Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 2 3 4 5 6
Találatok: 126 - 144 (144 összesen)

Téma: GTL LOBBY

  1. #126
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    A leírást követtem. Bár lehet, hogy néha steamből próbáltam indítani. GTR2 és Race On után sokkoló ilyen töketlenséggel találkozni. Még jelentkezek, hogy sikerült-e.
    A GTL a legkorábbi mind közül, akkor még nem volt Steam és nem is viseli jól a Steam-esítést. Steam-ből le kell tölteni, aztán ki kell hagyni a Steam-et onnan a buliból.
    Illetve a gubanc az volt, hogy a sima törlés helyett egyből bepróbálkoztál a másik lobby fájlal, ez megfeküdte a gyomrát.

  2. #127
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Hi, kis segítségre lenne szükségem.
    Újrahúztam a W7-et, GTL-t telepítettem aztán rátettem az RaceRoom-os online cuccot is, aztán regisztráltam is, de nem láttam csak néhány szervert, aztán local ip lobby -ba beraktam ....valamit amit innen szedtem le..(kicsit túlvariáltam valamit szerintem)
    Most ugyanúgy csak azt a pár szervert látom. A TXT-ben ez van :gtlsrv.race-game.com . E helyett minek kellene itt lennie?

  3. #128
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Hi, kis segítségre lenne szükségem.
    Újrahúztam a W7-et, GTL-t telepítettem aztán rátettem az RaceRoom-os online cuccot is, aztán regisztráltam is, de nem láttam csak néhány szervert, aztán local ip lobby -ba beraktam ....valamit amit innen szedtem le..(kicsit túlvariáltam valamit szerintem)
    Most ugyanúgy csak azt a pár szervert látom. A TXT-ben ez van :gtlsrv.race-game.com . E helyett minek kellene itt lennie?

    Miki, itt van leírva minden...
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post129541

  4. #129
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    ..igen ezt néztem, csak nálam valami mégsem jó, lehet hogy csak az online verziót kellene feltennem és nem ráinstallálni a lemezes cuccra.
    Bár simán megcsinálta akadékoskodás nélkül, így most vannak dupla filék más dátumokkal. Szerintem újrarakom.

  5. #130
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Vagy 4-szer újraraktam, registryt tisztítottam, kitöröltem a Localipélobbit -ahogy le van írva, újra regisztráltam -nem ment, aztán kézzel átírtam és visszatettem, de
    még mindig aszongya hogy nem tudok csatlakozni a szerverhez. kezdek feszült lenni

  6. #131
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy 4-szer újraraktam, registryt tisztítottam, kitöröltem a Localipélobbit -ahogy le van írva, újra regisztráltam -nem ment, aztán kézzel átírtam és visszatettem, de
    még mindig aszongya hogy nem tudok csatlakozni a szerverhez. kezdek feszült lenni
    Töröld az ip fájlt teljesen, majd admin módban indítsd közvetlenül a GTL.exe-t (amit a Steam-ből töltöttél le, a lemez nem köll semmire), és készíts egy új profilt a GTL-ben. Lépj ki és lépj be a GTL-be, majd regisztrálj a lobbyba egy tök új néven. Tűzfalon engedd át a GTL-t.


    A hiba mindig abból van, hogy pluszba kavartok mindig valamit..

  7. #132
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Töröld az ip fájlt teljesen, majd admin módban indítsd közvetlenül a GTL.exe-t (amit a Steam-ből töltöttél le, a lemez nem köll semmire), és készíts egy új profilt a GTL-ben. Lépj ki és lépj be a GTL-be, majd regisztrálj a lobbyba egy tök új néven. Tűzfalon engedd át a GTL-t.


    A hiba mindig abból van, hogy pluszba kavartok mindig valamit..
    Okulásként: Ip filét töröltem majd a játékot elindítottam és újra regisztráltam magam új felhasználói névvel/jelszóval majd kiléptem .
    Újraindítottam és most már látom a mi szerverünket is, de a profilom már előtte meg volt, illetve azt már felülírattam a a régivel, de emiatt egyáltalán nem
    problémázott. A lényeg valószínűleg az első mondatban van. Ja, és nincs is Steamem..

  8. #133
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    Na felraktam a gtlt újra de megszenvedtem vele A kapkodás meg csak bajt szül. Az újrarakás oka az hogy a gépem kb 6 hónapot pihizett mikor indítani akartam a gtl-t nem indult semmi módon . Újraraktam a steamről ingyé, majd jött a regisztrálás újraregisztráltam csak az a baj hogy nem a versenyzői nevemmel . mert azzal nem egedett belépni. Én ökör kapkodtam és így kicsit más formája lett a nevemnek. Na ezt hogy csinálhatom vissza?
    Szerk: megoldva ! Kapkodni plussz köröket csinálni nem érdemes tök egyszerű az egész
    Driver név a lényeg amit először adsz meg ,a regisztrációban addig irkálod a neveket amíg el nem fogadja. Mert biztos annyi fals reg van hogy néhány ütközhet. Ja és a txt-t törölni a francba nem kell. türelem és ne kattintgassatok össze vissza.
    Utoljára módosította: Lali; 2014. 02. 08. 18:29.

  9. #134
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Na felraktam a gtlt újra de megszenvedtem vele A kapkodás meg csak bajt szül. Az újrarakás oka az hogy a gépem kb 6 hónapot pihizett mikor indítani akartam a gtl-t nem indult semmi módon . Újraraktam a steamről ingyé, majd jött a regisztrálás újraregisztráltam csak az a baj hogy nem a versenyzői nevemmel . mert azzal nem egedett belépni. Én ökör kapkodtam és így kicsit más formája lett a nevemnek. Na ezt hogy csinálhatom vissza?
    A lobby regisztrációs névnek az ég világon semmi jelentősége nincs... csak a GTL profilneved a lényeg. Melyikkel van a gond?

  10. #135
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A lobby regisztrációs névnek az ég világon semmi jelentősége nincs... csak a GTL profilneved a lényeg. Melyikkel van a gond?
    Már semmi de feljebb szerkesztettem a lobby nevem lett fura de nem gáz, van jelentősége mert ha jól tudom annak is normálisnak kell lennie. Na de harcra fel!

  11. #136
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Már semmi de feljebb szerkesztettem a lobby nevem lett fura de nem gáz, van jelentősége mert ha jól tudom annak is normálisnak kell lennie. Na de harcra fel!
    Nem nincs, csak a profil névnek, a lobby név nem számít..

  12. #137
    Kárpáti Dávid Regisztrált MrCharger426 logója
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Üzenetek
    22
    Miért van az hogyha belépek az altbierbude lobbyba minden szerveren ugyanazt a pályát mutatja? Ráadásul 10ből 8x azt írja ki h nem tudok kapcsolódni mer a pálya nincs instalálva holott "gyári" pályáról van szó... Köszi ha valaki tud valamit és elárulja!

  13. #138
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg MrCharger426 írta Hozzászólás megtekintése
    Miért van az hogyha belépek az altbierbude lobbyba minden szerveren ugyanazt a pályát mutatja? Ráadásul 10ből 8x azt írja ki h nem tudok kapcsolódni mer a pálya nincs instalálva holott "gyári" pályáról van szó... Köszi ha valaki tud valamit és elárulja!
    Nincs meg nálad a pálya. Ilyenkor egy olyan pálya nevét mutatja jobb hiján, ami megvan..

  14. #139
    Kárpáti Dávid Regisztrált MrCharger426 logója
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Üzenetek
    22
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs meg nálad a pálya. Ilyenkor egy olyan pálya nevét mutatja jobb hiján, ami megvan..
    akkor nekem érdemesebb a sima lobbyt használni mert ott több server van és nagyobb eséllyel találnék olyan pályát ami megvan?

  15. #140
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg MrCharger426 írta Hozzászólás megtekintése
    akkor nekem érdemesebb a sima lobbyt használni mert ott több server van és nagyobb eséllyel találnék olyan pályát ami megvan?
    Ha nincs megy egy pálya egy adott szerverhez, akkor meg kell keresni a szervert működtetők honlapját és ott megnézni, hogy éppen milyen esemény van náluk, milyen pályával és onnan leszedni...

    De bevallom, fogalmam sincs, hogy ha csak úgy körözgetni akarsz, akkor hova érdemes menni... de biztos ad majd vki vmilyen tippet.

  16. #141
    Kárpáti Dávid Regisztrált MrCharger426 logója
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Üzenetek
    22
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nincs megy egy pálya egy adott szerverhez, akkor meg kell keresni a szervert működtetők honlapját és ott megnézni, hogy éppen milyen esemény van náluk, milyen pályával és onnan leszedni...

    De bevallom, fogalmam sincs, hogy ha csak úgy körözgetni akarsz, akkor hova érdemes menni... de biztos ad majd vki vmilyen tippet.
    köszi és ha nálunk épp nem kupa van csak 1 sima verseny akkor se fér bele a kormány nélküliség?

  17. #142
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg MrCharger426 írta Hozzászólás megtekintése
    köszi és ha nálunk épp nem kupa van csak 1 sima verseny akkor se fér bele a kormány nélküliség?
    Nem azért alap követelmény a kormány használata nálunk, mert ez a heppünk, hanem mert csak így lehet a kellő precizitással és biztonsággal elvezetni egy autót, úgy hogy nem kockáztatod a többi résztvevő épségét.
    De szerdán lesz egy FunRace, ha tudsz elfogadható időt menni és nem jelentesz veszélyt másokra, akkor nézz be: Suzuka FunRace

    És ha megtetszett, szerezz egy kormányt!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 02. 11. 03:46.

  18. #143
    Kárpáti Dávid Regisztrált MrCharger426 logója
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Üzenetek
    22
    Mi a gtr masters server új jelszava, márha publikus? Köszi és üdv!

  19. #144
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg MrCharger426 írta Hozzászólás megtekintése
    Mi a gtr masters server új jelszava, márha publikus? Köszi és üdv!
    Szia, a ma esti futam nem publikus, bajnoki futamokon csak szervertagok vehetnek részt.
    Viszont azon elgondolkozunk majd, hogy a gyakorlások idejére a jövőben nyílttá tegyük a szervert.

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 2 3 4 5 6

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •