Szavazás eredménye: Indulsz a futamon?

Szavazók
17. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • igen / valószínű

    16 94,12%
  • nem / nem valószínű

    1 5,88%
Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 54 (54 összesen)

Téma: Watkins Glen (HGPLM20)

  1. #51
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Watkins Glen (HGPLM20)

    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    Loop-ot én nyeltem be, sok volt... legközelebb Silverre jövök csak, oda gyakom 4 hetet... ma kezdem
    Nem érsz rá két hét múlva? Vagy a szokásos addonfóbia?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #52
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Re: Watkins Glen (HGPLM20)

    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    Loop-ot én nyeltem be, sok volt... legközelebb Silverre jövök csak, oda gyakom 4 hetet... ma kezdem
    Mexikóval mi bajod? Amúgy meg inkább az idegeiddel próbálj kezdeni valamit, mint hogy f*ssá gyakod magad. Persze csinálsz amit akarsz...
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  3. #53
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850

    Re: Watkins Glen (HGPLM20)

    Tudom, már talán unalmasnak hangzik, de attól még igaz, hogy ismét felülmúltam az előzetes várakozásaimat. Ugyanis eleve vasárnap mentem először 6 alá, és ismét az uccsó 24 óra hozta a kulcsfontosságú tizedeket. Végig hezitáltam a setupok között, csak kedden 20,00-kor tettem le véglegesen a voksomat a GH mellett, természetesen lightosított difivel.

    Aztán az edzésen miután kibrusztoltam az 5,5-öt (naná hogy pb, mostmár biztos hogy versenydrukk), nem is erőltettem tovább. Mondjuk ezzel hogy ment Huttu 4,9-et...tudhat egy kissé a srác az biztos!

    Kivételesen jó rajttal indultam, majd meglepő módon tartottam is a hézagot Milánnal szemben. Az eleje mondanom sem kell egy kicsit se izgatott, szépen, egyenletesen róttam a köreimet.

    Aztán kicsivel később már Szeredi Norbi volt mögöttem úgy 3 mp-cel, ami egy darabig nem is csökkent aztán viszont igen! Plusz izgalmi faktornak Ricsi mögém jött vissza a pályára, aminek inkább nem örültem, mint igen. Tudtam, hogy semmi esélyem, próbáltam a legkevesebb idővesztéssel túllenni a megelőzésemen, de persze a végére Norbi így is utolért.

    És így elkezdődött a móka. Sokkal gyorsabb volt (itt jut eszembe, érdekesség: én csak a 9. leggyorsabb kört mentem a futam alatt!!!), de körökön keresztül ott "toporzékolt" mogöttem, gondolom nem akarta elkapkodni. Igaz, most jól bírtam a nyomást, nagyon figyeltem a kigyorsokra, de azért rendszeresen szélárnyékba ért az egyenesek végére, izgi volt. Azt egyébként már verseny előtt megfogadtam, hogy ha előzni akarnak, mindenképpen inkább maradok az ideális íven (végig a felkészülésben nagyon bizonytalan voltam, ha letértem az ideális ívről). Ha a másik bebújik, hát hajrá, csinálja meg. Na, egyszer el is szánta magát, de túlvállalta a Big Bendet, így maradtam a 2. helyen, egészen a verseny végéig.

    Ez megint egy olyan verseny volt, ahol kihoztam magamból a maximumot, szal egy rossz szavam nem lehet.
    Utoljára módosította: convar; 2009. 11. 12. 02:34.



  4. #54
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624

    Re: Watkins Glen (HGPLM20)

    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Mexikóval mi bajod? Amúgy meg inkább az idegeiddel próbálj kezdeni valamit, mint hogy f*ssá gyakod magad. Persze csinálsz amit akarsz...
    bakker, Mex a köv, nem Silver, pedig tegnap már itt megvolt az új PB... Mex-en leszek nah...

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •