Találatok: 1 - 11 (11 összesen)

Téma: Simraceway

  1. #1

    Simraceway

    Sziasztok! A simracewayről tud valaki valamit,mert az angol nem nagyon megy. Előre is köszönöm.

  2. #2
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330

    Re: Simraceway

    Idézet Eredetileg Kovács Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! A simracewayről tud valaki valamit,mert az angol nem nagyon megy. Előre is köszönöm.

    elméletleg az rfactorcentral utódja, és elméletileg a felhasznnálónevedet is áttod vinni de még valami nem okés az oldallal. egyébként nagyon jó oldal,tele modokkal, pályákkal, csak győzd őket tölteni
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  3. #3

    Re: Simraceway

    A weboldalon simbin offical partner logo áll. És october 31.ig valahogy meglehet szerezni a gtr2 ingyen! Erről mit tudsz?

  4. #4
    Megy a Simraceway game public betája. Le sem tagadhatja apucit(rFactor) , csúnyácska de ingyenes. Gondolom még reszelnek rajta. Egy próbát megér.

    http://www.simraceway.com/my_racehq?locale=en

  5. #5
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Megy a Simraceway game public betája. Le sem tagadhatja apucit(rFactor) , csúnyácska de ingyenes. Gondolom még reszelnek rajta. Egy próbát megér.

    http://www.simraceway.com/my_racehq?locale=en
    Ja. Mondjuk egyenlőre csak az EvoX ingyenes, meg négy pálya, amiből kettőt gyorsan ki is próbáltam az este. Bár bagóért lehetne még pár autót venni. Később még akár jó is lehet...

  6. #6
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Igaz de ha brusztolsz az evóval és szép tiszta köröket mész offtrack meg minden nélkül szeded a körönkénti öt kreditet. Ha meg versenyeket mész mondjuk evora még messze van és benn vagy a a hatban csengetnek néhány érmet. Ezeket a profilodban láthatod azokat a rombuszokat ezek egy idő után lóvévá változnak. De ehhez kell tolni neki sajna. én ha berántom a 2000 mérföldet megint kapok valamit.Én így kapartam össze 2$-t. Ebből vettem most egy bimert, és még 1.5 $ maradt.
    Kicsit több ez mint az rf és nem butítottak rajta szerintem, csúnya az igaz akármi is lehet. Az tuti még egy bőr a gmotor2ről

  7. #7
    Ha a GTR2 ,GTL szintet tudni fogja grafikailag akkor már nekem jó.Ha a fizikája is marad, nem butítják el akkor már szeretni fogom .Tetszik hogy egy hiba egy TK(Veteran szinten).

  8. #8
    A boxtaktikán kívül lehet valami setupot állítgatni - én nem láttam ilyet - , vagy azzal kell gazdálkodni, amit az evo tud gyárilag? Csak jó lenne kicsit feljebb ugrani a hotlap listán, persze ez még biztos fog javulni, ha lesz rá időm...

  9. #9
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Egyen setup van ennyi. A köridőt kell kalapálni, a vágott kört elveszi szóval csak a szabályos körök számítanak. kb gtr2 gtl.

  10. #10
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Jó rég szóltak ide hozzá.
    Symprojects-es SimDash progit használ valaki? Felismeri a Symraceway-t, megadom a telepítési helyét is, mégsem kezeli a külső RPM órámat és fokozatjelzőmet.
    Viszont a C:\Users\"neved"\AppData\Roaming\Simraceway-be is vannak cuccok, repyk, userdata meg ilyesmik, oda is beteszem a SimDash dll-jét (a pluginsba) de oda csak bemásolni tudom, mert megadáskor nem engedi hogy belépjek a Users-be, illetve nincs is, nem látszik. Így meg gondolom az E-ről olvasná ahova a progit raktam és megadtam neki hova tegye a dll-t, de igazából szerintem mindent a C:\Users-ből olvas.
    Hogy lehetne kicselezni?
    Remélem nagyjából érthető voltam...

    Mód: Az AppData rejtve van ezért nem tudtam oda rakatni a fájlt, most már látja a SimDash a dolgokat, csak sajnos most meg azt írja ki, hogy "the selected folder is not coccert". Szóval akkor most már én sem értem hogy ha mégsem onnan olvassa, akkor a sima E-re telepített játékból meg mé nem működik.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2012. 12. 21. 15:01.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Symprojects-es SimDash progit használ valaki? Felismeri a Symraceway-t, megadom a telepítési helyét is, mégsem kezeli a külső RPM órámat és fokozatjelzőmet.
    Viszont a C:\Users\"neved"\AppData\Roaming\Simraceway-be is vannak cuccok, repyk, userdata meg ilyesmik, oda is beteszem a SimDash dll-jét (a pluginsba) de oda csak bemásolni tudom, mert megadáskor nem engedi hogy belépjek a Users-be, illetve nincs is, nem látszik. Így meg gondolom az E-ről olvasná ahova a progit raktam és megadtam neki hova tegye a dll-t, de igazából szerintem mindent a C:\Users-ből olvas.
    Hogy lehetne kicselezni?
    Te most NE ezzel foglalkozz!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •