Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (54 összesen)

Téma: Alfa Romeo GTA Junior 1300 a GT Legends alá

  1. #1
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053

    Alfa Romeo GTA Junior 1300 a GT Legends alá

    Kedves GT-Legends rajongó Barátaim!


    A linkről letöltött és kitömörített mappákban találjátok az Alfa Romeo GTA Junior 1300 1971 mappáit és fájljait a GT-Legends-hez, a TC-65 kategóriához. Ez egy 1.300-as befecskendezős motorral szerelt GTA Junior.
    Installálás:
    Az installálás ugyanolyan egyszerű, mint a korábbi add-on kocsiknál: a kitömörített fájlokat a megadott elérési útvonalakon keresztül gyakorlatilag egyetlen kattintással másoljátok be a játék fő mappáiba, innen azonnal kész a játékra az Alfa Junior, rögtön indítható.
    A kocsihoz 16 -féle festést kaptok, amelyek nagy része autentikus, eredeti kocsik festése nyomán készült.
    Elöljáróban néhány fontos dolog az installáláshoz, amikről már korábban is szóltam!
    Ha régebben beraktátok a játékba a VW Bogarat, az ahhoz megadott STEX1.GTL és TALENT1.GTL fájlokat okvetlenül írjátok felül a most megadott hasonló nevű fájlokkal, egyébként a kocsi nem fog megindulni a pályákon. Ha a korábban közzétett Fiat Abarth, Toyota Corolla stb. már fenn van, akkor ezeket a fájlokat nem kell felülírni (ha megteszitek, nem okoz gondot a korábbi autóknál).
    Ha még „szűz” a játék, a most mellékelt mappák és fájlok nem fognak semmit sem fölülírni a játékban, tehát nyugodtan bemásolhatjátok őket. Ha törölnétek a mellékelt mod-ot, minden most betöltött mappát egyedileg kitörölhettek, a játék nem fog sérülni.
    Még valami: mint a Bogárnál és az Abarthnál meg a Toyotánál említettem, csak akkor tudjátok a kocsit használatba venni pályán, ha előbb a saját profilodon belül (pl. a Bogár installálásának megfelelő módon, amiről a „Meglepetés autó” blogbejegyzés alatt olvashattok) a saját kocsira és az ellenfél autók részletességére vonatkozó beállításokat (2 db csúszka) max-ra állítjátok a „Video Opciók” menüpont alatt!
    Amivel érdemes takarékoskodni (miután ebben a kocsiban nincs fényszóró): a fényszóró-effektek (minimumra kell venni), és az árnyékok (bőven elég a közepes szint!). Ezzel kellemesen javítható a gép fps-e (bika kártyával rendelkezők továbbra is nyugodtan mindent max-ra húzhatnak).
    A kocsinak nincs ikonja és nem készítettem hozzájuk „kisfilmet” (ez szerintem totál fölösleges), betöltéskor toljátok bátran az enter-t az üres képek vagy a „nem illeszkedő” mini-video láttán (azt hiszem, talán az AC Cobra video fog betöltődni)!
    A kocsi alatt a Bemutató teremben továbbra sincs „padló”, hanem csak egy sötét tükörlapon forog a gép, ezen ne lepődjetek meg (így kitűnően szemügyre vehető az eredetinek megfelelően kidolgozott merev tengelyes futómű meg az oldalt kivezetett .kidörrentő cső).
    Néhány szó az eredeti kocsiról:
    A hatvanas évek közepén az Alfa Romeo kihozta a Giulietta Sprint (modello 101) alapjain nyugvó ikonikus autóját, az Alfa Romeo GTA-t. Számos jövőbemutató konstrukciós elem (4 tárcsafék, ötfokozatú váltó, két dupla porlasztó, később befecskendező rendszer, az utolsó szériákban turbó, tekercsrugós felfüggesztések, könnyűfém-motor két vezértengellyel, stb.) a mai korszerű kocsikon is megvan. A gép sorsa eleve elrendeltetett: sorozatban nyerte a versenyeket, még Ausztráliában is szépen tarolt, meg a pocsolyán túl is elismerést vívott ki a Trans-Am series-ben.
    '68-69-ben szemet vetettek a kisebb kategóriákra is, és kifaragták a „kis GTA”-t, a Junior-t. Ezt egy olcsóbb nép-versenyautónak szánták, de csakhamar megjelentek hozzá a vaskosabb árban mért kiegészítő szettek, majd a gyár is beállt a csatasorba, és az akkori technikai bravúrnak számító, végletekig lekönnyített, műanyag-és alumínium kiegészítőktől hemzsegő csúcsváltozatot is kihozták. Ebben már Spica injektorok etették a szomjas kis négyhengerest, ami közel tízezerig is elforgott üvöltve, miközben a '71-es változatnál már 171 lovat mozgósított (egy 1300-astól ma is tiszteletreméltó lenne!).
    Az idők során az egyik leglátványosabb külső változás a kocsi kiszélesítése és széles slick gumik használata volt, ezt a szettet mindegyik Alfa GTA-ra ugyanúgy fel lehetett szerelni, kész csomagban árulták. A játék ezt a változatot tartalmazza.
    A kocsi futóművén egyéb tekintetben később is csak keveset változtattak, még a kőkemény, kicsit túlsúlyos turbó-változatok (a híres „Volumetrico”) is csak kicsit keményebb rugókat, telókat, meg valamivel erősebb fékrendszert kapott – ez is lett a modell legnagyobb hátránya. A merev hátsóhíd már nem számított nyerőnek, és a hetvenes évek közepén a kocsik szépen kikoptak a mezőnyből. Addig azonban mindent megnyertek, amit lehetett...
    Néhány szó a kocsi vezetéséről:
    Merev hátsó tengely! Ezt mindig szeretném szíves figyelmetekbe ajánlani. Az ilyen kocsik „sétálósabbak” az ívben, mint egy atomprecíz független híd, ráadásul az Alfa még orrnehéz is. Ennek megfelelően ha a kanyar előtt nem fűrészeljük meg kissé, hogy előre ráállítsuk az ív irányára, akkor csak szánalmasan alulkormányzottan radírozza a külső első gumit, miközben oldalazva csúszik kifelé, és erősen emelgeti gáz alatt a belső oldali első kerekét. Így biztonsággal, de lassan lehet kanyarodni. Mivel ez egy kis tömegű, de nem is igazán túlmotorizált klasszikus építésű gép, inkább próbáljunk vele lendületből autózni, az ív bejárata előtt kemény fékezéssel kicsit oldalaztatni (jót tesz, ha egy lehelettel a fékezés megkezdése előtt fullgázon visszakapcsolunk, de csak egy tizeddel előtte...), és aztán kellemesen sodortatva a farát, szinte magától fordítjuk a kanyarban, pici ellenkormányzásokkal és kőkemény parkettával tartva az ívet, lehetőleg a max. fordulaton. Ki kell használni a pálya teljes szélességét, az ív belső oldalán kíméletlenül ragadni a rázókövekre, fogni az elejét. Ezzel a kocsival már a kanyar bejárata előtt eldől, ideális íven fogunk-e végigsodródni, vagy beleragadunk az orrnehéz kocsik nyűgjébe: koppig betekert kormánnyal csúszva, egyre lassulva szenvedünk, és csak úgy olvad a gumi a verdáról.
    A fékek a kis önsúly miatt szerintem éppen megfelelően hatásosak, nem is melegszenek túlzottan, a motor könnyen eléri a 100 fokot (ezt az agyonpörgetett kis alumotort annak idején is könnyen meg lehetett főzni, néha érdemes rápillantani a fordulatszámmérőtől jobbra lévő kis dupla műszerre, a vízhőmérőre meg az olajra). A fordulatot mindig a legmagasabb tartományban kell tartani, gyakori visszakapcsolásokkal, mert a Spica inezione alul nem sok nyomatékot adott (a kihegyezett vezérmű még inkább!).
    A kocsin sok apró optikai kiegészítést csináltam, a korabeli képeknek megfelelően vagy nem volt tükör a gépeken kívül, vagy csak egy a vezető oldalon. Kicseréltem a kissé elrajzolt eredeti belső tükröt, a műszerfalat, a csővázat, megajándékoztam a kocsit egy tisztességes ablaktörlővel, és a saját készítésű kerekekre vagyok a legbüszkébb, ezek pontosan az eredeti felnik másolatai, 3D-s csavarokkal, stb. Egyebekben a szokásos finomítások (pilóta-pozíció, külső nézetben a „belvilág” szépítése, új csillogás-effektek, a kocsi külső képéhez illeszkedő színű bukócső meg ablakfólia, stb...). Abban az időben az Alfa szerette az amerikai gumikat használni, ezeket láthatjátok a felnikre húzva.
    A hang kis gyúrással nagyrészt a P&G vonatkozó hangjaira alapul igyekeztem annak kicsit vékonyabb tónusát valamivel testesíteni.
    A gép a Mid-Ohio Chicane huplijait 1,42-1,43 alatt teljesíti (összehasonlításképpen).
    Kellemes gumikoptatást!


    Tuza Ervin
    tuzaervin@hdsnet.hu


    A letöltő link:


    http://data.hu/get/2043841/Alfa_Romeo_GTA_Junior_1300_1971.zip.html
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    V2.0

    Ervin jelentősen átdolgozta a korábbi verziót, pár szó a változásokról:


    "Annyiban új, hogy mindenhez hozzányúltam, de valójában a régit fényeztem fel, vadiúj gumifizikával (sokkal kisebb melegedés és kopás, szerintem jelentősen élethűbb csúszási jelleggörbék), módosított motor-jelleggörbe és finomított nyomaték-karakterisztika, apró változtatás a futómű adatain, más lengéscsillapítási értékek és rugózási úthosszak, kicsit módosított hang a "síró" fogaskerekek hangjával, új skinek és módosított ablakok (eredeti alapján, a keret nélküli üvegeket imitálva), korhű belső tér eredetinek megfelelő fakormánnyal, csak alapműszerekkel, MOTEC és shift-led nélkül (ez akkor se volt), módosított tükrök, fényesebb lakkozás (nézd csak meg a csiszolt alu kasznikat, pl. a 100-as rajtszámút), teljesen új kerekek, új gumikkkal (grafikailag), szépített futómű, módosított kipufogó meg backfire effekt, pontosított műszerek (valós értéket mutatnak), kicsit cizellált alap-beállítás (talán ezzel a legjobb a gép futása), vannak fényszórók és világítás-effekt, és persze alapvetően illeszkedik a sima alapjátékba, minden külön extra file nélkül (nem kell hozzá a STEX1.GTL meg a TALENT1.GTL), és semmit sem ír fölül, simán törölhető később. Teljesen önálló a hangfájl, ez is külön törölhető később, ha kell. És nagyon jól terelgethető (persze egy ezerhármashoz képest...).
    Hát, talán ennyi.

    (ja, és ez NEM a nemrég megjelent Altbierbude eredetű mod átírása, az enyém ugyanis már régen készen volt, mikor ők kijöttek a sajátjukkal, és olyan kellemetlenül ragacsos a fizikájuk, hogy nem igazán élvezetes vezetni azt a verziót, a kis könnyű Alfa nem ilyen).

    Jó szórakozást!

    Tuza Ervin"



    Letöltési link:
    http://tuzaervin.tar.hu/Alfa Romeo G...or 1969_71.zip
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 04. 08. 23:56.

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Töltsétek le, próbáljátok ki, Ervin szerettel várja a véleményeteket, hideget-meleget!

  4. #4
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Naon faja a verda jobban tapad az aszfalthoz mint a gyár és könnyebb is vezetni, na meg az a hang az nagyon el lett kapva, mintha nem is a gép előtt ülne az ember. Grat naon tuti.

  5. #5
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Nekem tetszik!

  6. #6
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Igaz nem az Errvin féle verziót próbáltam, de az bejött nagyon.Gondolom esse rosszabb
    Utoljára módosította: tdawe; 2010. 04. 09. 16:57.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  7. #7
    Szabó András Versenyző Bakter logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    196
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem tetszik!
    Nekem is! A gumi nagyon tapad (azt nem merem leírni, hogy talán túlságosan is, mert az Abarth-nál ugye pont az ellenkezője volt a probléma ) A kinézet gyönyörű, de ami igazán klassz, az a motor dinamilája és a hangja!! Lehet érezni hogy pörög és húz a motor.
    GRAT!

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Új módosított fizika, próbáljátok ki!

    http://tradergamer.atw.hu/Alfa_Junior.zip

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    A már sokat emlegetett Alfa GTA Junior - tudtommal - legfrissebb verziója:

    Megújított fizika, teljesen átdolgozott gumik, módosított motor és futómű fájlok. Szerintem veszedelmesen jól vezethető, és a korábbi vezetési tapasztalataim alapján nagyon rendben van a hátsó merev tengelyes legyezgetésével, imbolygásával. Talán most sikerült igazából eltalálni egy valódi gép fizikáját... Aztán... lássuk a közönség kritikáját!

    (Persze maximális köszönet a kaszni 3D modelljét megalkotó eredeti szerzőknek, csakúgy, mint a korábban elküldött autók esetében!)

    Ervin
    http://tradergamer.fw.hu/letolt/Alfa_GTA_Junior_3_5.zip


    pár kép, ajánlom figyelmetekbe a gyönyörű felnit:
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 07. 24. 21:53.

  10. #10
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A már sokat emlegetett Alfa GTA Junior - tudtommal - legfrisebb verziója:



    http://tradergamer.fw.hu/letolt/Alfa_GTA_Junior_3_5.zip

    és hozzá az új gumik:
    Melléklet 4957 (az Afla mappájába másolandó, felülírva a régit )
    Kedves Szabi!

    Tisztelettel köszönöm a megismételt linket! Gondolkodtam én is, hogy esetleg fel kéne tenni (összehasonlításképpen) a Bogár topic-ra, de jobb, hogy Te döntöttél így.
    Nos, eddig (és azt hiszem, most már végleg) ez a legutolsó változat, a külön megadott gumifájl a letöltő linken lévő kocsiban már benne van, tehát nem fontos külön letölteni, a nagy mappában mindenki "gyárilag" megkapja.
    Hát... érdemes lesz megzavarni a Bogárral együtt, és aztán jól megkritizálni, megbírálni. Én nagyon remélem, hogy ezt is kellemesnek találják a fiúk, persze, ha vannak jó ötletek, én nem zárkózom el a további farigcsálástól...
    A beállítást és az első tesztköröket illetően kérek mindenkit, hogy olvassa el a Bogár topic-on írottakat!

    Köszönöm

    Tuza Ervin

  11. #11
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Néhány kép az eredetiről, kedvcsinálónak!
    Csatolt képek Csatolt képek

  12. #12
    Horváth Csaba Versenyző _Bishop_ logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Város
    Szekszárd
    Életkor
    40
    Üzenetek
    307
    Ne má, h ezek is ennyire 3 meg 2 keréken pörögtek a kanyarba?

  13. #13
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg _Bishop_ írta Hozzászólás megtekintése
    Ne má, h ezek is ennyire 3 meg 2 keréken pörögtek a kanyarba?
    De!

  14. #14
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    De!
    Ilyesféleképpen kell ezt csinálni!
    Csatolt képek Csatolt képek

  15. #15
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg _Bishop_ írta Hozzászólás megtekintése
    Ne má, h ezek is ennyire 3 meg 2 keréken pörögtek a kanyarba?
    De má nézz meg egy nagyon jól megcsinált ladát, pl az is 3 kerekezik.
    Az a mocitér naon szép.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  16. #16
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    De má nézz meg egy nagyon jól megcsinált ladát, pl az is 3 kerekezik.
    Az a mocitér naon szép.
    Hát... főleg, hogy azért beugrott pár amcsi alkatrész is (olajcsövek, szűrők, miegymás).

  17. #17
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Gyerekek! Senki nem hajtja ezt a verdát?!

  18. #18
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Gyerekek! Senki nem hajtja ezt a verdát?!
    Háát mos írjam azt, hogy inkább bogarászok? jó ez is, de..az jobb?
    De azért ez is be van fogva pár körre néha-néha.Érdemleges kritikával azon kívül hogy jó sajna nem tudok az alfával kapcsolatosan szolgálni, ja meg hogy kéne a életbe egy ilyen.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  19. #19
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Háát mos írjam azt, hogy inkább bogarászok? jó ez is, de..az jobb?
    De azért ez is be van fogva pár körre néha-néha.Érdemleges kritikával azon kívül hogy jó sajna nem tudok az alfával kapcsolatosan szolgálni, ja meg hogy kéne a életbe egy ilyen.
    Hmm... Mi a fő gond vele, és mik az algondok?
    Optika? (Szeritem az a történelmi hűséget tekintve is rendben van).
    Fizika? Arra kérlek, írd meg, mikor töltötted le (mert ravasz módon közben kicseréltem ám a fájlokat egy kicsit reszelgetett változatra!) A mappában lévő fájlok legtöbbjének a legutolsó dátuma 2010. 07. 25. kell, hogy legyen!
    Játékélmény?
    Vezethetőség?
    Realizmus?

    Mi a gond? komolyan kíváncsi vagyok, mert nem szeretnék itt fújni egy olyan autót, ami valami alap dologban van elb..szva!
    Kérlek, komoly véleményt mondj, tudod, hogy adok a szavadra!

    Tuza Ervin

  20. #20
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Sztem nem mondta, hogy bármi gond lenne vele, csak hogy a Bogár jobban bejön neki

  21. #21
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem nem mondta, hogy bármi gond lenne vele, csak hogy a Bogár jobban bejön neki
    Szabikám, értem én, de! Dávid véleménye (és mindenki másé, aki érdemben szól hozzá) sokat nyom a latban - egyrészt. Másrészt: érdekel, hogy ha valakinek nem kasi a verda, akkor miért nem? Én nagyon szívesen javítom ki a hibákat, csak eddig fel se tűnt, hogy valami nem kóser.
    Ezért kérek mindenkit, akinek jó gépe és jó érzéke van ehhez, hogy zavarja már meg a bringát, és mondjon kíméletlen véleményt! Mindannyiumk érdeke,hogy ez a fűrész is legalább olyan jó (?) legyen, mint a Beetle! Nem igaz?

    Tuza ervin

  22. #22
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    No szerintem ez a mod teljesen jó.Szép sőt csudiszép a kisautó, a vezethetősége is jó olyan kis keresztbe eltevős nyúlós egyhármas enyhén sok pacival Na mer az életben is volt benne bőven.Igazából amit Szabi is írt a bogár jobban megfogott.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  23. #23
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    No szerintem ez a mod teljesen jó.Szép sőt csudiszép a kisautó, a vezethetősége is jó olyan kis keresztbe eltevős nyúlós egyhármas enyhén sok pacival Na mer az életben is volt benne bőven.Igazából amit Szabi is írt a bogár jobban megfogott.
    Kedves Dávid!

    Értem, és köszönöm a véleményt!
    A lóerőkhöz: ebben a gépben valóban ennyi toporzékolt, ezt nem a netről szedtem le (ott is ennyi az annyi), hanem a két legautentikusabb könyvemben van nagyon részletes adattábla és korabeli homologizációs licenc másolat a Junior-ról. Szinte hihetetlen, a mai technika ismeretében meg főleg, hogy egy ilyen kis négyhengerest ennyire felfújtak, ráadásul porlasztóval (Weber 34 DCOE), mert hogy volt 170 lovas befecskendezős változat is a végjátékban, Spica mechanikus rendszerrel. Tudtak valamit a déliek (már akkor is).

    Tuza Ervin

  24. #24
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Csak vacak 34-es dolgozik rajta akkor meg főleg nagyon meleg ez a teljesítmény élőben nagyon kipróbálnék egy ilyet.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  25. #25
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Csak vacak 34-es dolgozik rajta akkor meg főleg nagyon meleg ez a teljesítmény élőben nagyon kipróbálnék egy ilyet.
    Kérlek, törölj az üzeneteidből, mert az off-ra írt válaszomat nem tudom feltölteni: nincs tárhelyed a serveren.
    Esetleg küldj egy üres emilt a címemre.
    tuzaervin@hdsnet.hu

    Tuza Ervin

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •