Oldal: 22 / 24 ElsőElső ||| 12 18 19 20 21 22 23 24 UtolsóUtolsó
Találatok: 526 - 550 (593 összesen)

Téma: FIA WTCC 2010

Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851
    Valaki tud egy oldalt ahonnan le lehetne tölteni vagy megnézni a futamokat? Az elsőt nem láttam.

Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117
    GRAT NORBIIII

Csak nekem nem tűnt fel, vagy tényleg nem volt a híradóban? Miért hanyagolják ennyire? Nem értem....

Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Kigyós Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Nem értem....
    Én se sajnos

OFF: Bezzeg Stohl Andris meg műsort kapott......

Nagy Ákos Regisztrált
    Város
    Göd
    Üzenetek
    509
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése

OFF: Bezzeg Stohl Andris meg műsort kapott......
    HÁT EZ AZ!!!!!!

Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560
    Na, az m1 bemondta
    Groundhog GPL WEEKLY – League Racing News Page
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    http://freeleo.hu/weekly

Nagy Ákos Regisztrált
    Város
    Göd
    Üzenetek
    509
    Grat Norbi, Grat Zengő! Köszönjük!
    Ezért akár mikor felkelek!

Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki tud egy oldalt ahonnan le lehetne tölteni vagy megnézni a futamokat? Az elsőt nem láttam.
    Hát...én youtube-on írtam be, és néztem meg német kommentárral.

Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg Kigyós Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    GRAT NORBIIII

Csak nekem nem tűnt fel, vagy tényleg nem volt a híradóban? Miért hanyagolják ennyire? Nem értem....
    Ja, bakker, a Retekklubon egy betű sem
    Majd, ha hazajönnek, talán a fókuszban.

Egyébként ha valakit érdekel, a Zengő Dension honlapján azt írták, hogy
    "2010. november 26-án érkezünk meg Ferihegy 2A-ra, Frankfurtból, LH1334 a járat száma."
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Ti tényleg csodálkoztok rajta? Pedig a választ pofon1xű: mert ez nem f1

Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    ...kit érdekel???

Kóródi István Versenyző speedr logója
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Üzenetek
    483
    Sajna nem tudtam felebredni a futamra

Igy bent melohelyemen ujsagolta haverom es leendo csapattarsam a hirt!
    Most ertem haza es toltom a futamot alig varom h vegignezzem!

Nagy respect Norbinak es a Zengő csapatnak! Ezek az igazi tehetsegek es nem olyan belak mint Baumgartner Zsoltika, aki bevasarolaja magat az f1be... Hova tunt Baumgartner?!

off: nem tud valaki 1 meghivot dobni a racingundergroundra? regebbi wtcc futamok is erdekelnenek illetve mas geposztalyok versenyei... thx
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "

Cuore Sportivo!

Tímár Sándor Szervertag 2020 Tímár Sándor logója
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.956
    Én azon sírtam be, amikor Norbi futamgyőzelme után a Jurósport szakkommentátora azt mondta, hogy Baumgartner Zsolt fontos mérföldkövet rakott le a magyar autósportba. Kérdezném én, hogy mivel????Azzal, hogy csak akkor volt képes pontot szerezni, amikor a mezőny 2/3-a nem mert kimenni a pályára?Vagy azzal, hogy folyamatosan törte a vasakat? Norbiék tettek le fontos mérföldkövet, nem az, aki bevásárolja magát egy csapatba!!!
    Köszönjük a Zengő Team-nek ezt a remek idényt és azt, hogy végre volt kiért szurkolni!!Jövőre bízok benne ismét ott lesztek.

Zengő Dension Team
    Michelisz Norbert #5

Scuderia Giudice #099#

Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Én azon sírtam be, amikor Norbi futamgyőzelme után a Jurósport szakkommentátora azt mondta, hogy Baumgartner Zsolt fontos mérföldkövet rakott le a magyar autósportba.
    Haha! Nem bántam meg, hogy az angol hangsávra kapcsoltam rögtön az elején. Köszönöm a lehetőséget, UPC!
    Groundhog GPL WEEKLY – League Racing News Page
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    http://freeleo.hu/weekly

Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    ...Baumgartner Zsolt fontos mérföldkövet rakott le a magyar autósportba. Kérdezném én, hogy mivel????Azzal, hogy csak akkor volt képes pontot szerezni, amikor a mezőny 2/3-a nem mert kimenni a pályára?
    Naaa, az egy évvel később volt, Zsolti 2004-ben versenyzett, azért ott ő végigment, csak épp mindenki kiesett előle...

Amúgy meg szégyelje magát a két kereskedelmi csatorna, direkt megnéztem őket pedig nem szoktam, hátha mondják, kár volt!

Amúgy meg hatalams grat Norbinak és a csapatnak!!!

Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.471

Atomrajt Grat Norbi!!!

Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a bálnaszájú miért erőltette ezt a hétvégét??? Lenin már rászólt volna, hogy: "ami nem megy, azt nem kell erőltetni!"

Egész hétvégén szervízelték a kocsiját első körös falazások miatt, erre a Safety Car kimenetele után a Lisboa Hotel féktávon kidöfi O'Young-ot, aki mellesleg egész hétvégén tök jól ment, és még talán Hernandezt is behozhatta volna az independent-ben, erre a nagy holland letapossa... Én speciel szénné büntetném
    Ez tényleg megérne egy büntetést:

És akkor még tegyük össze a két kezünket, hogy nem Norbit rántotta magával O'Young, miután Coronel kafán felrakta palánkra.

Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése

És akkor még tegyük össze a két kezünket, hogy nem Norbit rántotta magával O'Young, miután Coronel kafán felrakta palánkra.
    Hú, ez télleg közel volt! De annyit szívott már Norbi idén, hogy kijárt neki, hogy ez az eset ne őt találja meg. Coronel megy egy utolsó paraszt!

Z
    ORRO

OO=[][]=OO

GPLRank: all the laptimes are GREEN!

"A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Azzal, hogy csak akkor volt képes pontot szerezni, amikor a mezőny 2/3-a nem mert kimenni a pályára?Vagy azzal, hogy folyamatosan törte a vasakat? Norbiék tettek le fontos mérföldkövet, nem az, aki bevásárolja magát egy csapatba!!!
    Na ja, ő 2004ben ment, a bojkott meg 2005ben volt...de ettől függetlenül, azzal Minardival hogy lehetett volna máshogy pontot szerezni, ha nem úgy, hogy kiesnek előled?

Am az ilyen csúsztatásokért meg ne Baumgartnert vegyük már elő, sajnos ha tetszik ha nem, az ő vb pontszerzése még akkor is nagyobb hírértékű fog maradni, ha Michelisz itt 1x vb címet szerez (úgy legyen ). Mert az f1. Ez van.

De ez nem Baumg. hibája hanem a magyar médiáé, a kereskedelmi tévéké meg a többi szennycsatornáé és szennylapé (Blikkel és társaival az élen)
    Utoljára módosította: convar; 2010. 11. 22. 15:45.

Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Na ja, ő 2004ben ment, a bojkott meg 2005ben volt...de ettől függetlenül, azzal Minardival hogy lehetett volna máshogy pontot szerezni, ha nem úgy, hogy kiesnek előled?

Am az ilyen csúsztatásokért meg ne Baumgartnert vegyük már elő, sajnos ha tetszik ha nem, az ő vb pontszerzése még akkor is nagyobb hírértékű fog maradni, ha Michelisz itt 1x vb címet szerez (úgy legyen ). Mert az f1. Ez van.

De ez nem Baumg. hibája hanem a magyar médiáé, a kereskedelmi tévéké meg a többi szennycsatornáé és szennylapé (Blikkel és társaival az élen)
    Én nem is bántom a Zsoltit.
    Befizették a F1-be? Ja, és sok más versenyzőt is.
    Állami pénz is volt benne? Ja. De akkor már inkább erre költsék, mint (na itt most tudnék írni egy kisebb listát, de jobb a békesség )
    Mákkal szerzett pontot? Ja, de azzal a kocsival még Alonsonak is mák kellett volna hozzá.

Egy dolog viszont miatt nagyon fontos volt az ő szereplése: úttörő volt, megmutatta, hogy igen is Mo.-ról is el lehet jutni, akár a F1-be is.
    Tény, hogy nem klasszis versenyző, talán minden magyar városban találnánk egy olyat mint ő, de hát jókor volt jó helyen, ilyen az élet.

Z
    ORRO

OO=[][]=OO

GPLRank: all the laptimes are GREEN!

"A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése

Atomrajt Grat Norbi!!!
    Priaulx-al amúgy lehetett itt valami, mert elég könnyedén elmentek mellette.

Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Én azon is röhögtem, amikor Várhegy F. a júrósporton kimondta, hogy szerencsére nem történt baleset. A következő képkockán már a roncstelepről mutatták a képeket.
    Amit egyébként hihetetlen gyorsan eltakarítottak a rendezők.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése

Ha jól emlékszem 1.5 miliárd volt a beugrója! Ebből Zengőék is szereztek volna pontokat az f1 ben (seattal)

Fehér Gábor Regisztrált
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    attol függetlenül, hogy zsolti seggutolso volt, es hogy bepenzelte az apja, nemhiszem, hogy annyira nagyon fikazni kene. eleg sok embert megverne szerintem itt is, kivancsi vagyok ti mit tudnatok kezdeni egy f1es autoval. senki nem mondta, hogy ö sztarpilota meg hatalmas tehetseg. az egeszet a media fujta fel, hozza kell tenni, hogy joggal, hiszen elsö magyar f1es versenyzö...aki meg ugy erzi, hogy majerebb, es egy minardival tud pontokat szerezni, azok ellen az emberek ellen ott, az keritsen elö egy csomo penzt es mutassa meg. amig ez nem teljesül nemhiszem hogy balfaszozni kene....

Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Ez tényleg megérne egy büntetést:

Hát a jó kurva a... ennek a parasztnak! Ezt nem is láttam!
    Remélem utólag kap vagy -20pontot!

Oldal: 22 / 24 ElsőElső ||| 12 18 19 20 21 22 23 24 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •