Találatok: 1 - 12 (12 összesen)

Téma: HGPLM 9 Silverstone

  1. #1
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    HGPLM 9 Silverstone

    Nos amilyen nehezen kezdődött a futam, olyan nehezen folytatódott. Folyamatosan a pedálommal küszködtem, pedig a verseny előtt direkt szédszedtem, elvégeztem a "kötelező szervízt", de úgy látszik nemsokat használt. Az időmérőn még teljesen jól remekelt, aztán a rajt után 1 körrel olyan gázfröccsöket adott a féktávon, hogy alig bírtam összekaparni az autót. Ebből kifolyólag lett vagy 4-5 kicsúszásom, ami után olyan ideges lettem, hogy már nem bírtam a vezetésre figyelni.
    A rajt után valamelyik ferrarisnak nekimentem, mert nagyon lassan indult, talán Budás Peti volt, tőle elnézést kérek, nem szoktam ilyet csinálni.
    Várom a futamról a visszajelzéseket.

    UI: Az első futamból tanultunk, kicsit jobban kell megszervezni az egészet

  2. #2
    Budás Péter Regisztrált budasp logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    152

    Re: HGPLM 9 Silverstone

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta
    A rajt után valamelyik ferrarisnak nekimentem, mert nagyon lassan indult, talán Budás Peti volt, tőle elnézést kérek, nem szoktam ilyet csinálni.
    Semmi gond, én voltam a hibás. Elváltottam magam a rajtnál.

  3. #3
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: HGPLM 9 Silverstone

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta
    UI: Az első futamból tanultunk, kicsit jobban kell megszervezni az egészet
    Például tisztázzuk a versenytávot Sajnos a 40 kör miatt nem tudtam végig maradni Összeért a ma esti két futamom és hát nem ebben voltam az esélyes. (A rendes LONG távval minden klappolt volna, azaz végig tudtam volna menni itt is.)
    Majd legközelebb..

    (Ööö, valaki mentett replay-t?)

    ---
    PJános

  4. #4
    Regisztrált Zolee [Hun] logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Isaszeg
    Életkor
    49
    Üzenetek
    790

    Re: HGPLM 9 Silverstone

    Ami engem illet ,, so 2-3 hónapja játszok csak a GPL-el ,, midnenesetre ezen a futamon 6. uccsó helyet sikerült összekaparnom ) .. futam után persze ment a chat,, ahol rávilágosítottak, hogy kapcsoljam ki a segítségeket mivel lassítja az autót ,, LOL .. igy már érthető az 1.32 -es "legjobb" időm )

    No prob.. azé élveztem a futamot, mégha sokszor is kellett a tükörbe néznem lekörözéseknél .-..

    Várom Anderstopot D

    ui: ,, ja ,, setupom se volt

  5. #5

    Re: HGPLM 9 Silverstone

    Én Ulrich Tominak keserítettem meg a dolgát a lekörözéseknél. Sajna a Ferrari tükrében elég rosszul látszanak a hátulról érkezők, és pont nála bénáztam mindig a legjobban. Bocs!

    Setup ügyben én az Alison Hyne féle stabil beállításokkal megyek, a hotlapper setup-okkal egy egyszerű kanyart sem tudok bevenni, rögtön kicsúszom.

    Asszem ebben a sorozatban Zolee lesz a nagy ellenfelem, én ugyanis a "vezetési segítségek" nélkül is lassú vagyok (az én lassúságomat már csak a pilóta rovására lehet írni ). Iszonyatos nehéz volt 40 körön át koncentrálnom, kész csoda, hogy csak négyszer-ötször csúsztam ki.

    Üdv,
    Balázs

  6. #6
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: HGPLM 9 Silverstone

    40 kör elég meglepő volt, meg a vezetés se ment annyira, de azért ki nem hagytam volna Ha valaki mentett replayt akkor meg kéne oldani, hogy a HGPLM-ről elérhető legyen, vagy nem tudom. MSN-en nekem nem valami gyors az átvitel...
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  7. #7
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: HGPLM 9 Silverstone

    Idézet Eredetileg SzegletG írta
    40 kör elég meglepő volt, meg a vezetés se ment annyira, de azért ki nem hagytam volna Ha valaki mentett replayt akkor meg kéne oldani, hogy a HGPLM-ről elérhető legyen, vagy nem tudom. MSN-en nekem nem valami gyors az átvitel...
    A http://hungpl.hsw.hu oldalon már ott vannak az eredmények, valahol biztos csak meglesz az a replay is...
    Körülbelül ide fog kerülni: http://hungpl.hsw.hu/letoltes.php?cat=replay

    ---
    PJános

  8. #8
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGPLM 9 Silverstone

    Idézet Eredetileg Leo67 írta
    A http://hungpl.hsw.hu oldalon már ott vannak az eredmények, valahol biztos csak meglesz az a replay is...
    Körülbelül ide fog kerülni: http://hungpl.hsw.hu/letoltes.php?cat=replay
    Feltettem a replay-t, ott van ahol Jani mondja

  9. #9
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: HGPLM 9 Silverstone

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Feltettem a replay-t, ott van ahol Jani mondja
    Köszi!

    ---
    PJános

  10. #10
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: HGPLM 9 Silverstone

    Most tesztelgettem Anderstorpot. Mentem egy futamot a gépek ellen, az elején 1.38-as, a vége felé 1.37-es időket mentem. Nos miután megláttam Michelin Norbi 34-es rekordját, rájöttem, hogy ez nem valami jó eredmény. Szóval nincs valakinek egy jó setupja Cooperra? Én ezzel mentem: "ua2 and coo 13808 ff". Az enyéim közül ez tünt a legjobbnak.

  11. #11
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: HGPLM 9 Silverstone

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta
    Most tesztelgettem Anderstorpot. Mentem egy futamot a gépek ellen, az elején 1.38-as, a vége felé 1.37-es időket mentem. Nos miután megláttam Michelin Norbi 34-es rekordját, rájöttem, hogy ez nem valami jó eredmény. Szóval nincs valakinek egy jó setupja Cooperra? Én ezzel mentem: "ua2 and coo 13808 ff". Az enyéim közül ez tünt a legjobbnak.
    sim-replay.de setupok Anderstorpra
    Ideje lesz nekem is elkezdeni készülni

    ---
    PJános

  12. #12
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: HGPLM 9 Silverstone

    Idézet Eredetileg Leo67 írta
    sim-replay.de setupok Anderstorpra
    Ideje lesz nekem is elkezdeni készülni
    Ezek a fast01-esek nemigazán tetszettek, főleg cooperra nem volt jó. Mármint nekem. Közben átszerveztem az autóválasztásomat, és Brabham-el akartam indulni, találtam is a Zizics Jani setupjai között egy szupert, csak közben bejött csüt. estére egy ZH, így nemtudok indulni a futamon.
    Szóval jó futamot minden indulónak!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •