Oldal: 19 / 24 ElsőElső ||| 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 451 - 475 (593 összesen)

Téma: FIA WTCC 2010

Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Ki korán kel, aranyat lel.
    Es az oraatallitas miatt nem is kellett olyan koran kelni
    Amugy ez az idei legjobb hetvegeje, ugye?

Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Ki korán kel, aranyat lel.
    Akinek nem kellett reggel 7-től leltároznia annak meg szerencséje van...
    Amúgy az első futamot láttam mert felkeltem 5kor hogy ott legyek győrbe fél 7-re és meg tudja nézni de a 2.-at már nem láttam vagy is ment a tv de hang nélkül.

Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Akinek nem kellett reggel 7-től leltároznia annak meg szerencséje van...
    Amúgy az első futamot láttam mert felkeltem 5kor hogy ott legyek győrbe fél 7-re és meg tudja nézni de a 2.-at már nem láttam vagy is ment a tv de hang nélkül.
    ú az viszont úgy meg szívás, vasárnap is melózni, respect.

wtcc qual 2011

http://www.touringcartimes.com/article.php?id=5504

Ez mennyire komoly lesz jövőre!!

Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560
    Idézet Eredetileg Hatvani Bálint írta Hozzászólás megtekintése
    http://www.touringcartimes.com/article.php?id=5504

Ez mennyire komoly lesz jövőre!!
    Hehe! Hát, meglátjuk... Ezzel nem nagyon lehet taktikázni.
    Groundhog GPL WEEKLY – League Racing News Page
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    http://freeleo.hu/weekly

Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Valaki lefordítaná...nagyvonalakban?

Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki lefordítaná...nagyvonalakban?
    Az időmérő első szakasza lezajlik, a legjobb tíz pedig továbbjut a q2-be, ahogy eddig. Ez a legjobb tíz megfordítva adja majd a 2. verseny első tíz rajtkockáját, azaz aki tizeddikként jut a q2-be, az indult a 2. versenyen a pole-ból.

A q2-ben simán küzdenek az 1. verseny pole-jáért, ahogy eddig.

A 11. helytől lefelé mindkét futamon uaz lesz a rajtsorrend, a q1-es időeredmények alapján.

Mostantól tehát nem lehet taktikázni ("az első futamon ötödikről visszacsúszok nyolcadiknak, hogy a másodikon az élről indulhassak"). Aki taktikázik, az pórul járhat, mert ha kicsúszik q1 végén a 10-ből, akkor mindkét futamot bebukta.

HA már két verseny és két rács, akkor nekem tetszik ez a megoldás
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971

Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Az időmérő első szakasza lezajlik, a legjobb tíz pedig továbbjut a q2-be, ahogy eddig. Ez a legjobb tíz megfordítva adja majd a 2. verseny első tíz rajtkockáját, azaz aki tizeddikként jut a q2-be, az indult a 2. versenyen a pole-ból.

A q2-ben simán küzdenek az 1. verseny pole-jáért, ahogy eddig.

A 11. helytől lefelé mindkét futamon uaz lesz a rajtsorrend, a q1-es időeredmények alapján.

Mostantól tehát nem lehet taktikázni ("az első futamon ötödikről visszacsúszok nyolcadiknak, hogy a másodikon az élről indulhassak"). Aki taktikázik, az pórul járhat, mert ha kicsúszik q1 végén a 10-ből, akkor mindkét futamot bebukta.

HA már két verseny és két rács, akkor nekem tetszik ez a megoldás
    Köszi és télleg jónak tűnik

Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Ez így sztem hülyeség. Kb. azt fogják az élmenők játszani majd (Muller, Huff, Menu, Priaulx, Tarquini, stb.), hogy minél hátrébb kerüljenek Q2-ben.

Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Ez így sztem hülyeség. Kb. azt fogják az élmenők játszani majd (Muller, Huff, Menu, Priaulx, Tarquini, stb.), hogy minél hátrébb kerüljenek Q2-ben.
    Olvasd el még egyszer

Hát innentől kezdve nehezebb lesz 10.nek lenni a q1ben, mint valaha
    Kíváncsi vagyok mennyire mernek kockáztatni a nagyok majd...

Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Olvasd el még egyszer
    Jaaaaaa basszuskulcs, de hülye vagyok. Jó, nem szóltam. (hirtelen valamiért úgy értelmeztem, hogy már az első futamon is így lesz :S)

Így viszont már egész jó Már csak 3 verseny kéne egy hétvégén, s oké lenne a dolog teljesen.

Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg Hatvani Bálint írta Hozzászólás megtekintése
    Hát innentől kezdve nehezebb lesz 10.nek lenni a q1ben, mint valaha
    Kíváncsi vagyok mennyire mernek kockáztatni a nagyok majd...
    Elvileg lehet erre játszani, de barmoi könnyű megszívni azt, hogy valaki fut egy 10. időt, és téged kiejt a 10. helyről. Akkor mindkét futamon a 11. helyről indulhatsz. Itt inkább azt akarták megszüntetni, amit (ahogy a hírben is kiemelték), Menu csinált, hogy 5., 6. helyről, ha nem bírt előrekerülni, inkább visszasunnyogott a 8. helyre, hogy a következő futamon az élről indulhasson.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514
    Sajnos jövőre is megfojtják a Dension csapatot...
    Tudtom szerint Norbival elbeszélgettek az év elején a nagy gyári Seat főnökei,és megmondták neki hogy nem előzheti meg Coronelt...
    Valamint a gyár teljesen használhatatlan setupot ad a Denson team nek,és egész hétvégén azon dolgoznak a szerelők és Norbi,hogy valami használható setup legyen a kocsi alatt...
    Mostmár van annyi eszük,hogy elfogadják a setupot,de a saját eddigi tapasztalat alapján állitják be a kocsit,és ettöl jobbak az év végére.
    Valamint a gyári mérnökök valami oknál fogva sohasem találják meg Norbi szerelőinek a ténylegesen hibás alkatrészt,és őssze vissza vezetik a szerelő gárdát...
    Szoval le a kalappal a szerelők elött,és az egész csapat elött kompletten.
    Nemhiszem hogy ebben a kategóriában valami csoda folyamán engedékenyebbek lennének a "nagy" gyáriak késöbbiekben.
    (ha joltudom ez a Seat megeggyezik az élen járó Seattal...vagy a gyári mérnököknek köszönhetően mégsem?)
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Tudtom szerint Norbival elbeszélgettek az év elején a nagy gyári Seat főnökei,és megmondták neki hogy nem előzheti meg Coronelt...
    Valamint a gyár teljesen használhatatlan setupot ad a Denson team nek,és egész hétvégén azon dolgoznak a szerelők és Norbi,hogy valami használható setup legyen a kocsi alatt...
    Mostmár van annyi eszük,hogy elfogadják a setupot,de a saját eddigi tapasztalat alapján állitják be a kocsit,és ettöl jobbak az év végére.
    Valamint a gyári mérnökök valami oknál fogva sohasem találják meg Norbi szerelőinek a ténylegesen hibás alkatrészt,és őssze vissza vezetik a szerelő gárdát...
    Nemhiszem hogy ebben a kategóriában valami csoda folyamán engedékenyebbek lennének a "nagy" gyáriak késöbbiekben.
    (ha joltudom ez a Seat megeggyezik az élen járó Seattal...vagy a gyári mérnököknek köszönhetően mégsem?)
    No comment.
    Minden tiszteletem a csapaté! Kitartás!

Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Talán lehet meg kéne lépni (persze csak ha van megfelelő anyagi háttér jövőre) a Volvo-val való együttműködést.

Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560
    Talán lehet meg kéne lépni (persze csak ha van megfelelő anyagi háttér jövőre) a Volvo-val való együttműködést.
    Jó terv

Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.246
    Én csak azt nem értem, hogy ez miért jó a Seatnak ? A többiek nagyobb pénzt fizetnek ? Nem az a jó nekik ha elől vannak ? Jelenleg verik őket a Chevi meg még a BMW is, akkor nem lenne jó ha van még egy "pilótájuk" aki több pontot szállíthat ?

Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514
    Szerintem a gyári csapat az első mindenek felett.(ciki lenne ha nem gyári verné a gyáriakat,ez prezstizs kérdés hogy vigyem márkaszervizbe a kocsim,ha a nem kimondott márka többre képes)...gondolom én...
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    A jövőben végre versenyt is láthatunk a WTCC-ben:

http://www.touringcartimes.com/article.php?id=5510

Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Szerintem a gyári csapat az első mindenek felett.(ciki lenne ha nem gyári verné a gyáriakat,ez prezstizs kérdés hogy vigyem márkaszervizbe a kocsim,ha a nem kimondott márka többre képes)...gondolom én...

Akinek van egy kis esze az a márkaszervizt messze elkerüli a saját kocsijával.

Amúgy meg gondolom vér ciki lenne ha a nagy isteneket egy suhintással verné porba Norbi.
    Viszont az a szívás ebbe nekik, hogy ha "véletlen" mondjuk a volvo vagy bármelyik más gyár leszerződtetné hirtelen Norbit és ténylegesen jó beállításokkal és normális háttérrel tudna versenyezni akkor lehet már féltávon meglenne a vb cím.

Bár valszeg akkor meg lennének olyan büdös köcsögök, hogy valamelyik suttyó talpnyaló pilótájuk kitenné őt mindig a pályáról.

Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851
    A jövőben végre versenyt is láthatunk a WTCC-ben:

http://www.touringcartimes.com/article.php?id=5510
    Legyen olyan kedves és fordítsa le valaki. THX!

Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    www.touringcartimes.com/article.php?id=5542

Röviden és tömören összefoglalva: Chevrolet kérelmét, miszerint a BMW 'csalt' azzal, hogy direkt egy 6 sebességes váltóval szerelt autót vitt Japánba, melyet új modellként mutattak be, ezáltal lecsökkentve az autó súlyát minimumra.

Magánvélemény: Chevrolet rohadjon meg, Yvánkának száradjon le a keze a bajnoki trófeáját szorongatva, az FIA-nak meg gratulálok, ettől mélyebbre már nem nagyon tudnak süllyedni. Egyetlen pozitívum a dologban, hogy Race1-en Norbi így dobogós lett (5. volt ugye, -2 BMW = 3. hely, bár személy szerint jobban örültem volna, ha ez nem az íróasztalok mögött dőlt volna el így a számára, hanem a versenypályán.

Nagy Ákos Regisztrált
    Város
    Göd
    Üzenetek
    509
    www.touringcartimes.com/article.php?id=5542

Röviden és tömören összefoglalva: Chevrolet kérelmét, miszerint a BMW 'csalt' azzal, hogy direkt egy 6 sebességes váltóval szerelt autót vitt Japánba, melyet új modellként mutattak be, ezáltal lecsökkentve az autó súlyát minimumra.
    ?

Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Első dobogó, bár ugye, ez nem annyira öröm, mintha így intenek le, de azért...
    Én annyira nem vagyok híve az ilyesminek, hogy asztalnál keressen valaki boldogulást, és csatlakozom, az eddig se szívem csücske Müller, kapott pár mínuszt, bár túléli szerintem!
    Utoljára módosította: zolibphc; 2010. 11. 17. 07:36.

Oldal: 19 / 24 ElsőElső ||| 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •