Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (107 összesen)

Téma: HGTLM5 - Tavaszi Szezon

  1. #51
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: HGTLM5 - Tavaszi Szezon

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Melyik a 69-es, és melyik a 74-es corvette?

    Az egyik 336Kw, a másik 424.
    A 69'-es az erősebb

  2. #52
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: HGTLM5 - Tavaszi Szezon

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nézzetek rá az Abarth-ra is, mert hamarosan futam van vele. Ha van vmi észrevétel vele kapcsolatban, akkor azt még most tegyétek meg!

    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...3237#post932373
    Hétfőig van lehetőség megtenni az észrevételeket, szóval fussatok pár kört a kis döggel Monacoban!

    Ervinnek is jól esnek a vélemények (hideg/meleg)!

  3. #53
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: HGTLM5 - Tavaszi Szezon

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A 69'-es az erősebb
    Kreditek alapján sejtettem, de azért inkább rákérdeztem, nehogy az legyen, hogy vezethetőség miatt mégsincs igazam.
    De most mentem vele vagy 10 kört, és megtetszett a 69-es. Arra még éppen elég a kreditem.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  4. #54
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: HGTLM5 - Tavaszi Szezon

    Lesz majd car tools preset fájl a pályákhoz?
    Úgy megszoktam már.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  5. #55
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Lesz majd car tools preset fájl a pályákhoz?
    Úgy megszoktam már.
    Kicsit ellustálkodtam a dolgot, de végre elkészültek, a letöltéseknél megtaláljátok
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #56
    Módos András Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    16
    érdeklődnék, hogy a soron következő futam(Mid-Ohio) sikános, vagy sima verzió lesz? csak azért kérdezem, mert a színes kredites táblázatban Chicane szerepel. én a simára tippelek, mintha a prekvalnál sem látnék Chicane utalást, csak biztos ami ziher rákérdezek.

  7. #57
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Módos A. írta Hozzászólás megtekintése
    érdeklődnék, hogy a soron következő futam(Mid-Ohio) sikános, vagy sima verzió lesz? csak azért kérdezem, mert a színes kredites táblázatban Chicane szerepel. én a simára tippelek, mintha a prekvalnál sem látnék Chicane utalást, csak biztos ami ziher rákérdezek.
    a hivatalos versenynaptár a mérvadó, a kredites táblázatban a pályanevet - Feri után szabadon - elqrtruk de hamarosan javítva lesz.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  8. #58
    Módos András Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    16
    OK, köszi!

  9. #59
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    a hivatalos versenynaptár a mérvadó, a kredites táblázatban a pályanevet - Feri után szabadon - elqrtruk de hamarosan javítva lesz.
    Ez elég gáz. Ennek a topiknak az elején van a versenynaptár, abban a sikános van írva, a kredittáblában is sikános van írva.
    A versenybíróság közleményei között a Lakeside és a Ruen utáni bajnokság állásánál is sikán van. A masters főoldalán pedíg nem volt odaírva hogy "no chicane". Joggal gondoltam azt hogy ugyanaz a pálya amiről mindenhol máshol szó esett, hiszen ennek a pályának MidOhio_Virtua_LM NoChicane a neve.
    Forumba közzétéve nem volt, és a bajnokság kiirásánál sem. A korrektség kedvéért nem kéne annál maradni (chicane) amit komunikáltatok 4 különböző helyen azzal szemben (nochicane) amit sehol sem?
    Utoljára február 26.-án azaz 10 napja is ez az info volt a forumra feltöltve.

    Én előre azzal számoltam, hogy az alpine jó lesz a sikánosra, de így nem maradt kreditem ide való autót választani
    A különbség első ránézésre nem túl nagy, de itt 2 hosszú egyenes követi egymást. Az elsőben megelőzik az izomautók az Alpinet a másodikban olyan előnyre tesznek szert amit nem lehet behozni többet..míg a sikánoson a sikánt SOKKAL jobban veszi az Alpine és így némi eséllyel tudja tartani a V8-akat a hosszú egyenesben is.

    Ez döntő jelentőségü a futam kimenetelét tekintve.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 03. 07. 04:17.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  10. #60
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Én előre azzal számoltam, hogy az alpine jó lesz a sikánosra, de így nem maradt kreditem ide való autót választani
    Ezt nem értem. A kreditet csak akkor használod el amikor benevezel a versenybe az autóval, nem? Vagy ha a prekvalon részt veszel - akár egyszer is - már többet nem mehetsz prekvalra másik autóval?

    Én még nem látom táblázatban milyen autóval mehetek, de gondolom aminek az értéke 9 vagy annál kevesebb...
    Utoljára módosította: vmaxter; 2010. 03. 07. 10:29.

  11. #61
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ez elég gáz. Ennek a topiknak az elején van a versenynaptár, abban a sikános van írva, a kredittáblában is sikános van írva.
    A versenybíróság közleményei között a Lakeside és a Ruen utáni bajnokság állásánál is sikán van. A masters főoldalán pedíg nem volt odaírva hogy "no chicane". Joggal gondoltam azt hogy ugyanaz a pálya amiről mindenhol máshol szó esett, hiszen ennek a pályának MidOhio_Virtua_LM NoChicane a neve.
    Forumba közzétéve nem volt, és a bajnokság kiirásánál sem. A korrektség kedvéért nem kéne annál maradni (chicane) amit komunikáltatok 4 különböző helyen azzal szemben (nochicane) amit sehol sem?
    Utoljára február 26.-án azaz 10 napja is ez az info volt a forumra feltöltve.
    Nos mivel mind a három hely amit idéztél egy táblázatból származik ezért szerepel benne ugyanaz. Hogy miért? Mert első terv az volt hogy azon megyünk, de aztán eszembe jutott hogy tavaly felmerült hogy mi értelme a sikánnak, anélkül jobb a pálya, úgyhogy aztán úgy döntöttünk most a sikán nélküli lesz. Mint ahogy ez is került ki a hivatalos Versenynaptárba. Elhiheted hogy én szeretném a legjobban ha hibamentesen csinálhatnám a dolgokat, de hát ember vagyok vagymi, már korbácsolom is magam - csak 3000 ütés van vissza - hogy vezekeljek.

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Én előre azzal számoltam, hogy az alpine jó lesz a sikánosra, de így nem maradt kreditem ide való autót választani
    A különbség első ránézésre nem túl nagy, de itt 2 hosszú egyenes követi egymást. Az elsőben megelőzik az izomautók az Alpinet a másodikban olyan előnyre tesznek szert amit nem lehet behozni többet..míg a sikánoson a sikánt SOKKAL jobban veszi az Alpine és így némi eséllyel tudja tartani a V8-akat a hosszú egyenesben is.

    Ez döntő jelentőségü a futam kimenetelét tekintve.
    Ezt pedig végképp nem értem, hiszen ha nem jó az Alpine mert lassú 0 pontért akkor ott a Ferrari ami gyors szintén 0 pontért, vagy az általad is említett V8-as Corvette mindössze 1 pontért és akkor még mindig csak a kreditjeid negyedét költötted el.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  12. #62
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ez elég gáz. Ennek a topiknak az elején van a versenynaptár, abban a sikános van írva, a kredittáblában is sikános van írva.
    A versenybíróság közleményei között a Lakeside és a Ruen utáni bajnokság állásánál is sikán van. A masters főoldalán pedíg nem volt odaírva hogy "no chicane". Joggal gondoltam azt hogy ugyanaz a pálya amiről mindenhol máshol szó esett, hiszen ennek a pályának MidOhio_Virtua_LM NoChicane a neve.
    Forumba közzétéve nem volt, és a bajnokság kiirásánál sem. A korrektség kedvéért nem kéne annál maradni (chicane) amit komunikáltatok 4 különböző helyen azzal szemben (nochicane) amit sehol sem?
    Utoljára február 26.-án azaz 10 napja is ez az info volt a forumra feltöltve.

    Én előre azzal számoltam, hogy az alpine jó lesz a sikánosra, de így nem maradt kreditem ide való autót választani
    A különbség első ránézésre nem túl nagy, de itt 2 hosszú egyenes követi egymást. Az elsőben megelőzik az izomautók az Alpinet a másodikban olyan előnyre tesznek szert amit nem lehet behozni többet..míg a sikánoson a sikánt SOKKAL jobban veszi az Alpine és így némi eséllyel tudja tartani a V8-akat a hosszú egyenesben is.

    Ez döntő jelentőségü a futam kimenetelét tekintve.
    Tilus, sokszor nem értelek...
    Te vagy a legfőbb favorit a bajnokságban, bármelyik fos autóval tudsz nyerni.
    Mégis te nyafogsz legtöbbet a kis apróságok miatt...
    Örülj már neki, hogy melós a szezonod, és nem hóóóttt unalmasan vagy mindig az élen.
    Szóval csak nyomjad!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  13. #63
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt nem értem. A kreditet csak akkor használod el amikor benevezel a versenybe az autóval, nem? Vagy ha a prekvalon részt veszel - akár egyszer is - már többet nem mehetsz prekvalra másik autóval?

    Én még nem látom táblázatban milyen autóval mehetek, de gondolom aminek az értéke 9 vagy annál kevesebb...

    Arról van szó, hogyha tudom, hogy sikán nélküli pályán megyünk, mint ahogy ez sehol nincs feltüntetve akkor a 289-es Cobrát választom, mert az az igazán ütőképes autó. Ehez mindössze 1 kreditet kellett volna spórolnom Ruenben (ahol simán mehettem volna 914es Porscheval is).

    Most úgy fog kinézni a futam, hogy aki Corvettel indul az feltartja a kanyarokban az Alpinet, egyenesben meg simán megelőzi, miközben az összes többi magasabb kredites autó olyan előnyt autóz ki amit semmilyen boxtaktikával nem lehet behozni.

    Ha már erősen handikeppes a rendszer akkor szerettem volna számomra ideális autókat választani, ezért van kiírva előre a kredittáblázat.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 03. 07. 14:30.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  14. #64
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Arról van szó, hogyha tudom, hogy sikán nélküli pályán megyünk, mint ahogy ez sehol nincs feltüntetve akkor a 289-es Cobrát választom, mert az az igazán ütőképes autó. Ehez mindössze 1 kreditet kellett volna spórolnom Ruenben (ahol simán mehettem volna 914es Porscheval is).

    Most úgy fog kinézni a futam, hogy aki Corvettel indul az feltartja a kanyarokban az Alpinet, egyenesben meg simán megelőzi, miközben az összes többi magasabb kredites autó olyan előnyt autóz ki amit semmilyen boxtaktikával nem lehet behozni.

    Ha már erősen handikeppes a rendszer akkor szerettem volna számomra ideális autókat választani, ezért van kiírva előre a kredittáblázat.
    ok, most már vágom! tehát te ezt a kreditet már Ruen-ben költötted el...

  15. #65
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    ok, most már vágom! tehát te ezt a kreditet már Ruen-ben költötted el...
    Egész szezonra előre ki van számolva, hol/mivel akarok menni. Természetesen a kredittábla alapján.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 03. 07. 16:56.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  16. #66
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Egész szezonra előre ki van számolva, hol/mivel akarok menni. Természetesen a kredittábla alapján.
    Azért kalkuláld bele, hogy Monaco után nagy valószinűséggel kreditbüntetést is kapsz majd... ami mindenképpen felborítja majd az előzetes terveidet.

  17. #67
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Megnéztem. A 289-es Cobra 2.5mpel gyorsabb a sikán nélküli pályán mint az Alpine és 1.5-el mint a corvette Ezt sehogyse lehet ledolgozni, ezért akartam volna ezen a verzión azzal menni.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  18. #68
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Azért kalkuláld bele, hogy Monaco után nagy valószinűséggel kreditbüntetést is kapsz majd... ami mindenképpen felborítja majd az előzetes terveidet.
    Nincs mit kalkulálni. 289-es helyett a többivel nem érdemes menni, az alpine meg 0 pont. Majd lerajtol a 2 két egyenesben minden V8, aztán feltart a boxig. Rossz esetben telibever hátulról egy fék nélküli Corvette vagy kilökök valakit mert 20-30kmh különbség van kanyarokban. Alapvetően van elb*szva az egész azzal hogy más pályán megyünk.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  19. #69
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Tilus, nagyon rossz hetet fogtál ki
    Viszont nekem is lenne egy kérdésem a "Nordslejfés" futamon, plusz krediteket kapunk? Ha igen akkor mijen mértékben, mert ez nem túl tiszta(számomra), viszont jo lenne tudni, ugyebár a tervezés. köszi
    Utoljára módosította: tdawe; 2010. 03. 07. 18:51.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  20. #70
    Lengyel Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 01. 30.
    Üzenetek
    51
    Hali! A tavaszi car pack-ban nincsen Ferrari! Viszont arra az egy gyárira meg azt mondtátok, hogy nem érdemes használni. Megoldás? No-grip-ről szedjek valamit?

  21. #71
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Penge írta Hozzászólás megtekintése
    Hali! A tavaszi car pack-ban nincsen Ferrari! Viszont arra az egy gyárira meg azt mondtátok, hogy nem érdemes használni. Megoldás? No-grip-ről szedjek valamit?
    Tavaszi car pack nem létezik, mivel az autók ugyanazok mint ősszel.
    HGTLM5 car pack
    ezzel tessék próbálkozni.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  22. #72
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Üdv! Prekvalon mehetek bármilyen autóval, vagy csak azzal amivel nevezni fogok a versenyre! Ha jól számolok nekem most 9 kreditem van...

  23. #73
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv! Prekvalon mehetek bármilyen autóval, vagy csak azzal amivel nevezni fogok a versenyre! Ha jól számolok nekem most 9 kreditem van...
    Bármivel mehetsz prekvalon.
    Ez jó viszonyításnak is, meg Szabi így könnyen össze tudja vetni az eredményeket. Imádja a statisztikát.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  24. #74
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Életkor
    50
    Üzenetek
    501
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Imádja a statisztikát.

  25. #75
    Horváth Csaba Versenyző _Bishop_ logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Város
    Szekszárd
    Életkor
    39
    Üzenetek
    307
    Jéééé, mit talátam jútyúbííín!

    http://www.youtube.com/watch?v=LuYhF6qz07E

    Rohadt yo megy a zene hozzá, röhögtem kicsit!!!

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •