Oldal: 1 / 10 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (238 összesen)
  1. #1
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Fanatec Porsche 911 GT3 RS Kormány

    Porsche 911 GT3 RS Kormány

    A 911 GT3 RS kormány kifejezetten a megszállott PC szimulátor versenyzőknek lett tervezve, akik nem csak kedvelik a Porsche autókat, de a tiszta teljesítményre koncentrálnak. Ha ezzel versenyzel, nincs több mellébeszélés.


    Főbb előnyök

    • Kézzel varott bőr kormány amely 100%-ban ugyanolyan ALCANTARA® bőrből készült mint az igazi Porsche autóban.
    • Aluminiumból készült pedál sor, nyomás érzékeny fék szenzorral, összetörhetetlen mágnes érzékelőkkel és ABS vibrációval.
    • 3 Force Feedback motor és szíj hajtás biztosítja a szenzációsan valósághű érzetet
    • Clubsport pillangó váltó rozsdamentes acélból




    A Porsche 911 GT3 RS Kormány tulajdonságai:

    • Eredeti Porsche 911 GT3 RS kormány design
    • A Porsche Lizenz- und Handelsgesellschaft mbH licensze alapján
    • Hiteles fém Porsche logo a kormányon
    • Kézzel varott bőr kormány amely a Porsche minőségi előírásai alapján készült az eredeti Olaszországban készült ALCANTARA® bőr felhasználásával.
    • Kompatibilis PC és néhány PlayStation 3 játékkal
    • Tartalmazza a rozsdamentes acélból készült Clubsport pillangó váltót
    • Extra nagy kormány átmérő (300 mm)
    • A kormány fordulási szöge szoftveresen állítható 900°, 360° vagy 180° vagy 1°-os lépésekben
    • Használható asztalon: Erős asztali felfogatás gyors leszerelési lehetőséggel, különleges csúszásmentes gumi talpakkal és Velcro tapadócsíkokkal a pedálon amelyek biztosítják hogy semmi ne mozduljon el. Integrált csavarokkal cockpit-ekhez is erősíthető
    • Használató asztal nélkül: Teljesen kompatibilis a RennSport kormány álvánnyal amely külön elérhető
    • Erőteljes Mabuchi RS 550 Motor (amely RC autókban is használatos) biztosítja az extra erős Force Feedback hatásokat
    • További 2 Force Feedback szerkezet biztosítja a kormányban a motor vibráció szimulációját.
    • Extra finom és csendes szíj hajtás mechanikai holtjáték nélkül
    • Magas érzékénységű kormány érzékelő
    • TUNING funkciók LED-es kijelzővel
    • Akár 5 kormány beállítás elmentésének lehetősége
    • A ForceFeedback erősségének állíthatósága játék közben
    • Érzékenység állíthatósága függetlenül a játéktól
    • Alumímiumból készült Clubsport pedálok
    • Nyomás érzékeny érzékelő
    • Állítható maximális fékerő
    • Egymással nem érintkező mágneses érzékelők a gáz és kuplung pedáloknál, korlátlan élettartammal
    • Fékpedálba épített vibrációs motor amely a blokkoló kerekeket jelzi (csak azokban a játékokban amelyek támogatják ezt a funkciót)
    • Állítható rugó erősség

    Kiegészítő tartozékok amelyek külön rendelhetőek:

    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2009. 09. 16. 20:02.

  2. #2
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Fanatec Porsche 911 RS Kormány

    Hm... kénytelen leszek levenni a polcról a 07-et

    Pazar ez a cucc, már nézegettem.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #3
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077

    Re: Fanatec Porsche 911 GT3 RS Kormány

    Jaja, azok a pedálok nagyon jól néznek ki.

    Múltkor kíváncsiságból nézegettem az árakat. Asszem pont ez a kormány volt az, ami még szállítási költségestől is jóval olcsóbb, mint a G25 (55-öt számoltam max árnak, míg ugye a G25 egy 10-sel drágább).

  4. #4
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Fanatec Porsche 911 GT3 RS Kormány

    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Jaja, azok a pedálok nagyon jól néznek ki.

    Múltkor kíváncsiságból nézegettem az árakat. Asszem pont ez a kormány volt az, ami még szállítási költségestől is jóval olcsóbb, mint a G25 (55-öt számoltam max árnak, míg ugye a G25 egy 10-sel drágább).
    Szerintem akkor azt az árat benézted, mert ez a kormány a pedállal együtt 300 Euró -> kb. 90ezer Forint.
    Lehet hogy csak a kormány árát nézted (pedál nélkül!!!), az "csak" 170 Euró.
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2009. 09. 16. 21:59.

  5. #5
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077

    Re: Fanatec Porsche 911 GT3 RS Kormány

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem akkor azt az árat benézted, mert ez a kormány a pedállal együtt 300 Euró.
    Lehet hogy csak a kormány árát nézted (pedál nélkül), az "csak" 170 Euró.
    Na az elképzelhető, hogy csak a kormány árát néztem.

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Re: Fanatec Porsche 911 GT3 RS Kormány

    Fanatec ClubSport pedál teszt Pionter4 kolléga tollából:
    http://logout.hu/cikk/fanatec_csp/teljes.html

    Utoljára módosította: neilszab; 2009. 09. 24. 22:08.

  7. #7
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697

    Re: Fanatec Porsche 911 GT3 RS Kormány

    Remélem ideillik ez a videó.

    .

  8. #8
    Oláh Tamás Regisztrált ToMo logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    102

    Re: Fanatec Porsche 911 GT3 RS Kormány

    Azért úgy megnézném amikor egy rendes pilóta csapatja ezzel a cuccal

  9. #9
    Borda Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 03.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    43

    Porsche 911 GT3 RS Wheel -Clubsport edition

    A rendelést tegnap leadtam, az árát hip-hop le is vonták, így rettentő türelmetlenül várom az érkezése pillanatát.
    Ezt azért tartottam lényegesnek már ebben az állapotában tudatni a t. szim-es közösséggel, mert szándékomban áll jól megosztani mindenkivel a tapasztalataimat, így aki addig is erre jár, kis türelem, ígérem érdem lesz még ide visszanézni!
    Tudom, hogy nemsokára sokkal mérvadóbb vélemények is érkezhetnek a helyi bajnokságok nyerteseitől (nekik ezúton is gratulálok), de több vélemény talán jobban segít a majdani, vagy már kialakult kérdés(ek) eldöntésében: "Meg ér e közel 100 000 Ft-ot ez a szett, vagy elégedjek meg, csak a Clubport pedállal majdnem 70 000-ért???
    Az említett árak természetesen 30€-s szállítási költséggel értendőek! Akit pontosan is érdekel, tőlem 96.143 Ft-ot vontak, ez 291 HUF/1 EUR árfolyamot jelent a mai napon.(Hát igen! Egy rossz mondat, egy rossz helyen lévő ember szájából és a magyar melós máris bukott kb. 5000Ft-ot...Vagyis inkább a türelmetlen magyar...vagyis ÉN )
    Azt hiszem, aki komolyan foglalkozik a kérdéssel, annak a Clubsport ínyencségről már kialakult véleménye lehet (köszönhetően pl. a fentebb neilszab által már említett és linkelt Pointer4 úr tesztjének), de a kormányról egy jó magyar szót sem tudtam még olvasni! Pláne nem Porsche 911 GT3 RS Wheel vs G25 Wheel formájában. Így talán még külföldi fórumokon sem...persze valszeg én nem voltam hozzá elég türelmes és kitartó
    Kicsit visszatérve az árakkal való játszadozás kérdésköréhez és, hogy mi szól ezen irányból a kormány mellett, az én nézőpontom szerint a következő:
    - Porsche 911 GT3 RS Wheel -Clubsport edition : 300€
    - Porsche 911 GT3 RS Wheel (C.s. pedál nélkül) : 170€
    - Clubsport pedálsor : 200€
    - Szállítási költség (minen m.o.-i megrendelés) : 30€
    Tehát egy kicsit összeadok, kivonok, osztok, szorzok, és nekem az jön ki, hogy a pedál mellé kapok 170€ (50.000HUF) helyett 100 € (30000HUF)-ért egy Porsche 911 GT3 RS kormányt is. Ráadásul egyben marad a G25 szett, amit akár így el is adhatok. Ellenkező esetben, ha utólag szeretnék rendelni egyet, mert kiderül, hogy üti, vágja a G25-öt, az újabb 30€ plusz, azaz pontosan a duplája…Viszont, ha már megvan és esetleg mégsem jön be, szerintem 100 Euróért, szállítási költség nélkül, hamar találok rá vevőt...
    Na, ennyit a matek részéről, hátha már ezzel is tudtam segíteni valakinek. A többit majd ha már szétteszteltm!
    Utoljára módosította: Borda Csaba; 2010. 06. 09. 19:33.

  10. #10
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Hát azért lelkileg készülj fel rá, hogy lehet jópár hétbe is beletellik, míg megérkezik... nem lennék most a helyedben

  11. #11
    Borda Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 03.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    43
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát azért lelkileg készülj fel rá, hogy lehet jópár hétbe is beletellik, míg megérkezik... nem lennék most a helyedben
    Az oldalukon 5-7 munkanapot ígérnek, valamint, hogy van készleten! Persze ki tudja mekkora a megrendelésük és azóta hányadik vagyok a sorban, de azért bizakodok.

  12. #12
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Nekem a G25 érkezett meg 2 nap alatt Németből, az átutalás megérkeztétől számolva, ami ugye kedden utaltam, szerdán megérkezett, és pénteken má itt volt. Nyomon követtem egész Németből Pestig, azt onnan csak vártam.

  13. #13
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a G25 érkezett meg 2 nap alatt Németből, az átutalás megérkeztétől számolva, ami ugye kedden utaltam, szerdán megérkezett, és pénteken má itt volt. Nyomon követtem egész Németből Pestig, azt onnan csak vártam.

    Fanatec nem a gyorsaságról volt eddig híres. Persze ha raktáron van, akkor van remény
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  14. #14
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327
    Idézet Eredetileg Borda Csaba írta Hozzászólás megtekintése
    A rendelést tegnap leadtam,...
    De ugye mar a V2-t rendelted!?

    Az en CSP-m rendeles utan 30 oraval a kezemben volt.

  15. #15
    Borda Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 03.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    43
    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    De ugye mar a V2-t rendelted!?
    Bakker!!!Ez azóta került fel

  16. #16
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg Borda Csaba írta Hozzászólás megtekintése
    Bakker!!!Ez azóta került fel
    Én G25-el jártam így, megvettem 55ezerért és rá 2-3hónapra 30ért dobálták ki, mert megjelent a g27 :S

  17. #17
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327
    Idézet Eredetileg Borda Csaba írta Hozzászólás megtekintése
    Bakker!!!Ez azóta került fel
    Tegnapelott este jelentetek be:
    http://www.911wheel.de/?q=node/3727

    Tegnap reggel en mar lattam a boltban. Talan meg nem keso valtoztatni a rendelesen, mail-ben vagy telefonon.

  18. #18
    Borda Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 03.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    43
    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnapelott este jelentetek be:
    http://www.911wheel.de/?q=node/3727

    Tegnap reggel en mar lattam a boltban. Talan meg nem keso valtoztatni a rendelesen, mail-ben vagy telefonon.
    Köszönöm a figyelmeztetést! Módosítottam a rendelést.
    Most kapóra jött, hogy fanatecék nem kapkodják halálra magukat. Bár így egyre inkább úgy fest, hogy neilszabnak lesz igaza, mivel a rendelésem száma jóval megugrott

  19. #19
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Borda Csaba írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a figyelmeztetést! Módosítottam a rendelést.
    Most kapóra jött, hogy fanatecék nem kapkodják halálra magukat. Bár így egyre inkább úgy fest, hogy neilszabnak lesz igaza, mivel a rendelésem száma jóval megugrott

    Megérkezett a cuccod? Jól tetted, hogy V2-t vásároltál!
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  20. #20
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Sikerült az első köröket megtenni a hétvége folyamán. A kormányról egyenlőre nem nyilatkoznék, mert megszokást igényel és ez egy korai széria, melyben találtam gyermekbetegségeket, amiket Thomasnak jeleztem.

    Viszont a pedál fantasztikus! Gyönyörü, számomra egy müremek. Öröm ránézni. Brushed aluminum mindenhol, még ott is ahol a képeken müanyagnak tünt. kb. 4-5 kg, igazi masszív felépítés, gyönyörü kivitelezéssel. Hatalmas pozitívum az állíthatóság (minden irányban), és a load cella nagyon sokat segít a valósághű fékpedál érzet megtalálásához. Jelenleg 2 nagyon jó beállítást is találtam.
    Az egyik hüen tükrözi egy utcai szervós autó fékét. Tehát hosszabb úton puha és itt finoman lehet adagolni pici féket. Utána felkeményedik és kiválóan lehet erőből adagolni a maradék 60-70% fékerőt.
    A másik beállítás pedig hasonlatos a formula autók, vagy szervó nélküli túraautók fékjéhez. kb 2 centi feszes rész után erősen felkeményül.
    Ezzel a két verzióval mindenki elégedett lesz..aki szeret mezizláb vezetni annak az első, aki pedig cipőben szereté nyomni annak a második vezió fog bejönni.

    Az átállítás kb 10-15perc, mindössze a fékpedál-load cell kapcsolatánál kell megemelni a tengelyt. Képek és teljes leirás késöbb.

    Meglepetés is ért. Mégpedig a gáz pedál. Sohasem tulajdonítottam jelentőséget neki..möködjön és kész. Itt viszont legalább akkora hatással volt rám a gázpedál mint a fék. Ez a fajta kialakítás és állíthatóság kiemelkedően jól adagolhatóvá tette a gázt.

    Rettentően elégedett vagyok a Fanatec Clubsport pedállal. Még akkor is ha az árát is figyelembe veszem. Egyetlen negatívuma a kábelezés, picit szanaszét lógnak igen parányi átmérőjü kábelek, forrasztások is szabadon. Könnyü lenne kitépni tulajdonképpen bármelyiket.

    Összességében: 10 pont. Különösen ajánlott!
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 06. 24. 02:51.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  21. #21
    Horváth Csaba Versenyző _Bishop_ logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    307
    Karaj! Várjuk a további észrevételeket és képeket! Köszi!

  22. #22
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    ahh zsyrremélem Tilus jössz szombaton:Pkis előadást kell majd tartani
    TUNING funkciók LED-es kijelzővel,ez mit takar valójában?
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  23. #23
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ahh zsyrremélem Tilus jössz szombaton:Pkis előadást kell majd tartani
    TUNING funkciók LED-es kijelzővel,ez mit takar valójában?
    Kijelzőn menet közben lehet állítani az FF erősségét, vibrát, kormányszöget V1 esetén 900/540/320/stb között, V2 esetében 10-es lépésekben.
    Továbbá a LED használható Rfactorban, és iracingben egyéb infok kijelzésére.

    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 06. 23. 11:00.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  24. #24
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg _Bishop_ írta Hozzászólás megtekintése
    Karaj! Várjuk a további észrevételeket és képeket! Köszi!
    Képeket részletesen mindenről láthatsz pointer cikkében: http://logout.hu/cikk/fanatec_csp/teljes.html
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  25. #25
    Grat a győztesnek!
    Abba belegondoltatok, hogy evvel lehet továbbgyorsul ?

    iRacinghoz nem hivatalos plugin a kormány/pedál kerékblokkolás-visszajelző "rázó" effektjéhez. (ezt jól megmondtam)

Oldal: 1 / 10 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •