Oldal: 4 / 13 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (301 összesen)

Téma: WRC/IRC

  1. #76
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Na igen, és az jutott még eszembe, hogy nemcsak az a kérdés, hogy Kiminek lesz-e türelme kivárni, hanem az is, hogy a rajongóknak is lesz-e. Ez a Kimi rallizás egy tesztnek is jó ahhoz, hogy kiderüljön, ki az igazi Kimi rajongó és ki nem

    Igen, de erről nehogymá Loeb tegyen Az biztos, hogy egy kivételes zseni (és tényleg csak Schumi, Rossi vagy Jimmy Johnson mérhető hozzá a maiak közül, szvsz). Neki szurkolnék is, de neki meg minek, szemmel láthatóan nincs rászorulva

    Aki még igazán szimpatikus, az P. Solberg. Örülnék is a mostani 2. helyének, de igazából nyernie kelllene már végre (2005-ben nyert utoljára!), de félő, hogy Loeb-bel (és/vagy Hirvonennel) továbbra sem fog bírni Változnak az idők, ez a Loeb már régen nem az a Loeb, akit 2003-ban még nagynehezen megvert, és sajnos ő sem az már, aki 2003-ban volt...
    Nem Nem Loeb tehet róla egyértelmű talentum és kész méghozzá nagy. Kimi is egy nagy talentum csak még tanulja a rali, de biztos hogy megfogja tanulni. Neki van akkora presztízse hogy nem fogja elveszíteni a szurkolóit. Schumi is csak azokat veszítette el akik állandóan szapulták, kíváncsi vagyok ez meddig fog kitartani Kiminél és Schuminál is.

  2. #77
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850

    Lassítási versenyt rendeztek a ralisok

    http://www.vezess.hu/rali/wrc_lassit...ndeztek/23574/

    Mikor változtatnak már ezen a szabályon? Ez így egy vicc



  3. #78
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    íme a 2 napi állás:
    1. Sebastien Loeb Citroen 2h41m06.7s

    2. Sebastien Ogier Citroen + 24.6s

    3. Jari-Matti Latvala Ford + 27.7s

    4. Petter Solberg Citroen + 43.2s

    5. Dani Sordo Citroen + 48.8s

    6. Matthew Wilson Ford + 5m05.7s

    7. Federico Villagra Ford + 6m51.0s

    8. Kimi Raikkonen Citroen + 8m09.0s

    9. Henning Solberg Ford + 10m04.0s

    10. Xevi Pons Ford + 10m17.7s

    És egy vidi de van itt egy csomó
    http://www.youtube.com/watch?v=eYM0v...ayer_embedded#

  4. #79
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    íme a 2 napi állás:
    1. Sebastien Loeb Citroen 2h41m06.7s

    2. Sebastien Ogier Citroen + 24.6s

    3. Jari-Matti Latvala Ford + 27.7s

    4. Petter Solberg Citroen + 43.2s

    5. Dani Sordo Citroen + 48.8s

    6. Matthew Wilson Ford + 5m05.7s

    7. Federico Villagra Ford + 6m51.0s

    8. Kimi Raikkonen Citroen + 8m09.0s

    9. Henning Solberg Ford + 10m04.0s

    10. Xevi Pons Ford + 10m17.7s

    És egy vidi de van itt egy csomó
    http://www.youtube.com/watch?v=eYM0v...ayer_embedded#
    Miért van az az érzésem hogy Loeb megint nyerni fog?



  5. #80
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Miért van az az érzésem hogy Loeb megint nyerni fog?
    SSSSSSSSSSSSS

  6. #81
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    SSSSSSSSSSSSS
    Hádemé, nem így van? Akármi is az állás a ralli elején, az utolsó napra vhogy mindig az élre keveredik és csak arra kell vigyáznia, hogy tartsa az előnyt és ne hibázzon



  7. #82
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Hádemé, nem így van? Akármi is az állás a ralli elején, az utolsó napra vhogy mindig az élre keveredik és csak arra kell vigyáznia, hogy tartsa az előnyt és ne hibázzon
    Ja de akkor is mi lenne ha. Csak valaki meg tudná cibálni végre a bajuszát. De amíg én lassítok akkor ők is meg csapat taktika nehogy valaki jobbat menjen. Tuti fogják őket mint gép persze ha nem fognák akkor több lenne a törés zúzás. Kimi is betartotta a konstans csapat taktikát első nap 10 is lett 30 sec feletti hátránnyal ( első nap!!!) A második napon meg "szart rá " és lett egy 8 as a neve előtt. igazmeg is járt egy árkot

  8. #83
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Utoljára módosította: Lali; 2010. 04. 03. 17:37.

  9. #84
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Hánemmegmondtam?

    Na, de közben, úgy nem mellesleg Kimi is megszerezte első pontjait



  10. #85
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Török ralli!
    Drámai események! első nap Ogier veri a mezőnyt, második nap Loeb vezet fura hogy neki nincs defektje
    .http://formula.hu/hirek/153/391/2783...rok-rali-2-nap

  11. #86
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782

  12. #87
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Én mostmár csak abban reménykedem, hogy ha Loeb megint megnyeri a vb-t (pláne ha simán, és úgy néz ki a dolog), hátha megunja végre és visszavonul



  13. #88
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Ha szegény Burns élne nem ez lenne a helyzet az tuti.
    Tudott jókat menni Burns is de igazán jó éve 2000 volt amikor az Impreza nagyon gyors volt de megbízhatatlan - állítólag az volt az első új generációs rally autó /íven fordul, nem keresztbe/. A 2001-es vb győzelem nagy mák volt - azt nem neki kellett volna kapni, akár Sainz, akár McRae vagy Makkinen, jobban megérdemlte volna csak éppen az utsó futamon mészárszék volt, a Peugeot meg szar volt. Azt viszont nem tudni, hogy mikortól zavart be neki a daganat, de tuti hogy a 206-ost nem neki találták ki!

    Loeb iszonyat tehetség, de szerintem vákumba érkezett, nincsen nagy ellenfele, hiába nyilatkozza, hogy "fúú mekkora harc volt" mikor mindenkit min. fél perccel vert. Mondjuk az nem volt semmi mikor 2007-ben 0,3 sec volt Grönholm és Loeb között...

  14. #89
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Ha szegény Burns élne nem ez lenne a helyzet az tuti.
    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése
    Loeb iszonyat tehetség, de szerintem vákumba érkezett, nincsen nagy ellenfele, hiába nyilatkozza, hogy "fúú mekkora harc volt" mikor mindenkit min. fél perccel vert.
    Sztem egy pilótának mindig az adott mezőnyben kell a legjobbnak lennie, szal az ilyen ha ez meg az itt lenne még akkor mi lenne elméleteknek nem sok értelme van se itt, se a F1-ben, se másutt. Sztem.

    Nincs itt vákum, miért lenne? Hirvonen honnan tudhatnánk hogy rosszabb egy Burnsnél vagy Latvala egy Loixnál stb. stb. stb. Csak azért, mert Loeböt 2004 óta nem lehet legyőzni? Ennyi erővel akkor Makinen is vákumban nyert 4 vb-t, miközben ott volt egy McRae, egy Auriol, egy Sainz, egy Kankkunen? Nem, nem azért, hanem azért, mert a mezőny fölé nőtt (igaz, ezzel együtt a Mitsubishi is) pont úgy, mint most Loeb. Loeb is olyanokat vert már meg mint Solberg, Grönholm, Martin, Sainz, vagy Raikönen ().

    Ha vmiben könnyebb dolga van Loebnek, mint Makinennek, az az, hogy sajnos mára össz-vissz 2 gyári csapat maradt (), így kisebb a szórás, neki potenciálisan 3 ellenfele van, Makinennek meg a fél mezőny az volt, hiszen akkor még tele volt a mezőny gyári verdákkal.

    De sztem az akkor is ciki a többiek felé és mutat vmit, hogy Loeböt az első teljes szezonja óta 1x győzték le (a legelsőn, 2003-ban), azóta viszont se Grönholmnak, se Solbergnek, se Hirvonennek, se senkinek nem sikerült.



  15. #90
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése
    Tudott jókat menni Burns is de igazán jó éve 2000 volt amikor az Impreza nagyon gyors volt de megbízhatatlan - állítólag az volt az első új generációs rally autó /íven fordul, nem keresztbe/. A 2001-es vb győzelem nagy mák volt - azt nem neki kellett volna kapni, akár Sainz, akár McRae vagy Makkinen, jobban megérdemlte volna csak éppen az utsó futamon mészárszék volt, a Peugeot meg szar volt. Azt viszont nem tudni, hogy mikortól zavart be neki a daganat, de tuti hogy a 206-ost nem neki találták ki!

    Loeb iszonyat tehetség, de szerintem vákumba érkezett, nincsen nagy ellenfele, hiába nyilatkozza, hogy "fúú mekkora harc volt" mikor mindenkit min. fél perccel vert. Mondjuk az nem volt semmi mikor 2007-ben 0,3 sec volt Grönholm és Loeb között...
    Igen, én is azt érzem, hogy hiába lesz (minimum) hétszeres bajnok, nem olyan mint pl. Kankkunen, vagy ne is menjünk addig vissza, McRae idejében: ha nem is a pilóták miatt, de a kevés gyári csapat miatt mindenképp szegényes a mezőny. Meg hát a pilóták is, azért Hirvonen nem ellenfél, bármennyire is szimpatikus. Talán Grönholm volt az utolsó aki igazán megszorongatta. Idén Solbergnek örülök nagyon, privát kocsival jól tolja, és mintha a régi peches énje is a múlté lenne.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  16. #91
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, én is azt érzem, hogy hiába lesz (minimum) hétszeres bajnok, nem olyan mint pl. Kankkunen, vagy ne is menjünk addig vissza, McRae idejében: ha nem is a pilóták miatt, de a kevés gyári csapat miatt mindenképp szegényes a mezőny. Meg hát a pilóták is, azért Hirvonen nem ellenfél, bármennyire is szimpatikus. Talán Grönholm volt az utolsó aki igazán megszorongatta. Idén Solbergnek örülök nagyon, privát kocsival jól tolja, és mintha a régi peches énje is a múlté lenne.
    Grönholm...viccelsz? Aki akkor hibázik és zúzza darabokra a kocsiját, amikor már tényleg csak 80-nal be kéne gurulni a célba?

  17. #92
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    ...azért Hirvonen nem ellenfél,...
    Ezt mire alapozod? Csak azért mert Loeb meg tudja verni? Ez nem biztos, hogy Mikko hibája, az nem lehet hogy Loeb egy alien? Ja, és emlékeim szerint Grönholmot kb. u.így (se jobban, se kevésbé) verte. Úgy is mondhatjuk, hogy mindig azt veri el, akit kell, az pedig mindig a Ford aktuális első számú pilótája



  18. #93
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Grönholm...viccelsz? Aki akkor hibázik és zúzza darabokra a kocsiját, amikor már tényleg csak 80-nal be kéne gurulni a célba?
    Hát na, a legnagyobbak is buknak néha.
    Hirvonen viszont sokkal többet bukik. Latvaláról nem is beszélve.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  19. #94
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Tudom a végeredmény számít, és ez a megállapítás kicsit sántít, de azért azt látni kell, hogy Hirvonen nincs egyszinten a nagyokkal /Sainz, Makinen, Mcrae, Kankkunen/. Igazából Grönholm pariba volt Loebbel, kétszer csak saját hülyeségéből bukta el, a vb címet. Loeb tuti nagy tehetség, de azért nem hiszem, hogy hatszoros világbajnok lenne, mint most, ha lennének rendes ellenfelei, így szerintem nagyon egyedül van.

  20. #95
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Egyedül vagy sem nagy versenyző. az meg hogy miért ilyen egyoldalú az egész , nos én convarnak adok igazat a kocsinak sincs ellenfele. Nagyon kevés a felvonultatott márka gyári fronton. azér ha lenne micu vagy toyota lehet változatosabb lenne a dolog.

  21. #96
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése
    ...de azért azt látni kell, hogy Hirvonen nincs egyszinten a nagyokkal /Sainz, Makinen, Mcrae, Kankkunen/.
    Még mindig azt tudom kérdezni erre, hogy milyen szempontok alapján érzed így? Hogy többet hibázik? McRae-nél pl. biztos nem dobja el többször Hogy lassabb náluk? Megintcsak a kérdés, hogy mi az összehasonlítási alapod?

    Ha 1-100-ig nézzük egy képzeletbeli skálán egy rallyversenyző teljesítményét, akkor azt látom, hogy ti mondjuk 70-ra teszitek Hirvonent és 90-re Loeböt. Az nem lehet, hogy Hirvonen van 90-en és Loeb 110-en?
    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése
    Igazából Grönholm pariba volt Loebbel, kétszer csak saját hülyeségéből bukta el, a vb címet.
    Tempóban igen. De pont ez a nüansz a különbség köztük...Loeb mindig max. annyit hibázik, amennyivel még bajnok tud lenni. Grönholmról ez nem volt minden szezonban elmondható, ezt most állítottad te magad is.



  22. #97
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon kevés a felvonultatott márka gyári fronton. azér ha lenne micu vagy toyota lehet változatosabb lenne a dolog.
    Ez igaz, írtam is már, sztem is több gyári kocsi kéne, több versenyképes autóban ülő ellenfél kellene ellene. Akkor nem nyerne azért ennyit, de végül sztem így vagy úgy, de az év végére akkor is ő lenne a bajnok



  23. #98
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Még mindig azt tudom kérdezni erre, hogy milyen szempontok alapján érzed így? Hogy többet hibázik? McRae-nél pl. biztos nem dobja el többször Hogy lassabb náluk? Megintcsak a kérdés, hogy mi az összehasonlítási alapod?
    Ezt nehéz megfogalmazni, de szerintem nem véletlen, ha többen így érezzük. Nevezhetjük intuíciónak, vagy bármi másnak. Loeb, Solberg, Grönholm valahogy ránézésre világbajnok számomra. Hirvonen és Latvala valahogy nem. Attól függetlenül még lehet az lesz valamelyikük.
    Ahogy a F1-nél is, Vettel és Hamilton esetében látszik az a kis plusz. Pl. Rosberg álljon akármilyen jól, meg sztárolják akármennyire, szerintem nem egy világbajnok alkat.

    Precízebb magyarázat tanácsadóim jelenlétében, személyesen, sör mellett!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  24. #99
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Még mindig azt tudom kérdezni erre, hogy milyen szempontok alapján érzed így? Hogy többet hibázik? McRae-nél pl. biztos nem dobja el többször Hogy lassabb náluk? Megintcsak a kérdés, hogy mi az összehasonlítási alapod?
    Kezdjük ott, hogy Hirvonent 2004-ben mikor bevették a Subaruhoz, bevallottan szponzor pénzért, akkor mondta Martin, hogy ha Hirvonent választják McRae helyett, és csak a szponzor pénz miatt, akkor valami nagy baj van. Utánna volt egy két jó részeredménye privát Fordokkal ezért lehetett Grönholm csapattársa, és igazából egy-két kivételtől eltekintve nem vette fel velük a versenyt. Én ebből gondolom, hogy nincs pariban nem csak Loebbel, hanem a régi nagyokkal sem! Ha már pontozunk Loebot simán egy szintre tenném Sainzzal, McRaevel és a többiekkel ha csak azokat vesszük akikkel versenyzet, csak ők akkor épp "kifutó" félben voltak, tegyük őket kisebb szórással 90-re. Hirvonen kb Burns szintjét hozza, de én a Peugeotos idejére gondolok, kb akkor Burns is kapott szinte mindenkitől eleget, ráadásul szerintem Solberg jobb nála! Latvala kb egy korai McRae, néha hajmeresztően gyors, néhe meg olyakat dob el, hogy a hajam égnek áll.
    Loebre visszatérve jelenleg az áll rá amit Enzo Ferrari mondott, nem az a lényeg hogy nyerünk hanem hogy kit verünk meg!

    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Tempóban igen. De pont ez a nüansz a különbség köztük...Loeb mindig max. annyit hibázik, amennyivel még bajnok tud lenni. Grönholmról ez nem volt minden szezonban elmondható, ezt most állítottad te magad is.
    Grönholm azért közelebb volt hozzá, jókat meccseltek, nem kapott annyit mint Hirvonen legalább is többször verte meg! A 206-osban kevés kivételtől eltekintve /2001 - autó csak a végére érett be, sok műszaki hiba, 2003 - ekkor már a 307-re koncentráltak/, nagyon gyors volt. A 307 eleve nem volt egy jó autó szerintem. A Fordnál ugye 2006 volt a váltás a régi Focusról az újra, ott azért elég sok futamot dobtak el a kocsi miatt! 2007-ben atért elég rendesen osztották egymást, közel voltak egymáshoz, azt az évet simán hozta volna Grönholm ha épp már nem unta volna nagyon az egészet. Az utolsó futamokon való bénázást simán a fásultságnak tudom be. Az ereje teljében lévő és motivált Grönholm nem hibázott sokkal többet mint Loeb!

    Loebnél még mindig ott a nagy kérdés mire menne egy másik autóval. Kíváncsi lennék arra is!

    Igazat megvallva tényleg sokkal több gyár kéne én várom vissza Subarut, hamár őket a rally tette azzá amik, esetleg a Toyotát hamár van szabad kapacitásuk Igazából ez az egész WRC dolog sajna kifújt és a szövetség későn ébredt most csak vegetálnak a Citroen és a Ford szerintem abszolút nem fejleszt évek óta ennek leglátványosabb példája, hogy a Focus elejét hozzá sem igazították a ráncfelvarrotthoz, egyszerűen átmatricázták! Ezért is várom a Super 2000et vagy annak a turbós megfelelőjét hátha felpezsdül az állóvíz egy kicsit!

    Egy kis mellékes, és lehet hogy ezzel magamank mondok ellent, de asszem Pentti Airikkala nyilatkozta egyszer, hogy igazából a Citroen súlyelosztásban sokkal jobb mint a Ford - ebben lehet valami, mert a régi Focusok mindig furcsán orra érkeztek ugrás után - és ha helyet cserélne Hirvonen és Latvala teljesen más lenne a sorrend!

  25. #100
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hát na, a legnagyobbak is buknak néha.
    Hirvonen viszont sokkal többet bukik. Latvaláról nem is beszélve.
    De Grönholm-nál azért kicsit furcsa az, hogy "néha" bukott. Bukott azért ő is sűrűn.

    Amúgy egy évbe lehetett volna megfogni Loebéket, de akkor nagyon: 2006. A Focus vadiúj fejlesztés volt, ami gyorsabbnak is bizonyult, mint az addigi Citroen Xsara, csak hát ugye Grönholm nem kicsit puskázta el ezt a lehetőséget.

    Én azt sajnálom, hogy Markko Martin abbahagyta a rallyt. McRae után ő volt a No.1 favorit a mezőnyben nálam. Csak hát jött az a sajnálatos baleset ugye, ami után megértem, hogy nem volt többet kedve autóba ülni...

Oldal: 4 / 13 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •