Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (144 összesen)

Téma: GTL LOBBY

  1. #76
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudok csatlakozni a menüből a Lobbyba. Azt írja "Nem lehet csatlakozni a szerverhez!"
    Pedig szerintem jól írok be mindent.
    Most nekem sem megy, lehet, hogy variálnak vmit az Alte-sok a szerverrel, nem szokott sokáig tartani az ilyen rendszeszünet. Addig menj pár kört offline, ráhangolódásként...

  2. #77
    Leitner Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    565
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    általában a regisztrációnál csúsznak el a népek:
    http://www.nogripracing.com/forum/at...3&d=1263659676
    mégpedig a 3. lépésnél a loginra kattintanak - ami át is van húzva - és nem a nyílra...
    próbáld meg még1x...
    Van regisztrációm, de amúgy nekem az sem működik, azt írja nem találja a szervert.
    Windows tűzfalon engedélyezve van az internet elérés, másom meg nincsen.

  3. #78
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Van regisztrációm, de amúgy nekem az sem működik, azt írja nem találja a szervert.
    Windows tűzfalon engedélyezve van az internet elérés, másom meg nincsen.
    Most már működik a Lobby, most próbáld meg... szerintem karbantartás volt, az ilyen 1-2 óra max és nagyon ritkán fordul elő

  4. #79
    Leitner Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    565
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Most már működik a Lobby, most próbáld meg... szerintem karbantartás volt, az ilyen 1-2 óra max és nagyon ritkán fordul elő
    Igen mostmár működik

  5. #80
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Most már működik a Lobby, most próbáld meg... szerintem karbantartás volt, az ilyen 1-2 óra max és nagyon ritkán fordul elő
    Ilyen esetben érdemes elnézni az oldalukra, mert ott ki szokták írni, hogy offline.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  6. #81
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Röviden:

    Lépj ki a játékból, töröld ki a GT Legends főkönyvtárban lévő LOCAL_IP_LOBBY.TXT fájlt, indítsd el a GTL-t (Steam nékül az GTL.exe-t admin módban) --> Multiplayer --> Internet --> Regisztráció. Engedélyezd a tűzfaladban a GTL-t, regisztráld magad a lobby-ba, majd utána jelentkezz be és látnod kell a GTR-Masters.hu szervert!

    Ha mégsem, akkor olvasd el a "Hosszabban" részt...


    Hosszabban:

    Megjelent a GT Legends Win7 kompatibilis új "digitális" kiadása és ezzel együtt kaptunk egy új hivatalos lobby-t is!


    A sztori:
    A régi dobozos verzió - ami egyébként tartalmilag megegyezik az új digitális verzióval - lobby-ját az idő közben csődbe ment kiadó, a 10tacle Studios üzemeltette, és mikor a cég megszűnt, vele együtt elszállt a lobby is, a Simbin pedig nem tudta megszerezni az eredeti szerver üzemeltetési jogait. Az Altbierbude fansite sietett a versenyzők segítségére és valahogy mégis megoldotta, hogy a GTL módosítása nélkül legyen működőképes lobby, jelenleg ezt használja minden liga. Az idő közben megjelent új "digitális" GTL kiadásnak pedig a Simbin készített egy új lobby-t, de szerencsére mindkét GTL verzióval el lehet érni mindkét lobby-t:

    MOD: kijött a Steam-es verzió is, ami minden tekintetben azonosan működik a "digitális" kiadással! Ha bármi gondod van, akkor javasolt Steam nélkül közvetlenül indítani a GTL.exe-t admin módban!
    (Steam telepítés könyvtár:
    ..\Steam\SteamApps\common\GT Legends)


    Altbierbude lobby elérése: (jelenleg ezt használja minden liga, mi is )
    • GTL "régi" dobozos kiadás - nem kell semmit csinálni, a játék alapból ezt használja telepítés után
    • GTL új "digitális" kiadás (Win7) - törölni kell a LOCAL_IP_LOBBY.TXT fájlt a GTL fő könyvtárból (azért mentsük le magunknak valahova, de a hsz. aljáról le is tölthető ), majd indítsuk újra a játékot és regisztrájuk magunk újra a lobby-ba
    • ha még így se működne, akkor tegyük be a LOCAL_IP_LOBBY.TXT fájlt a GTL fő könyvtárba és a benne látható sort írjuk át erre: gtl-lobby.bierbuden.de


    Új hivatalos lobby elérése:
    (nem használjuk)
    • GTL új "digitális" kiadás (Win7) - nem kell semmit csinálni, a játék alapból ezt használja telepítés után
    • GTL "régi" dobozos kiadás - a mellékelt LOCAL_IP_LOBBY.TXT fájlt kell bemásolni a GTL főkönyvtárba, majd elindítani a játékot és újraregisztrálni magunkat a lobby-ban. (a lobby text fájl tartalmazza a lobby címét, ami jelen esetben: gtlsrv.race-game.com ...de ha itt más cím szerepel, akkor máshova fogsz csatlakozni, pl az altbierbude lobby címe:gtl-lobby.bierbuden.de)


    Regisztráció:

    Minden lobby-ba az adott GTL telepítéssel való első belépéskor meg kell adni az egyedi online-key-t, majd regisztrálni kell magad és ezután az adott lobby-hoz mindig ezt a user/pass kombót használni. Fontos, hogy a két lobby nem látja egymást, mindegyikbe külön kell regisztrálni. Természetesen ha már korábban volt az adott lobby-n működő user neved, azt is lehet használni, de bármikor újra is lehet regisztrálni, a regisztrációs adatoknak nincs jelentősége:

    Itt egy kép a regisztráció menetéről:
    gtl bude register2.jpg



    Aki régebben próbálkozott egyéb módokon elérni a korábbi átmeneti lobby-kat, az töröljön minden ezzel kapcsolatos módosítást a rendszeréből:
    • GTL Anti-deconnexion patch
    • korábbi LOCAL_IP_LOBBY.TXT fájl
    • GTL-es bejegyzések a "C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts" fájlból


    Aki váltogatni akar a lobby-k között (bár a hivatalost nem éri meg egyelőre használni), az azért készüljön fel némi kellemetlenségre, érdemes külön profilt használni hozzájuk és átváltás előtt esetleg újraindítani a gépet...
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 08. 16. 20:48.

  7. #82
    Sziasztok,

    Próbáltam az itt leírt dolgokat, de azt hiszem minden más szerver kivételével a magyart nem látom, még a magyarokat is látom a lobbyban, de a szervert nem, ha valakinek van tippje megköszönném.

  8. #83
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Máté Erdei írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Próbáltam az itt leírt dolgokat, de azt hiszem minden más szerver kivételével a magyart nem látom, még a magyarokat is látom a lobbyban, de a szervert nem, ha valakinek van tippje megköszönném.
    Írtam privit, keress meg, segítek!

  9. #84
    Zsótér Ádám Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 07. 17.
    Üzenetek
    83
    Tudnátok segíteni? Mind a 2 megoldást megcsináltam.


    Ha kitörlöm : Login failed
    Ha átírom: Could not connected to server

    Mi lehet a probléma?

    Időközben megoldódott a probléma.
    Utoljára módosította: zsoter; 2011. 12. 26. 12:05.

  10. #85
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Na feltettem a digitálist.
    Lobbyt leírás alapján megcsináltam, de nem csatlakozik. Mind két verziót (kitöröltem és át is írtam). Tűzfal kilőve!
    A regisztrációs számot beírtam, de nem tud csatlakozni a szerverhez.

    Próbáltam az antideconexió patchet, meg megnéztem a system32 könyvtárban lévő filet is. Egyenlőre semmi.

    Ötlet bárkinek?

  11. #86
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Na feltettem a digitálist.
    Lobbyt leírás alapján megcsináltam, de nem csatlakozik. Mind két verziót (kitöröltem és át is írtam). Tűzfal kilőve!
    A regisztrációs számot beírtam, de nem tud csatlakozni a szerverhez.

    Próbáltam az antideconexió patchet, meg megnéztem a system32 könyvtárban lévő filet is. Egyenlőre semmi.

    Ötlet bárkinek?
    regisztrálj a lobbyra...tudod, ne a nyílra hanem balra lent a register-re kattintani
    antideco másra kellett...kár volt feltenned, csak bekavar
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  12. #87
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Na feltettem a digitálist.
    Lobbyt leírás alapján megcsináltam, de nem csatlakozik. Mind két verziót (kitöröltem és át is írtam). Tűzfal kilőve!
    A regisztrációs számot beírtam, de nem tud csatlakozni a szerverhez.

    Próbáltam az antideconexió patchet, meg megnéztem a system32 könyvtárban lévő filet is. Egyenlőre semmi.

    Ötlet bárkinek?
    A Patch-et kár volt feltenned, az lehet hazavágta. Egyébként ez a helyes sorrend:


    1. digitális verzió felrak
    2. Lobby fájl törlése
    3. GTL (újra)indít
    4. Profil létrehozás
    5. Multiplayer --> Internet
    6. Online Regisztráció (ha pontosan emlékszel a régire, akkor nem kell, de ha nem, akkor egy újat csinálj új néven)
    7. Csatlakozás

  13. #88
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Mikor a deconnexiont felraktam, akkor már túl voltam ezeken ilyen sorrendben... Emlékszem pontosan a reg dolgokra, nem ez a gond.

    Feltettem, töröltem, létrehoztam profilt, megyek regelni, meg megadni a jelszót, de nem csatlakozik.

    Olyan, mintha nem látná a nagyvilágot. Utána antdetoxoltam Majd regedit töröl minden bejegyzés. Újra install az egész, menetrend ue. semmi.

    Na most lett végleg tele a tököm az egésszel. Mára hagyom a répába. Majd a hétvégén.

    Jó versenyzést nektek, most sajna nem tudok menni.

  14. #89
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Mikor a deconnexiont felraktam, akkor már túl voltam ezeken ilyen sorrendben... Emlékszem pontosan a reg dolgokra, nem ez a gond.

    Feltettem, töröltem, létrehoztam profilt, megyek regelni, meg megadni a jelszót, de nem csatlakozik.

    Olyan, mintha nem látná a nagyvilágot. Utána antdetoxoltam Majd regedit töröl minden bejegyzés. Újra install az egész, menetrend ue. semmi.

    Na most lett végleg tele a tököm az egésszel. Mára hagyom a répába. Majd a hétvégén.

    Jó versenyzést nektek, most sajna nem tudok menni.

    Én is most raktam újra a GTL-t a héten. Korábban is megtettem vagy háromszor és mindig megvoltam győződve róla, hogy emlékszem a reg adatokra, aztán mégsem. Ne szarozz, csinálj új reg-et!

  15. #90
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Én is most raktam újra a GTL-t a héten. Korábban is megtettem vagy háromszor és mindig megvoltam győződve róla, hogy emlékszem a reg adatokra, aztán mégsem. Ne szarozz, csinálj új reg-et!
    Ok. Holnap megpróbálok valamit alkotni.

  16. #91
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Na alakul a dolog.
    A régi reget nem tudom használni. Valószínűsítem, hogy azért mert a digitális és a dobozos verzió különböző online kulcsot használ.

    Az azonban furcsa volt, hogy nem tudtam más néven regisztrálni, csak azon amivel leadtam a megrendelést. Más névvel nem ment, volt mindenféle hibaüzenet, meg egyéb ökörség. Nem látom a szervert, stb.

    Amivel megrendeltem azonnal elfogadta. Most azt használom.

  17. #92
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Nekem nem igazán jön össze!
    Felraktam az új kiadást, de egyszerűen képtelen vagyok csatlakoznia lobbyhoz. Azt írja ki, hogy nem talál szervert??
    Többször újra raktam, töröltem LOCAL IP lobby fájlt, átírtam semmi
    Próbálnék újra regisztrálni de egyszerűen nem tud csatlakozni a szerverhez??
    Pedig úgy indulnék csütrötkön végre van rá időm, erre...

  18. #93
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem nem igazán jön össze!
    Felraktam az új kiadást, de egyszerűen képtelen vagyok csatlakoznia lobbyhoz. Azt írja ki, hogy nem talál szervert??
    Többször újra raktam, töröltem LOCAL IP lobby fájlt, átírtam semmi
    Próbálnék újra regisztrálni de egyszerűen nem tud csatlakozni a szerverhez??
    Pedig úgy indulnék csütrötkön végre van rá időm, erre...

    1. lépj ki a glt-ből
    2. Töröld a lobby fájlt
    3. Kapcsold ki a tűzfalad (csak átmenetileg, később majd beállítod)
    4. Indítsd újra a GTL-t
    5. csinálj egy új profilt
    6. regisztráld magad új a multiplayerben új néven (de vigyázz, becsapós hova kattintasz)
    7. majd írd be az új nicked és jelszavad

  19. #94
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544

    Wink

    Ez alapján jártam el Szabi hidd el!
    Nem működött, nem látta a szervert az istennek se!
    Egy délutánom ment rá - különösen kellemes volt így vizsga előtt 1 nappal . Próbáltam mindent regeditet szerkesztettem, újonnan regisztrálok, semmi nem használt...
    A megoldás az lett, hogy felraktam a lemezes verziót, azon keresztül be lehetett lépni, töröltem az accountot, uninstalláltam azt a verziót, felraktam az újat, új reg, na most működik....
    Valószínű az lehetett a baj, hogy a serial number hozzá van rendelve a nevemhez - ??? - és csak azzal működik, ahogy Józsinál is, más ötletem nincs?!
    De azért köszi

  20. #95
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése
    Valószínű az lehetett a baj, hogy a serial number hozzá van rendelve a nevemhez - ??? - és csak azzal működik, ahogy Józsinál is, más ötletem nincs?!
    De azért köszi
    Ezért mondtam, hogy új profilt csinálj mindent új néven

  21. #96
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Új néven nem lehett! Próbáltam másik email címmel, esetleg másik névvel- sehogy sem volt jó! Mivel a saját nevem már a másik serialhoz volt rendelve így azzal nem engedett be! Törlés után már működött!
    Mindegy a lényeg, hogy működik, és el tudok majd indulni az utolsó futamon!

  22. #97
    Kocsi Gergely Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 09. 24.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    47
    Üzenetek
    10

    Lobby

    Udv, nem ertem tisztan, hol kell ujraregisztralni, ha nem tudok csatlakozni?

    Felraktam a jatekot, aztan sikerult is belepnem a lobby-ba, de a rosszba. Kitoroltem a txt file-t, es probalok belepni, de nem megy. Ha csak siman probalok belepni, General Error. Ha ujra regisztralok az internet menupontnal (nev, email, jelszo ugyanaz), akkor Cannot connect to server vagy mi.


    Megoldodott
    Utoljára módosította: Greg; 2012. 02. 08. 18:33.

  23. #98
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Köszi a pontos leirást. nálam müködik minden

  24. #99
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Annyira éreztem, hogy szét fog szivatni a lobby, ha felteszem a digit verziót...
    Feltettem. Nem volt Lobby file, amit törölhettem volna. Sebaj, ha úgyis törölnöm kell, nincs is rá szükség. Belép, registrál. Minden jó. Login: látok 2 db szervert.
    Jó, akkor létrehozok egy budés login file. Továbbra is 2 db szerver. És azóta bármit csinálok, 2 db szerver. FAKK!

  25. #100
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Annyira éreztem, hogy szét fog szivatni a lobby, ha felteszem a digit verziót...
    Feltettem. Nem volt Lobby file, amit törölhettem volna.
    Olyan nincs. Valamit nagyon elnézhettél már az elején. Tudom ez most így nem sokat segít , de gondold át újra..

Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •