Oldal: 1 / 13 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (301 összesen)

Téma: WRC/IRC

  1. #1
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782

    WRC/IRC

    WRC 2010 Erről a szakágról is beszélhetnénk

  2. #2
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782

    Re: WRC

    Kimi bár rögtön a második szakaszon kicsúszottés összetörte de mégis folytatni tudta a rallit.A balesetből kifolyólag rengeteg időt veszített (szerencsére volt szervíz meg időbüntetés is) így az összetett 58 helyet szrezte meg. Egyébként minden szakaszon kivéve kettőt a második helyen végzett Dani Sordo mögött. Szóval a versenytempóval nincs gondja A ralli időeredményei:http://www.tenab.net/online.htm

  3. #3
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957

    Re: WRC

    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    WRC 2010 Erről a szakágról is beszélhetnénk
    A napokban gondolkoztam egy ilyen téma nyitásán!Megelőztél .. de egy cseppet sem bánom.

    Monte-Carlo Rally végeredmény

    Scuderia Giudice #099#

  4. #4
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782

    Re: WRC


    Az a gond hogy ez a sorozat a televízió mostoha gyereke de szerintem sokan fognak finom kis információkat megosztani egymással.

  5. #5
    Papdi Tamás Regisztrált toto92 logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    389

    Re: WRC

    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    A napokban gondolkoztam egy ilyen téma nyitásán!Megelőztél .. de egy cseppet sem bánom.

    Monte-Carlo Rally végeredmény
    Őőőő, ez IRC Esetleg lehetne a téma címe WRC/IRC, vagy csak egyszerűen rally.

  6. #6
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782

    Re: WRC

    Idézet Eredetileg toto92 írta Hozzászólás megtekintése
    Őőőő, ez IRC Esetleg lehetne a téma címe WRC/IRC, vagy csak egyszerűen rally.
    Támogatom a WRC/IRC módosítást

  7. #7
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850

    Re: WRC/IRC

    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    WRC 2010 Erről a szakágról is beszélhetnénk
    Szívesen!

    De Lali, nem te mondtad egyszer nekem, hogy téged a pályaversenyzés érdekel?
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Kimi bár rögtön a második szakaszon kicsúszottés összetörte de mégis folytatni tudta a rallit.A balesetből kifolyólag rengeteg időt veszített (szerencsére volt szervíz meg időbüntetés is) így az összetett 58 helyet szrezte meg. Egyébként minden szakaszon kivéve kettőt a második helyen végzett Dani Sordo mögött. Szóval a versenytempóval nincs gondja
    De hány WRC indult? 2. Így könnyű Kimi ezt is lazán akarja venni. Tavaly is bukott a Finn Rallyn, most itt is, és szvsz fog bőven a WRC futamokon is. Keserves leckéket fog ő még kapni arról, hogy a rallizni valójában milyen kemény dió.
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Hirvonen nagyon komoly volt, de kíváncsi lettem volna akkor mennyi esélye lett volna, ha Loeb is beugrik



  8. #8
    Papdi Tamás Regisztrált toto92 logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    389

    Re: WRC/IRC

    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    De hány WRC indult? 2. Így könnyű Kimi ezt is lazán akarja venni. Tavaly is bukott a Finn Rallyn, most itt is, és szvsz fog bőven a WRC futamokon is. Keserves leckéket fog ő még kapni arról, hogy a rallizni valójában milyen kemény dió.
    Ha jól emlékszem nem volt olyan vészesen lemaradva Sordótól. Ha nem darálja le minden helyen legalább egyszer a fél erdőt, akkor szvsz szép eredményeket érhet el.

  9. #9
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: WRC/IRC

    Raikkönenék az út bal szélén. Korrekt kis ütközés lehetett.

    Jó terep egyébként

    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  10. #10
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957

    Re: WRC/IRC

    Srácok!
    Remélem nem csak Kimi fikázásából fog állni ez a topik! Most kezdte, tapasztalnia kell az autót.Szerintem elég egyértelmű hogy van különbség egy F1-es és egy rally verda között.Legyetek egy kicsit türelemmel.Nagyon szurkolok neki hogy érezze magát jól és persze 1-2 villanása legyen .. de ne úgy, hogy "Ott repül a Jégember!"

    Scuderia Giudice #099#

  11. #11
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: WRC/IRC

    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok!
    Remélem nem csak Kimi fikázásából fog állni ez a topik! Most kezdte, tapasztalnia kell az autót.Szerintem elég egyértelmű hogy van különbség egy F1-es és egy rally verda között.Legyetek egy kicsit türelemmel.Nagyon szurkolok neki hogy érezze magát jól és persze 1-2 villanása legyen .. de ne úgy, hogy "Ott repül a Jégember!"
    Szerintem félreérted...
    Legalábbis én nem vettem fikázásnak.
    Szerintem is sokat fog borulni, esetleg ebből 1-2 poént itt elsütve még nem lesz közutálat tárgya. A finnek amúgy is borulósak, korábban Hirvonen, mostanában Latvala ugyancsak fogyasztotta a Fordokat. Sőt tavaly Loeb is, és hogy az egyik legnagyobbat, Colin-t ne felejtsem.
    Mióta a rallyban is a határon mennek minden szakaszon ugyancsak benne van a borulás.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  12. #12
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: WRC/IRC

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem félreérted...
    Legalábbis én nem vettem fikázásnak.
    Szerintem is sokat fog borulni, esetleg ebből 1-2 poént itt elsütve még nem lesz közutálat tárgya. A finnek amúgy is borulósak, korábban Hirvonen, mostanában Latvala ugyancsak fogyasztotta a Fordokat. Sőt tavaly Loeb is, és hogy az egyik legnagyobbat, Colin-t ne felejtsem.
    Mióta a rallyban is a határon mennek minden szakaszon ugyancsak benne van a borulás.
    SZerintem se volt itt fikázás. Én is csak az érdekesség kedvéért tettem be a videót. Raikkönen-párti vagyok
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  13. #13
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782

    Re: WRC/IRC

    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Szívesen!

    De Lali, nem te mondtad egyszer nekem, hogy téged a pályaversenyzés érdekel?

    De hány WRC indult? 2. Így könnyű Kimi ezt is lazán akarja venni. Tavaly is bukott a Finn Rallyn, most itt is, és szvsz fog bőven a WRC futamokon is. Keserves leckéket fog ő még kapni arról, hogy a rallizni valójában milyen kemény dió.

    Hirvonen nagyon komoly volt, de kíváncsi lettem volna akkor mennyi esélye lett volna, ha Loeb is beugrik
    Tudom hogy a pályaversenyzésre mondtam de változik az ember. Pláne ha a kedvenc versenyzőm átigazolt egy másik szakágba. Azonkívül úgy látom hogy termékeny talajra ültettem el a téma magját

    Nos ha hiszed ha nem én arról beszéltem hogyha nem butáskodja be a fába a kocsit akkor abszolútban is ott lett volna ahol A WRC nek lennie kellett volna. A tempója szerintem megfelelő volt azonkívül az indulók között több olyan is elindult aki kb 50 szer tapasztaltabb mint ő. Nem várható el az hogy rögtön Rajt cél győzelmet arat.
    Utoljára módosította: Lali; 2010. 01. 31. 13:48.

  14. #14
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782

    Re: WRC/IRC

    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok!
    Remélem nem csak Kimi fikázásából fog állni ez a topik! Most kezdte, tapasztalnia kell az autót.Szerintem elég egyértelmű hogy van különbség egy F1-es és egy rally verda között.Legyetek egy kicsit türelemmel.Nagyon szurkolok neki hogy érezze magát jól és persze 1-2 villanása legyen .. de ne úgy, hogy "Ott repül a Jégember!"
    Én is nagyon szurkolok hogy tudjon jó eredményeket elérni. Aki fikázni meri az ne is írjon mert szerintem nem érdemli meg. Az hogy eldobálja az sajna benne van de ki nem dobta még el, Loeb mekkorát zakózott. Szerintem jó lesz az.
    Nem volt fikázás ez tény volt. Kimi is lenyilatkozta hogy a lámasága miatt cseszte el. De itt egy vidi szerintem példás a tempó http://www.youtube.com/watch?v=Wjy15...ayer_embedded#
    Utoljára módosította: Lali; 2010. 01. 31. 13:37.

  15. #15
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957

    Re: WRC/IRC

    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Én is nagyon szurkolok hogy tudjon jó eredményeket elérni.
    Én is.Miután Hakkinen lelépett az F1-ből nem kellett sokat rágódnom ki legyen az új kedvenc !Raikkonen egy kiváló pilóta .. de hiába ült a Ferka volánja mögött .. sz*rból nem lehet várat építeni .. és szerintem nagyon is alulmotiváltá teszi az embert az a tény, hogy ott ül egy nagynevű csapat első számú ülésébe .. de a kocsi olyan tré, hogy az leírhatatlan.

    A rally-val új vizekre evezett és vannak kihívások, itt van motivációja, meg akarja mutatni a világnak, hogy Ő még mindig az a Kimi, aki ezelőtt .. csak volt egy kis hullámvölgy.

    Scuderia Giudice #099#

  16. #16
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782

    Re: WRC/IRC

    Azon kívül nem kis PR potenciált vitt a sorozatba. Pláne ha ügyesen terelgeti akkor minden okunk megvan arra hogy pozitívan tekintsünk a szezon elé. Február 12-14 Svéd ralli. Kiminek direkt jó volt ez felkészülni erre az Arcticon.

  17. #17
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782

    Re: WRC/IRC

    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    De hány WRC indult? 2. Így könnyű Kimi ezt is lazán akarja venni. Tavaly is bukott a Finn Rallyn, most itt is, és szvsz fog bőven a WRC futamokon is. Keserves leckéket fog ő még kapni arról, hogy a rallizni valójában milyen kemény dió.
    Nos három A18 as kategóriáju autó volt. és szerelt büntetést kapott és mégis kategória második lett

  18. #18
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957

    Scuderia Giudice #099#

  19. #19
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850

    Re: WRC/IRC

    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Nos három A18 as kategóriáju autó volt. és szerelt büntetést kapott és mégis kategória második lett
    2: http://www.arcticrally.fi/pdf/Kilpai...sytyt_2010.pdf

    Egyébként magyarok is indultak

    Grönholm is visszatér. Juhéjj!!!

    http://www.rallysport.hu/info/2009/1...nholm_sved.htm

    De nem a gyári Fordot fogja vezetni (azzal továbbra is Hirvonen és Latvala megy majd), mint ahogy Kimi vagy pl. P. Solberg sem a gyári C4-et (mert ott is marad a felállás). Ami azért mégiscsak hátrány, nemigen szoktak nemgyári WRC-vel rallit nyerni. Nem akarok hülyeséget írni, de ez asszem utoljára Loebnek sikerült (na ki másnak ) 2006-ban, de még mennyire!

    De azér alakul a mezőny: Loeb, Hirvonen, Latvala, Raikkönen, Solberg, Grönholm...nyam nyam

    Kimiről még pár gondolat: mindenekelőtt szeretném leszögezni, hogy sosem fogom csak úgy "fikázni", semmi bajom vele, ellenkezőleg, mindig is szimpi volt a srác, sok sikert neki. Jópárszor bevédtem a F1 topikban is. Viszont nekem attól ő egy cseppet sem több a szememben itt a WRC mezőnyben, merthogy a Forma-1-ből jött (bár kevesebb sem )

    De igenis az az érzésem, hogy valahogy lebecsüli, lekezeli ezt a sportot és ez meg fogja egypárszor bosszulnia magát. Pedig sztem ez a legnehezebb műfaj, én a rallipilótákat tartom a legjobb vezetőknek. Ha unatkozok a cégnél, mindig rally onboardot keresek a jutubon és máris jobban érzem magam

    A tempójáról: oké, nem kapott sokat Sordotól. De nagyon nem lesz mindegy, mennyi az a nem sok, a vb-n már nem 2 WRC lesz Általában az szokott lenni, hogy a gyáriak, Loeb, Sordo, Hirvonen, Latvala eldönti a dobogós helyek sorsát, és utánuk a többiek. És itt már igen szoros tud lenni a mezőny, és kis tempókülönbség, vagy akár egy kisebb hiba is sok helyezést jelenthet. Node 2 hét múlva már okosabbak leszünk



  20. #20
    Papdi Tamás Regisztrált toto92 logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    389

    Re: WRC/IRC

    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    De azér alakul a mezőny: Loeb, Hirvonen, Latvala, Raikkönen, Solberg, Grönholm...nyam nyam
    És ha jól tudom, néhány futamra jön Ken Block is. Gondolom nem kell bemutatnom senkinek, ki ő - nagyon kíváncsi vagyok, mit mutat majd, mert nem tűnik bénának a srác

  21. #21

    Re: WRC/IRC

    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Grönholm is visszatér. Juhéjj!!!
    Grönholm istencsászár!!!

  22. #22
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: WRC/IRC

    Idézet Eredetileg toto92 írta Hozzászólás megtekintése
    És ha jól tudom, néhány futamra jön Ken Block is. Gondolom nem kell bemutatnom senkinek, ki ő - nagyon kíváncsi vagyok, mit mutat majd, mert nem tűnik bénának a srác
    Ken Block sok videója közül nálam még mindig az az etalon, amikor körbevisz pár szimest, akik addig azzal jaffáztak, hogy simán lenyomják. Azok a fejek, csak az első ugratásnál már...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  23. #23
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850

    Re: WRC/IRC

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ken Block sok videója közül nálam még mindig az az etalon, amikor körbevisz pár szimest, akik addig azzal jaffáztak, hogy simán lenyomják. Azok a fejek, csak az első ugratásnál már...
    Linket tudsz?



  24. #24
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544

    Re: WRC/IRC

    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    A tempójáról: oké, nem kapott sokat Sordotól. De nagyon nem lesz mindegy, mennyi az a nem sok, a vb-n már nem 2 WRC lesz Általában az szokott lenni, hogy a gyáriak, Loeb, Sordo, Hirvonen, Latvala eldönti a dobogós helyek sorsát, és utánuk a többiek. És itt már igen szoros tud lenni a mezőny, és kis tempókülönbség, vagy akár egy kisebb hiba is sok helyezést jelenthet. Node 2 hét múlva már okosabbak leszünk
    Azért azt tegyük hozzá, hogy Sordo hiába gyári pilóta, de a vb-n havas körülmények között fasorba sincs - vagy néhe épp ott . Nem hiába küldték ide sztem a Citroenesek, kell egy kis tanulás alapon. Szóval azért egy havas futamon nem ő a mérce.
    Kimiről meg annyit, hogy van érzéke hozzá az biztos, de sztem nagyon hirtelen ugrott mély vízbe, ha tényleg komolyan gondolja a dolgot én inkább egy évre a finn bajnokságba raktam volna be, ott aztán vannak őrültek gazdagon. Ahogy a Totalcaron írták:
    "az egyedüli ország ez, ahol a babakocsit is keresztben tolják az anyukák"

    Amúgy Hirvonen milyet ment már a Montén!!! Mondjuk Ogier se volt kutya! Még az elején mondta Hirvonen nem érzi az autót nem bízik benne, erre harmadik gyorson leoszt 30 mp, nem rossz a srác remélem megveri Loebot már végre!

  25. #25
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782

    Re: WRC/IRC

    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    2: http://www.arcticrally.fi/pdf/Kilpai...sytyt_2010.pdf

    Egyébként magyarok is indultak

    Grönholm is visszatér. Juhéjj!!!

    http://www.rallysport.hu/info/2009/1...nholm_sved.htm

    De nem a gyári Fordot fogja vezetni (azzal továbbra is Hirvonen és Latvala megy majd), mint ahogy Kimi vagy pl. P. Solberg sem a gyári C4-et (mert ott is marad a felállás). Ami azért mégiscsak hátrány, nemigen szoktak nemgyári WRC-vel rallit nyerni. Nem akarok hülyeséget írni, de ez asszem utoljára Loebnek sikerült (na ki másnak ) 2006-ban, de még mennyire!

    De azér alakul a mezőny: Loeb, Hirvonen, Latvala, Raikkönen, Solberg, Grönholm...nyam nyam

    Kimiről még pár gondolat: mindenekelőtt szeretném leszögezni, hogy sosem fogom csak úgy "fikázni", semmi bajom vele, ellenkezőleg, mindig is szimpi volt a srác, sok sikert neki. Jópárszor bevédtem a F1 topikban is. Viszont nekem attól ő egy cseppet sem több a szememben itt a WRC mezőnyben, merthogy a Forma-1-ből jött (bár kevesebb sem )

    De igenis az az érzésem, hogy valahogy lebecsüli, lekezeli ezt a sportot és ez meg fogja egypárszor bosszulnia magát. Pedig sztem ez a legnehezebb műfaj, én a rallipilótákat tartom a legjobb vezetőknek. Ha unatkozok a cégnél, mindig rally onboardot keresek a jutubon és máris jobban érzem magam

    A tempójáról: oké, nem kapott sokat Sordotól. De nagyon nem lesz mindegy, mennyi az a nem sok, a vb-n már nem 2 WRC lesz Általában az szokott lenni, hogy a gyáriak, Loeb, Sordo, Hirvonen, Latvala eldönti a dobogós helyek sorsát, és utánuk a többiek. És itt már igen szoros tud lenni a mezőny, és kis tempókülönbség, vagy akár egy kisebb hiba is sok helyezést jelenthet. Node 2 hét múlva már okosabbak leszünk

    EK 1 (11.27 km) Rantasipi Pohjanhovi aika ero 1.een
    1.( 1)Dani Sordo A18 6:13,5
    2.( 3)Kimi Räikkönen A18 6:19,0 0:05,5
    3.(101)Ott Tänak A18 6:23,4 0:09,9
    Ez szerintem három
    De nem ez a lényeg . Úgy látom jó lesz ez majd a svéd ralli után többet tudunk.

Oldal: 1 / 13 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •