Oldal: 10 / 13 ElsőElső ||| 6 7 8 9 10 11 12 13 UtolsóUtolsó
Találatok: 226 - 250 (301 összesen)

Téma: WRC/IRC

  1. #226
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Szalóki Roland írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nálam nem bejövősek az új autók. 1.6 turbó benzines motor 300 lóval... Menni megy, de a régiek még mindig jobban tetszenek.
    Figy, sztem ezzel szinte mindenki így van A mostaniak, márcsak az eggyel kisebb kaszni miatt is nekem is "gagyik" egy picit, persze csak a tavalyi dögökhöz képest

    Viszont a "vissza a gyökerekhez" változtatásokat én is díjazom, és hát ja, menni ezek is mennek mint a meszes, szal jó ez, majd megszokjuk

    Hétvégére mertek jósolni vmit? Én annyit merek, hogy Loeb biztos előrébb lesz



  2. #227
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    10. szakasz után Ogier 1., 2. Loeb +2,3 mp, 3. Hirvonen +1:22 mp... unalmas év lesz ez is így.

  3. #228
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    10. szakasz után Ogier 1., 2. Loeb +2,3 mp, 3. Hirvonen +1:22 mp... unalmas év lesz ez is így.
    Annál is unalmasabb: már Loeb vezet De ami durva, hogy Hirvonen még hagyján, de a többiek már 3-4 percre vannak.

    Am sztem ettől még nem lesz feltétlen unalmas. Ha 2 ember közt megy a párharc az is már sztem sokkal jobb mintha csak Loeb lenne. Sztem naivság volt azt gondolni, hogy majd most 6 vagy akárhány esélyes lesz a bajnokság. Csak Ogiert hagyják menni, az a lényeg.



  4. #229
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Annál is unalmasabb: már Loeb vezet De ami durva, hogy Hirvonen még hagyján, de a többiek már 3-4 percre vannak.

    Am sztem ettől még nem lesz feltétlen unalmas. Ha 2 ember közt megy a párharc az is már sztem sokkal jobb mintha csak Loeb lenne. Sztem naivság volt azt gondolni, hogy majd most 6 vagy akárhány esélyes lesz a bajnokság. Csak Ogiert hagyják menni, az a lényeg.
    Csak hát érted... zsírúj technika mindenki alatt, Svéd Rally után meg nem számítottam én spec. arra, hogy ez lesz...

    Nyilván nem azt gondoltam, hogy 6 esélyese lesz az idei VB-nek, de azért az már durva, hogy alig a felénél vagyunk a rallynak, és senki nincs egy percen belül se, ill. ahogy Te is írtad, a nagy többség már 3 percen kívül van.

  5. #230
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Csak hát érted... zsírúj technika mindenki alatt, Svéd Rally után meg nem számítottam én spec. arra, hogy ez lesz...

    Nyilván nem azt gondoltam, hogy 6 esélyese lesz az idei VB-nek, de azért az már durva, hogy alig a felénél vagyunk a rallynak, és senki nincs egy percen belül se, ill. ahogy Te is írtad, a nagy többség már 3 percen kívül van.
    Időközben 1:40 Hirvonen hátránya. Itt a Ford már csak akkor fog nyerni, ha Loeb és Ogier is fejtetőre rakja a kocsit, vagy kiesik...

  6. #231
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Loeb nyert, Ogier szétzúzta a kocsiját.

  7. #232
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Loeb nyert, Ogier szétzúzta a kocsiját.
    Kezdődik Van egy nagyon borús jövőképem az idei évről, de inkább nem mondom ki, mert nem akarom az ördögöt a falra festeni Mind1, még jó hogy év végén úgyis nyugdíjba megy

    Ogierért kár, pedig már volt 10 sec előnye. Dehát egy Loeb ellen nem lehet félgázzal menni Block meg most pontszerző helyen áll, bár 43 perc hátránnyal



  8. #233
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Hát, sajnos igen
    Hirvonen 1 perc 38-t kapott, Latvala 2 felet, Solberg pedig több, mint 7 percet.
    Ha a teljes versenyidőt (kb 4 óra) nézem, ez olyan, mintha egy F1 futamon kb fél kört kapna a második.

    Block pedig nincs pontszerző helyen, összesítésben 13., 1 órával lemaradva.
    http://wrc.com/results/2011/rally-gu...es/?stageno=22

    De az is gáz, hogy huszonvalahány autó indult...
    Utoljára módosította: vlevi; 2011. 03. 06. 21:58.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  9. #234
    Nem néztem az autók adatait, de szerintem motorerőben lehetnek lemaradva a fordok, de remélem azért fog ez változni. Solbergnek meg ugyebár motorproblémája volt, valamint Block-nak is.
    1.napon olyan Citroenes volt, amikor Solberg küszködött az autóval, mutatták a szétégett csatlakozót a motortérben, közben meg ezerrel ment az ablaktörlő, de persze elindulás után sem állt le, tehát nem véletlenül volt bekapcsolva
    Én azt nem értem, miért nem mentek el még mindig az élő közvetítés irányába, sőt, most már alig lehet nézni európai adón, márpedig ezeket az autókat nekik találták ki, nem az amcsiknak...

    Még egyet nem értettem, nem vagyok nagy rallis. Az ugrató előtt miért vették el mindig a gázt? Az egyensúly/érkezés miatt? A kocsi gondolom simán bírná, ezelőtt jóval nagyobbakat repültek, most meg 190-nél elvette szinte mindenki...

  10. #235
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Kezdődik Van egy nagyon borús jövőképem az idei évről, de inkább nem mondom ki, mert nem akarom az ördögöt a falra festeni Mind1, még jó hogy év végén úgyis nyugdíjba megy

    Ogierért kár, pedig már volt 10 sec előnye. Dehát egy Loeb ellen nem lehet félgázzal menni Block meg most pontszerző helyen áll, bár 43 perc hátránnyal
    Ne is mond Block-ot. Először a technika hátráltatta (valami elektromos ketyó megkottyant a tütüben), majd jókora hátrányban még elkezdte neki nyomni, aminek az lett a vége, hogy az árokba kötött ki. Pedig becsületére legyen mondva, jó néhány szakaszon top10-be benne volt.

    Most nézem amúgy, hogy a 21. szakaszon is történt vele valami. (De amúgy asszem amúgy se szerezhetett volna már pontot, mert szombaton kiesett)

  11. #236
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Nem néztem az autók adatait, de szerintem motorerőben lehetnek lemaradva a fordok, de remélem azért fog ez változni. Solbergnek meg ugyebár motorproblémája volt, valamint Block-nak is.
    1.napon olyan Citroenes volt, amikor Solberg küszködött az autóval, mutatták a szétégett csatlakozót a motortérben, közben meg ezerrel ment az ablaktörlő, de persze elindulás után sem állt le, tehát nem véletlenül volt bekapcsolva
    Én azt nem értem, miért nem mentek el még mindig az élő közvetítés irányába, sőt, most már alig lehet nézni európai adón, márpedig ezeket az autókat nekik találták ki, nem az amcsiknak...

    Még egyet nem értettem, nem vagyok nagy rallis. Az ugrató előtt miért vették el mindig a gázt? Az egyensúly/érkezés miatt? A kocsi gondolom simán bírná, ezelőtt jóval nagyobbakat repültek, most meg 190-nél elvette szinte mindenki...
    Valószínűleg ahogy írtad, az egyensúly/érkezés miatt. Ha túl nagy tempóval mennek, és az ugrató is olyan, akkor orral érkeztek volna a földre, amit még egy rally autó sem bír ki Kivéve egy ember alatt bírná ki, de ő sajnos már nincs köztünk

  12. #237
    Buczkó Zoltán Regisztrált Buczkó Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 18.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    280
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Kezdődik Van egy nagyon borús jövőképem az idei évről, de inkább nem mondom ki, mert nem akarom az ördögöt a falra festeni Mind1, még jó hogy év végén úgyis nyugdíjba megy

    Ogierért kár, pedig már volt 10 sec előnye. Dehát egy Loeb ellen nem lehet félgázzal menni Block meg most pontszerző helyen áll, bár 43 perc hátránnyal
    Az Eurosport ezért közvetíti az IRC-t. Ez kezd uncsi lenni.

  13. #238
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Valószínűleg ahogy írtad, az egyensúly/érkezés miatt. Ha túl nagy tempóval mennek, és az ugrató is olyan, akkor orral érkeztek volna a földre, amit még egy rally autó sem bír ki
    Én sem vagyok igazi szakértő, de ja, erről lehet szó, és biztos nem arról, hogy a mostaniak annyival nyuszibbak lennének Könnyű besokkalni velük, emlékezzünk Hirvonenre a Wales Rallyról, 1x akart egy kicsivel bátrabban ugratni és egyből megfizetett érte. Ott ment el a rallyja végképp.

    Am sztem a súlyeloszlás változhatott az idők folyamán, én legalábbis erre tippelek. Tehát hogy régebben jobban középen volt a súlypont, a mostaniaknál meg sztem már előrébb van, ezért eséskor jobban kezdi horgasztani az orrát.
    Idézet Eredetileg Buczkó Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Az Eurosport ezért közvetíti az IRC-t. Ez kezd uncsi lenni.
    Az IRC-ből nekem hiányoznak az igazán nagy tálentumok. Én egy 7x vb-t valójában nem tudok megunni. Ez úgysem pályaversenyzés, akció úgyis alapból kilőve. Én a rallyt az onboardok miatt szeretem elsősorban. És ezesetben inkább nézem Loeböt, ahogy ő vezet, mint Loixot.

    A VB maga, a pontverseny persze így tényleg uncsi, de ezért ne Loeböt tegyük már felelőssé, hogy 2004 óta képtelenek megverni.



  14. #239
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Jöhet a VW WRC

    http://www.vezess.hu/rali/johet_volkswagen_wrc/29519/

    Mondjuk én egy fóbia WRC-nek jobban örülnék, mint egy pólónak, függetlenül attól, hogy a kettő ugyanaz...
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  15. #240
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Jöhet a VW WRC

    http://www.vezess.hu/rali/johet_volkswagen_wrc/29519/

    Mondjuk én egy fóbia WRC-nek jobban örülnék, mint egy pólónak, függetlenül attól, hogy a kettő ugyanaz...
    Én is, de nézzük a jó oldalát: talán ez már egy arra utaló jel, hogy lassan szivárognak vissza a gyártók



  16. #241
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Igen, ez pozitívum. A Minivel már négyen lesznek. A Suzuki is elővehetné a korábbi SX4-es projektjét, szerintem a Swiftből most jó WRC-t lehetne csinálni.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  17. #242
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, ez pozitívum. A Minivel már négyen lesznek. A Suzuki is elővehetné a korábbi SX4-es projektjét, szerintem a Swiftből most jó WRC-t lehetne csinálni.
    Ja, csak az a baj hogy az Imprezát már semmi sem hozhatja vissza. Nekem az volt "A" a rally autó. De a Mitsubishikért is kár. Bár gondolom ezekkel nagyjából minden "jóérzésű" rally fan így van



  18. #243
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Egyetértünk
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  19. #244
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Komolyan mondom, kezdem azt hinni, hogy ilyen csak a mesében van.

    Loeb már megint óriási hátrányt dolgozott le a mai nap, s átvette a vezetést Görögországban. Tegnap 51,6 mp-cel volt lemaradva Solberg-től, mára ez megfordult 20,9 mp-es előnnyé - pedig azt hozzá kell tenni, Solberg se véletlenül lett VB

    Szinte hihetetlen, hogy a Loeb - Elena - Ctiroen trió mennyire egybe van megint, s Loeb mennyire ott van még mindig fejben a topon.

    Viszont van megint magyar egység a VB-n: Turán Friciék megint indultak a S-WRC-ben, s eddig helyezés szempontjából elég jól állnak kategóriájukban. 2. nap után 3. helyen állnak, a vezető Hanninen-től eléggé le vannak maradva már (majdnem 5 percre), a második helyezett Sousa-tól viszont 1 percre, ami még esetleg behozható, ha Sousa-val történik valami holnap. Jah, és abszolút 12. helyen állnak.
    Utoljára módosította: Adam Jonas; 2011. 06. 18. 22:24.

  20. #245
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  21. #246
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Jaja, grat grat!

    Kár, hogy végül abszolútba nem tudtak pontot megcsípni, bíztam benne, hogy még pár WRC-s el fogja dobni a technikát, de sajnos nem így lett. Azonban ne legyünk elégedetlenek, sztem igen szépen helyt álltak megint a nemzetközi mezőnyben.

    Egyre inkább kezd érdekesebbé válni számomra a bajnokság állása. Bár még mindig Loeb vezet, most nem látok a részéről akkor dominanciát, mint korábban. Ogier idén már 3.-ra nyert, csak úgy, mint Loeb, s úgy van lemaradva 22 ponttal, hogy egy rallyn kiesett.

    Nemsokára jönnek az aszfaltos rallyk, kíváncsi leszek, hogy Ogier ott mire fog menni Loeb-bel szemben. Fordok meg sajnos idén megint elfelejthetik a VB címet, ha így folytatják

  22. #247
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Kár, hogy végül abszolútba nem tudtak pontot megcsípni,
    Ja, de így sem maradtak el tőle sokkal
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Egyre inkább kezd érdekesebbé válni számomra a bajnokság állása. Bár még mindig Loeb vezet, most nem látok a részéről akkor dominanciát, mint korábban.
    Ja, én lassan belelátok egy Sumi-Vettel párhuzamot, csak ez még nincs olyan előrehaladott állapotban
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Ogier idén már 3.-ra nyert,
    Ja, de mondjuk a Jordán rally mennyin is múlt? (nem ez lett a legszorosabb végeredmény, felülmúlva 2007 Új-zélandot?)
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Fordok meg sajnos idén megint elfelejthetik a VB címet, ha így folytatják
    Ja, nem elég hogy lassabbak, mert ha meg éppen nem (és Latvala gyakran nem), akkor meg jönnek a technikai problémák.

    Egyszóval ja ja ja ja



  23. #248
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, én lassan belelátok egy Sumi-Vettel párhuzamot, csak ez még nincs olyan előrehaladott állapotban

    Öööö izé, ezt a részét nem értettem. Ezt hogyan értetted? Valahogy ez nekem most késő este nem akar leesni

  24. #249
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Nem elég, hogy egy héttel a verseny után még nincs fent a szokásos összefoglaló (csak német, spanyol, stb.), most már az RU is offline...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  25. #250
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Nem elég, hogy egy héttel a verseny után még nincs fent a szokásos összefoglaló (csak német, spanyol, stb.), most már az RU is offline...
    Másik oldalon én regizve vagyok, amit viszont nem igazán használok. Úgyhogy ha gondolod, akkor adok oda usernevet + pw-t, aztán használhatjuk közösen

Oldal: 10 / 13 ElsőElső ||| 6 7 8 9 10 11 12 13 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •