Oldal: 5 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (240 összesen)

Téma: Windows 7

  1. #101
    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Kiiktatja a Windows 7 crackeket a Microsoft.
    http://itcafe.hu/hir/microsoft_windo...crack_wat.html
    Ahogy látom , ez még most sem aktuális, pedig lassan lejár a hónap. Vagy valakinél megjelent?

  2. #102
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy látom , ez még most sem aktuális, pedig lassan lejár a hónap. Vagy valakinél megjelent?
    Én sem láttam még

  3. #103
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Én sem láttam még

    Én sem
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  4. #104
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Sem.


  5. #105
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy látom , ez még most sem aktuális, pedig lassan lejár a hónap. Vagy valakinél megjelent?


    "...a Windows Update szolgáltatáson keresztül pedig valamikor a hónap második felében bukkan fel mint opcionálisan telepíthető, „fontos” besorolású frissítés."
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  6. #106
    Szabó József Regisztrált Tailor02 logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    485
    Sziasztok!

    Nemrég raktam fel én is a Win7-et. Eddig semmi bajom nem volt vele.
    Nemrég szeettem volna felrakni a GT Legends-et. Települt ,de tovább nem engedett.
    Valami olyasmt írt ki,hogy indítsam újra a gépet...
    Akár hányszor szerettem volna belépni a játékba,mindig ezt írta ki.

    Letöröltem a game-t.
    Azóta minden rendszerindítás után a következő szöveg ugrik fel:
    a StarForce Protection nem talál kompatibilis...,ezért nem engedi annak működédét.

    Na ez mi? Mert minden progi rendesenm űködik azóta is.

    Köszi a segítséget.

  7. #107
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    501
    Idézet Eredetileg Tailor02 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Letöröltem a game-t.
    Azóta minden rendszerindítás után a következő szöveg ugrik fel:
    a StarForce Protection nem talál kompatibilis...,ezért nem engedi annak működédét.

    Na ez mi? Mert minden progi rendesenm űködik azóta is.

    Köszi a segítséget.

    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...8526#post78526

  8. #108
    Szabó József Regisztrált Tailor02 logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    485
    Oh.
    Köszönöm.

  9. #109
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514
    SZiasztok
    Az a problémám a treff 7 essel,hogy a Race sorozat bármely programját elinditom,valami fura szines csikok jelennek meg,mintha zavarszürő nélküli lenne valami...
    Az kurzoron látszik hogy mikor mozgatom csak azon a sávon külön zavar csik megy keresztben a sok csikozás között.
    A driverek jok,mert a Virtua Skipper perfektül megy.
    Ötlet?
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  10. #110
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Na ha minden igaz ma össze fogom rakni az új gépemet!
    Megy rá egy Win7 64bit.
    Kérdésem az lenne, hogy mivel külön particion vannak a game-k így szerintetek futni fog a gtr ha onnan indítom vagy újra kell tenni mindent?
    Elvileg XP alatt nem kellett újra tenni.

    Ja és félek a win7-től mert olyan vistás utóíze van és azt nagyon utálom!

    Nekem is egy P45-ös lap lett + egy E6500 c2d ami majd meg lesz húzva szépen ha kell csak még nincs hozzá rendes hűtő csak a gyári de szerintem elég lesz a GTR2nek...
    Én van új 22"-es moncsim is(végül is csak emiatt lett új gép )!
    Kíváncsi leszek mennyire lesz más a nagy monitoron a GTR.

  11. #111
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    " Kíváncsi leszek mennyire lesz más a nagy monitoron a GTR."
    Elsőre szokatlan, de hamar hozzá fogsz szokni
    Aztán ha egyszer valami miatt visszaraknád a régi monitort (nekem pl. 17"-os volt előtte), olyan, mintha egy lőrésen keresztül néznéd a pályát
    Azt az egyet sajnálom, hogy nincs olyan opció, hogy a kormány ne pont középen legyen, hanem egy kicsit balra eltolva, és akkor több "üres" rész maradna jobboldalon. Persze lehet, hogy hülyén nézne ki, nem tudom.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  12. #112
    Én is elöször 17"-on kezdtem aztán 22"-re váltottam szuper volt. Most 37" fh-ra. Na ez az igazi.Szinte életnagyság.

  13. #113
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Én is elöször 17"-on kezdtem aztán 22"-re váltottam szuper volt. Most 37" fh-ra. Na ez az igazi.Szinte életnagyság.
    Az tényleg dúúúúrva lehet
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  14. #114
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Srácok lenne egy érdekes kérdésem.

    Szerintetek miért lehet a következő?

    A régi konfiggal úgy volt a rendszerem, hogy 10gb a C, 55Gb game D, 45Gb Film E.
    Mivel a win7-nek nagyon sok hely kell ezért azt csináltam(volna) hogy C és E letöröl hogy majd egyesüljön és abból osztok az új C-re több helyet.
    Na itt jött a meglepi mivel hiába töröltem le a C és E partíciót az installnál nem rakta össze a kettőt hanem külön kezelte és nem is tudom most sem összerakni.
    Szóval most úgy áll, hogy a régi E-ről osztottam 28gb-t a rendszernek és így maradt 15gb üres meg 10gb ami a régi C volt.

    Szerintetek hogy tudnám összehozni a kettőt hogy 1 területként kezelje???

  15. #115
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok lenne egy érdekes kérdésem.

    Szerintetek miért lehet a következő?

    A régi konfiggal úgy volt a rendszerem, hogy 10gb a C, 55Gb game D, 45Gb Film E.
    Mivel a win7-nek nagyon sok hely kell ezért azt csináltam(volna) hogy C és E letöröl hogy majd egyesüljön és abból osztok az új C-re több helyet.
    Na itt jött a meglepi mivel hiába töröltem le a C és E partíciót az installnál nem rakta össze a kettőt hanem külön kezelte és nem is tudom most sem összerakni.
    Szóval most úgy áll, hogy a régi E-ről osztottam 28gb-t a rendszernek és így maradt 15gb üres meg 10gb ami a régi C volt.

    Szerintetek hogy tudnám összehozni a kettőt hogy 1 területként kezelje???
    Hát nemtudom, lehet hogy hülyeséget mondok, de az nem lehet a gond, hogy a C és az E valószínüleg a lemezen sem egybefüggő terület fizikailag és ezért nem tudja összepasszintani...

    Nem tudom, hogy lehet e egyáltalán úgy 1 particiót csinálni, hogy annak elemei fizikailag össze vissza vannak a lemezen...

  16. #116
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Kellene egy kis help!

    Felraktam a GTR-t és ment is amig nem tettem fel az 1.1-es pöcsöt. Most csak a konfigurátor jön be állandóan és bármit állítok nem tudom elindítani a játékot!
    Mi lehet a gond???
    Semmi mást nem tettem még fel hozzá, se xd-t, se pályát se autót semmit.

  17. #117
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Kellene egy kis help!

    Felraktam a GTR-t és ment is amig nem tettem fel az 1.1-es pöcsöt. Most csak a konfigurátor jön be állandóan és bármit állítok nem tudom elindítani a játékot!
    Mi lehet a gond???
    Semmi mást nem tettem még fel hozzá, se xd-t, se pályát se autót semmit.
    Én is igy szivtam ezzel. Megoldást leirtam ide valamelyik topicba. Nem vagyok most otthon asszem valami no dvd patch kell. csak ugy indul. Keresd meg a hozzászolásaimat nem rég irtam le.

  18. #118
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Én is igy szivtam ezzel. Megoldást leirtam ide valamelyik topicba. Nem vagyok most otthon asszem valami no dvd patch kell. csak ugy indul. Keresd meg a hozzászolásaimat nem rég irtam le.

    ISTEN VAGY!!!

  19. #119
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok lenne egy érdekes kérdésem.

    Szerintetek miért lehet a következő?

    A régi konfiggal úgy volt a rendszerem, hogy 10gb a C, 55Gb game D, 45Gb Film E.
    Mivel a win7-nek nagyon sok hely kell ezért azt csináltam(volna) hogy C és E letöröl hogy majd egyesüljön és abból osztok az új C-re több helyet.
    Na itt jött a meglepi mivel hiába töröltem le a C és E partíciót az installnál nem rakta össze a kettőt hanem külön kezelte és nem is tudom most sem összerakni.
    Szóval most úgy áll, hogy a régi E-ről osztottam 28gb-t a rendszernek és így maradt 15gb üres meg 10gb ami a régi C volt.

    Szerintetek hogy tudnám összehozni a kettőt hogy 1 területként kezelje???
    Partition Magic megcsinál bármit, akár külön lemezen is lehet, de alaposan olvasd el mit csinálsz és ne lepődj meg ha órákig tart

  20. #120
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Én is elöször 17"-on kezdtem aztán 22"-re váltottam szuper volt. Most 37" fh-ra. Na ez az igazi.Szinte életnagyság.
    Én is végigjártam a lépcsőket (most 22' van) de megfogadtam,hogy ezután nem szarakodok monitorral, hanem minimum 32' fh LCD lesz. Get real!
    A király nem Elvis volt...

  21. #121
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Én is igy szivtam ezzel. Megoldást leirtam ide valamelyik topicba. Nem vagyok most otthon asszem valami no dvd patch kell. csak ugy indul. Keresd meg a hozzászolásaimat nem rég irtam le.
    Erre nekem is ráment vagy 2 órám. A copyright monnyon le. NoCD-patchot a népnek.

    Amúgy ez elég szánalmas. Régebbi játékoknál még valahogy szemethuny az ember, de mostanában ismerősöktől hallom hogy frissen megjelent játéknál is megveszi az eredetit (tizen sokezer forintért), aztán hazaviszi, örülneki, aztán félnap sz***s után elmúlik a lelkesedés és letölti a warez verziót mert az működik.

  22. #122
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Colin McRae Dirt2 is ilyen. Csinálni kell hozzá egy Windows XBox live accountot, akkor tucc vele jáccani. Amíg ez nincs, belépni se nagyon lehet. Vagy legalábbis nem ment el semmi. De olyat (XBox Live) Magyarországon nem lehet regisztrálni, mert ez a "régió nem támogatott". Beletelt pár órámba, mire találtam valami izét, hogy merre is van az a rész, ahol offline lehet egy accountot csinálni, akkor már legalább beenged a játék.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  23. #123
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Remélem a simracingworld oldala nem számít varezolásnak. Itt egy 1.2-esnek mondott patch, ennek a felrakása után nem kéri többet a CD-t a játék. Ha jól olvasom, az 1.1-es pathcra kell felrakni.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  24. #124
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Colin McRae Dirt2 is ilyen. Csinálni kell hozzá egy Windows XBox live accountot, akkor tucc vele jáccani. Amíg ez nincs, belépni se nagyon lehet. Vagy legalábbis nem ment el semmi. De olyat (XBox Live) Magyarországon nem lehet regisztrálni, mert ez a "régió nem támogatott". Beletelt pár órámba, mire találtam valami izét, hogy merre is van az a rész, ahol offline lehet egy accountot csinálni, akkor már legalább beenged a játék.
    Ez butaság! Simán lehet Dirt2 nocdvel menteni, csinálni kell egy offline profilt, vagy nemtom mi a neve...aztán beindul az autó mentés

  25. #125
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem a simracingworld oldala nem számít varezolásnak. Itt egy 1.2-esnek mondott patch, ennek a felrakása után nem kéri többet a CD-t a játék. Ha jól olvasom, az 1.1-es pathcra kell felrakni.
    Hát ez aligha hivatalos patch.

Oldal: 5 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •