    Lesz éjszakai futam ismét:

    http://www.rvo.hu/a-masodik-futamon-is-ejszakaznak/

    de sajna az még jó messze van.

    most néztem, hogy jönnek Magyarországra is.

    http://www.ircseries.com/html/Calendar.asp

  21. #221
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Buczkó Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Lesz éjszakai futam ismét:

    http://www.rvo.hu/a-masodik-futamon-is-ejszakaznak/

    de sajna az még jó messze van.

    most néztem, hogy jönnek Magyarországra is.

    http://www.ircseries.com/html/Calendar.asp
    IRC-ben igen, csak a WRC-ben nem még.

  22. #222
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Hát, ha el nem sumákolják. A rally környékén évek óta csak az egymás fúrását olvasom az MNASZ környékén
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  23. #223
    Szalóki Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 10. 19.
    Város
    Tápióbicske
    Üzenetek
    13
    Hát nálam nem bejövősek az új autók. 1.6 turbó benzines motor 300 lóval... Menni megy, de a régiek még mindig jobban tetszenek. Az tetszik viszont, hogy a váltót levették a kormányról és maguk mellett van.

  24. #224
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    És az elektronikus difi száműzése sem elhanyagolható "fejlődés" Biztos vagyok benne, hogy megint lesz keresztbe csúszkálás, mert az elmúlt években már murván is úgy mentek, mint egy pályaautóval.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  25. #225
    Szabó József Regisztrált Tailor02 logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    485
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    És az elektronikus difi száműzése sem elhanyagolható "fejlődés" Biztos vagyok benne, hogy megint lesz keresztbe csúszkálás, mert az elmúlt években már murván is úgy mentek, mint egy pályaautóval.

Oldal: 9 / 13 ElsőElső ||| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •