Oldal: 3 / 13 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (301 összesen)

Téma: WRC/IRC

  1. #51
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782

    Re: WRC/IRC

    Sajna mint mondtam mostohagyerek a wrc ez van . VEgyes hírek sajna Kiminek nem ment jól, de Grönholm is bajban van. http://formula.hu/index.php?subpages...ir_hirid=24636

    És két vidi: http://www.wrc.com/jsp/index.jsp?lnk...52&desc=Sweden 2010:Raikkonen on SS2

    http://www.wrc.com/jsp/index.jsp?lnk...49&desc=Sweden 2010: Raikkonen takes on the snow

  2. #52
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782

    Re: WRC/IRC

    Mindenesetre halálos hogy az ember szinte mást nem kap a wrcből mint a videókat.

  3. #53
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850

    Re: WRC/IRC

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Én is néztem, olimpia van dögivel
    Remélem, tényleg csak az olimpia miatt nincs közvetítés. Mer nem mind1, hogy csak a Svéd Rallyt nem adja, vagy az egész szezont...
    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése
    Nem adja hogy k..ják be! Az oké, hogy az IRC-t nyomják, de lassan nem lesz szinte semmi a Eurosporton!
    Dehogynem. Reklám és ismertető, de az ötpercenként
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Sajna mint mondtam mostohagyerek a wrc ez van . VEgyes hírek sajna Kiminek nem ment jól, de Grönholm is bajban van.
    És Solberg is...

    De ezektől függetlenül az élmenők már megint kegyetlen nagyot mennek



  4. #54
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: WRC/IRC

    Nem értem a társaságot! Mi baj van a pókerrel, snookerrel, golffal? Mind olyan "sport", hogy halálra izgulom magam rajtuk... A kedvencem, mikor mindezt live-ba tolják!
    De amíg mindenkinek ez lebeg a szeme előtt, addig nem lehet baj:
    Utoljára módosította: Palesz; 2010. 02. 13. 03:11.

  5. #55
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782

    Re: WRC/IRC

    Az a baj hogy nem igen tartják észben.

  6. #56
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544

    Re: WRC/IRC

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Nem értem a társaságot! Mi baj van a pókerrel, snookerrel, golffal? Mind olyan "sport", hogy halálra izgulom magam rajtuk... A kedvencem, mikor mindezt live-ba tolják!
    De amíg mindenkinek ez lebeg a szeme előtt, addig nem lehet baj:
    Baszki múltkor mimegy Euro 2-ön: DOMINO!!!!
    NA ezt végképp nem értem, még a póker oké, van egy kis stratégia, de azt is képtelen vagyok nézni, de hogy domino, ne már!
    A favágós cuccról ne is beszéljünk, bár azért a végén a tunnigolt fűrészek mókásak.

    A Dornás kavarást értem, és tudtam is róla, az mondjuk nem az ő saruk, na de a GT, WRC ezek??
    Amúgy kinek van MotorsTV-je elvileg azon van, ha találnék egy olyan szolgáltatót akinél van örömmel váltanék...

  7. #57
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782

    Re: WRC/IRC

    Az a baj hogy pl az én környékemen felejtős az hogy bármilyen szolgáltatót váltsak meg nekem jó ami van newt +kábeltv 8 ezerből megvan . Csak az a tvs jogi kavarás nem lenne rájönnének mit akar a nép na az lenne a tuti de nekik az az igazi ha kimégy a pályára aztán ott fogyasztassz két három havi fizut otthagyva. Régen amikor csak akartam tv be eurosport f1 mgp sbk gt wrc wtcc dakar motokross csónakverseny sumó,meg még ott volt a dsf ot tanultam meg ki az a Shumacher Niki Lauda szakértése mellett. most meg dominó! menjenek a jóédes a...ukba!

  8. #58
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: WRC/IRC

    Mondjuk én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy januártól van MotorsTV, ABmotors, meg SpeedTV is. De azok, akik kénytelenek az eurosportra hagyatkozni, elég nagy ...-ban vannak...
    Tényleg, az IRC-n és WTCC-n kívül adnak még valamit?

  9. #59
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782

    Re: WRC/IRC

    Nem semmit. néha van egy heti összefoglaló. abba van minden. tavaly volt sbk

  10. #60
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782

    Re: WRC/IRC

    Néhány kép a tegnapi napról médin magyar kintről svédhonból. http://www.rallysport.hu/images/2010...1nap/index.htm

  11. #61
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850

    Re: WRC/IRC

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy januártól van MotorsTV, ABmotors, meg SpeedTV is.
    Milyen szolgáltatód van??? Hétfőn már hívnám is őket.



  12. #62
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850

    Re: WRC/IRC

    Amúgy ami igazán dühít a eurosportban, az az, hogy az oké, hogy olimpia van és ezért elmaradnak a napi összefoglalók, dehogy még az a nyamvadt keddi 1 órás áttekintés se lesz...



  13. #63
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544

    Re: WRC/IRC

    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen szolgáltatód van??? Hétfőn már hívnám is őket.
    engem is érdekelne!

    Az baj hogy nem csak az olimpia miatt marad el egyáltalán nem lesz idén semmi wrc ahogy hallottam, nem vették meg a jogokat.

  14. #64

    Re: WRC/IRC

    Eurosport jó nagy fos let szerintem is .Amikor az 1-en és a 2-őn is teniszeznek v.óriásműlesiklanak egész nap , miközben 1000 más sokkal érdekesebb dolog is lenne , akkor az idegeimre megy , már nem is nagyon nézem...

  15. #65
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: WRC/IRC

    Motors TV viszont egész jól rajta van a WRC-n

    http://www.motorstv.com/car/rally/wr...en-rally-day-3
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  16. #66
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782

    Re: WRC/IRC

    Van aki élőben jelen van Blog beszámoló: http://rally-foto.blog.hu/2010/02/12/ket_tuz_kozott_6 egyébként Érdiék mennek ma 38. 55:323,7 hátránnyal Kimi a 35 re jött föl de már 33:40 a hátránya de nyomul, kár volt azért a beragadásért 26 perc tegnap az rengeteg. ma a 28. időt autózta.

  17. #67
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: WRC/IRC

    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen szolgáltatód van??? Hétfőn már hívnám is őket.
    Optanet. Viszont asszem jelenleg még elég kevés helyen elérhető.

  18. #68
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782

  19. #69
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782

    Re: WRC/IRC

    Az egész Svéd Ralli összefoglalója ! a motors tv jóvoltából. Angolul 4 részből áll:http://thepiratebay.org/torrent/5371...5D_WRC_2010_-_Sweden

    És ez volt az éjszakai ss15 onboard A finn nyelv szépségei 10:00 ! http://www.youtube.com/watch?v=ycbrH...ayer_embedded#

    Ez pedig Raikkönen nyilatkozata a svéd ralliról.: http://www.motorsportal.hu/kimi-es-a...an-c31290.html
    Utoljára módosította: Lali; 2010. 02. 20. 20:05.

  20. #70
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Nos nagy a csönd . sebaj én sem strapáltam magam. Lement egy mexico ralli amit Loeb simán megnyert és ezzel át is vette a vezetést a világbajnokságban. Kimi ismét bukott de most nem mentette ki a puha pihe hó.


    A tempója jó volt http://www.wrc.com/jsp/index.jsp?lnk...egory=&stage=1
    csak ez a buktaérzékenysége nem lenne viccet félre hatalmasat estek egy húzós jobbkanyar féktávján picit szűkre vette a kanyart a kocsi megbicsaklott és máris repült az érintő felé és bukfenc le a hegyoldalon. http://www.youtube.com/watch?v=MhNtEhJKIOs&feature=related
    Ismét volt magyar aki blogot írt a mexicó rallis élményeiről. http://www.rallysport.hu/info/2010/03/03-17-wrc_mexico_rally_blog_5.htm
    Most ennyire van időm remélem ti is tudtok infókat és azt meg is osztjátok ne haljon ki a topic
    http://www.motorsportal.hu/kimi-es-a...ol-c31804.html
    Ez Kimi hivatalos oldaláról a fotrdítás.

  21. #71
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Szerintem nem kell ezek miatt a borulások miatt aggódni. Egyrészt sok későbbi világbajnok is nagy kocsitörő volt (McRae, Solberg), másrészt az egyébként nem kocsitörő nagyokkal is megesik (Loeb), harmadrészt valahol szerintem a rallynál ez a tanulás része. Különben soha nem ismeri meg az autó határait. A lényeg, hogy nem fél és van vér a pucájában.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  22. #72
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nem kell ezek miatt a borulások miatt aggódni. Egyrészt sok későbbi világbajnok is nagy kocsitörő volt (McRae, Solberg), másrészt az egyébként nem kocsitörő nagyokkal is megesik (Loeb), harmadrészt valahol szerintem a rallynál ez a tanulás része. Különben soha nem ismeri meg az autó határait. A lényeg, hogy nem fél és van vér a pucájában.
    Ez mindig így volt. Vannak akik csak az eredményeket nézik. Elég talmára gondolni. Amíg jól ment a szekér addig mindenki Talma drukker volt. Most hogy problémák is vannak, hiretelen elfelejtett motortvezetni... A "legnagyobb" drukkerek meg kiábrándultak... Pedig pontosan így van, ovatoskodhatna is a 20. helyen de ő bevállalja a hibákat, megteheti. (Mitszámít egy törött kocsi. Holnap kap másikat.)

  23. #73
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Nos nagy a csönd . sebaj én sem strapáltam magam. Lement egy mexico ralli amit Loeb simán megnyert...
    Pont ezért. Abban mi a hír, hogy Loeb már megint nyert?
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nem kell ezek miatt a borulások miatt aggódni. Egyrészt sok későbbi világbajnok is nagy kocsitörő volt (McRae, Solberg), másrészt az egyébként nem kocsitörő nagyokkal is megesik (Loeb), harmadrészt valahol szerintem a rallynál ez a tanulás része. Különben soha nem ismeri meg az autó határait. A lényeg, hogy nem fél és van vér a pucájában.
    Így van, ennyi. Én is említettem már, hogy valszeg idén még csak esni-kelni fog. Majd belejön, márha lesz türelme kivárni

    Ott van pl. Latvala. Őstehetség, de tavaly is még annyit amortizált, hogy néha már-már sajnáltam



  24. #74
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Persze természetes hogy aki járni tanul az pofára is tud esni. És a Finnek legendásan nagyokat tudnak esni. És igazad van Convar annyira hegemón ralli Loebbel mint annó az f1 volt Schumák ideje alatt.

  25. #75
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Persze természetes hogy aki járni tanul az pofára is tud esni.
    Na igen, és az jutott még eszembe, hogy nemcsak az a kérdés, hogy Kiminek lesz-e türelme kivárni, hanem az is, hogy a rajongóknak is lesz-e. Ez a Kimi rallizás egy tesztnek is jó ahhoz, hogy kiderüljön, ki az igazi Kimi rajongó és ki nem
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    És igazad van Convar annyira hegemón ralli Loebbel mint annó az f1 volt Schumák ideje alatt.
    Igen, de erről nehogymá Loeb tegyen Az biztos, hogy egy kivételes zseni (és tényleg csak Schumi, Rossi vagy Jimmy Johnson mérhető hozzá a maiak közül, szvsz). Neki szurkolnék is, de neki meg minek, szemmel láthatóan nincs rászorulva

    Aki még igazán szimpatikus, az P. Solberg. Örülnék is a mostani 2. helyének, de igazából nyernie kelllene már végre (2005-ben nyert utoljára!), de félő, hogy Loeb-bel (és/vagy Hirvonennel) továbbra sem fog bírni Változnak az idők, ez a Loeb már régen nem az a Loeb, akit 2003-ban még nagynehezen megvert, és sajnos ő sem az már, aki 2003-ban volt...



Oldal: 3 / 13 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •