Oldal: 2 / 23 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (568 összesen)

Téma: F1 2010

  1. #26
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: F1 2010

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    De most ezzel az új rendszerrel semmivel sem lesz értékesebb a győzelem (a második, harmadik helyhez képest) mint az előzővel volt.
    Sőt szerintem rosszabb lett, mert a helyezések közti 1-2, 2-3, 3-4 közti különbség ugyanaz. Eddig csak 1-2 és 2-3 között volt ugyanannyi. Ugyanúgy nem éri meg kockázatot vállalni...
    Hogy a pont mennyi az tök mindegy, a különbség lenne a mérvadó.
    Lehetne most ez akár 100-80-60 vagy 2500-2000-1500, akkor is ugyanaz a végeredmény, mert a különbség ugyanaz marad.

    Az új rendszerben gyakorlatilag 2 db 3-ik hely többet ér mint egy győzelem, vagy 3 db 5-ik hely már majdnem felér egy győzelemmel... Ez itt a probléma.

  2. #27
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: F1 2010

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Sőt szerintem rosszabb lett, mert a helyezések közti 1-2, 2-3, 3-4 közti különbség ugyanaz. Eddig csak 1-2 és 2-3 között volt ugyanannyi. Ugyanúgy nem éri meg kockázatot vállalni...
    Hogy a pont mennyi az tök mindegy, a különbség lenne a mérvadó.
    Lehetne most ez akár 100-80-60 vagy 2500-2000-1500, akkor is ugyanaz a végeredmény, mert a különbség ugyanaz marad.

    Az új rendszerben gyakorlatilag 2 db 3-ik hely többet ér mint egy győzelem, vagy 3 db 5-ik hely már majdnem felér egy győzelemmel... Ez itt a probléma.
    Igen, ez a baj. Régebben végigszámoltam ezt a dolgot.
    A 10-6-4 rendszerben, ha másodikként megelőzted az elsőt, akkor nemcsak, hogy +4 pontod lett, hanem a megelőzöttől is elvettél 4 pontot, azaz 8 ponttal növelted az előnyödet vele szembem, ami majdnem egy győzelemmel ért fel, pontszámokat tekintve. A mostani 10-8-6 rendszerben, ugyanennél az előzésnél csak 4 plusz pontot szerzel, ami egy ötödik hellyel behozható. És ez nem változik az új pontrendszer kialakításával sem.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  3. #28
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: F1 2010

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, ez a baj. Régebben végigszámoltam ezt a dolgot.
    A 10-6-4 rendszerben, ha másodikként megelőzted az elsőt, akkor nemcsak, hogy +4 pontod lett, hanem a megelőzöttől is elvettél 4 pontot, azaz 8 ponttal növelted az előnyödet vele szembem, ami majdnem egy győzelemmel ért fel, pontszámokat tekintve.
    Így van, ez a lényeg, és ez tehetné motiválttá az egész mezőnyt hogy igazán versenyezzen és ne csak vonatozzon, várva a sült galamb berepülésre ...

  4. #29
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945

    Re: F1 2010

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Így van, ez a lényeg, és ez tehetné motiválttá az egész mezőnyt hogy igazán versenyezzen és ne csak vonatozzon, várva a sült galamb berepülésre ...
    Es akkor meg rajon hogy nemtom mar hany hetvegeig ugyanazt a cuccost kell hasznaljak.

  5. #30
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: F1 2010

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    és akkor még Talma is kap pontot ...
    De ott csak 17-en zümmögnek... Az már magában elég ciki!

    (Bocs Talma, minden tiszteletem a Tiéd, de ez van sajnos)

  6. #31
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832

  7. #32
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: F1 2010

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, ez a baj. Régebben végigszámoltam ezt a dolgot.
    A 10-6-4 rendszerben, ha másodikként megelőzted az elsőt, akkor nemcsak, hogy +4 pontod lett, hanem a megelőzöttől is elvettél 4 pontot, azaz 8 ponttal növelted az előnyödet vele szembem, ami majdnem egy győzelemmel ért fel, pontszámokat tekintve. A mostani 10-8-6 rendszerben, ugyanennél az előzésnél csak 4 plusz pontot szerzel, ami egy ötödik hellyel behozható. És ez nem változik az új pontrendszer kialakításával sem.
    És nem akarom elhinni, hogy a sok nagy koponya között ezt senki nem látja. Ross Brawn mit számol ilyenkor?
    Vagy tényleg nem? Írjunk az FIA-nak egy levelet, magyar szimversenyzők aláírással?

    Button meg...
    Nagy boldogan nyilatkozta, hogy idén csak 2 ponttal kapott többet a 2.-nál, jövőre ez már 5 lesz, milyen kurvajó! Ő se igen matekos osztályba járt...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  8. #33

  9. #34

    Re: F1 2010

    Nem tudom srácok, h ez mennyire lehet igaz de ha igen én nagyon örülök. Imádtam mikor ment azért mert amit csinált azt mindig 110%-on tette. Aki meg nem szereti az csodálja csak.

  10. #35
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432

    Re: F1 2010

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom srácok, h ez mennyire lehet igaz de ha igen én nagyon örülök. Imádtam mikor ment azért mert amit csinált azt mindig 110%-on tette. Aki meg nem szereti az csodálja csak.
    Én sosem szerettem, de most legalább annyira szeretném, hogy visszatérjen, mint Te.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  11. #36
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945

    Re: F1 2010

    Huhuuuuu!

    Barcsak igaz lenne. Akkor neznem ujra a versenyeket.

  12. #37
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: F1 2010

    Én is reménykedem!
    És tényleg az az érdekes, hogy szinte mindenki, aki régebben gyűlölte az is! Úgy látszik kellett ez a kis kihagyás, hogy igazi legendává váljon.

    Talán ebből látszik, hol is tart ma a F1: ennyire szüksége van egy veterán exbajnokra! Pedig olyan pilóták "nőttek ki" azóta, mint Hamilton, Vettel, meg persze ott van Alonso és (volt) Kimi. De lehet az összes név nem ér annyit, mint a Schumié egyedül.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  13. #38
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Üzenetek
    1.506

    Re: F1 2010

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Én is reménykedem!
    És tényleg az az érdekes, hogy szinte mindenki, aki régebben gyűlölte az is! Úgy látszik kellett ez a kis kihagyás, hogy igazi legendává váljon.

    Talán ebből látszik, hol is tart ma a F1: ennyire szüksége van egy veterán exbajnokra! Pedig olyan pilóták "nőttek ki" azóta, mint Hamilton, Vettel, meg persze ott van Alonso és (volt) Kimi. De lehet az összes név nem ér annyit, mint a Schumié egyedül.
    Értelmes szabályokra, pályákra és versenyekre (+itthon kommentátorokra) van szüksége, nem Monakóban gyerek módjára ellenfelet blokkoló exbajnokokra. Ez így megint csak money money money money money.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  14. #39
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: F1 2010

    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    ... nem Monakóban gyerek módjára ellenfelet blokkoló exbajnokokra.
    Srácok,
    Nyithatunk mi akármennyi témát F1-el kapcsolatban, előbb utóbb valaki mindig elkezdi valamelyik pilóta fikázását.

    Komolyan mondom, hogy a következő pilóta fikázós hozzászólás esetén lezárom az egész F1 témát, és szépen elmentek az A5 színvonalas fórumaiba értekezni az ilyen magasröptű gondolataitokról.


  15. #40
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Üzenetek
    1.506

    Re: F1 2010

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok,
    Nyithatunk mi akármennyi témát F1-el kapcsolatban, előbb utóbb valaki mindig elkezdi valamelyik pilóta fikázását.

    Komolyan mondom, hogy a következő pilóta fikázós hozzászólás esetén lezárom az egész F1 témát, és szépen elmentek az A5 színvonalas fórumaiba értekezni az ilyen magasröptű gondolataitokról.

    "Exbajnokok" alatt az egész jelenséget értettem, nem egy versenyző "fikázása" volt a cél, szerintem nem is tettem ezt, valamint érthető voltam. Ha egyszer MS visszatérése a téma, nem írhatom azt, hogy Hamilton pályáról leszorítós manőverei, vagy Piquet-Alonso biztonságiautó bevarázslós trükkjei.

    Persze azt olvasol ki belőle, amit akarsz.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  16. #41
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: F1 2010

    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    "Exbajnokok" alatt az egész jelenséget értettem, nem egy versenyző "fikázása" volt a cél, szerintem nem is tettem ezt, valamint érthető voltam. Ha egyszer MS visszatérése a téma, nem írhatom azt, hogy Hamilton pályáról leszorítós manőverei, vagy Piquet-Alonso biztonságiautó bevarázslós trükkjei.
    Nem az "exbajnokok" szóval volt gond, és nem is a "jelenséggel" amit értettél alatta, hanem a "gyerek módjára ellenfelet blokkoló..." jelzővel.

    Ne becsméreljük a pilótákat itt, mert a másik nem fogja érteni a "jelenségre" való célzást, sértésnek veszi a kedvencére nézve, és kitör az anyázás egy pillanat alatt. Annak pedig nem ez a fórum a helye.

  17. #42
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: F1 2010

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Nem az "exbajnokok" szóval volt gond, és nem is a "jelenséggel" amit értettél alatta, hanem a "gyerek módjára ellenfelet blokkoló..." jelzővel.

    Ne becsméreljük a pilótákat itt, mert a másik nem fogja érteni a "jelenségre" való célzást, sértésnek veszi a kedvencére nézve, és kitör az anyázás egy pillanat alatt. Annak pedig nem ez a fórum a helye.
    Én ismerem Szegletet és nem sértődök meg azon amit mond, mindazonáltal igazad van abban, hogy próbálsz megelőzni olyan dolgokat, amik idén sajnos többször előfordultak itt.

    Mai hír (számomra), hogy a Lotus két tapasztalt pilótával indul (Trulli, Kovalainen). Nagy csinadrattára ezen hír kapcsán azért nem számítok!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  18. #43
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: F1 2010

    Hm, érdekes ez a Henkel-Mercedes (Brawn) dolog. Vajon enélkül is megvannak anyagilag? Főleg ha jön Schumi, és nem 7, hanem 20 milliót fizet(né)nek neki?

    Másik érdekes dolog számomra, hogy bár a sajtóban sok a kacsa, meg az emberek szeretnek kombinálni, de ebben látok valamit. Arra gondolok, hogy a napokban újra felerősödtek azon hangok, amik azt mondják, MSch nem saját akaratából vonult vissza 2006-ban. Nekem akkor Monzában egy valami nagyon szúrta a fülem: azt mondta "mi döntöttünk" úgy, hogy visszavonulok, nem pedig "én". Szóval oké, hogy a csapat együtt nyer, meg együtt lesznek bajnokok, de a visszavonulásról azért általában a versenyző maga dönt.
    Vagy tévednék?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  19. #44
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832

    Re: F1 2010

    Most mondta be a rádió 88, hogy MS visszatér. Eddig ezt veszem a legmegbízhatóbb hírnek

  20. #45
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: F1 2010

    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Most mondta be a rádió 88, hogy MS visszatér. Eddig ezt veszem a legmegbízhatóbb hírnek
    Úgy tudom, még egy orvosi ellenőrzés hátra van, de 99%, hogy sikeres lesz és valóban visszatér. Meglátjuk mennyire lesz őszinte Rosberg mosolya
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  21. #46
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832

    Re: F1 2010

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Meglátjuk mennyire lesz őszinte Rosberg mosolya
    Arra én is kíváncsi vagyok/leszek

  22. #47
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: F1 2010

    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Arra én is kíváncsi vagyok/leszek
    Nem lesz rossz páros, de talán még jobb lenne, ha Vettellel lennének párban!

    Érdekes kérdés, hogy egyesek szerint sok a veszítenivalója.
    Szerintem meg nem. Bizonyítani már nem kell semmit. Ha nem lesz jó az autó, akkor hasonló éve lesz, mint mondjuk 2005. Úgy járni biztos nem fog, mint mondjuk Mansell '95-ben, hiszen ránézésre formában van.
    Egy érdekesség lehet, ha lassabb lesz Rosbergnél. De akkor ez majd jót tesz az ő egojának, MS meg vagy elismeri, hogy megöregedett, vagy keres valami kifogást. Viszont ha lenyomja Rosberget, vagy netán más jelenlegi top pilótákat, na az lesz igazi ínyencség!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  23. #48
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330

    Re: F1 2010

    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  24. #49
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: F1 2010

    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Haha, hát igen, az a 2007-es "Mercedes"
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  25. #50
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945

    Re: F1 2010

    Eszrevettetek milyen jot tesz csak a hire is Schumachernek barhol a vilagon? A mi kis forumunk is "pezseg" azota.
    Kivanom neki, hogy csak akkor terjen vissza ha ugy erzi ismet kepes lesz a tokeletes teljesitmenyre.

Oldal: 2 / 23 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •