Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (43 összesen)
  1. #1
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Szervertagság 2009/2010

    A GTR-Masters.hu éves szerverdíj ellenében vehető igénybe.

    Azok akik befizetik az éves díjat szervertaggá válnak, így számukra a szerveren folyamatos hozzáférés biztosítunk a pilóták számára a GTR2, RACE07 és GTL szerverekhez, illetve minden GTR-Masters.hu által szervezett bajnokságban.

    A GTR-Masters.hu szerver használati díja évi 5000 Ft.

    A 2009/10-es szezonban terveink között szerepel GTR2, RACE07, GTL valamint GPL bajnokságok indítása, mindegyik bajnokság értékes nyereményekkel.

    A GTR2, RACE07 és GTL szerverek a GPL bajnokság futamának (kedd este) kivételével minden nap 24 órában fognak működni. A GPL csak az adott bajnokság bajnoki futamának időpontjában működik.

    Akik csak a GPL bajnokságban indulnak, azok számára továbbra is 2000 Ft az éves díj.

    A szerverdíj díj 2009. szeptember 1-től 2010. augusztus 31-ig érvényes.

    A szervertagság minden jelenlegi szervertag pilóta estén 2009. szeptember 15-ig automatikusan érvényes, a 2009/2010-as szerverdíjat eddig az időpontig kell átutalni.

    Amennyiben később csatlakozol, akkor negyedévente csökkentjük a díjat:
    - 2009. december 1-től: 4000 Ft (csak GPL 2000 Ft)
    - 2010. március 1-től: 2000 Ft (csak GPL 1000 Ft)
    - 2010. június 1-től: 1000 Ft (csak GPL 500 Ft)

    Szerverdíj befizetése:
    A szerverdíj befizetése után jogosultságot kapsz a fórum szervertagok számára fenntartott oldalainak böngészésére, ahol a versenyekhez használt jelszavak, és más hasznos információk vannak.

    Amennyiben szervertag szeretnél lenni, akkor ezt az összeget az alábbi számlára kérjük átutalni:
    Számla-tulajdonos: Pál Ferenc
    számlaszám: 10700196-50811283-53200008
    számlavezető bank: CIB Bank
    a közlemény rovatba:
    - HGTRM és a TELJES NEVED (teljes tagság esetén) vagy
    - HGPLM és a TELJES NEVED (csak GPL esetén)

    Sajnos postai rózsaszín átutalási csekket a folyamat lassúsága és költségessége miatt nem áll módunkban elfogadni.
    Ezért amennyiben nincs lehetőség banki átutalásra, akkor lehetőség szerint egy helyi CIB Bank fiókban fizesd be az összeget a fent megadott számlaszámra.



    Kérjük, hogy amint befizetted valamelyik változatra a pénzt azt www.gtr-masters.hu oldal Kapcsolat menüpontjánál jelezd!
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2009. 08. 24. 21:52.

  2. #2

    Re: Szervertagság 2009/2010

    Szia! Csak Gtl-re nem lehet befizetni? Ha igen, akkor 2010 januártól mennyit fizessek be? 4000 ft?

  3. #3
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Szervertagság 2009/2010

    Idézet Eredetileg kishawer írta Hozzászólás megtekintése
    Szia! Csak Gtl-re nem lehet befizetni? Ha igen, akkor 2010 januártól mennyit fizessek be? 4000 ft?
    Hello!
    Ahogy olvashatod, csak a GPL szerepel külön opcióként. Legközelebb március 1-én csökken a szervertagsági díj, így ha GTL-ezni szeretnél, akkor most még 4000 Ft-ot kell befizetned. Ezért természetesen teljes tagságot kapsz, és részt vehetsz minden más bajnokságunkban is.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #4

    Re: Szervertagság 2009/2010

    köszönöm!

  5. #5
    Szabó Tamás Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 03. 06.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    12

    szervertagság

    Sziasztok!

    Az első hozzászólás szerint cselekedtem (utaltam a pénzt, írtam zenetet), de még mindig a nagy piros "NEM VAGY SZERVERTAG" feliratot látom például a WTCC prequal listája alatt. Hétfőn reggel kaptam SMS-t a bankomtól, hogy a cash elindult, gondolom ma délutánra azért már oda kellett érnie.
    Türelmes ember vagyok, nyilván nektek is van egyéb dolgotok is, de most mégi arra szeretném kérni az illetékest, hogy legyen szíves utánanézni a tagságom ügyének. Ennek egyszerű az oka: Még egy hete sincs meg a RACE07 játék, szerdán pedig verseny lesz amin indulnék és még ma este szeretném látni, hogy tudok-e csatlakozni a szerverhez (azaz tényleg minden kiegészítést fel tudtam tenni, mindent jól csináltam, stb...), mert ha jól láttam volt akinek gondjai akadtak ezzel.
    Nem szeretném a nevezési határidő előtti utolsó 5 percben borzolni a kedélyeket, ezért inkább rákérdezek most, mert napközben nem érek rá játszani, hiába kapok tagságot mondjuk holnap reggel, akkor is csak este keveredek gép elé.

    Természetesen ha csak egy "Legyél türelemmel!" választ kapok, azt is megköszönöm.

  6. #6
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Lightbulb

    Idézet Eredetileg wadallat írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Az első hozzászólás szerint cselekedtem (utaltam a pénzt, írtam zenetet), de még mindig a nagy piros "NEM VAGY SZERVERTAG" feliratot látom például a WTCC prequal listája alatt. Hétfőn reggel kaptam SMS-t a bankomtól, hogy a cash elindult, gondolom ma délutánra azért már oda kellett érnie.
    Türelmes ember vagyok, nyilván nektek is van egyéb dolgotok is, de most mégi arra szeretném kérni az illetékest, hogy legyen szíves utánanézni a tagságom ügyének. Ennek egyszerű az oka: Még egy hete sincs meg a RACE07 játék, szerdán pedig verseny lesz amin indulnék és még ma este szeretném látni, hogy tudok-e csatlakozni a szerverhez (azaz tényleg minden kiegészítést fel tudtam tenni, mindent jól csináltam, stb...), mert ha jól láttam volt akinek gondjai akadtak ezzel.
    Nem szeretném a nevezési határidő előtti utolsó 5 percben borzolni a kedélyeket, ezért inkább rákérdezek most, mert napközben nem érek rá játszani, hiába kapok tagságot mondjuk holnap reggel, akkor is csak este keveredek gép elé.

    Természetesen ha csak egy "Legyél türelemmel!" választ kapok, azt is megköszönöm.
    Legyél türelemmel!

    Pál Feri intéz minden tagsággal kapcsolatos dolgot. Ha tegnap elindult a pénz, akkor az ma (majdnem) biztosan megérkezett, Feri pedig még valamikor ma este megadja neked a szervertag titulust és a hozzá kapcsolódó jogokat.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  7. #7
    Idézet Eredetileg wadallat írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Az első hozzászólás szerint cselekedtem (utaltam a pénzt, írtam zenetet), de még mindig a nagy piros "NEM VAGY SZERVERTAG" feliratot látom például a WTCC prequal listája alatt. Hétfőn reggel kaptam SMS-t a bankomtól, hogy a cash elindult, gondolom ma délutánra azért már oda kellett érnie.
    Türelmes ember vagyok, nyilván nektek is van egyéb dolgotok is, de most mégi arra szeretném kérni az illetékest, hogy legyen szíves utánanézni a tagságom ügyének. Ennek egyszerű az oka: Még egy hete sincs meg a RACE07 játék, szerdán pedig verseny lesz amin indulnék és még ma este szeretném látni, hogy tudok-e csatlakozni a szerverhez (azaz tényleg minden kiegészítést fel tudtam tenni, mindent jól csináltam, stb...), mert ha jól láttam volt akinek gondjai akadtak ezzel.
    Nem szeretném a nevezési határidő előtti utolsó 5 percben borzolni a kedélyeket, ezért inkább rákérdezek most, mert napközben nem érek rá játszani, hiába kapok tagságot mondjuk holnap reggel, akkor is csak este keveredek gép elé.

    Természetesen ha csak egy "Legyél türelemmel!" választ kapok, azt is megköszönöm.
    Türelem plz!
    Ha a pénz megérkezik, akkor át leszel téve szervertag státuszba!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  8. #8
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Legyél türelemmel!

    Pál Feri intéz minden tagsággal kapcsolatos dolgot. Ha tegnap elindult a pénz, akkor az ma (majdnem) biztosan megérkezett, Feri pedig még valamikor ma este megadja neked a szervertag titulust és a hozzá kapcsolódó jogokat.
    Ja, és még azért sem árt a türelem, mert most hattól kb fél 11-ig csak a GPL fut majd a szerveren.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  9. #9
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Látom megoldódott a gondod!

    Üdvözöllek a GTR-Masters-en

    Jó versenyzést kívánok. Legyél szives, bármilyen bajnokságon veszel is részt, olvasd el a versenyzői kódexet!Köszönöm!

    Scuderia Giudice #099#

  10. #10
    Szabó Tamás Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 03. 06.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    12
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, és még azért sem árt a türelem, mert most hattól kb fél 11-ig csak a GPL fut majd a szerveren.
    Aha. Látom. Szép csinos rózsaszín csík!

  11. #11
    Szerverdíj letudva.Remélem csak 1-2 napot kell várni.

  12. #12
    Tamásy Gábor Regisztrált tamagaba logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 04.
    Város
    Göd
    Üzenetek
    22

    Question Szervertagság

    Hello!
    ... akkor utalhatom a suskát én is?
    GTR2-ben utazom. Szeretnék multizni. Kell-e valami egyéb beállítás?

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg tamagaba írta Hozzászólás megtekintése
    Hello!
    ... akkor utalhatom a suskát én is?
    GTR2-ben utazom. Szeretnék multizni. Kell-e valami egyéb beállítás?
    Szia, amint megérkezett a szerverdíjad, onnantól a státuszod átvált Szervertag 2010-re, amit a fórumban a neved alatt látni fogsz. Innetől fogva teljes értékű tagja vagy közösségünknek és megkapod a szervereken használt jelszót.

    Ha vmelyik bajnokságban szeretnél indulni, akkor jellemzően szükséged lesz a hivatalos skinpackre, vagy egyéb kiegészítőkre az induláshoz, ehhez viszont az adott bajnokság topikjában tudnak segítséget nyújtani neked.

    példa:
    Fórum --> Bajnokságok --> HGTRM - GTR2 bajnokság --> topikok értelem szerűen.

    Az adott bajnokság versenyszabályzatát mindenképpen olvasd el figyelmesen, mert nem babra megy a játék , valamint vess egy pillantást a versenynaptárakra is, mert az az igazság, hogy minden jelenleg futó bajnokságunk a végéhez közeledik már... Nyáron persze indulnak a nyári bajnokságok..

  14. #14
    Üdv!

    Tegnap utaltam egy negyedévest, ha minden jól megy gondolom elsejétől lép érvénybe.
    Jól gondolom? :-)
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  15. #15
    Tamásy Gábor Regisztrált tamagaba logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 04.
    Város
    Göd
    Üzenetek
    22

    Szerver kapcsolódás

    Hello!
    Bocs, de nem tudom, hogy kell kapcsolódni.
    Mi az a dedicated server, vagy a progin belül kell ...
    Egyenlőre, csak körözgetnék valakivel.
    Ha kapnék egy linket, hogy olvassam el megköszönném!

  16. #16
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg tamagaba írta Hozzászólás megtekintése
    Hello!
    Bocs, de nem tudom, hogy kell kapcsolódni.
    Mi az a dedicated server, vagy a progin belül kell ...
    Egyenlőre, csak körözgetnék valakivel.
    Ha kapnék egy linket, hogy olvassam el megköszönném!
    Helló!

    A dedicated szerverrel nem kell foglalkoznod, csak akkor, ha a barátaiddal külön szervert akartok csinálni.
    A játékon belül kell kapcsolódni az INTERNET-re kattintani és ott kikeresni a lobbyból a GTR-Masters szervert. Ahhoz csatlakozni és beírni a jelszót

  17. #17
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Tegnap utaltam egy negyedévest, ha minden jól megy gondolom elsejétől lép érvénybe.
    Jól gondolom? :-)
    Úgy látom, hogy már él is....szervertag vagy! GRAT!

  18. #18
    Tamásy Gábor Regisztrált tamagaba logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 04.
    Város
    Göd
    Üzenetek
    22
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Helló!

    A dedicated szerverrel nem kell foglalkoznod, csak akkor, ha a barátaiddal külön szervert akartok csinálni.
    A játékon belül kell kapcsolódni az INTERNET-re kattintani és ott kikeresni a lobbyból a GTR-Masters szervert. Ahhoz csatlakozni és beírni a jelszót
    Köszke

  19. #19
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg tamagaba írta Hozzászólás megtekintése
    Köszke
    Üdv! Sok sikert!
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  20. #20
    Ez gyorsan ment. Köszönöm az illetékesnek!

    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom, hogy már él is....szervertag vagy! GRAT!
    Köszi. :-)
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  21. #21
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Sziasztok!

    Szeretnék a jövőben csatlakozni a bajnoksághoz, s lenne egy kérdésem így tagsági díj kapcsán.

    Láttam a díjakat, hogy mi mennyibe kerül, s megmondom őszintén, hogy engem a HTCM, max. még a HGTRM bajnokság érdekelne. Nem lehet majd olyan mértékű díjat fizetni, amely csak erre a két bajnokságra vonatkozik?

    Bocs ha marhaságot kérdeztem, csak szeretek tisztába lenni a dolgokkal, mielőtt jelentkezem.

    Előre is köszöntem!

  22. #22
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szeretnék a jövőben csatlakozni a bajnoksághoz, s lenne egy kérdésem így tagsági díj kapcsán.

    Láttam a díjakat, hogy mi mennyibe kerül, s megmondom őszintén, hogy engem a HTCM, max. még a HGTRM bajnokság érdekelne. Nem lehet majd olyan mértékű díjat fizetni, amely csak erre a két bajnokságra vonatkozik?

    Bocs ha marhaságot kérdeztem, csak szeretek tisztába lenni a dolgokkal, mielőtt jelentkezem.

    Előre is köszöntem!
    A következő szezonok még messze vannak, de nagyon valószínű, hogy marad ez a mostani felosztás. Az összegek nem tudom változnak-e.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  23. #23
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szeretnék a jövőben csatlakozni a bajnoksághoz, s lenne egy kérdésem így tagsági díj kapcsán.

    Láttam a díjakat, hogy mi mennyibe kerül, s megmondom őszintén, hogy engem a HTCM, max. még a HGTRM bajnokság érdekelne. Nem lehet majd olyan mértékű díjat fizetni, amely csak erre a két bajnokságra vonatkozik?

    Bocs ha marhaságot kérdeztem, csak szeretek tisztába lenni a dolgokkal, mielőtt jelentkezem.

    Előre is köszöntem!
    Igazából (amennyire én tudom) elsősorban nem a játékok mennyiségét "fizeted meg", hanem a szerverek elérhetőségét. Tehát a GTR kábé heti 164 órát megy a 168-ból, míg a GPL összesen 4-et, az ezért olcsóbb.
    De most ha belegondolsz 365 napra leosztva tényleg számít az a 2000 ft különbség?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  24. #24
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Igazából (amennyire én tudom) elsősorban nem a játékok mennyiségét "fizeted meg", hanem a szerverek elérhetőségét. Tehát a GTR kábé heti 164 órát megy a 168-ból, míg a GPL összesen 4-et, az ezért olcsóbb.
    De most ha belegondolsz 365 napra leosztva tényleg számít az a 2000 ft különbség?
    Mondjuk úgy nem, viszont úgy igen, hogyha a 4 bajnokságból csak 2-őn veszek részt, ezért is kérdeztem, de így már érthető.

  25. #25
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk úgy nem, viszont úgy igen, hogyha a 4 bajnokságból csak 2-őn veszek részt, ezért is kérdeztem, de így már érthető.
    Nibin kívűl nincs olyan "állat" nálunk, aki minden bajnokságon részt venne... de még így is csak második, pedig úgy látszik ráér

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •