Oldal: 8 / 10 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8 9 10 UtolsóUtolsó
Találatok: 176 - 200 (238 összesen)
  1. #176
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Valószínűleg az lehet a nagy eltérés a két nézőpont között, hogy Nibi tapasztalatai többnyire a szimulátoros múltból fakadnak és az elvárásai is innen építkeznek, egy nagyon finom, és nagyon precíz szerkezetet keres.... ezzel szemben Tilus komoly tapasztalatokkal a háta mögött a valódi kocsik világából már egy durvább, nyersebb élményt várna el, és az igazi kocsik működéséhez hasonlítja a Porsche cuccot.
    Nyilvánvaló, én azt szeretem ha ütni vágni lehet kökeményen, Nibi az ellentétem ilyen szempontból, de a pontos mérés, megbítható működés mindenkinél elsődleges szempont...fogás,tapintás, méret, erősség, anyagminőség, stb relatív dolog.

    Kormány viszont amíg így működik...valóban nem ellenfele a G25/27-nek mert kvázi használhatatlan amíg nem lehet vele egyenesen se menni. Az egyetlen pozitívuma a mérete. 30cm telitalálat, de a vastagsága tényleg túlzó.

    A pedál számomra nem ellenfele a G25/G27 pedáljának. G25/27 potmétert használ...számomra esélye sincs, de ezen nemsokára változtatunk, megjött az első load cella amit G25 pedálba szánunk. Tervek készen állnak, egy felnőtt lábméretre ergonomikusan optimalizált készlet + 4x vagy választhatóan 16x nagyobb felbontással és 15 vagy 35kg mérleg cellával ellátott szett van készülőben
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 09. 02. 13:05.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  2. #177
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Valószínűleg az lehet a nagy eltérés a két nézőpont között, hogy Nibi tapasztalatai többnyire a szimulátoros múltból fakadnak és az elvárásai is innen építkeznek, egy nagyon finom, és nagyon precíz szerkezetet keres.... ezzel szemben Tilus komoly tapasztalatokkal a háta mögött a valódi kocsik világából már egy durvább, nyersebb élményt várna el, és az igazi kocsik működéséhez hasonlítja a Porsche cuccot.
    Hát igen, ez könnyen lehet, nem is tagadom.
    És nem is akartam vitát kelteni az írásommal, csak leírtam a saját véleményem/tapasztalatom. Ami tudom nem sikerült túl pozitívra. Sajnos...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #178
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Nekem, ma délelőtt jött meg a pedál. Csak pár tiszteletkörre jutotta eddig az időmből, úgyhogy taptasztalatokkal csak később szolgálhatok, de azért mégis írok pár mondatot az első benyomásokról.

    De előtte egy gyors megjegyzés: Ha nem kizárólag iRacing-gel játszanék mostanában, semmi nem indokolná, hogy lecseréljem a G25 pedálját. Minden más sim-hez szinte tökéletes volt számomra. Szerettem volna rendelni loadcell-t az AP Electix-től, de már egy ideje nem lehet. Szerintem az megoldotta volna a G25 vs. iRacing-es blokkolós fék problémámat.

    No de vissza a Clubsport Pedals-hoz: Így élőben még jobban néz ki, mint a képeken. Igazi "vas" az egész. Nagyon bejön! Nem állítgattam még semmit rajta, csak bedug, install és pár kör. Igazán pozitívak az első élmények. Végre be lehet nyomni a fékpedált blokkolás nélkül, a gáznál is tisztán érezhető, a nagyobb felbontás (a linearitást nem figyeltem). Tetszik az egyszerű felépítése, plusz én is szeretek csavarozgatni, mint Tilus. Megtapogattam, hogy elvágja-e az ujjam az oldalsó fém, de nem. Lehet, hogy "fejlesztettek" valamit ezen időközben. Szóval, így elsőre azt mondom, hogy nem bántam meg, de persze még csak most jön majd a java.

  4. #179
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem, ma délelőtt jött meg a pedál. Csak pár tiszteletkörre jutotta eddig az időmből, úgyhogy taptasztalatokkal csak később szolgálhatok, de azért mégis írok pár mondatot az első benyomásokról.

    De előtte egy gyors megjegyzés: Ha nem kizárólag iRacing-gel játszanék mostanában, semmi nem indokolná, hogy lecseréljem a G25 pedálját. Minden más sim-hez szinte tökéletes volt számomra. Szerettem volna rendelni loadcell-t az AP Electix-től, de már egy ideje nem lehet. Szerintem az megoldotta volna a G25 vs. iRacing-es blokkolós fék problémámat.

    No de vissza a Clubsport Pedals-hoz: Így élőben még jobban néz ki, mint a képeken. Igazi "vas" az egész. Nagyon bejön! Nem állítgattam még semmit rajta, csak bedug, install és pár kör. Igazán pozitívak az első élmények. Végre be lehet nyomni a fékpedált blokkolás nélkül, a gáznál is tisztán érezhető, a nagyobb felbontás (a linearitást nem figyeltem). Tetszik az egyszerű felépítése, plusz én is szeretek csavarozgatni, mint Tilus. Megtapogattam, hogy elvágja-e az ujjam az oldalsó fém, de nem. Lehet, hogy "fejlesztettek" valamit ezen időközben. Szóval, így elsőre azt mondom, hogy nem bántam meg, de persze még csak most jön majd a java.
    Tapogatástól nem vágja el, de majd ha keményen ráfogsz szerelés közben.
    Semmi kerekítés nincs rajta, kidolgozatlan... Érdekes a pedálokat le tudták kicsit kerekíteni...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  5. #180
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Tapogatástól nem vágja el, de majd ha keményen ráfogsz szerelés közben.
    Semmi kerekítés nincs rajta, kidolgozatlan... Érdekes a pedálokat le tudták kicsit kerekíteni...
    Nyilván én sem arra gondoltam, hogy szamuráj kard pengéjét tapizom, de majd húzok kesztyűt szerelés közben

  6. #181
    Domán Ariel Regisztrált Domán Ariel logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    413
    Helló!
    most akkor hogy is van ez?a V2-es kormány sem működik renedesen,megrendelném,de ha azt mondjátok hogy a kormányt még nem érdemes akkor csak a pedált fogom.

  7. #182
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Domán Ariel írta Hozzászólás megtekintése
    Helló!
    most akkor hogy is van ez?a V2-es kormány sem működik renedesen,megrendelném,de ha azt mondjátok hogy a kormányt még nem érdemes akkor csak a pedált fogom.
    Tilus a V1-ről írta, hogy tönkrement neki! És jelenleg várja a V1-es upgrade cuccost, amitől V2-es lesz...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  8. #183
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Tilus a V1-ről írta, hogy tönkrement neki! És jelenleg várja a V1-es upgrade cuccost, amitől V2-es lesz...
    Sajnos az iR forumon 2db V2 is produkálta ugyanazt a problémát mint az enyém, és volt még 2-3 amelyik kikapcsolgatott menet közben, ugyanakkor vannak problémamentesen müködők is.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  9. #184
    Domán Ariel Regisztrált Domán Ariel logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    413
    akkor a v2-esről még semmi infó.kár,mert így most elbizonytalanodtam

  10. #185
    Domán Ariel Regisztrált Domán Ariel logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    413
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos az iR forumon 2db V2 is produkálta ugyanazt a problémát mint az enyém, és volt még 2-3 amelyik kikapcsolgatott menet közben, ugyanakkor vannak problémamentesen müködők is.
    Így meg aztán végképp,én nem akarok ezzel szívni hogy jó lesz e vagy sem!akkor valszeg marad csak a pedál
    Köszi az infót

  11. #186
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos az iR forumon 2db V2 is produkálta ugyanazt a problémát mint az enyém, és volt még 2-3 amelyik kikapcsolgatott menet közben, ugyanakkor vannak problémamentesen müködők is.
    Na ezt még nem mondtad.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  12. #187
    Szűcs Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 08.
    Város
    Lábatlan
    Üzenetek
    14
    Sziasztok!

    Kb két hetente végig olvasom a forumot, meg minden g27 és Porsche 911 gtr3 v2 -ről szóló cikket, de nem igazán tudok dönteni melyiket szerezzem be.
    Ami idáig tiszta elöttem a G27 gyakorlatilag 100%-ig megbizható és nincsenek garanciás gondok, na de mivan a V2-vel? Mennyi hibás páládnyról tudtok? Driverrel lehete-javitani a nem középpontos kalibráción? Valóban ennyire kehes ez a kormány?

    Szóval igazából a V2-t venném de félek tőle , hogy tele lesz hibával, azt ugy járok vele mint a motorommal... abból is megvettem a "extravagáns" amerikai taknyot, de eszembe nem jutott volna, hogy ilyen troger a minősége, igy utólag már biztos az átlagos japánt választanám...(ezt csak azért irtam, mert látok nem egy motoros avatart...)

    Szóval ha abban tudnátok segiteni, hogy jó sok negativumot mondanátok vagy linkelnétek a V2-ről akkor talán elmenne tőle a kedvem és könnyebb lenne a dolgom. Ja és még a fejem se fájna a garanciás nyűűűűgök miatt. De ha már mindenkinek megjavult a V2-se akkor az is fontos info lenne.
    Utoljára módosította: Fix; 2010. 10. 16. 00:11.

  13. #188
    Idézet Eredetileg Fix írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Kb két hetente végig olvasom a forumot, meg minden g27 és Porsche 911 gtr3 v2 -ről szóló cikket, de nem igazán tudok dönteni melyiket szerezzem be.
    Én nem próbáltam sajnos a Porsche kormányt, tehát nem teljesen tényekre alapozott a véleményem.
    Abból alakult ki amiket meséltek, és hallottam itt és egyéb fórumokon.
    Ha most semmim sem lenne és előröl kellene bevásárolnom, akkor garanciális szempontból, megbízhatósági szempontból, tuning, beválási-"össznépi hozzáértési" szempontból g27-et választanék.
    Egyedül a porsche pedálja húzna a fanatec felé, viszont az meg külön kapható
    Logitechnek egyszerűen álom kategória a garanciális ügyintézés. Ha bármi gond is van, baromi sokan értenek hozzá, és sok embernek van róla tapasztalata, mind beállítás, mind tuning részről (kormánykerékcsere, kijelző upgrade).
    Ezt persze magadnak kell eldöntened, ezekből neked mi jelent előnyt.

    Poi

  14. #189
    Domán Ariel Regisztrált Domán Ariel logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    413
    Szia!nemrég vásároltam a Fanatec-től,gondolkodtam én is hogy kormány+pedált rendelek,de a többiek tapasztalata a kormányról abszolút megerősített hogy "NEM",viszont pedált azt rendeltem az pöpecül működik a logi kormányommal!szal ha kormányom nem lett volna akkor biztos hogy G27!

  15. #190
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Körbejártam az üzleteket de nincs sehol ilyen kicsi(30x30mm),ha meg azt mondja tud hozni azt meg aranyáron(pl. drágább mint egy 12-es Noctua).
    Körbenéztem az általam ismert boltokban, és talán itt van egyből, bár itt sem olcsó.

    1.628,- Ft www.lomex.hu

  16. #191
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Nos itt egy újabb csapás a kormányról sajnos, pedig egész jól működött nálam csak elég kevés ideigegy ellenkormányzásnál a fülesen keresztűl halottam hogy kattan valami,volt mikor 1x volt mikor 2x,csak akkor még nem értettem mitől van,sajna igy használhatatlan mert mikor átugrik kalibrálja magát.ffb nélkül nem csinálja mert nincsen terhelve ill,nem fogja a motor.
    A hiba oka az hogy van benne kettő darab fogasszíj amik kivannak nyúlva és valamelyik fogaskeréken átugrik az egyik szíj.spanolási lehetőség nincsen igy cserélni kell őket viszont csak egyiket leltem meg a weben itthon,holnap beszélek a powerbelt-el hátha tudnak adni a másiknak valami helyettesítőjét.
    apró tervezési hiba ez,nem is értem hogy nem tesznek bele egy szíjspanolót hiszen lenne neki benne hely bőven,pedig a belseje annyira pöpecen megvan csinálva,hogy erre miért nem gondolnak hihetetlen,végül is ha nem kapok bele szíjat csak eggyet és marad a hiba akkor megszakértem én

    még valamit leirnék,van benne egy fogaskerék amin van egy kicsi és egy nagy fogaskerék ami egyszerre forog de külön szíjjal,nos a kicsikeréknél van 2x2 db csapágy aminek sztem az lenne a lényege hogy körbe vegye a szíjat a kis keréknél nehogy átugorjon,szóval én ugy gondolom hogy ez egy igen gyenge próbálkozás,egy spanoló egyszerübb és nem kell 4db csapágy amivel a költség csak nőés kérdem én hogy erről tudtak és igy próbálták meg elkerülni?
    ja meg müanyagházban forgó tengely,oda nem kell csapágy ááá minek
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  17. #192
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    az a 2x2db csapágy az egy spanolásra is szolgál,de mivel fix igy nem spanol annyit és igy átugrik a fogaskeréken a szíj.és pont ezt a szíjat nem leltem.
    gates powergrip 3MR 270 11
    aki jártas ezekben a fogsszíjakban nézze már meg hátha talál valahol,köszönöm
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  18. #193
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Zoli! Küldjük vissza mindet!
    Komolyan! Mind szar valami módon. Persze csak a kormányokat, cserélje ki V2-re hátha az vmivel megbízhatóbb.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 10. 26. 03:42.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  19. #194
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ja meg müanyagházban forgó tengely,oda nem kell csapágy ááá minek
    Kérdés! Tényleg nincs csapágyazva a tengely? Neked nem lóg a tengely? Az enyém 1 hét használat után szépen mozog minden irányban..úgy emlékszem új korában nem volt ennyire laza, de ha tényleg nincs csapágyazva akkor nincs min csodálkozni és erre sem lesz egyszerü megoldás.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  20. #195
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Csak ebbe az a szívás, ha valakinek nincs tartalék kormánya akkor dobós a bajnokság, mert ha tényleg hónapokat tökölnek akkor...

    Nem irigyellek benneteket, a franc gondolta volna, hogy ilyen hülyén van megtervezve...

  21. #196
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Panaszkodásban vagyok, de nem tart vissza, mert szerencsére van egy gariban G25-ről cserélt G27-em is Pedál pedíg tökéletesen müködik ha tisztítom / olajozom rendszeresen de közben elkészült a load cellás G25/27 pedál mod is, tehát semmit sem vesztek ha visszaküldöm, eladom, stb
    Hirtelen felindulásból meghirdettem hardveraprón is, természetesen minden kritikámat közlöm az esetleges vevővel, és kipróbálhatja nomeg élhet a garanciális lehetőségekkel, a számlát már megkaptam Feritől.
    De jobban örülnék ha jól megszivatnánk Thomas-t, cserélje ki szépen hibátlanra a drága, de közel sem problémamentes cuccát.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 10. 26. 12:57.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  22. #197
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Panaszkodásban vagyok, de nem tart vissza, mert szerencsére van egy gariban G25-ről cserélt G27-em is Pedál pedíg tökéletesen müködik ha tisztítom / olajozom rendszeresen de közben elkészült a load cellás G25/27 pedál mod is, tehát semmit sem vesztek ha visszaküldöm, eladom, stb
    Hirtelen felindulásból meghirdettem hardveraprón is, természetesen minden kritikámat közlöm az esetleges vevővel, és kipróbálhatja nomeg élhet a garanciális lehetőségekkel, a számlát már megkaptam Feritől.
    De jobban örülnék ha jól megszivatnánk Thomas-t, cserélje ki szépen hibátlanra a drága, de közel sem problémamentes cuccát.
    Na jó, de a visszaküldés költsége a tied (nem?), és azért az sem egy bélyeg ára! Szóval részvétem srácok! Én is gondolkoztam anno azon, hogy megrendelem a pedál mellé, de áldom az eszem, hogy abban maradtam magammal, hogy jó nekem a G25.

  23. #198
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Na jó, de a visszaküldés költsége a tied (nem?), és azért az sem egy bélyeg ára! Szóval részvétem srácok! Én is gondolkoztam anno azon, hogy megrendelem a pedál mellé, de áldom az eszem, hogy abban maradtam magammal, hogy jó nekem a G25.
    ~6000ft, és hárman összedobjuk.
    Remélem segítettem anno, a jó döntésben a kormány ügyében
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  24. #199
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    ~6000ft, és hárman összedobjuk.
    Remélem segítettem anno, a jó döntésben a kormány ügyében
    Ha ennyi és még harmadoltok is tényleg nem olyan vészes (bár bosszantónak bosszantó), megér egy próbát.

    Nem is kicsit segítettél mind a kormány (nem, nem, nem), mind a pedál (IGEN, IGEN, IGEN) terén.

  25. #200
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Arra jutottunk, hogy a tengely duplán golyós csapágyazott, tehát ez is jól ki van találva, mégis kettőnknél picit lóg a tengely, amit nem tudok ezek után mire vélni.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

Oldal: 8 / 10 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8 9 10 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •