Oldal: 10 / 10 ElsőElső ||| 6 7 8 9 10
Találatok: 226 - 240 (240 összesen)

Téma: Windows 7

  1. #226
    Hosszas sasolás után azt hiszem megvan a bibi.

    Nem a boot folyamat akad meg, hanem a monitor nem kapcsol vissza a logó után.
    Fura.


    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki nem tudja véletlenül hol tudnám megnézni minek a betöltése közben akad meg a w*n?

    Az történik, hogy minden nap az első (de csak az első) gépindítás megakad az animált w*n logó és az "üdvözöljük" közti fekte képernyőnél.
    A reset gomb után ugyaneddig jut. Viszont ha power gombbal ki- majd visszakapcsolom, rendesen indul, mintha mi sem történt volna...
    Másnap kezdhetem elölről.

    Esetleg van valakinek tipptye?

    Köszi!
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  2. #227
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    nVidiások HELP!
    Nem tudom a winben visszaállitani a 3 monitoros rendszert, normál ill. kiterjesztett módba. Restart nem segitett. Driver reinstáll sem. Mindig a 3 mintor kapcsol 1 kijelzőként. Az nvidia vezérlőpanelben bal oldalt eltüntek a beállitási lehetőségek. Csak a 3D beállitást lehet ki/be kapcsolni. Régebbi driverrel is ugyan ez a helyzet.
    Ötlet valaki?

  3. #228
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    nVidiások HELP!
    Nem tudom a winben visszaállitani a 3 monitoros rendszert, normál ill. kiterjesztett módba. Restart nem segitett. Driver reinstáll sem. Mindig a 3 mintor kapcsol 1 kijelzőként. Az nvidia vezérlőpanelben bal oldalt eltüntek a beállitási lehetőségek. Csak a 3D beállitást lehet ki/be kapcsolni. Régebbi driverrel is ugyan ez a helyzet.
    Ötlet valaki?
    Nem tudom neked DP-s monitoraid vannak, (akkor passz) vagy aktív átalakítóval csinálod, nekem az dvi-mini dp aktív átalakító néha szarakodott akkor csinálta ezt, átdugtam egy másik vga kimenetbe és utána működött, de sokszor csinálta, hogy első indításnál csak két monitort látott.

  4. #229
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom neked DP-s monitoraid vannak, (akkor passz) vagy aktív átalakítóval csinálod, nekem az dvi-mini dp aktív átalakító néha szarakodott akkor csinálta ezt, átdugtam egy másik vga kimenetbe és utána működött, de sokszor csinálta, hogy első indításnál csak két monitort látott.
    Nincs átalakitóm. 2xdvi és dp van. Az a bajom hogy állandóan mind3 monitor megy 1 kijelzőként, és nem lehet visszaállitani ill. letiltani a surroundot.
    Driversweeprerel letöröltem mindent, újra raktam az új nvidia drivert, ilyenkor minden okés. Beállitom a több monitoros rendszert (másolás,kiterjesztés, kivetitő,stb) ez működik. Majd beállitom a surroundot, engedélyezem, de letiltani már nem tudom, és igy marad állandóan...
    Utoljára módosította: csori23; 2015. 06. 02. 17:36.

  5. #230
    Én elsőre megpróbálnék egy driver újratelepítést. Előbb letörlöd a régit (profillal együtt), restart, majd telepíted újra. Szerintem nem ugyanaz ha csak simán rátelepíted a már meglévő verzióra.
    A windows egyébként mit lát? 1 NV Sorround monitort vagy látja mind a 3-at rendesen?

  6. #231
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Én elsőre megpróbálnék egy driver újratelepítést. Előbb letörlöd a régit (profillal együtt), restart, majd telepíted újra. Szerintem nem ugyanaz ha csak simán rátelepíted a már meglévő verzióra.
    A windows egyébként mit lát? 1 NV Sorround monitort vagy látja mind a 3-at rendesen?
    A win csak 1 NV sorround monitort lát...

  7. #232
    Sziasztok!

    Nem akartam új topikot nyitni: win 10re frissített e valaki, és ha igen van e problémája kormány(g27), vagy játék(steam,race 07, raceroom), vagy akár más driverekkel?

  8. #233
    Idézet Eredetileg Krajcsi Richárd írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nem akartam új topikot nyitni: win 10re frissített e valaki, és ha igen van e problémája kormány(g27), vagy játék(steam,race 07, raceroom), vagy akár más driverekkel?
    Szia, én bevállaltam.
    Annyi volt hogy Assetto-ban a pályák nem akartak betöltődni, amit az integrity check sem javított meg, ezért újraraktam az egészet -azóta működik.
    De nem biztos h. ez a 10-es hibája volt, nálad lehet h. egyből jó lesz. Az VGA (Nvidia) driverén kívül semmit sem kellet babrálni, viszont azt újra fel kellett tenni.

  9. #234
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Én viszont nem vállalnám be. Sokáig használtam a preview valtozatot win7 helyett, nem győzött meg. A prohardver forumon is sokféle gondrol szamolnak be a használói.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  10. #235
    Sziasztok!

    Egy kis WIN10 tapasztalat megosztás:

    A Mikkkka által említett AC pálya betöltési probléma nálam is jelentkezett. Orvosolható...

    Amivel viszont még mindig szívok, hogy a G27 iRacing alatt, játék közben elfelejti az elfordulási szöget, és visszaugrik kb 3-400 fokra... Teljesen random, nem tudom mihez kötni. Van hogy nem csinálja napokig, aztán megint bedob egyet.

    R3E -ben nem tapasztaltam idáig, bár nem is mentem annyit vele.
    Utoljára módosította: Kazinczi Zoltán; 2015. 09. 01. 14:54.

  11. #236
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Nálam AC-vel semmi gond nem lépett fel.
    R3E komplett újratelepítés után lett csak jó.
    Race07 ellenben nem indul, nem is próbáltam megjavítani, mert már felesleges. Így nem is tudom, hogy a 10-es okozza-e a hibát.

    Általánosságban nem rossz a 10-es, de amíg a laptopomon (ami üzleti konfig, tehát "stabil" hardverre épül) kitűnő (32 bit), addig az asztali gépem, ami inkább gamer (64 bit), már vannak érdekes hibák. De annyira nem gáz.

  12. #237
    Köszönöm a válaszokat .

  13. #238
    Help please! A windows újraindításakor hol a C, hol a D meghajtóról eltűnik kb. 6 GB szabad hely. Tehát egyszer az egyiken foglalt ennyi hely, máskor a másikon, egyszerre sohasem. Mi lehet ez? És mi lehet az oka?

  14. #239
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Help please! A windows újraindításakor hol a C, hol a D meghajtóról eltűnik kb. 6 GB szabad hely. Tehát egyszer az egyiken foglalt ennyi hely, máskor a másikon, egyszerre sohasem. Mi lehet ez? És mi lehet az oka?
    Automatikus méretű lapozófájl mindkét meghajtón? Másra nem tudok gondolni

  15. #240
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Automatikus méretű lapozófájl mindkét meghajtón? Másra nem tudok gondolni
    Ez volt a gond. Köszi a segítséget!

Oldal: 10 / 10 ElsőElső ||| 6 7 8 9 10

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •