Oldal: 3 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (240 összesen)

Téma: Windows 7

  1. #51
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Windows 7

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ez azért érdekes mert ugyanezzel a procival, de 4Gb kingston 1066 rammal nekem 7.0-t adott a ramra. Igaz 1100Mhz-en fut
    Én nem huzigálok semmit, sehova. Lehet, hogy érdemes lenne, de nem szeretem.
    De ez a 7.0 eléggé felcsigázott. Miféle alaplapod van, és hogy állítottad be rajta a RAM-ot?
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  2. #52
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Windows 7

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor pont téged említettelek akkor amikor azt írtam, hogy ""megvan a 64bites szoftverük"
    Igen, ha a szoftver 64 bites, akkor teljesen jogos. De attól, hogy 64bites oprendszeren futtatok egy 32 bites szoftvert, maga a szoftver nem hiszem, hogy gyorsabb lenne.
    Én még várok 5-6 évet ezzel a 64 bit dologgal, akkor majd meglátjuk. Addíg nem akarok gépet cserélni
    Nincs mit várni. A procid most is 64 bites, a 64 bites kernel ragyogóan elfut rajta, ha kell 32bit módban futtatja az alkalmazásokat és nem lesz tőle lassabb. Sőt akinek 4 giga ramja van (+1gb a videokártyán) annak kapásból az egyetlen opciója a 64bites rendszer, mert a 32 bites ÖSSZESEN 4 gigát tud megcimezni, tehát 1 giga kapásból elveszik.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  3. #53

    Re: Windows 7

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor pont téged említettelek akkor amikor azt írtam, hogy ""megvan a 64bites szoftverük"
    Igen, ha a szoftver 64 bites, akkor teljesen jogos. De attól, hogy 64bites oprendszeren futtatok egy 32 bites szoftvert, maga a szoftver nem hiszem, hogy gyorsabb lenne.
    Én még várok 5-6 évet ezzel a 64 bit dologgal, akkor majd meglátjuk. Addíg nem akarok gépet cserélni
    Ez tény, hogy ha a szoftver 32 bites (lásd minden játék kb.) akkor nyílván értelmetlen a 64 bites oprendszer, de szerintem ettől még maga az oprendszer gyorsabb, ha csak az oprendszer teljesítéményét nézed, akár memória kezelés terén akár egyéb számolások terén.

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs mit várni. A procid most is 64 bites, a 64 bites kernel ragyogóan elfut rajta, ha kell 32bit módban futtatja az alkalmazásokat és nem lesz tőle lassabb. Sőt akinek 4 giga ramja van (+1gb a videokártyán) annak kapásból az egyetlen opciója a 64bites rendszer, mert a 32 bites ÖSSZESEN 4 gigát tud megcimezni, tehát 1 giga kapásból elveszik.
    Inkább csak 3-at, legalábbis én úgy tudom Amúgy tényleg nincs miért várni, csak előnyei vannak, hiszen gyorsabb (itt-ott, ha még nem is sok helyen, de gyorsabb) és ráadásul minden 32 bites szoftver futtat. Szerintem, ha már megcsinálták, akkor csak jobb lehet, főleg úgy hogy minden proci 64 bites

  4. #54
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Windows 7

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem huzigálok semmit, sehova. Lehet, hogy érdemes lenne, de nem szeretem.
    De ez a 7.0 eléggé felcsigázott. Miféle alaplapod van, és hogy állítottad be rajta a RAM-ot?
    A tesztet lehetséges hogy megbundázza a ram mennyise, nekem 2x2-van, és nincs virtuális memoriám, így SOKKAL gyorsabban reagál a rendszer mint XP alatt valaha.

    Gigabyte P35C-DS3R, és alapfeszültségen 3666(10x366) megy a proci. A ram pedíg 2.1volton, 1100Mhz-en (3x366). Semmihez sem nyúltam a biosban, csak az FSB-t, szorzót, és ram feszültségét állítottam át.

    Mivel minden energiatakarékos opció be van kapcsolva, ezért a proci 2.2Ghz-en, csökkentett feszültségen fut amikor nem használom, amikor kell akkor autómatán felvált 3666-ra és 1.22voltra.

    Ez így maximum 50C fokos tud lenni, ennél többet csak az intel burnin tesztjével lehetett elérni. A gép 24órában megy, és 24 órában orthos és intel burn test stabil, csakúgy mint játékok alatt.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 01. 10. 16:59.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  5. #55
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Windows 7

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Ez tény, hogy ha a szoftver 32 bites (lásd minden játék kb.) akkor nyílván értelmetlen a 64 bites oprendszer, de szerintem ettől még maga az oprendszer gyorsabb, ha csak az oprendszer teljesítéményét nézed, akár memória kezelés terén akár egyéb számolások terén.



    Inkább csak 3-at, legalábbis én úgy tudom Amúgy tényleg nincs miért várni, csak előnyei vannak, hiszen gyorsabb (itt-ott, ha még nem is sok helyen, de gyorsabb) és ráadásul minden 32 bites szoftver futtat. Szerintem, ha már megcsinálták, akkor csak jobb lehet, főleg úgy hogy minden proci 64 bites
    Az a 4 úgy 3, hogy összesen 4giga címezhető a 32biten, de ebbe minden beleszámít, nem csak a RAM. Benne van a videokártya memóriája, meg az összes megcímzendő periféria elérése, szóval ezért nem látja a teljes 4Giga RAM-ot.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  6. #56
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Windows 7

    Idézet Eredetileg Coopeer írta Hozzászólás megtekintése
    Tulajdonképpen a lényeget nem mondtam!

    ( Egyébként nálam csak intel proci jöhet szóba)

    MIvel én csak GTR-2 vel játszom ezért gondoltam, hogy elég lesz az LGA 775-ös és jó lesz az nekem még 3 évig. Ettől a fejlesztéstől nem várok el túlságosan nagy sebességnövekedést sőt...inkább csak a vidkari vásárlást akarom megalapozni (min. kiadássalI) ami kb nyáron lesz. A vidkarik fejlődését 100%-osan figyelemmel követem egyébként. Én nyáron egy 5770-esre pályázon , de azt majd meglátjuk még. MOst olyan 40 körül lehet venni.

    Most egy régi ATI-m van Egy X1950XT-m. De ezt csak nyáron akarom cserélni.
    Nézegettem a prohardver apróban a provikat és tényleg lehet venni 5-6 e-rel olcsóbban. A vidkarit-is onnan vettem anno.

    Tehát:
    Proci: E8400 25e (prohardverról)
    Alaplap: Az a bizonyos alaplap 22 e körül lehet Gianni-nál a prohardveren. Azért csak körül, mert a listájában csak a DDR2-es változat van 19,5e -ért
    Memória: Ez az ami olyan drága pl.

    DDR3 RAM KIT (2X2 GB) 4 GB/1333 Kingston Value 3 év gar: 23.500,-
    Összefoglalva én azt mondanám, amit a többiek is.
    Ha az ár számít akkor most a 4850 és az említett AMD procik jobb ár/teljesítmény mutatóval rendelkeznek mint amit tervezel. Ezt akár azonnal megveheted, proci 13e, alaplap 15, videokártya(használt) 18e + 2giga ram.

    Ha intelben gondolkozol akkor lehet érdemesebb tényleg várni nyárig, és 1156-s lapot, procit és 5850-es videokártyát venni, addígra a karácsonyi ram árak is normalizálódnak.

    Esetleg használt P35/P45+proci+ramnak érdemes utátanézni prohardver aproban.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  7. #57
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Windows 7

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    A tesztet lehetséges hogy megbundázza a ram mennyise, nekem 2x2-van, és nincs virtuális memoriám, így SOKKAL gyorsabban reagál a rendszer mint XP alatt valaha.

    Gigabyte P35C-DS3R, és alapfeszültségen 3666(10x366) megy a proci. A ram pedíg 2.1volton, 1100Mhz-en (3x366). Semmihez sem nyúltam a biosban, csak az FSB-t, szorzót, és ram feszültségét állítottam át.

    Mivel minden energiatakarékos opció be van kapcsolva, ezért a proci 2.2Ghz-en, csökkentett feszültségen fut amikor nem használom, amikor kell akkor autómatán felvált 3666-ra és 1.22voltra.

    Ez így maximum 50C fokos tud lenni, ennél többet csak az intel burnin tesztjével lehetett elérni. A gép 24órában megy, és 24 órában orthos és intel burn test stabil, csakúgy mint játékok alatt.
    Nézegettem a BIOS-t, de nekem ez kínai, inkább úgyhagyom, ahogy most van.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  8. #58

    Re: Windows 7

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Az a 4 úgy 3, hogy összesen 4giga címezhető a 32biten, de ebbe minden beleszámít, nem csak a RAM. Benne van a videokártya memóriája, meg az összes megcímzendő periféria elérése, szóval ezért nem látja a teljes 4Giga RAM-ot.
    Na igen, erre gondoltam én is, csak nem fejtegettem

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Összefoglalva én azt mondanám, amit a többiek is.
    Ha az ár számít akkor most a 4850 és az említett AMD procik jobb ár/teljesítmény mutatóval rendelkeznek mint amit tervezel. Ezt akár azonnal megveheted, proci 13e, alaplap 15, videokártya(használt) 18e + 2giga ram.
    Ez pedig tény, emiatt is írtam, amit írtam. Félre értés ne essék, semmi flém szándék nincs bennem, de én úgy látom, hogy most jelenleg az AMD hosszú távon, az AM3 miatt jobban megéri, mint társai. Tény, hogy i7, i5, i3, ezek mind nagyon dúrva procik és verik is rendesen a konkurens céget, de elnézegtve teszteket, a 955 BE AMD, ami 35e, veri az i5-750-et, ami 47e. Ok, tuningolva, de azért 13e a különbség. Ez a különbség amúgy szépen látszik az alsóbb szegmensekben is, és amire te fogod használni, arra meg kb. tök mindegy hogy melyik 2 magos procit veszed meg, a lényeg, hogy menjem 3.2 GHz-en és akkor elboldogul akár a egy 4850-el is.

    Ahogy Tilus mondta: Ár/Teljesítmény - Mo-n ez a lényeg szerintem.

  9. #59
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Windows 7

    Összeállítottam pár konfigot amit érdemes SZERINTEM megvenni:

    Olcsó kategóriában:

    - AMD Athlon II X3 425 2.7Gh 16800ft
    - MSI 770-C45 16000ft
    - KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR3 1333Mhz 11500Ft
    - Használt Ati 4850 18.000ft

    Összesen: 62300ft és azonnal játszhatsz

    Közép kategóriában:

    - GIGABYTE GA-P55-US3L 27200Ft
    - INTEL Core i3-530 2.93Ghz 1156 BOX 30.000ft
    - PATRIOT 4096Mb DDR3 1600Mhz Signature KIT 24400Ft

    Nyáron vehetsz egy 5850-est addígra lemegy az ára 40-50eft környékére, viszont ez a konfig SOKKAl erősebb mint az e8400 amit tervezel ~10ezerrel olcsóbban venni.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 01. 10. 17:24.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  10. #60

    Re: Windows 7

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Összeállítottam pár konfigot amit érdemes SZERINTEM megvenni:

    Olcsó kategóriában:

    - AMD Athlon II X3 425 2.7Gh 16800ft
    - MSI 770-C45 16000ft
    - KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR3 1333Mhz 11500Ft
    - Használt Ati 4850 18.000ft

    Összesen: 62300ft és azonnal játszhatsz

    Közép kategóriában:

    - GIGABYTE GA-P55-US3L 27200Ft
    - INTEL Core i3-530 2.93Ghz 1156 BOX 30.000ft
    - PATRIOT 4096Mb DDR3 1600Mhz Signature KIT 24400Ft

    Nyáron vehetsz egy 5850-est addígra lemegy az ára 40-50eft környékére, viszont ez a konfig SOKKAl erősebb mint az e8400 amit tervezel.
    Ámen Jó cuccok, bár a helyében megvenném az Athlon II X4 - 620-at most, ami 5e-vel kerül többe, mint az X3 és akkor a jővőre tekintettel, nem is kell, hogy megvegye azt az i3-at, csak RAM kell bele több meg VGA csere.

    Emiatt bátorkodtam írni ezt: http://www.overclockersclub.com/revi...lon2_620/3.htm

    A 620-as OC (3100-ra van húzva) megverte az i5 -750-et, ami 2x annyiba kerül.

  11. #61
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Windows 7

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Ámen Jó cuccok, bár a helyében megvenném az Athlon II X4 - 620-at most, ami 5e-vel kerül többe, mint az X3 és akkor a jővőre tekintettel, nem is kell, hogy megvegye azt az i3-at, csak RAM kell bele több meg VGA csere.

    Emiatt bátorkodtam írni ezt: http://www.overclockersclub.com/revi...lon2_620/3.htm

    A 620-as OC (3100-ra van húzva) megverte az i5 -750-et, ami 2x annyiba kerül.
    Igen, de az már minimum középkategória, így is egy ötössel többet költöttem mint minimum kéne X2 esetén Valahol meg kell húzni a határt. AMD-nél 5eft volt a 3. mag is, gondoltam az még megéri, de ISI nem használ kettőnél többet, esetleg háttérfolyamatok mennek a harmadikon.
    Tuningolt eredményeket ne keverjük ide, mert az e8400 tuti hogy 4Ghz felett is megy, és 2 szálon agyonver mindent amiről eddíg magyaráztunk.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 01. 10. 17:37.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  12. #62

    Re: Windows 7

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, de az már minimum középkategória, így is egy ötössel többet költöttem mint minimum kéne X2 esetén Valahol meg kell húzni a határt.
    Tuningolt eredményeket ne keverjük ide, mert az e8400 tuti hogy 4Ghz felett is megy, és 2 szálon agyonver mindent amiről eddíg magyaráztunk.
    Igaz, igaz, de ha megnézem azt amit Ő szeretne megvenni:

    Idézet Eredetileg Coopeer írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát:
    Proci: E8400 25e (prohardverról)
    Alaplap: Az a bizonyos alaplap 22 e körül lehet Gianni-nál a prohardveren. Azért csak körül, mert a listájában csak a DDR2-es változat van 19,5e -ért
    Memória: Ez az ami olyan drága pl.

    DDR3 RAM KIT (2X2 GB) 4 GB/1333 Kingston Value 3 év gar: 23.500,-
    Összesen: 70.000 Ft

    Amit Te válogattál össze: Az még a 620-assal sincs 70e Szóval, akkor most melyik a középkategória

  13. #63
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Windows 7

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Igaz, igaz, de ha megnézem azt amit Ő szeretne megvenni:



    Összesen: 70.000 Ft

    Amit Te válogattál össze: Az még a 620-assal sincs 70e Szóval, akkor most melyik a középkategória

    Mindegy ez, a lényeg hogy:
    - ATI 4850 nagyon megéri (18-20ezerér), és akinek lassabb kártyája van annak eszébe ne jusson masra költeni egy petákot is.
    - Akinek nem gond az AMD az választhat 12-22eft között 2-3-4 magos AMD-t és nagyon megéri. AMD-s alaplapok is ~8-10eftal olcsóbbak.
    - 512-es videokártyához elég 2Gb ram, 1 gigáshoz és 4Gb-t vennék és konkrétan az említett Patriot 1600-as kit jó választás, ehez viszont 64bites Win7 dukál.
    - Intelnél az e8xxx a leggyorsabb 2 magos cucc, nagyon komoly tuning potenciállal, de nem olcsó, csak használtan és csak tuningolva éri meg mert kicsit drágábban már 1156-s konfigot lehet kapni ami 2 szálon is nagyon erős. Akinek valamilyen 775-s lapja van annak nagyon jó upgrade lehet. Viszont aránytalanul drága egy 5770-eshez, a 4850-hez pedíg főleg overkill, ezekben az esetekben érdemesebb GPU-ra költeni ezt a pénzt, mondjuk egy 4870-re vagy 4890-re esetleg a jövőben egy 5850-re ha normalizálódik az ára (259$-t igért az AMD, tehát 50.000ft)
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 01. 10. 18:02.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  14. #64

    Re: Windows 7

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Mindegy ez, a lényeg hogy:
    - ATI 4850 nagyon megéri (18-20ezerér), és akinek lassabb kártyája van annak eszébe ne jusson masra költeni egy petákot is.
    - Akinek nem gond az AMD az választhat 12-22eft között 2-3-4 magos AMD-t és nagyon megéri. AMD-s alaplapok is ~8-10eftal olcsóbbak.
    - 512-es videokártyához elég 2Gb ram, 1 gigáshoz és 4Gb-t vennék és konkrétan az említett Patriot 1600-as kit jó választás, ehez viszont 64bites Win7 dukál.
    - Intelnél az e8xxx a leggyorsabb 2 magos cucc, nagyon komoly tuning potenciállal, de nem olcsó, csak használtan és csak tuningolva éri meg mert kicsit drágábban már 1156-s konfigot lehet kapni ami 2 szálon is nagyon erős. Akinek valamilyen 775-s lapja van annak nagyon jó upgrade lehet. Viszont aránytalanul drága egy 5770-eshez, a 4850-hez pedíg főleg overkill, ezekben az esetekben érdemesebb GPU-ra költeni ezt a pénzt, mondjuk egy 4870-re vagy 4890-re esetleg a jövőben egy 5850-re ha normalizálódik az ára (259$-t igért az AMD, tehát 50.000ft)
    Összefoglalva a lényeg

  15. #65
    Ceglédi Csaba Regisztrált Coopeer logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    471

    Re: Windows 7

    Igazán köszi srácok!!!!

    Lehet tényleg várok akkor nyárig)) És akkor valamelyik I-s proci + a többiek

  16. #66

    Re: Windows 7

    Idézet Eredetileg Coopeer írta Hozzászólás megtekintése
    Igazán köszi srácok!!!!

    Lehet tényleg várok akkor nyárig)) És akkor valamelyik I-s proci + a többiek
    Tehát akkor AMD-t nem?

  17. #67
    Ceglédi Csaba Regisztrált Coopeer logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    471

    Re: Windows 7

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát akkor AMD-t nem?

  18. #68
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Windows 7

    Idézet Eredetileg Coopeer írta Hozzászólás megtekintése
    Igazán köszi srácok!!!!

    Lehet tényleg várok akkor nyárig)) És akkor valamelyik I-s proci + a többiek
    Erre jutottál abból amit írtunk?

    Én inkább az olcsó verziót venném akár x4-el is, és használnám addíg, majd ha tényleg lement a 5850 ára akkor lecserélném a 4850-et. Ebből az árból bukni már nemigen lehet.

    Viszont ha ennyire ragaszkodsz intelhez, akkor megértem, de akkor keress egy olcsó p35-t, procival, rammal (nem baj ha ddr2) kompletten használtan, és szúrj bele egy 4850-et és használd! Legyen benne minimum 2mb cache, és fusson 3Ghz felett kis tuningal. Akkor tuti elégedett leszel.

    Ez pl jó ár, és 3.5Ghz szinte garantált: http://hardverapro.hu/apro/intel_cor.../hsz_1-50.html
    Hozzá alaplap:
    http://hardverapro.hu/apro/elado_msi.../hsz_1-50.html
    vagy ez:
    http://hardverapro.hu/apro/msi_plati.../hsz_1-50.html
    esetleg ez:
    http://hardverapro.hu/apro/gigabyte_.../hsz_1-50.html

    Videokártyának pénztárca függően mehet 4850 v. 4870. Számolj

    Vármi mindíg van mire, ezek a cuccok viszont MOST vannak és elérhetőek. Addíg is használhatnád és ez a legfontosabb amit a pénzedért kaphatsz.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 01. 10. 19:32.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  19. #69
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659

    Re: Windows 7

    Lecseréltem a Windows 7 által telepített hálókártya drivert az Asus oldalán lévőre. Most eddig még nem szart be a hálózatom, de ha a hibaelhárításra ránézek ezt írja ki.
    Ez mit jelent?
    Csatolt képek Csatolt képek
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  20. #70
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Windows 7

    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Lecseréltem a Windows 7 által telepített hálókártya drivert az Asus oldalán lévőre. Most eddig még nem szart be a hálózatom, de ha a hibaelhárításra ránézek ezt írja ki.
    Ez mit jelent?
    Érdekes.. leegyszerüsítve DNS szerver az hálózeti címek (pl www.index.hu) IP címre forditását végzi. Próbáld meg pingelni (command promptba: ping www.index.hu) ha müködik akkor van dns servered.
    Valószímüleg most a hálózat tcp/ip v4 beállításaival lesz a gond, ha msnen rámcsipogsz és kérsz egy távsegítséget akkor szívesen ránézek! (msn: til@c2power.com)
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 01. 10. 19:46.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  21. #71
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659

    Re: Windows 7

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    ha msnen rámcsipogsz és kérsz egy távsegítséget akkor szívesen ránézek! (msn: til@c2power.com)
    Felvettelek.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  22. #72
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659

    Re: Windows 7

    Mindig fejlődik a gépem. Újabb probléma. Nem tudok angolul, valami lefordítaná.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  23. #73
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274

    Re: Windows 7

    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Mindig fejlődik a gépem. Újabb probléma. Nem tudok angolul, valami lefordítaná.
    hogy mi baja van azt nem tudom, nincs sok értelme a szövegnek de a Steam a problémás az tuti...

  24. #74
    Medveczki István Regisztrált med33 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 23.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    69

    Re: Windows 7

    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Mindig fejlődik a gépem. Újabb probléma. Nem tudok angolul, valami lefordítaná.
    Próbáld meg a játékot a steam oldaláról indítani.

  25. #75

    Re: Windows 7

    Helló!
    Olyan gondom lenne, hogy Win7-en a GTR. GTR2, BMW M3 Challenge, s minden egyéb tőlük származó játékban menet közben megáll a kép, aztán pár másodperc múlva megint megy, néha leteszi tálcára, aztán vissza, stb. Van hogy megyek 5 kört, s akkor kezdi el, van hogy már az első körben, teljesen össze-vissza. Legális Win7, legális gémek, patchekkel, friss drájverekkel, mindennel, s nem jó. Nem értem. Valakinek tipp? Xp-n nincs gond.

Oldal: 3 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •