Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (107 összesen)

Téma: HGTLM5 - Tavaszi Szezon

  1. #76
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Bazzz

    Ki volt a rendőrautóval?
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  2. #77
    Horváth Csaba Versenyző _Bishop_ logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Város
    Szekszárd
    Életkor
    39
    Üzenetek
    307
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Bazzz

    Ki volt a rendőrautóval?
    Akkó ezek szerint nem nézted végig? "Puskás Zoli TJ Hookert játszik" 1.24-nél!

  3. #78
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Az kimaradt, mert ahogy megláttam a villogó fényeket, és abbahagytam a röhögést, jöttem írni

    Amikor offline-ban mentem valamikor a GTL-el, akkor is bekerült valahogy ez az autó. Elsőre rohadtul nem értettem dolgot, teljesen meglepett, mert nem tudtam róla, hogy a GTL-ben van biztonsági autó
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  4. #79
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Csak nálam rossz a lobby? Kipróbálná valaki?
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  5. #80
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Csak nálam rossz a lobby? Kipróbálná valaki?
    Nálam jó, még a szeró is.

  6. #81
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Megkérném az illetékeseket, hogy a Nordschleife VLN, prekvalos 2:14-es időmet töröljék, ha lehet.

    Ki mennyire ismeri ezt a pályát? Gondolom azért van lehetőség rövidíteni, hogy a fel/le vezető körök ne legyenek 10 percesek..., egyébként pedig a progi nem mérlegeli, hogy fel-, levezető, vagy gyors kört megyek éppen...

  7. #82
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Megkérném az illetékeseket, hogy a Nordschleife VLN, prekvalos 2:14-es időmet töröljék, ha lehet.

    Ki mennyire ismeri ezt a pályát? Gondolom azért van lehetőség rövidíteni, hogy a fel/le vezető körök ne legyenek 10 percesek..., egyébként pedig a progi nem mérlegeli, hogy fel-, levezető, vagy gyors kört megyek éppen...
    naigen, practice/időmérőn sajnos nem tesz különbséget, versenyben már nem fogja azt a kört számolni. Javasolt nem befejezni arrafelé a mért kört, csak felvezetésre használni.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  8. #83
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Most erre had ne mondjak semmit se.Ha tudom, hogy melyik a pálya, akkor nem megyek arra amerre tudom, hogy nem pálya van hanem vágás, és akkor finoman fogalmaztam
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  9. #84
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Most erre had ne mondjak semmit se.Ha tudom, hogy melyik a pálya, akkor nem megyek arra amerre tudom, hogy nem pálya van hanem vágás, és akkor finoman fogalmaztam
    Már megbocsáss, de a második köröm volt a pályán, k_____a nem találtam merre kell menni. A harmadik körben találtam meg a helyes utat. Sosem jártam ezen a pályán.

  10. #85
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Már nagyon soxor le lett írva hogy tessék offline kipróbálni mindent ami egyébként a saját javát szolgálja mindenkinek egyébként meg ugyebár akkora gond nem volt belöle viszont az ofline gyakorlás tényleg kell ez csak egy jó tanácsén is anno csak ofline mentem, sokat.Azután felmentem online és ugye kezdödött a tanulás előlről.De akkor már a páylákkal nem kellett foglalkoznom, mert már sokat ismertem.Mondjuk mindenki más nekem elég 3-4 kör és már megyek egy magamhoz képest elfogadható időt.De egy apro tanács a Nordra ne a pályát próbáld megtanulni, valszeg 2 hét kevés Hanem a pálya részeket próbáld memorizálni gondolok ilyenre ok kanyar de ezen a szakaszon lehet tolni, vagy kanyarok fognak jönni fékezös visszaváltós szakasz mintha rally itinert írnál fel és akkor nagyjából összeáll majd a pálya.egyébként olyan 100 kör elég ide és akkor már fejből megy majd
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  11. #86
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Ja, csak egy idő után jön az a rész, amikor már úgy emlékszel, hogy a domb után egy padlógázas jobbos jön. De nem az jön
    És ott van még az is, hogy egy 4-5km hosszú pályán, ha mész 10-15 kört, akkor már kezd rémleni a dolog, és tudsz figyelni arra, hogy milyen íveket választasz. Ez a pálya baromi hosszú. De végülis megtanulható, nekem tavaly majdnem sikerült.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  12. #87
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Már nagyon soxor le lett írva hogy tessék offline kipróbálni mindent ami egyébként a saját javát szolgálja mindenkinek egyébként meg ugyebár akkora gond nem volt belöle viszont az ofline gyakorlás tényleg kell ez csak egy jó tanácsén is anno csak ofline mentem, sokat.Azután felmentem online és ugye kezdödött a tanulás előlről.De akkor már a páylákkal nem kellett foglalkoznom, mert már sokat ismertem.Mondjuk mindenki más nekem elég 3-4 kör és már megyek egy magamhoz képest elfogadható időt.De egy apro tanács a Nordra ne a pályát próbáld megtanulni, valszeg 2 hét kevés Hanem a pálya részeket próbáld memorizálni gondolok ilyenre ok kanyar de ezen a szakaszon lehet tolni, vagy kanyarok fognak jönni fékezös visszaváltós szakasz mintha rally itinert írnál fel és akkor nagyjából összeáll majd a pálya.egyébként olyan 100 kör elég ide és akkor már fejből megy majd
    Az itinerrel az a baj (próbáltam már ), hogy ahogy fejlődök, egyre inkább hasznavehetetlen az itiner...
    Meg mire felírom... Bazi sok időbe telik...
    Úgy lenne a jó, ha valaki mondaná, meg mindig igazgatná az éppen aktuális tempómhoz\pályaismeretemhez.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  13. #88
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Az itinerrel az a baj (próbáltam már ), hogy ahogy fejlődök, egyre inkább hasznavehetetlen az itiner...
    Meg mire felírom... Bazi sok időbe telik...
    Úgy lenne a jó, ha valaki mondaná, meg mindig igazgatná az éppen aktuális tempómhoz\pályaismeretemhez.
    Én így tanultam. Megírtuk 2 kör alatt az itinert, mentem még 3-4 kört igy és már meg is tanultam
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  14. #89
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Én így tanultam. Megírtuk 2 kör alatt az itinert, mentem még 3-4 kört igy és már meg is tanultam
    Én ezt nem is értem, hova/hogy lehet felírni annyi kanyart, hogy vezetés közben vissza is tud nézni?

  15. #90
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    804
    N így éjfél körül megpróbálom bevágni a pályát Ha valki únja magát velem tarthat

  16. #91
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezt nem is értem, hova/hogy lehet felírni annyi kanyart, hogy vezetés közben vissza is tud nézni?
    Papirra? Csak kell egy navigátor aki visszaolvassa
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  17. #92
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Csak kell egy navigátor aki visszaolvassa

    Jaa, hát így könnyű!

  18. #93
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Há mirevaló a barátnö, Szabi....tudom nem erre, de hát, erre is lehet használni hihi
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  19. #94
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Há mirevaló a barátnö... hihi
    Ahelyett, hogy a konyhában szépen megfőzze a vacsorát, amíg én játszom?? ...Na NE!! Azért mindennek van határa!
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 03. 20. 22:01.

  20. #95
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    LOL tudod GTL mindenek előtt
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  21. #96
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    LOL tudod GTL mindenek előtt

    Ez még GPL volt 1999 körül a HGPLM őskorában, akkor még csak terveztük, hogy lesz magyar szerver és haver volt nem barátnő
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 03. 21. 00:10.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  22. #97
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Üdv!

    Mit kell tennem ahhoz, hogy a tavaszi carpack fentléte mellett tovább tudjak kupázni, versenyezni offline. Ugyanis nem tudom tovább vinni a kupát csak ha újra telepítem a játékot és nem teszek fel semmi add-on autót. Ezenkívül nemcsak a kupában, de semmilyen versenyen nem tudok offline indulni..., mert egyszerűen eldobja a játékot rendszer.

    köszi

  23. #98
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Mit kell tennem ahhoz, hogy a tavaszi carpack fentléte mellett tovább tudjak kupázni, versenyezni offline. Ugyanis nem tudom tovább vinni a kupát csak ha újra telepítem a játékot és nem teszek fel semmi add-on autót. Ezenkívül nemcsak a kupában, de semmilyen versenyen nem tudok offline indulni..., mert egyszerűen eldobja a játékot rendszer.

    köszi
    A tavaszi packben csak pályák vannak, abból nem lehet gond. Elvileg a többi autóval sem lehet baj, kivéve Ervin autóit (Abarth, Bogár) mert azok csakis FULL részletességgel hajlandók (saját autó és a többi autó is) elindulni. Nézd meg maximális grafikával, ha úgy elindul, akkor töröld ki Ervin autóinak mappájit.

    De amúgy az se gáz, ha egyszerre több GTL telepítés van a gépeden, nekem most speciál van fennt 3 vagy 4, más - más célokra...

  24. #99
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A tavaszi packben csak pályák vannak, abból nem lehet gond. Elvileg a többi autóval sem lehet baj, kivéve Ervin autóit (Abarth, Bogár) mert azok csakis FULL részletességgel hajlandók (saját autó és a többi autó is) elindulni. Nézd meg maximális grafikával, ha úgy elindul, akkor töröld ki Ervin autóinak mappájit.

    De amúgy az se gáz, ha egyszerre több GTL telepítés van a gépeden, nekem most speciál van fennt 3 vagy 4, más - más célokra...
    Köszi, lehet csak Ervin autóival volt gond, így külön nem próbáltam. Most újratettem az egészet, nem igazán sz&#251;rtem külön a pack-et és az Abarth-ot, de megpróbálom, majd ha visszateszem a pack-et, akkor az abarthot kihagyom.

  25. #100
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Kedves Sárcok!

    Sajnos az Ervin által készített Corvette nem tud időben elkészülni, így a játékban szereplő eredeti 65'-ös Chevy-t hajtjuk majd meg Mugelloban.

    Sajnálom a dolog, mert Ervin egy nagyon brutális és különleges Corvette lemodellezésébe kezdett bele, viszont azt korrekt módon implementálni a játékba több nehézségbe is ütközött, és Ervin nem szeret félkész munkát kiadni a kezei közül. Amint elkészül, természetesen majd meghajtjuk azt is, de a móka azért így sem marad el és hát tapasztalatból mondom, hogy így is igen ütős élmény lesz Mugello...!

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •