Oldal: 11 / 13 ElsőElső ||| 7 8 9 10 11 12 13 UtolsóUtolsó
Találatok: 251 - 275 (301 összesen)

Téma: WRC/IRC

  1. #251
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Másik oldalon én regizve vagyok, amit viszont nem igazán használok. Úgyhogy ha gondolod, akkor adok oda usernevet + pw-t, aztán használhatjuk közösen
    Ha a piranha-ra gondolsz, oda ma tényleg felkerült.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  2. #252
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ha a piranha-ra gondolsz, oda ma tényleg felkerült.
    Jaja

  3. #253
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Öööö izé, ezt a részét nem értettem. Ezt hogyan értetted? Valahogy ez nekem most késő este nem akar leesni
    Na azóta se? Pedig elég kézenfekvő sztem

    Hát annyi, hogy Vettelre is mondták már hogy ő az új Schumi, egyrészt mert német, másrészt mert u.úgy kezdi demoralizálni a többieket mint anno az előd

    És idén Ogiert is kikiáltották már a jövő Loebjének, mert egyrészt szintén francia, másrészt mert ő is u.olyan piszok gyors



  4. #254
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Na azóta se? Pedig elég kézenfekvő sztem

    Hát annyi, hogy Vettelre is mondták már hogy ő az új Schumi, egyrészt mert német, másrészt mert u.úgy kezdi demoralizálni a többieket mint anno az előd

    És idén Ogiert is kikiáltották már a jövő Loebjének, mert egyrészt szintén francia, másrészt mert ő is u.olyan piszok gyors
    Jah vagy úgy! Aznap este kicsit fáradt voltam, utána meg is felejtettem rágódni rajta.

    Tényleg, Meeke mikor fog végre menni WRC-be? Múltkor láttam, hogy egy rallyn volt, de azóta kb. se ő, se Sordo nem igazán ment - ellenben Oliveira már nem tom hanyadjára indul a MINI-vel.

  5. #255
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Az elkövetkezendő 2 hét legnagyobb kérdése szerintem, hogy meg tudja-e majd verni valaki Loeb-öt végre aszfalton? Ha abból indulunk ki, hogy a Ford-os alakulat mennyire közel volt a franciákhoz legutóbb, lehetnek meglepetések, amennyiben tudják tartani azt a tempót, amit Finnországban produkáltak. Persze mint tudjuk, Loeb 'gyenge pontja' pont a murvás felület, míg aszfalton nagyon otthon érzi magát.

    Én azért remélem, hogy hátha megvernék a Ford-osok, ezzel picit is érdekesebbé téve a bajnokságot.

  6. #256
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Én azért remélem, hogy hátha megvernék a Ford-osok, ezzel picit is érdekesebbé téve a bajnokságot.
    Sztem már annak is örülhetünk, hogy legalább Ogier néha megveri.



  7. #257
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem már annak is örülhetünk, hogy legalább Ogier néha megveri.
    Ez tény, de mint Ford fan, próbálok a dolgokhoz minél pozitívabban hozzáállni

  8. #258
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Undorító már ez a WRC is. Egy vicc.

    Az még simán csak gusztustalan volt amikor Latvalának át kellett adni a győzelmet Hirvonennek. Mert utálom az ilyet, de értem én, Latvalának már nincs esélye a VB címre, míg Hirvonennek van.

    Node Ogiernek miért kellett átadni a 10. helyet Loebnek??? Amikor ő u.úgy harcban van (ill. csak volna) a VB címért!!! Na itt azt mondtam hogy "Elmentek ti a jó k**** *********!" Miért csak Loeb nyerheti meg nekik???

    Am sem értem mire jó ez a Super Rally Szabály. Aki kiesett, az essen ki. Ha elb...a, hát elb...a. Ez a VB volna vagy mi, itt fizessenek már meg normálisan egy hibáért.

    Ezennel befejeztem ennek a nevetséges, sportnak nevezett bohóckodásnak a követését.



  9. #259
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Undorító már ez a WRC is. Egy vicc.

    Az még simán csak gusztustalan volt amikor Latvalának át kellett adni a győzelmet Hirvonennek. Mert utálom az ilyet, de értem én, Latvalának már nincs esélye a VB címre, míg Hirvonennek van.

    Node Ogiernek miért kellett átadni a 10. helyet Loebnek??? Amikor ő u.úgy harcban van (ill. csak volna) a VB címért!!! Na itt azt mondtam hogy "Elmentek ti a jó k**** *********!" Miért csak Loeb nyerheti meg nekik???

    Am sem értem mire jó ez a Super Rally Szabály. Aki kiesett, az essen ki. Ha elb...a, hát elb...a. Ez a VB volna vagy mi, itt fizessenek már meg normálisan egy hibáért.

    Ezennel befejeztem ennek a nevetséges, sportnak nevezett bohóckodásnak a követését.
    Szívemből szóltál!
    Még az ausztrál versenyt nem láttam, csak a németet, de a balhé ott kezdődött, hogy már ott vissza akarták fogni Ogier-t, csak aztán Loeb kapott egy defektet, így végül behúzhatta.

    Kicsit hasonlít arra, amit a Ferrari csinált a F1-ben: Schuminak nem is lett volna szüksége rá, de Birkát többször hátrazavarták.
    Illetve ez még annyival rosszabb, hogy nem egy másik csapat ellen lépték meg, hanem a csapattárs ellen bakker. Nyavalyás franciák...

    Loeb sokat lépett hátra nálam a népszerűségi listán, utána meg jópofizva nyilatkozza, hogy szerinte Ogier túl sokat beszél, meg minden rendben volt a "taktikával". Naná, végre van egy komoly ellenfele, és akkor így kell elintézni? A képességei alapján neki sem lenne szüksége erre, de beállt a játékba keményen.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  10. #260
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Szívemből szóltál!
    Még az ausztrál versenyt nem láttam, csak a németet, de a balhé ott kezdődött, hogy már ott vissza akarták fogni Ogier-t, csak aztán Loeb kapott egy defektet, így végül behúzhatta.

    Kicsit hasonlít arra, amit a Ferrari csinált a F1-ben: Schuminak nem is lett volna szüksége rá, de Birkát többször hátrazavarták.
    Illetve ez még annyival rosszabb, hogy nem egy másik csapat ellen lépték meg, hanem a csapattárs ellen bakker. Nyavalyás franciák...

    Loeb sokat lépett hátra nálam a népszerűségi listán, utána meg jópofizva nyilatkozza, hogy szerinte Ogier túl sokat beszél, meg minden rendben volt a "taktikával". Naná, végre van egy komoly ellenfele, és akkor így kell elintézni? A képességei alapján neki sem lenne szüksége erre, de beállt a játékba keményen.
    Sohajda Norbival elképzeltük itt melóban, hogy néhány évvel ezelőtt mondjuk bepróbálkoznak ilyennel pl. McRae-nek, Sainznak, vagy esetleg a mindig kimért Delecour-nak...sztem elküldte volna a csapatfőnököt a jóédesanyjába...

    Szégyen...erre nincs szebb szó...
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  11. #261
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Viszont, hogy valami pozitívat is említsek: örömmel figyeltem a Minik szereplését, szép volt az a dobogó Németországban!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  12. #262
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Szívemből szóltál!
    Még az ausztrál versenyt nem láttam, csak a németet, de a balhé ott kezdődött, hogy már ott vissza akarták fogni Ogier-t, csak aztán Loeb kapott egy defektet, így végül behúzhatta.
    Jó hogy felhoztad, na bennem ott ment fel először a pumpa. (de még a nyele is )



  13. #263
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Na a francia versenyt még ki sem tárgyaltuk... pedig jól megkavarta a dolgokat.

    3 ponton belül van az első 3, bár a Citroen megmutatta, hogy Seb2-őt visszaparancsolják, szóval valszeg megint Hirvonen és Loeb megy a címért.

    A Mini és Sordo egyre jobb, ennek igen örülök!

    Érdekes volt az a sajttáj amin rákérdeztek Seb2-nél, hogy tényleg aláírt-e a Fordhoz, hát eléggé belepirult a válaszba.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  14. #264
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Hihetetlen, hogy a Ford amióta váltott a Focus-generációra, majd most a Fiesta-ra, semmi nem jön nekik össze egyéni cím tekintetében. Éppen az előbb számoltam, hogy ez legalább a 4. egyéni VB cím volt, amit elbuktak az utolsó pillanatban...

    Loeb meg hihetetlen, amit művel. Eddig is tudtuk, hogy kiváló rallyversenyző, meg hogy nehezen lehet majd a nyomába érni, de én most már abban is kezdek kételkedni, hogy valaha bárki is be fogja állítani ezt a rekordot, nem hogy még megdönteni. Talán idén volt a legsanszosabb, hogy na végre talán, de egyszerűen nem... gratula a Citroen-nek és Loeb-nek!

    (...egyedül abban reménykedek, hogy Latvala "szépít" a történteken egy kicsit azzal, hogy megnyeri a Ford hazai versenyét...)

  15. #265

  16. #266
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Ez de durva!

    http://sportgeza.hu/sport/hirek/2011...apatarsa_lesz/

    Már azon is lehidaltam, hogy Ogier esetleg Ford. De mondom nem, hát hogy? Hát így...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  17. #267
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    PADLÓT FOGTAM... erre végképp nem számítottam, Ogier Ford okés volt, azon agyaltam hova teszik be erre ez...

  18. #268
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Január 17-én megkezdődik a WRC 2012-es szezonja! Mit gondoltok, ki fog nyerni Monaco-ban, illetve kik lehetnek a szezon nagy esélyesei?

  19. #269
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Január 17-én megkezdődik a WRC 2012-es szezonja! Mit gondoltok, ki fog nyerni Monaco-ban, illetve kik lehetnek a szezon nagy esélyesei?
    Húzok egy merészet: Loeb?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  20. #270
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Húzok egy merészet: Loeb?
    Hahaha!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  21. #271
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Húzok egy merészet: Loeb?
    Hitetlen :P

    Elég komoly lesz most a mezőny. Citroen-nél ott van ugye Loeb, Hirvonen, Neuville, aki szintén nem ügyetlen, Al-Attiyah, akit szintén nem kell bemutatni...velük szembe a Fordnál Latvala, P.Solberg, Ostberg (aki tavaly elég meggyőzően ment), Tanak (aki sztem a jövő egyik VB esélyese lehet, ha így folytatja).

    Hirvonen azt nyilatkozta az első Citroen-es teszt után, hogy "most már értem, miért nem tudtuk a Forddal elkapni a Citroen-t", úgyhogy idén nyernie kell, nincs kifogás

  22. #272
    Szabó József Regisztrált Tailor02 logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    485
    Csak az első 10:

    01 LOEB Sébastien (FRA) 1 1:30:30:100 --:--:-- --:--:--
    02 SORDO CASTILLO Daniel (ESP) 37 1:31:34:300 +0:01:04:200 --:--:--
    03 SOLBERG Petter (NOR) 4 1:31:35:300 +0:01:05:200 --:--:--
    04 OGIER Sébastien (FRA) 15 1:32:51:200 +0:02:21:100 --:--:--
    05 NOVIKOV Evgeny (RUS) 6 1:32:56:600 +0:02:26:500 --:--:--
    06 HIRVONEN Mikko (FIN) 2 1:33:00:100 +0:02:30:000 --:--:--
    07 DELECOUR François (FRA) 8 1:33:20:000 +0:02:49:900 --:--:--
    08 CAMPANA Pierre (FRA) 52 1:34:39:800 +0:04:09:700 --:--:--
    09 TANAK Ott (EST) 5 1:34:44:100 +0:04:14:000 --:--:--
    10 ANDERSSON Pergunnar (SWE) 33 1:35:03:900 +0:04:33:800 --:--:--

  23. #273
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Pedig Latvala fél perccel vezetett Loeb előtt a 3. szakasz után...ebből a srácból így sose lesz bajnok, ha így folytatja!

  24. #274
    Buczkó Zoltán Regisztrált Buczkó Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 18.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    280
    http://www.youtube.com/watch?v=O-IcJxxebZQ

    Ha minden szakaszt feltesznek youtube-ra az király lesz

  25. #275
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg Tailor02 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak az első 10:

    01 LOEB Sébastien (FRA) 1 1:30:30:100 --:--:-- --:--:--
    02 SORDO CASTILLO Daniel (ESP) 37 1:31:34:300 +0:01:04:200 --:--:--
    03 SOLBERG Petter (NOR) 4 1:31:35:300 +0:01:05:200 --:--:--
    04 OGIER Sébastien (FRA) 15 1:32:51:200 +0:02:21:100 --:--:--
    05 NOVIKOV Evgeny (RUS) 6 1:32:56:600 +0:02:26:500 --:--:--
    06 HIRVONEN Mikko (FIN) 2 1:33:00:100 +0:02:30:000 --:--:--
    07 DELECOUR François (FRA) 8 1:33:20:000 +0:02:49:900 --:--:--
    08 CAMPANA Pierre (FRA) 52 1:34:39:800 +0:04:09:700 --:--:--
    09 TANAK Ott (EST) 5 1:34:44:100 +0:04:14:000 --:--:--
    10 ANDERSSON Pergunnar (SWE) 33 1:35:03:900 +0:04:33:800 --:--:--
    Azért az megvan hogy Ogier negyedik a turbó nélküli skodával?
    Hirvonen egyenlőre nem találja a helyét a DS3-ban, Solberg jól kezdett, szerintem idővel jobb lesz mint Latvala, hiába őt szánták első számú pilótának sokat hibázik, az meg milyen már hogy a Mini-nek már nincs pénze, és fizetős pilóta indul az angol gyerek helyett?
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

Oldal: 11 / 13 ElsőElső ||| 7 8 9 10 11 12 13 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •