Szavazás eredménye: Indulsz a versenyen?

Szavazók
15. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • igen / valószínű

    10 66,67%
  • nem / nem valószínű

    5 33,33%
Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 54 (54 összesen)

Téma: Indianapolis (HGPLM67)

  1. #51
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780

    Re: Indianapolis (HGPLM67)

    Well, áj think ez volt ma a maximum amit ki tudtam hozni magamból. Úgy látszik eljárt már az idő az oválos setupom felett. Of korsz már az előzetes időkből láttam hogy sok vizet nem fogok ma zavarni, egyedül a stabilitásban bíztam, bát Convar sporttárs is nagyon kiegyensúlyozott volt. Edzésen azért sikerült egy új HGPLM-es Lotus csúcsot összerakni, bár megküzdöttem érte. Rajtnál veri kerful voltam, nehogy úgy járjak mint tavaly, bát máj brádör úgy kilőtt azt hittem nem is látjuk többet, bejött a másodikban indulás, mi? Első 30 körben spóroltam a gumikkal nehogy túlhevüljenek, aztán láttam hogy a motor forráspont közelében van, úgyhogy a hátralevő távon a motort kíméltem, nehogy megfőzzem. tedc ól, röviden.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  2. #52
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850

    Re: Indianapolis (HGPLM67)

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Asszem befejeztem az oválozást.
    Nemááár!

    A kvalifikációs 52,18-ról annyit, hogy higgyétek el, engem is meglepett egy ekkora PB! Bár azt tudtam, hogy egy 52,5-6-7-re bármikor jó...nem hiába nem is erőltettem tovább. Tudjátok, a csúcson kell abbahagyni Annyi előzménye volt, hogy hétfőn rájöttem, a csomagban lévő másik setup sem mellőzendő, mert 1-2 körig piszok gyors (és nem a versenysetupot ildomos használni alig tankolva).

    A futam a szokásosnak mondható gyenge rajttal indult (én már láttam a replayt, Gyula télleg 2-ben indult. Grat, bejött, nem is rossz ötlet a későbbiekben rám nézve sem), majd egy óvatos nehogy ráhúzzak valakire 1. körrel folytatódott. Aminek a végén már a stabilnak mondható 2. helyen haladtam, de máris több mint 2 mp hátránnyal! Majd lett ez 3 is...aztán kezdtem megtalálni a ritmust, melegedtek a gumik, és lassan, de magabiztosan jöttem fel Gyulára. Amikor már úgy 1-1,5 mp-re volt, már láttam az Eagle óriási erőfölényét az egyenesekben. De még mielőtt igazán megközelíthettem volna és elkezdhettem volna filózni, hogy mikor és hogyan próbáljak előzni, sajnos a sors közbeszólt. Tényleg sajnálom Gyula, olyan jó lett volna végre meccselni egyet. Kár, hogy a technika idő előtt tönkretette a "játékunkat", kíváncsi lettem volna, hogy fordított állásnál a Ferka tudott volna-e szélárnyékot fogni. Tényleg, te miért Ferrarival???

    Ezután már csak a szokásos "el kell vinni a célig" feladat maradt hátra, ami a csodálatos autónak és az überfaxa setupnak köszönhetően nem jelenthetett különösebb problémát. Ez a verseny is inkább az ő érdemük volt, nekem csak jól be kellett magolnom a leckét.

    Mától újra Ferka, nameg a G25! Asszem lehet gyakorolni ezerrel...



  3. #53
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Indianapolis (HGPLM67)

    Az időmérőn egy szép PB-vel meglett a harmadik rajthely, a verseny viszont felemásra sikerült. A rajt még körülbelül jó is volt, de a második kör T1-ben nem éreztem belül Gabót és simán ráhúztam... Elnézést kérek utólag is.

    Aztán hamar összekaptam magam, és a grafikon tanúsága szerint az élmezőny tempóját futottam - csak kicsit hátrébb ugye. Benőt és PTomit igen könnyen lehagytam, de MTomit csak nagy nehezen tudtam látótávolságba hozni. Már csak 5 mp volt köztünk, amikor a szobában lévő ásványvizes palack hangos pukkanással próbált nyomástkiegyenlíteni. Egyrészt a frászt hozta rám, másrészt kedvet kapott az Eagle-ben a Weslake is, ami szintén elpukkant... Új autót kértem, és gyanútlanul tovább haladtam -- még éppen csak nem körhátrányban.

    Aztán a palack ismét a frászt hozta rám, én pedig kénytelen voltam belátni, hogy elkerülhetetlen a "boxkiállás"... Kb. fél perc volt, mire megálltam, intézkedtem palackügyileg, és elindultam. Ezzel meg is lett a körhátrány, sőt mindenki megelőzött... Sajnos ezután már a tempó sem volt ugyanaz, meg szét is estem fejben, úgyhogy ment a csetlés-botlás. PTomit kétszer értem utól, másodszor már össze is jött az előzés, de rögtön a következő körben hibáztam is...

    Úgyhogy, maradtam az utolsó befutó helyen. Azért tudok örülni, hiszen az új PB, meg úgy általában a versenytempó azért elég bíztató a következő Indyre nézve.

    Grat a győztesnek, a dobogósoknak és minden célbaérőnek!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #54
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: Indianapolis (HGPLM67)

    Nos igen, 2.-ban indultam, de ez extra kivétel. Egyszerűen olyan volt a setup, hogy nagyon rövid volt az 1-es, de igazából a kettes is, tehát tolni kellett volna az egészet, nem volt kedvem hozzá, meg úgyis csak egyszer kell, a rajtnál. Kipróbáltam hát a 2.-at, és jó volt.

    Miért Ferrari? Mégiscsak ez a kedvenc, a bajnokságban hanyagolnom kell, meg féltem hogy a Ford vagy a Weslake hamar eldurran. Nos az enyém főtt meg...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •