Oldal: 2 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (238 összesen)
  1. #26
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg pointer4 írta Hozzászólás megtekintése
    Grat a győztesnek!
    Abba belegondoltatok, hogy evvel lehet továbbgyorsul ?

    iRacinghoz nem hivatalos plugin a kormány/pedál kerékblokkolás-visszajelző "rázó" effektjéhez. (ezt jól megmondtam)
    Igen! Köszi! Ezt már próbálgatom Müködik, de a kijelzőn a speed delta néha marhaságokat ir, nem túl hasznos. Viszont a vibra feelinges.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  2. #27
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Porsche 911 GT3 RS Kormány

    A 911 GT3 RS kormány kifejezetten a megszállott PC szimulátor versenyzőknek lett tervezve, akik nem csak kedvelik a Porsche autókat, de a tiszta teljesítményre koncentrálnak. Ha ezzel versenyzel, nincs több mellébeszélés.


    Főbb előnyök

    • Kézzel varott bőr kormány amely 100%-ban ugyanolyan ALCANTARA® bőrből készült mint az igazi Porsche autóban.
    • Aluminiumból készült pedál sor, nyomás érzékeny fék szenzorral, összetörhetetlen mágnes érzékelőkkel és ABS vibrációval.
    • 3 Force Feedback motor és szíj hajtás biztosítja a szenzációsan valósághű érzetet
    • Clubsport pillangó váltó rozsdamentes acélból




    A Porsche 911 GT3 RS Kormány tulajdonságai:

    • Eredeti Porsche 911 GT3 RS kormány design
    • A Porsche Lizenz- und Handelsgesellschaft mbH licensze alapján
    • Hiteles fém Porsche logo a kormányon
    • Kézzel varott bőr kormány amely a Porsche minőségi előírásai alapján készült az eredeti Olaszországban készült ALCANTARA® bőr felhasználásával.
    • Kompatibilis PC és néhány PlayStation 3 játékkal
    • Tartalmazza a rozsdamentes acélból készült Clubsport pillangó váltót
    • Extra nagy kormány átmérő (300 mm)
    • A kormány fordulási szöge szoftveresen állítható 900°, 360° vagy 180° vagy 1°-os lépésekben
    • Használható asztalon: Erős asztali felfogatás gyors leszerelési lehetőséggel, különleges csúszásmentes gumi talpakkal és Velcro tapadócsíkokkal a pedálon amelyek biztosítják hogy semmi ne mozduljon el. Integrált csavarokkal cockpit-ekhez is erősíthető
    • Használató asztal nélkül: Teljesen kompatibilis a RennSport kormány álvánnyal amely külön elérhető
    • Erőteljes Mabuchi RS 550 Motor (amely RC autókban is használatos) biztosítja az extra erős Force Feedback hatásokat
    • További 2 Force Feedback szerkezet biztosítja a kormányban a motor vibráció szimulációját.
    • Extra finom és csendes szíj hajtás mechanikai holtjáték nélkül
    • Magas érzékénységű kormány érzékelő
    • TUNING funkciók LED-es kijelzővel
    • Akár 5 kormány beállítás elmentésének lehetősége
    • A ForceFeedback erősségének állíthatósága játék közben
    • Érzékenység állíthatósága függetlenül a játéktól
    • Alumímiumból készült Clubsport pedálok
    • Nyomás érzékeny érzékelő
    • Állítható maximális fékerő
    • Egymással nem érintkező mágneses érzékelők a gáz és kuplung pedáloknál, korlátlan élettartammal
    • Fékpedálba épített vibrációs motor amely a blokkoló kerekeket jelzi (csak azokban a játékokban amelyek támogatják ezt a funkciót)
    • Állítható rugó erősség

    Kiegészítő tartozékok amelyek külön rendelhetőek:

    320 Euró ... a legdrágább..

  3. #28
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Jancsibácsi_a_szomszédból írta Hozzászólás megtekintése
    320 Euró ... a legdrágább..
    G27 hivatalos ára 349 Euro, és sima potméteres féke van.
    2000 dolláros frex kormány és a 3000 dolláros ECCI kormány a legdrágább. Ezek az árak váltó és pedál nélkül értendőek.
    De a 700 dolláros CST pedál sem olcsóbb, és ez a következő megoldás ha load cellás féket szeretnél, és nem akarsz barkácsolni:

    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 06. 24. 20:58.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  4. #29
    Borda Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 03.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    43
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Megérkezett a cuccod? Jól tetted, hogy V2-t vásároltál!
    Igen! Megérkezett
    Látom már neked is megvan. Gratula!
    Már tesztelgetem is hevesen, és el is kezdem egy agyonboncololós írást, de sajna nincs rá sok időm
    Előljáróban annyit, hogy a kormány szerintem péppé veri a G25-öt, egy dolog kivételével, ez pedig a váltója! Pedig állítólag javítottak rajta a V2-ben!
    A pedálról írtakkal csak egyetérteni tudok, bár nekem kicsit nehezen megy a loadcell megszokása, de alakul.
    Állíthatóság és minőség tekintetében szerintem érdemes megnézni az alábbi kis videót róla:
    http://www.youtube.com/watch?v=54iQktxDQOM&feature=player_embedded

  5. #30
    Borda Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 03.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    43
    Megíródott!
    Mivel jó sok lett a rizsa, végül is a logout.hu-n landolt!
    http://logout.hu/cikk/fanatec_porsch...el/teljes.html

  6. #31
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg Borda Csaba írta Hozzászólás megtekintése
    Megíródott!
    Mivel jó sok lett a rizsa, végül is a logout.hu-n landolt!
    http://logout.hu/cikk/fanatec_porsch...el/teljes.html
    Szerettem volna elolvasni, de nincs ilyen tartalom.
    Ez írja :
    Sajnos kérését nem sikerült teljesíteni, mivel a kért adat nem létezik.

    Scuderia Giudice #099#

  7. #32
    Borda Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 03.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    43
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Szerettem volna elolvasni, de nincs ilyen tartalom.
    Ez írja :
    Sajnos kérését nem sikerült teljesíteni, mivel a kért adat nem létezik.
    Hoppá! Bocsi, de úgy fest, hogy még enedélyre vár...

  8. #33
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Borda Csaba írta Hozzászólás megtekintése
    Hoppá! Bocsi, de úgy fest, hogy még enedélyre vár...
    Címlapos lesz ?

    Amúgy most néztem én is az árakat és baszus a G27 drágább mint ez a kormány ? Na akkor, hogy is van ez ?

  9. #34
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Címlapos lesz ?

    Amúgy most néztem én is az árakat és baszus a G27 drágább mint ez a kormány ? Na akkor, hogy is van ez ?
    320 euro a fanateces.
    http://www.fanatec.de/webshop/new_eu...31c560f0db4fd8

  10. #35
    Borda Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 03.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    43
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Címlapos lesz ?
    Oda szántam.

    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy most néztem én is az árakat és baszus a G27 drágább mint ez a kormány ? Na akkor, hogy is van ez ?
    Most, úgy nézem, a G27-et 66e körül lehet kapni, míg 60e körül csak a Porsche kormányt kapod meg, pedál nélkül. Plusz 40e-ért viszont egy nem akármilyen pedált kap hozzá az ember.

  11. #36
    már várom azt a cikket mert most állok kormány váltás előtt és kíváncsi is vagyok mit írsz róla mert hát g25 nekem nem adja úgy az érzést, számomra mondjuk a drift kezelhetőség a fontos mit mondasz róla így rövidbe menyire alkalmas erre a pedál szettet mindenképen meg veszem, mert hát g25 pedálszett egy rakás kaki nem adja át nekem azt az érzést amit a kocsiba szoktam meg

  12. #37
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg loschi[HUN] írta Hozzászólás megtekintése
    már várom azt a cikket mert most állok kormány váltás előtt és kíváncsi is vagyok mit írsz róla mert hát g25 nekem nem adja úgy az érzést, számomra mondjuk a drift kezelhetőség a fontos mit mondasz róla így rövidbe menyire alkalmas erre a pedál szettet mindenképen meg veszem, mert hát g25 pedálszett egy rakás kaki nem adja át nekem azt az érzést amit a kocsiba szoktam meg
    Abban az esetben, ha a pedált mindenképp megveszed és nem szeretted a g25-t, akkor bátran vedd meg kompletten kormánnyal együtt. A kormány (is) gyönyörü, az alcantara nagyon kényelmes a 30 centis kormány közelebb áll az igazi átmérőhöz és fogáshoz. Van sok jól használható gomb rajta, halk és finom a mehanika, Force feedback is erősebb, de mégis kifinomultabb.

    Az érzetet egy szervós autó kormánymüvéhez tudnám hasonlítani annak előnyeivel és hátrányaival. Kiválóan érezhető, ha az autó hátulja megcsúszik. Drift módban kimondottan könnyü ellenkormányozni. Viszont az apróbb efekteket amire a G25 apró, de erős rángásokkal, kattogással reagált..na azokat picit elmossa, és az első kerék tapadásának megézése G25 után megszokást igényel. Az effektek ott vannak, csak sokkal finomabbak (nem gyengébbek) és némileg másképp vannak driver szintem feldolgozva.

    Pozitívum továbbá, hogy menet közben tudsz effekt erősséget, kormányszöget állítani, elmenteni programokra és mindezt kényelmes kijelzőn teheted. Apró de érdekes feature a vibra is. A porsche logó 1:1-ben az eredeti, fémből van, nem müanyag, nem matrica..

    Negatívum a V1 esetében a váltó fül..naked verzióban jól müködik, de az addon fülecske használhatatlan. A V2 füle ránézésre is ergonómikusabb. A g25 pillangó váltója lényegesen jobb konstrukció.

    A kormány lefogatása könnyen kezelhető, de nem tartja olyan jól a kormányt mint a G25 tette. Általánosságban elmondható, hogy érdemes mindkettőt lecsavarozni.
    Ide tartozik még, hogy teljesen más szögben áll a kormány. Picit távolabb van, jóval magasabban, és más szögben is. Az üléspoziciódon, vagy a felfogatáson lehet, hogy változtatnod kell.

    A pedálról már eleget hallottál...míg a kormány csak némileg más mint a g25, picit igényesebb és kifinomultabb, addig a pedál teljesen más ligában játszik. Számomra hatalmas áttörés.

    Azoknak akiknek a G25 nagyon tetszett...kezdetben furcsa, idegen, és szokatlan lesz a kormány és a pedál is. Ha nem tudják megszokni, vagy félnek tőle, hogy nem tudják megszokni (én még itt tartok) azoknak a G27 biztosabb vételnek tünik. Az is minden szinten javult...de pont a pedálok nem javultak eleget.

    Végezetül pedig felhívom a figyelmed, hogy a V2-t válaszd, elvileg megbízhatóbb az elektronikája és adják hozzá a nagyobbik váltófület + több opciót tudsz a kormányról állítani.

    Remélem tudtam segíteni! Ha van kérdésed, akkor tedd fel bátran. Ha pesten vagy szivesen vendégül látlak egy próbakörre is. Addig is várjuk a cikket a V2-ről.

    Üdv,
    Til
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 07. 01. 11:59.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  13. #38
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Negatívum a V1 esetében a váltó fül..
    Há nem tom mi bajotok van vele.
    Pontosan vált, még egyszer sem csíptem be az ujjam (amit mondtatok ). Biztos kicsik az ujjaim.
    Elkezdtem már összeszedni én is a gondolataimat, vagy soraimat, de még egy komolyabb teszt vissza van ami mától kezdődik.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  14. #39
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Há nem tom mi bajotok van vele.
    Pontosan vált, még egyszer sem csíptem be az ujjam (amit mondtatok ). Biztos kicsik az ujjaim.
    Eleve nem fér el tőle a többi újjam. Pontosan vált, azzal semmi gond, de halálosan kényelmetlen számomra, becsípi az újjamat és eleve nem tudom tőle rendesen fogni a kormányt. Nem véletlenül váltották le a nagyobb, mélyebb verzióra
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  15. #40
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Eleve nem fér el tőle a többi újjam. Pontosan vált, azzal semmi gond, de halálosan kényelmetlen számomra, becsípi az újjamat és eleve nem tudom tőle rendesen fogni a kormányt. Nem véletlenül váltották le a nagyobb, mélyebb verzióra
    örök hála köszi, g25 nagyon tetszet az elején de egyre többet megyek vele annál roszabb érzetet kelt bennem föleg hogy a kormány el van törve illetve ugye a kormány kormánya lehet hogy kicsit agresziven megyek de azért ilyennek nem szabad elöfordulnija most meg is rendelem a napokbe a fanetec-et ha meg jönn (hála az égen van raktáron németbe) akkor küldöm szervizbe a logitechet és megy piacra


    u.i.: a váltorol mit tudsz mondani? mert elég fura ilyen ott el fogyot a pénzünk a fejlesztésnél olyannak néz ki mert én a pillangó váltot nem használom váltásra, csak jobbra-ballra nézéshez, a váltásra ott a váltó

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem tudtam segíteni! Ha van kérdésed, akkor tedd fel bátran. Ha pesten vagy szivesen vendégül látlak egy próbakörre is. Addig is várjuk a cikket a V2-ről.
    köszi a felajánlást ha a megrendelés idöpontjáig járok pesten visza térünk rá
    Utoljára módosította: loschi[HUN]; 2010. 07. 01. 15:28.

  16. #41
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg loschi[HUN] írta Hozzászólás megtekintése
    u.i.: a váltorol mit tudsz mondani? mert elég fura ilyen ott el fogyot a pénzünk a fejlesztésnél olyannak néz ki mert én a pillangó váltot nem használom váltásra, csak jobbra-ballra nézéshez, a váltásra ott a váltó
    Váltót nem adnak 320euroért. Azt külön kell megvásárolnod. Nem rendelkezem vele. A gyári felszerelése komikusnak tünik. Ha rögziteni tudod, akkor a hangján kívül ami feleslegesen kattogós én ránézésre nem látok vele problémát. Be kell huzatni azt is alcantarával és akkor hasonlóan igényes mint a kormány vagy a pedál.
    Nemsokára lesz Clubsport váltó..sok jót igérnek..

    G25 váltójánál nem lehet szarabb.
    G27 váltója picit jobb mint a g25-é, nem lityi lötyi annyira, és nem kattog annyira.

    G25 ügyében irok neked privit!




    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 07. 01. 15:58.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  17. #42
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Komolyan mondom a játék kormány szebb, mint az igazi.
    Bár az igaziba jobban tetszik, hogy vékonyabb.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  18. #43
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Váltót nem adnak 320euroért. Azt külön kell megvásárolnod. Nem rendelkezem vele. A gyári felszerelése komikusnak tünik. Ha rögziteni tudod, akkor a hangján kívül ami feleslegesen kattogós én ránézésre nem látok vele problémát. Be kell huzatni azt is alcantarával és akkor hasonlóan igényes mint a kormány vagy a pedál.
    Nemsokára lesz Clubsport váltó..sok jót igérnek..

    G25 váltójánál nem lehet szarabb.
    G27 váltója picit jobb mint a g25-é, nem lityi lötyi annyira, és nem kattog annyira.

    G25 ügyében irok neked privit!
    ahha akkor a g25 váltoját rá lehet kötni?

  19. #44
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg loschi[HUN] írta Hozzászólás megtekintése
    ahha akkor a g25 váltoját rá lehet kötni?
    Egyszerüen nem!
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  20. #45
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Egyszerüen nem!
    És hogy lehet bonyolultan?
    Vagy hogy lehet más kormánnyal együtt használni csak a váltót? Lehet egyáltalán valahogy?
    Mert akár a Porsche kormányhoz is szívesen használnám...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  21. #46

    Smile

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    És hogy lehet bonyolultan?
    Vagy hogy lehet más kormánnyal együtt használni csak a váltót? Lehet egyáltalán valahogy?
    Mert akár a Porsche kormányhoz is szívesen használnám...
    na igen, vagy más megoldással, mert még talán azt is el tudom képzelni hoyg joystik, válto azoknak akik csak szekosba használják, pl én, de ezek szerint nincsen más megoldás plusz 50 euro azaz akkor 400 ösz az faja... 110e grrr

  22. #47
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg loschi[HUN] írta Hozzászólás megtekintése
    na igen, vagy más megoldással, mert még talán azt is el tudom képzelni hoyg joystik, válto azoknak akik csak szekosba használják, pl én, de ezek szerint nincsen más megoldás plusz 50 euro azaz akkor 400 ösz az faja... 110e grrr
    320 EUR-ért megkapod a 911-et, és hozzá a ClubSport pedált.

    Sőt ha valaki tud ötletet arra, hogyan tudnám használni G25 pedálját egy másik kormánnyal, az írja le, megköszönném.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  23. #48
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    És hogy lehet bonyolultan?
    Vagy hogy lehet más kormánnyal együtt használni csak a váltót? Lehet egyáltalán valahogy?
    Mert akár a Porsche kormányhoz is szívesen használnám...
    Megkeresed a megfelelő pineket és ráforrasztod...youtubon láttam rá vállalkozót, tuti meg lehet csinálni.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  24. #49
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    És hogy lehet bonyolultan?
    Vagy hogy lehet más kormánnyal együtt használni csak a váltót? Lehet egyáltalán valahogy?
    Mert akár a Porsche kormányhoz is szívesen használnám...
    Illetve ha bedugva hagyod a G25-t, beleértve a váltóját is, akkor használhatod a porsche kormány és pedál mellett is. A programok kiválóan kezelik, semmi gond.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  25. #50
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    320 EUR-ért megkapod a 911-et, és hozzá a ClubSport pedált.

    Sőt ha valaki tud ötletet arra, hogyan tudnám használni G25 pedálját egy másik kormánnyal, az írja le, megköszönném.
    ez oké de ahoz még számold a 30 euro posta költséget és 50euro a váltó, ergo 320+30+50=400

Oldal: 2 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •