Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (144 összesen)

Téma: GTL LOBBY

  1. #101
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Olyan nincs. Valamit nagyon elnézhettél már az elején. Tudom ez most így nem sokat segít , de gondold át újra..
    Tényleg nincs. Okulásul mindenki számára, aki még előtte áll, leírom, mi vert át: Az uninstall nem tüntette el a GTL mappát és tartalmát. Viszont a digitális verzió nem az eddig megszokott helyre települ, hanem a Program files\SimBin\GTL mappát hozza létre. Ezt viszont még senki nem írta le eddig, legalábbis én nem láttam... Szóval mindig a régi GTL mappában ügyködtem, amitől természetesen nem változott meg semmi.

  2. #102
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg nincs. Okulásul mindenki számára, aki még előtte áll, leírom, mi vert át: Az uninstall nem tüntette el a GTL mappát és tartalmát. Viszont a digitális verzió nem az eddig megszokott helyre települ, hanem a Program files\SimBin\GTL mappát hozza létre. Ezt viszont még senki nem írta le eddig, legalábbis én nem láttam... Szóval mindig a régi GTL mappában ügyködtem, amitől természetesen nem változott meg semmi.
    Sejtettem, hogy vmi ilyesmi lesz, csak nem mertelek meggyanúsítani vele...

    Az uninstall eltünteti a GTL mappát, kivéve ha idő közben áthelyezted, átneveted, visszamásoltad, vagy lehet akkor se, ha plusz fájlok/könyvtárak kerültek bele.

    A programok telepítésénél pedig én mindig nézem - és sokszor át is írom telepítési útvonalat - ezt azért javaslom nektek is.

  3. #103
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    A programok telepítésénél pedig én mindig nézem - és sokszor át is írom telepítési útvonalat - ezt azért javaslom nektek is.
    Mivel nem számítottam ilyesmire, most az egyszer nem néztem. Szar is így nagyon...

  4. #104
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg nincs. Okulásul mindenki számára, aki még előtte áll, leírom, mi vert át: Az uninstall nem tüntette el a GTL mappát és tartalmát. Viszont a digitális verzió nem az eddig megszokott helyre települ, hanem a Program files\SimBin\GTL mappát hozza létre. Ezt viszont még senki nem írta le eddig, legalábbis én nem láttam... Szóval mindig a régi GTL mappában ügyködtem, amitől természetesen nem változott meg semmi.
    Most, hogy mondod már én is emlékszem, hogy ilyesmivel én is szívtam. Volt egy GTL ikonom, ami valahogy rohadtul nem oda mutatott ahova kellett volna neki. Én is sokat szenvedtem amire rájöttem, hogy az asztalon lévő ikon az nem jó és ki kellett tegyek egy új ikont.

    Okulásnak tényleg jó lehet még valakinek.

  5. #105
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel nem számítottam ilyesmire, most az egyszer nem néztem. Szar is így nagyon...
    Bizony ám! És van még néhány nagyon f@sza progi ami úgy gondolja magáról, hogy van akkora istencsászár, hogy derogál neki a Program Files folderbe menni. Egyenesen a system gyökerébe települ. Ilyen pl. a Fraps is. Úgy hogy ezeket egy atyai pofonnal én is a megfelelő helyre irányítom telepítéskor.

  6. #106
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Bizony ám! És van még néhány nagyon f@sza progi ami úgy gondolja magáról, hogy van akkora istencsászár, hogy derogál neki a Program Files folderbe menni. Egyenesen a system gyökerébe települ. Ilyen pl. a Fraps is. Úgy hogy ezeket egy atyai pofonnal én is a megfelelő helyre irányítom telepítéskor.
    Hát én régebben elvből nem tettem semmit a Program Files mappába (különösen a játékokat nem), sőt semmit se hagytam a C-én, az legyen csak a Windows zártosztálya.
    Amióta SSD-re váltottam azóta némileg változott a leányzó fekvése, de azért azóta is sztem külön tenni a dolgaim...

  7. #107
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát én régebben elvből nem tettem semmit a Program Files mappába (különösen a játékokat nem), sőt semmit se hagytam a C-én, az legyen csak a Windows zártosztálya.
    Amióta SSD-re váltottam azóta némileg változott a leányzó fekvése, de azért azóta is sztem külön tenni a dolgaim...
    Én is csináltam ezt annak idején, olyan megfontolásból, hogyha bukom a Win-t, legalább a progikat ne kelljen újra telepíteni. Aztán az első C:/format-kor rájöttem, hogy felesleges, mert a telepítő a legfontosabb fájlokat úgyis a windows folderbe teszi és egyszerűbb volt újra telepíteni egy progit, mint újra regisztrálni vagy beállítani a preferenciáit.

    Száz szónak is egy a vége: rend! Legyen már végre rend! A vindózban is !

  8. #108
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464
    Win7 (vista)-óta nem javasolt c:\program files-ba telepíteni semmit!!!! Nagyot lehet szívni vele mivel a win a telepített alkalmazás egyes részeit "eldugja" egy virtualstore-nevű rendszerkönyvtárba ami mindenféle bonyodalmakhoz tud vezetni

  9. #109
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    Win7 (vista)-óta nem javasolt c:\program files-ba telepíteni semmit!!!! Nagyot lehet szívni vele mivel a win a telepített alkalmazás egyes részeit "eldugja" egy virtualstore-nevű rendszerkönyvtárba ami mindenféle bonyodalmakhoz tud vezetni
    Miket nem tudok meg! Mielőtt szét off-olnánk a topikot légyszi linkelj már valamit ahol erről bővebben olvashatok! Köszi!

  10. #110
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Miket nem tudok meg! Mielőtt szét off-olnánk a topikot légyszi linkelj már valamit ahol erről bővebben olvashatok! Köszi!
    túl sokat nem találtam így elsőre de a C:\Users\username\AppData\Local\VirtualStore ban van win 7 alatt (vista alatt nem pont itt)


  11. #111
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Megjelent a GT Legends Win7 kompatibilis új "digitális" kiadása és ezzel együtt kaptunk egy új hivatalos lobby-t is!

    Részletek itt...
    MOD: kijött a Steam-es verzió is, ami minden tekintetben azonosan működik a "digitális" kiadással!


    Részletekért katt a fent idézet hsz-ra!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 12. 22. 13:33.

  12. #112
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    túl sokat nem találtam így elsőre de a C:\Users\username\AppData\Local\VirtualStore ban van win 7 alatt (vista alatt nem pont itt)

    Nekem nincs ilyen mappám! Egyébként mit értesz bonyodalmakon?

  13. #113
    Szőnyeg Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 08. 16.
    Életkor
    41
    Üzenetek
    9
    Altbierbude-hoz valaki tudna adni segítséget mert nem tudok egyik szerverükre sem fellépni, már regeltem náluk valami autoupdater-t kell leszedni de az sem csinál semmit.... A játékban mindig kidobál hogy nem engedélyezett jármű vagy nincs meg a pálya... Ha valkinek sikerült valahogy az árulja el legyen szíves hogy hogyan.. Köszi..

  14. #114
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg samec írta Hozzászólás megtekintése
    Altbierbude-hoz valaki tudna adni segítséget mert nem tudok egyik szerverükre sem fellépni, már regeltem náluk valami autoupdater-t kell leszedni de az sem csinál semmit.... A játékban mindig kidobál hogy nem engedélyezett jármű vagy nincs meg a pálya... Ha valkinek sikerült valahogy az árulja el legyen szíves hogy hogyan.. Köszi..
    először az autoupdater segítségével telepíted a packjukat - kocsik, pályák, és teljesen felül fog írni minden alap gtl fájlt, tehát sehol máshol nem, vagy sok nehézséggel fogsz tudni versenyezni. Ez a csomag több GB és lehet hogy eltart majd napokig is mert "torrentszerű" tehát ha senki nem tolja felfelé a csomagot akkor lassan fog menni.

    Kitartás...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  15. #115
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    először az autoupdater segítségével telepíted a packjukat - kocsik, pályák, és teljesen felül fog írni minden alap gtl fájlt, tehát sehol máshol nem, vagy sok nehézséggel fogsz tudni versenyezni.
    Igen és pont ezért, aki szeretne nálunk a bajnokságban versenyezni, az tegyen fel erre a célra egy külön szűz GTL-t csak a HGTLM kiegészítőkkel, különben kellemetlenségek adódhatnak...

  16. #116
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236

    S.O.S szerver

    Üdv Urak

    A serverre fellépéskor "logine failed general error" hibaüzenetet kapom

    Előre is köszi a segítséget, és a türelmeteket

  17. #117
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv Urak

    A serverre fellépéskor "logine failed general error" hibaüzenetet kapom

    Előre is köszi a segítséget, és a türelmeteket
    Csak a Masters szerveren van ilyen gondod? Máshova be tudsz lépni? Kocsi és pálya packokat feltetted?

  18. #118
    Vitányi Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 09. 11.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    49
    Üzenetek
    30
    Egyszer sikerült belépni,akkor látott sok szervert.
    Utána akkor irta ki legközelebb mikor sa hálózatra akartam belépni, tehát nem a szervrrel van a gond.
    Minden fel van rakva.
    DE ma kipróbáltam, ha újra regisztrálok akkor működik, de újraindítás után megint hiba jön.
    Újra regisztrálok, akkor jól
    Érdekes.

  19. #119
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Próbáld úgy, hogy nem a steamből indítod a játékot!

  20. #120
    Vágó Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 09. 25.
    Város
    Gyöngyös
    Életkor
    52
    Üzenetek
    1
    Üdv urak!

    A régi dobozos verziómat aktiváltam a steamen.

    Meghagytam az eredeti installt (c/gtl) + a steamen is letöltöttem és telepítettem (c/program files/steam/stb.

    Helyzet a következő:

    Régi dobozos - meghagytam a régi profilomat - multiplayer - látom a szervert.

    Új steames - új profil - (a szervernek megfelelő név) - multiplayer - nincs szerver.

    Semmi gond local ip lobby.txt bemásol (benne a gtlsrv.race-game.com ill próbáltam a gtl-lobby.bierbuden.de is)

    Semmi.

    Régi profil lement - régi dobozos verzió uninstall - registry takarít majd go steam.

    Multi - és állandoan 2 db racedepartment szervert látok.

    op renszer xp

    Mi lehet a gond?

    Köszönöm a segítséget!

    Üdv:

  21. #121
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dehill írta Hozzászólás megtekintése
    ...Multi - és állandoan 2 db racedepartment szervert látok.

    Mi lehet a gond?

    Köszönöm a segítséget!
    Szia, itten van az okosság!

    Röviden:
    töröld a lobby fájlt úgy ahogy van, lépj be a gtl-be, sztem első körben javasolt készíteni egy új profilt, kilép-belép, majd a multiplayer résznél újra regisztrálni az új profillal. Lehet nem minden lépés feltétlenül szükséges, de ez utána a lobby-ban már biztosan látnod kell a GTR-Masters.hu szervert... már ha ez a cél!

  22. #122
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Nah, nem tudom ez normális-e de engem kezd felb..ni

    Digitális verzió telepítve, kód a kezemben. Lobby file törölve. helyébe a másik lobby file betéve. Belépek szűz gtl-re, csinálok egy profilt. Belépek multiplayer módba, itt rögtön usename és pswd. De ehelyett register-re klikk és ott megadok egy nicknevet, majd jelszó 2x, és egy mail cím.ezt követően a jobbra mutató nyilra. ekkor loading.... loading.... loading, majd megaszondja, hogy nem tud csatlakozni szerverhez. Oké, akkor Lobby file totál letörölve: kájne lobby file a gtl gyökérben. És kezdem előlről. új profil,-> multiplayer-> Register-> jobbranyíl-> majd kölzi, hogy rossz a DVD-key. Én: "Nem mondod baz+ még nem is kérted." visszalép, majd újra multiplayerre klikk és lám, be lehet gépelni a serialt, majd lehet reggelni újra, és mivel már korábban elindítottam ugyanazon az accnéven már nem is futtathatom, mert köhög, hogy az már foglalt. Átírom egy másik Lúzernévre, és lám máris szuccesful. Megint bekéri usert és pswd-öt, hátha csaló vagyok és már bent is vagyok a lobbiban. Gyökérmappában semmilyen Lobby file nincs, mégis látom a lobbyban a gtr-masters szervert. Namármost a fő gondom a következő. Tegnap ezt a hajcihőt eljátszottam, mentem is pár kört. De minden egyes alkalommal, hogy újra elindítom a gtl-t újra és újra el kell játszanom ezt a szerialos baromkodást, minden indításnál jobb alsó sarokban benyögi a steam hogy nesze ehunni a serialod, majd add be a proginak amikor kéri.

    Kb. ilyen hangulatban vagyok:

  23. #123
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Nah, nem tudom ez normális-e de engem kezd felb..ni

    Digitális verzió telepítve, kód a kezemben. Lobby file törölve. helyébe a másik lobby file betéve. Belépek szűz gtl-re, csinálok egy profilt. Belépek multiplayer módba, itt rögtön usename és pswd. De ehelyett register-re klikk és ott megadok egy nicknevet, majd jelszó 2x, és egy mail cím.ezt követően a jobbra mutató nyilra. ekkor loading.... loading.... loading, majd megaszondja, hogy nem tud csatlakozni szerverhez. Oké, akkor Lobby file totál letörölve: kájne lobby file a gtl gyökérben. És kezdem előlről. új profil,-> multiplayer-> Register-> jobbranyíl-> majd kölzi, hogy rossz a DVD-key. Én: "Nem mondod baz+ még nem is kérted." visszalép, majd újra multiplayerre klikk és lám, be lehet gépelni a serialt, majd lehet reggelni újra, és mivel már korábban elindítottam ugyanazon az accnéven már nem is futtathatom, mert köhög, hogy az már foglalt. Átírom egy másik Lúzernévre, és lám máris szuccesful. Megint bekéri usert és pswd-öt, hátha csaló vagyok és már bent is vagyok a lobbiban. Gyökérmappában semmilyen Lobby file nincs, mégis látom a lobbyban a gtr-masters szervert. Namármost a fő gondom a következő. Tegnap ezt a hajcihőt eljátszottam, mentem is pár kört. De minden egyes alkalommal, hogy újra elindítom a gtl-t újra és újra el kell játszanom ezt a szerialos baromkodást, minden indításnál jobb alsó sarokban benyögi a steam hogy nesze ehunni a serialod, majd add be a proginak amikor kéri.

    Kb. ilyen hangulatban vagyok:
    Ne steamből indítsd, hanem admin módban a GTL.exe-t. (lobby fájl meg valóban nem kell)

    Itt a leírás, ha ezt követed, akkor megúszod a szopást.
    Az a helyzet, hogy a GTL nem viseli túl jól a menet közbeni lobby váltogatást, ezért van ez a macera, ha először nem jól állsz neki.

    Meg a Steam-et se viseli vmi jól a GTL, de azt én se!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 08. 16. 20:54.

  24. #124
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ne steamből indítsd, hanem admin módban a GTL.exe-t. (lobby fájl meg valóban nem kell)

    Itt a leírás, ha ezt követed, akkor megúszod a szopást.
    Az a helyzet, hogy a GTL nem viseli túl jól a menet közbeni lobby váltogatást, ezért van ez a macera, ha először nem jól állsz neki.

    Meg a Steam-et se viseli vmi jól a GTL, de azt én se!
    A leírást követtem. Bár lehet, hogy néha steamből próbáltam indítani. GTR2 és Race On után sokkoló ilyen töketlenséggel találkozni. Még jelentkezek, hogy sikerült-e.

  25. #125
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Okés, most jól viselkedik, rá kell szokjak hogy csak rendszergazdai módban indítsam el, különben csontig levakarom az arcomat.

Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •