Oldal: 5 / 13 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (301 összesen)

Téma: WRC/IRC

  1. #101
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése
    Igazat megvallva tényleg sokkal több gyár kéne én várom vissza Subarut, hamár őket a rally tette azzá amik, esetleg a Toyotát hamár van szabad kapacitásuk Igazából ez az egész WRC dolog sajna kifújt és a szövetség későn ébredt most csak vegetálnak a Citroen és a Ford szerintem abszolút nem fejleszt évek óta ennek leglátványosabb példája, hogy a Focus elejét hozzá sem igazították a ráncfelvarrotthoz, egyszerűen átmatricázták! Ezért is várom a Super 2000et vagy annak a turbós megfelelőjét hátha felpezsdül az állóvíz egy kicsit!
    Pont ma reggel néztem nagy meglepődve a Eurosporton az IRC-s reklámot, ahol volt Skoda, Subaru, Ford, Fiat, meg minden... mondom az szép, hogy ott több márka képviselteti magát, mint a WRC-n.

  2. #102
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése
    ...és ha helyet cserélne Hirvonen és Latvala teljesen más lenne a sorrend!
    Itt mire gondolsz?
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy egy évbe lehetett volna megfogni Loebéket, de akkor nagyon: 2006. A Focus vadiúj fejlesztés volt, ami gyorsabbnak is bizonyult, mint az addigi Citroen Xsara, csak hát ugye Grönholm nem kicsit puskázta el ezt a lehetőséget.
    Így van. Azért úgy nyerni vb-t, hogy az ember privátban indul és a tetejébe kihagyja az utolsó 4 rallyt, na az a többiekre nézve egy szégyen.
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Pont ma reggel néztem nagy meglepődve a Eurosporton az IRC-s reklámot, ahol volt Skoda, Subaru, Ford, Fiat, meg minden... mondom az szép, hogy ott több márka képviselteti magát, mint a WRC-n.
    Igen, de az IRC-ben meg vhogy a verzenyzők azok, akik nem tudnak úgy lázba hozni. Persze nem azt mondom, hogy bénák, de az az azért meg milyen már, hogy az idei Monte Carlo Rallyt a beugró Hirvonen nyerje meg

    És hamár említettünk itt "ki kiányzik a mezőnyből" embereket: sztem Atkinsonért is kár. Olyan szépen kezdett menni azzal a hulladék Subaruval...már Solberget is kezdte verni...már-már lassan éppen összejöhetett volna...amikor a Subaru kiszállt Elvileg Block csapatában visszatér még az idén, de hiszem ha látom :S



  3. #103
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Itt mire gondolsz?
    Talán arra gondolt - nem feltétlenül értek vele egyett, hogy a Citroen annyival jobb konstrukció, mint a Ford, hogy azzal, lehet hogy Hirvonen és Latvala is sokkal gyorsabb lenne. Airikkala azt mondta, hogy eléggé alulkormányzott a Ford, míg a Citroen sokkal harmonikusabb. Nem feltétlenül van igaza, de azért egy fordított felállást szívesen megnéznék.

    Az IRC érdekes téma, igazából eddig én sem tartottam túl figyelemre méltónak, de ez talán a fura közvetítésből fakadt, annyira nyomta a Eurosport az élőt, hogy csak versenyinterjút láttunk a szervízparkból, pedig sztem nem az az érdekes rész. Mostmár elmozdultak a jó irányba, A monte-carloi élő pl tök jó volt. Igazából itt talán az a baj, hogy ha kijön valaki egy új autóval kis kivételtők eltekintve /pl Proton/ rögtön a legjobb lesz lásd Ford.

  4. #104
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése

    Elvileg Block csapatában visszatér még az idén, de hiszem ha látom :S
    Ken Block-ról jut eszembe: kicsit azonos cipőben járnak Kimivel, így is hozta őket a média, és én bevallom azt vártam, hogy Block lesz a jobb: azért ő csak rallyautókkal játszadozik. Ehhez képest asszem célba még nem ért (jó, oké, szuper rally szabály), Kiminek meg már van 10 pontja. Nice-nice!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  5. #105
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ken Block-ról jut eszembe: kicsit azonos cipőben járnak Kimivel, így is hozta őket a média, és én bevallom azt vártam, hogy Block lesz a jobb: azért ő csak rallyautókkal játszadozik. Ehhez képest asszem célba még nem ért (jó, oké, szuper rally szabály), Kiminek meg már van 10 pontja. Nice-nice!
    Csak ismételni tudom magam: "Hát izé, nekem ő inkább driftszakértő látványautós, mint rallyversenyző"

    Egy streetfighterből sem lesz soha motogp bajnok, gondolom értitek a hasonlatom



  6. #106
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    azert szerintem azon is erdemes elgondolkozni, hogy Loebre azert mondjak, hogy nagyon teheteseges, mivel szertornazott elötte egesz sokaig, es nagyon erzi a sulypontot, egyensulyt ilyeneket... lehet benne valami. emelett egyböl következik ugye hogy vilageleteben sportember volt. attert a technikai sportokra, ahol nem csak rajta, hanem az auton is mulnak a dolgok. az utobbi evekben 1 "ellenfele" volt akit ugye rendszerint megvert. honnan tudjatok, hogy annyira es annyival verte meg, mint amennyire akarta/engedtek neki... ?
    arra szeretnek kilyukadni, hogy altalaban mar a 2. napon tekintelyes elönyt szedett össze, a 3. napon mindig csak vegiggurul. ha lenne most egy mcrae,makkinen,sainz stb. jellegü versenyzö, lehet az utolso napon nem csak setakocsikazna, illetve az elsö ket napon is tudna meg magabol plussz teljesitmenyt kihozni. mivel itt tenyleg az autora is vigyazni kell, illetve ha elkurod neked is lehet eleg nagy bajod, lehetseges, hogy csak pont annyit hoz ki magabol, amennyi arra eleg, hogy a mostani versenyzöket elverje. szerintem van annyira tehetseges, hogyha most berobbanna 2-3 "nagyember" meg egy par regi-uj gyari csapat, valoszinüleg jobban lenne motivalva es lehet 100 vagy 110%on is tudna a TELJES tudasat pörgetni. bar az is lehet, hogy most is 100on pörög, bar en nemhiszem.

  7. #107
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Fehér Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    azert szerintem azon is erdemes elgondolkozni, hogy Loebre azert mondjak, hogy nagyon teheteseges, mivel szertornazott elötte egesz sokaig, es nagyon erzi a sulypontot, egyensulyt ilyeneket... lehet benne valami. emelett egyböl következik ugye hogy vilageleteben sportember volt. attert a technikai sportokra, ahol nem csak rajta, hanem az auton is mulnak a dolgok. az utobbi evekben 1 "ellenfele" volt akit ugye rendszerint megvert. honnan tudjatok, hogy annyira es annyival verte meg, mint amennyire akarta/engedtek neki... ?
    arra szeretnek kilyukadni, hogy altalaban mar a 2. napon tekintelyes elönyt szedett össze, a 3. napon mindig csak vegiggurul. ha lenne most egy mcrae,makkinen,sainz stb. jellegü versenyzö, lehet az utolso napon nem csak setakocsikazna, illetve az elsö ket napon is tudna meg magabol plussz teljesitmenyt kihozni. mivel itt tenyleg az autora is vigyazni kell, illetve ha elkurod neked is lehet eleg nagy bajod, lehetseges, hogy csak pont annyit hoz ki magabol, amennyi arra eleg, hogy a mostani versenyzöket elverje. szerintem van annyira tehetseges, hogyha most berobbanna 2-3 "nagyember" meg egy par regi-uj gyari csapat, valoszinüleg jobban lenne motivalva es lehet 100 vagy 110%on is tudna a TELJES tudasat pörgetni. bar az is lehet, hogy most is 100on pörög, bar en nemhiszem.
    A többiek nevében nem tudok nyilatkozni, de én úgy értettem, valamint úgy gondolom, hogy ő igencsak tehetséges. Szerepelt itt a 100-as skála, hát ha ezt vesszük, nálam ő megvan 90, szerepel a legnagyobbak között. Ami kicsit torzítja a képet, hogy az ellenfelei nem jók, illetve nincsenek. Inkább róluk szólt a fáma.
    Ha az ideit is behúzza, akkor lesz 7 vb címe, zsinórban. Meg hatvaniksz győzelme, sokkal durvább mint Schumi az F1-ben, hát nem csoda, ha kicsit csappan a motivációja. Azt nevetem, hogy mindig minden győzelme után elmondja, hogy kemény csata volt, 100%-on nyomta, de hát mit tehet, azt nem mondhatja, hogy rommáverte a mezőnyt.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  8. #108
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Csak ismételni tudom magam: "Hát izé, nekem ő inkább driftszakértő látványautós, mint rallyversenyző"

    Egy streetfighterből sem lesz soha motogp bajnok, gondolom értitek a hasonlatom
    Na jó, de azért csak rallyautóban tölti ideje nagy részét, Kimivel ellentétben. Az elején én azt vártam, jobb lehet, hosszútávon nem kérdés, hogy Kiminek le kéne nyomnia, hiszen ő meg világbajnok autóversenyző.

    Egyébként eleinte fanyalogtam, hogy nincs már eurosport, meg magyar közvetítés, nekem baromira bejönnek ezek a motors tv-s, meg nemtom honnan láttam még összefoglalók. Korábban sosem láttam ilyet mutatni, hogy Loeb a gyorsasági előtt az erdőben fut, meg gumit melegítenek driftelve az erdei utakon, stb., szóval jó kis háttér cuccok vannak, meg rengeteg onboard!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  9. #109
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    A többiek nevében nem tudok nyilatkozni, de én úgy értettem, valamint úgy gondolom, hogy ő igencsak tehetséges. Szerepelt itt a 100-as skála, hát ha ezt vesszük, nálam ő megvan 90, szerepel a legnagyobbak között. Ami kicsit torzítja a képet, hogy az ellenfelei nem jók, illetve nincsenek. Inkább róluk szólt a fáma.
    Ha az ideit is behúzza, akkor lesz 7 vb címe, zsinórban. Meg hatvaniksz győzelme, sokkal durvább mint Schumi az F1-ben, hát nem csoda, ha kicsit csappan a motivációja. Azt nevetem, hogy mindig minden győzelme után elmondja, hogy kemény csata volt, 100%-on nyomta, de hát mit tehet, azt nem mondhatja, hogy rommáverte a mezőnyt.
    tiszta sor, ha a skalas peldat mondod, az en mondanivalom arra iranyult, hogy ha 90es nalatok, attol függetlenül lehet ö 100as is vagy akar 110es, csak tudja, hogy eleg 90et hoznia ezek ellen az ellenfelek ellen. ha csatara lenne kenyszeritve lehet 110es is tudna lenni, de ha eleg most a 90 akkor miert vallalna felesleges rizikot

  10. #110
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Na jó, de azért csak rallyautóban tölti ideje nagy részét, Kimivel ellentétben. Az elején én azt vártam, jobb lehet,...
    De az, hogy tökéletesen csinálja a rendőrkanyarokat, az nem jelent semmit, merthogy itt pont az ilyeneket kell elkerülni Szal nagyon nem mind1, hogy látványra kell menni vagy a stopper ellen

    Amúgy nincs nekem semmi bajom Blockkal, csak arra akarok kilyukadni, hogy engem nem lepett meg már az elején sem, hogy nem eredményes.
    Idézet Eredetileg Fehér Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    tiszta sor, ha a skalas peldat mondod, az en mondanivalom arra iranyult, hogy ha 90es nalatok, attol függetlenül lehet ö 100as is vagy akar 110es, csak tudja, hogy eleg 90et hoznia ezek ellen az ellenfelek ellen. ha csatara lenne kenyszeritve lehet 110es is tudna lenni, de ha eleg most a 90 akkor miert vallalna felesleges rizikot
    Ezt én is így érzem, sztem se kell, és így nem is hajtja ki magából a maximumot. Talán ezzel is összefügg az, hogy oly ritkán hibázik. Sztem ha kellene, rá tudna tenni még egy lapáttal



  11. #111
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Vissza Sanyi bácsit!

    Amúgy én Solberg-et nem értem, hogy tűnhetett el ennyire. 2003-ba (asszem akkor lett) világbajnok, azóta egyszerűen köszönőviszonyba sincs az elejével. Lassan már Hening is jobb nála.

  12. #112
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Az Impreza sajnos ennyit tudott
    Még a tavalyi Xsarával is jobban szerepelt, mint a korábbi években a Subrauval. Egy bizonyos szint fölött viszont már szerintem rengeteget számít, hogy valaki gyári versenyző-e, vagy pedig "csak" privát.
    Biztos sokkal jobban menne, ha 3-4 éve Sordo, vagy Latvala helyén ülne. (Direkt nem írtam Hirvonent, Loebot, nem akarom őket kitúrni a csapatból )
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  13. #113
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Vissza Sanyi bácsit!
    Az ki?
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Az Impreza sajnos ennyit tudott
    Még a tavalyi Xsarával is jobban szerepelt, mint a korábbi években a Subrauval. Egy bizonyos szint fölött viszont már szerintem rengeteget számít, hogy valaki gyári versenyző-e, vagy pedig "csak" privát.
    Biztos sokkal jobban menne, ha 3-4 éve Sordo, vagy Latvala helyén ülne. (Direkt nem írtam Hirvonent, Loebot, nem akarom őket kitúrni a csapatból )
    De a végén már Atkinson is verte. És ő u.azzal a tragaccsal ment.

    Solberg sztem mentálisan gyengült meg az idők folyamán. 2003-ban még hitte, hogy a(z egyik) legjobb, de ahogy Loeb egyre erősebbé vált, úgy kezdett egyre kevésbé hinni ebben (mondjuk Loeb előbb-utóbb mindenkit megtör :S). Ehhez hozzájárult a Subaru gyengülése is, ez is nagyon megtörte a végére. Sokan észrevették 2007-8 körül, hogy nem volt már a régi a pályán kívül sem. Most, hogy Citroent vezethet, most mintha kezdene visszatalálni régi önmagához, újra mosolyog, megint kedvvel vezet. És ez fontos

    U.i.: az előző gondolatmentem kapcsán juteszembe, kíváncsi lettem volna hogy akkor egy Loeb vagy egy Grönholm mire ment volna a 2006-7-8-as Subaruval...



  14. #114
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Az ki?

    De a végén már Atkinson is verte. És ő u.azzal a tragaccsal ment.

    Solberg sztem mentálisan gyengült meg az idők folyamán. 2003-ban még hitte, hogy a(z egyik) legjobb, de ahogy Loeb egyre erősebbé vált, úgy kezdett egyre kevésbé hinni ebben (mondjuk Loeb előbb-utóbb mindenkit megtör :S). Ehhez hozzájárult a Subaru gyengülése is, ez is nagyon megtörte a végére. Sokan észrevették 2007-8 körül, hogy nem volt már a régi a pályán kívül sem. Most, hogy Citroent vezethet, most mintha kezdene visszatalálni régi önmagához, újra mosolyog, megint kedvvel vezet. És ez fontos

    U.i.: az előző gondolatmentem kapcsán juteszembe, kíváncsi lettem volna hogy akkor egy Loeb vagy egy Grönholm mire ment volna a 2006-7-8-as Subaruval...
    Hát ja, szegény Subaru minden volt, csak ütős rallyautó nem...
    Idén viszont mint említettem, nekem Solberg az abszolút kedvenc, már tavaly is tetszett, de idén tényleg mintha visszatért volna az önbizalma, és élvezi a versenyzést. Loen sajnos alien számára így is, de szépen hozza a dobogós helyeket a Fordok elől.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  15. #115
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ja, szegény Subaru minden volt, csak ütős rallyautó nem...
    Na igen, elavult volt, lemaradtak a fejlesztési versenyben, de: azért amikor behozták a csapotthátú Imprezat, egyből 2.-ok lettek vele, abban sztem bőven lett volna még fejlesztési potenciál. De nem, fél szezont se mentek vele, mert a japcsik inkább leléptek, hogy akadna torkukon a szusi
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Idén viszont mint említettem, nekem Solberg az abszolút kedvenc, már tavaly is tetszett, de idén tényleg mintha visszatért volna az önbizalma, és élvezi a versenyzést. Loen sajnos alien számára így is, de szépen hozza a dobogós helyeket a Fordok elől.
    Én is örülök, hogy ilyennek látom Pettert, sztem idén nyerhet még rallyt. Loeb is ember azért, szezononként 1-2x még ő is eldobja, és akkor Petternek csak jó helyen kell lennie jó időben



  16. #116
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Az ki?
    Sainz

  17. #117
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    "De a végén már Atkinson is verte. És ő u.azzal a tragaccsal ment."

    Ott már sajnos csak arról szól a dolog, hogy kettejük közül melyik dobja el kevesebbszer a vasat egy futam alatt. Mert Biztos frusztrálta mindkettejüket, hogy akárhogy nyomják, a közelében sincsenek az elejének az idejéhez. 4 évet így végignyomni, tényleg lelohasztja egy kicsit az embert
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  18. #118
    Papdi Tamás Regisztrált toto92 logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    389
    FIA announces 2011 WRC calendar

    2011 World Rally Championship

    Rally Sweden (10-13 February)
    Rally Mexico (3-6 March)
    Rally Portugal (24-27 March)
    Jordan Rally (14-17 April)
    Rally d'Italia (5-8 May)
    Rally Argentina (26-29 May)
    Acropolis Rally (16-19 June)
    Rally Finland (28-31 July)
    Rallye Deutschland (18-21 August)
    Rally Australia (8-11 September)
    Rally of France(September 29-2 October)
    Catalunya Rally (20-23 October)
    Rally GB (10-13 November)

  19. #119
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Na igen, elavult volt, lemaradtak a fejlesztési versenyben, de: azért amikor behozták a csapotthátú Imprezat, egyből 2.-ok lettek vele, abban sztem bőven lett volna még fejlesztési potenciál. De nem, fél szezont se mentek vele, mert a japcsik inkább leléptek, hogy akadna torkukon a szusi
    Hát igen, az az autó igencsak jó lett volna,de sajna hamar dobták a mélyvízbe, mert Solberg érthetően ki volt már akadva, hogy egyszerűen nem megy nekik. Igazából a csapotthátú Imperzának a felfüggesztése volt rossz, de hiába mondta Petter, hogy cseréljék ki, ha jól tudom Öhlinsekre a Prodrive nem hallgatott rá, utánna meg bedobták a törölközőt, igaz a válság miatt de szép lassan visszajöhetnének!!!
    Monndta is Solberg mikor Grönholm beugrott a Portugál rallyn, hogy biztos jól fog menni mert annak az autónak sokkal jobb a felfüggesztése mint az ővének volt! Nem is ment vele rosszul /míg el nem dobta/

  20. #120
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg toto92 írta Hozzászólás megtekintése
    FIA announces 2011 WRC calendar

    2011 World Rally Championship

    Rally Sweden (10-13 February)
    Rally Mexico (3-6 March)
    Rally Portugal (24-27 March)
    Jordan Rally (14-17 April)
    Rally d'Italia (5-8 May)
    Rally Argentina (26-29 May)
    Acropolis Rally (16-19 June)
    Rally Finland (28-31 July)
    Rallye Deutschland (18-21 August)
    Rally Australia (8-11 September)
    Rally of France(September 29-2 October)
    Catalunya Rally (20-23 October)
    Rally GB (10-13 November)
    Ehhez annyit, hogy szégyelljék magukat a Rally VB szervezői, amiért hagynak egy Monte-Carlo Rallyt elveszni. 2009-ben még csak arról volt szó, hogy a rotálás miatt marad el (bár már ezt se értettem, miért pont az egyik legnagyobb tradíciókkal rendelkező versenyt kell beáldozni), de ezek úgy néz ki teljesen lemondtak róla

    Még Börni bában is van annyi gerinc, hogy bármennyire is majmolja egy ideje Ázsiát, azért Monacohoz és Monzához nem nyúl.



  21. #121
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Az a baj, hogy először tényleg a rotálás miatt maradt ki, és akkor rendeztek egy IRC futamot, és akkora siker lett, hogy mostmár meg ők nem akarnak rendezni VB-t a jelenlegi keretek között! De lehet, hogy ha beköszönt a "szép új szuper 2000-es világ" akkor vissztérnek! De egyébként én is azon a véleményen vagyok, hogy a tradicionális futamokhoz ne nyúljunk, a szeon montéval kezdődjön és angliában érjen véget!

  22. #122
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Ilyenkor látszik, hogy Loeb mennyivel gyorsabb a mezőny többi résztvevőjénél. Az elején volt egy hibája, nagyon visszaesett, de ezt a hátrányát "lazán" ledolgozza.


    http://www.motorstv.com/car/rally/wr...iking-distance

    Ez volt az a hiba : http://www.motorstv.com/videos?v=56q2YGbQL6E
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  23. #123
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyenkor látszik, hogy Loeb mennyivel gyorsabb a mezőny többi résztvevőjénél. Az elején volt egy hibája, nagyon visszaesett, de ezt a hátrányát "lazán" ledolgozza.


    http://www.motorstv.com/car/rally/wr...iking-distance

    Ez volt az a hiba : http://www.motorstv.com/videos?v=56q2YGbQL6E
    És ezzel az évi 2-ből egyet ki is pipált. Ez nem jó hír a többiekre nézve.



  24. #124
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Ezek szerint a másodikat is : http://www.fn.hu/auto_motor/20100509...t_uj_zelandon/
    Ha jól olvasom, Loeb a végén is hibázott egyet.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  25. #125
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Ezek szerint a másodikat is : http://www.fn.hu/auto_motor/20100509...t_uj_zelandon/
    Ha jól olvasom, Loeb a végén is hibázott egyet.
    Na és az mekkora úgy rallyt nyerni, hogy egy deka szakaszt se nyersz?

    http://www.wrc.com/jsp/index.jsp?lnk...10&rally_id=NZ



Oldal: 5 / 13 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •