Szavazás eredménye: Érdekel a sorozat?

Szavazók
24. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • igen, valószínűleg jövök

    23 95,83%
  • nem, valószínűleg nem jövök

    1 4,17%
Oldal: 12 / 12 ElsőElső ... 2 8 9 10 11 12
Találatok: 276 - 295 (295 összesen)

Téma: GPL Junior liga 2009

  1. #276
    Papdi Tamás Regisztrált toto92 logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    389

    Re: GPL Junior liga 2009

    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Juniorok, ma este 22-kor hostolok (vagy ha nekem nem jön össze, vki, tökmindegy ki) egy Silverstonet. Már akit érdekel...
    Én benne vagyok A hülye AI-val folyton csak ütközök (naja, amikor az első éles balos után métereket arrébmegy a kocsi a fizika összes létező szabályát meghazuttolva, én meg jelentős sebességkülönbséggel érkezek hátulról, akkor nem nehéz kipöccinteni őket...).

  2. #277
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: GPL Junior liga 2009

    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Juniorok, ma este 22-kor hostolok (vagy ha nekem nem jön össze, vki, tökmindegy ki) egy Silverstonet. Már akit érdekel...
    lehet benézek...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #278
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: GPL Junior liga 2009

    Ez a zászlólengetős rajt nagyon megszívat, főleg ha nem is látom Fekete zászlót kaptam..jó lenne még1 egész jó tempót mentem amúgy
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #279
    Papdi Tamás Regisztrált toto92 logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    389

    Re: GPL Junior liga 2009

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a zászlólengetős rajt nagyon megszívat, főleg ha nem is látom Fekete zászlót kaptam..jó lenne még1 egész jó tempót mentem amúgy
    Basszus, ha a negyedik helyről sem látni, mi lesz a tizedikről rajtolókkal? Vagy csak neked szokatlan?

  5. #280
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850

    Re: GPL Junior liga 2009

    Én szoktam látni. Még a 20. helyről is. Csak tudni kell hol kell keresni. Úgyhogy figyeljétek csak...

    Tipp: teszteljétek le offlineba egy pár helyről. A rajtnál váltsatok kamerát(asszem F10). És akkor majd belövitek hol van a zászlós ember és meg fogjátok látni majd incarba is utána. Szerintem...



  6. #281
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GPL Junior liga 2009

    Idézet Eredetileg toto92 írta Hozzászólás megtekintése
    Basszus, ha a negyedik helyről sem látni, mi lesz a tizedikről rajtolókkal? Vagy csak neked szokatlan?
    A ritkított rácsoknál előfordulhat, hogy a 14-16. helyekről már egyáltalán nem lehet látni a rajtbírót (pl. Mosport, de még talán Silverstone is). Az ilyen esetekben a hátsó soroknak nincs mit tenni, az előttük állókat kell figyelni. Ez egyébként az egyik legjobb módszer a T1-balesetek elkerülésére is, mert így sokkal kevesebb az esély, hogy egymásra fussanak a sorok. Szoktam is javasolni, hogy az első három sor figyelje a zászlót, a többiek pedig az első három sort...

  7. #282
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: GPL Junior liga 2009

    Na én meg lehet mégse indulok ma este... Ha az állampolgár nem a bejelentett lakhelye szerinti SZTK-ban kopogtat bedagadt pofával, akkor közlik vele, hogy utazzon csak haza körzeti fogorvosához, vagy vegye igénybe a magánrendelést, ami mára már sajnos betelt... Miért is gondoltam másképp?
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  8. #283
    Petra Gergely Szervertag GPL JozJozko logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 19.
    Város
    Miskolc&Bp.
    Üzenetek
    356

    Re: GPL Junior liga 2009

    Hi!

    Tudna nekem vki segíteni?

    Az a bajom, hogy a játékban Grand Prix módban is ugyanolyan lassúak az ellenfelek, mint mondjuk abandonban. Mi lehet ennek az oka, illetve lehet-e ezen vhogy állítani.

    ELőre is kösszönöm.

  9. #284
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GPL Junior liga 2009

    Idézet Eredetileg JozJozko írta Hozzászólás megtekintése
    Hi!

    Tudna nekem vki segíteni?

    Az a bajom, hogy a játékban Grand Prix módban is ugyanolyan lassúak az ellenfelek, mint mondjuk abandonban. Mi lehet ennek az oka, illetve lehet-e ezen vhogy állítani.

    ELőre is kösszönöm.

    A különböző módok nincsenek hatással az AI sebességére, csak a versenytávra illetve a sérülés-érzékenységre. Az AI sebességének állításáról egy külön kis novellát írt Nigel Pattinson a Mirror Zone fórumon (itt).

    Mielőtt végigolvasnád, a gpl_ai.ini-ben állítsd az npt_override (normalized player time) értékét 0.0-ra. Így az AI a te sebességedhez próbálja igazítani magát. Nézd meg, hogy változott-e valami, illetve megfelel-e így.

  10. #285
    Mracskó József Regisztrált Jozeff0 logója
    Csatlakozott
    2009. 08. 06.
    Életkor
    44
    Üzenetek
    43

    Re: GPL Junior liga 2009

    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    Na én meg lehet mégse indulok ma este... Ha az állampolgár nem a bejelentett lakhelye szerinti SZTK-ban kopogtat bedagadt pofával, akkor közlik vele, hogy utazzon csak haza körzeti fogorvosához, vagy vegye igénybe a magánrendelést, ami mára már sajnos betelt... Miért is gondoltam másképp?
    nemár
    "Olyan réseket találva, amelyekről másoknak sejtelmük sincs, olyan határokon egyensúlyozva éli az életét ameddig mások sohasem merészkedtek el!"-Sennáról-

  11. #286
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GPL Junior liga 2009

    Este a szokásos menetrend: 18 órától szabad edzés, 21 órától 20 perc időmérő, majd a futam (12 kör).

  12. #287
    Fejes Gábor Versenyző gabo logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 13.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    394

    Re: GPL Junior liga 2009

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Este a szokásos menetrend: 18 órától szabad edzés, 21 órától 20 perc időmérő, majd a futam (12 kör).
    Oreg rokak milyen formaban indulhatnak?
    fejes gabo [2 Laps Negative]

  13. #288
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GPL Junior liga 2009

    Idézet Eredetileg gabo írta Hozzászólás megtekintése
    Oreg rokak milyen formaban indulhatnak?
    F1, időmérőn és versenyen is teletankkal, rajt a rácsról. Ha mindenkinek megfelel

  14. #289
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: GPL Junior liga 2009

    Tulajdonképpen elégedett vagyok magammal. 2x forogtam meg, először mindjárt a második körben a Copse-ban, el is trafáltak rendesen Shift-R. Ezután szépen mendegéltem és róttam a köreimet, valahol a kvalis időm közelébe a legjobbal, aztán vége felé megint megforogtam de azt megfogtam és pozíciót se veszítettem. A célt, hogy végigérjek végül is elértem
    A Zero meg egész szimpi.
    ohhó..most látom csak juniorok között megvan a dobogó alja, juhúúú
    Utoljára módosította: Sziszka; 2009. 08. 18. 22:01.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  15. #290
    Papdi Tamás Regisztrált toto92 logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    389

    Re: GPL Junior liga 2009

    Időmérő: Végre ez is sikerült, 29.2, új PB, 3. hely.

    Verseny: Rajtnál sikerült az élre ugranom, hogy Aztán a Chapelt elrontam, Gabi megleőzzön, de ő meg a Stowe-ot szúrta el, maradtam első. A harmadik körben aztán a Beckettsben sikerült kipördülnöm, ráadásul olyan szarul állt meg az autó, alig bírtam lejönni a töltésről... Aztán Gabót előztem meg a célegyenesben, majd a 6. körben rontottam a Clubban, így néhány kör múlva újra elmentem mellette. Aztán egyszercsak célbaértem. 2. hely. És mivel Gábor nyert, Rolandnak pedig újra rossz napja volt, bajnok lettem Bár ha Watkinsban Gábor elindul, akkor minden máshogy alakult volna. Grat mindenkinek, én részemről élveztem a futamokat. Szeptemberben találkozunk

    Köszönöm mindenkinek a segítséget és hogy itt voltak
    Utoljára módosította: toto92; 2009. 08. 19. 09:33.

  16. #291
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850

    Re: GPL Junior liga 2009

    "Versenyhétvége" az én szemszögemből:

    Gyakorlás: szombat kivételével (tudjátok, haverok, buli, fanta ) legalább egy offline meccs naponta. Ezt azért írom le külön, mert juniorok higgyétek el, tényleg kell egy hét relative folyamatos gyakorlás, mire az ember igazán ráérez, hol talál még tizedeket, mi fér bele mi nem, stb.

    Kedd szabadedzés: csak hogy tudja mindenki, Roland 1,27,9-et is ment, úgyhogy ő is egy csiszolatlan gyémánt! El is kenődtem egy csöppet...de aztán gondoltam, a verseny 12 körös, majd csak lesz valahogy...

    Időmérő: már a 2. körben megfutottam az 1,28,0-mat. Onnantól már csak az érdekelt, hogy 1,27-est fussak. Így aztán sorra túlerőltettem.

    Verseny: közepes rajt, Tomi szépen elment mellettem (megvan a replay, ki fogom kockázni a rajttechnikádat ). Aztán a Chapelban kisodródott, és én nem sokat filóztam, hogy megkerüljem-e. Csak úgy éreztem a Stoweba érve, hogy nem hagytam el teljes hosszában. Ezért vágódtam ki a külső ívre, nem hibából. Gondoltam még csak első kör, nehogymá összeakadjunk, majd lesz még lehetőségem. Kár, hogy a 3. körben megforogtál, mert a versenyköridők alapján utolértelek volna és izgi vége lehetett volna (mivelhogy a gyorsaság egy dolog, az előzés meg egy másik, ezt már tapasztaltam a GPL-ben is)! Apropó, izgalmak: Jani az elején azért rendesen nyomás alatt tartott (volt is bakiparádé!), egyszer védekező ívet is kellett választanom. Szóval legalább itt volt némi harc, nemúgy mint Monzában. Aztán ő is egyre jobban eltűnt a visszapillantómban...A verseny 2. fele így megint megnyugtató magányban telt el, egyszerűen hazahoztam a kocsit.

    És így ismét nyertem Ennél jobb érzés nincs is a világon!!! Na, azért egy van, és ha valaki rosszra gondol, igen, arra gondolok

    Azért hogy némi üröm is vegyüljön az örömbe, az 2 dolog:

    1. meg kell tanulnom nyomás alatt is vezetni, mert az első 2 köröm katasztrófális volt. Mondjuk ettől az "akár nyerhetek is" téttől mostmár nem kell egy jó ideig félnem, ha a senioroknak sem kell ezentúl fulltankkal menni, ősztől már az esélytelenek nyugalmával versenyezhetek

    2. mi lett volna, ha Watkinsban nem robban fel a motor a rajtnál. Tudom, hogy a sportban sincs ha, de mégis ha...

    Összességében azért minden OK, gyors voltam, stabil voltam, nyertem kétszer is, plusz a kedvenc pályám jön!

    Köszönetnyilvánítás u.a. mint múltkor, plusz egy, a Ferrarinak. Tűrhetően gyors, elég stabil és ami legalább ilyen fontos, szinte elnyűhetetlen!

    Végezetül hadd gratuláljak mindenkinek, aki végigment a versenyen, és természetesen külön Tominak a bajnokságért!

    Irány Spa

    U.i.: tudom, megint hosszú lett, de majd ráunok előbb-utóbb a regényírásra



  17. #292
    Winkler Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 06. 20.
    Város
    Balassagyarmat
    Üzenetek
    5

    Re: GPL Junior liga 2009

    Nem vagyok valami elégedett, szerettem volna megnyerni a bajnokságot, de ez most nem jött össze, igaz nem is teljesitettem jol a versenyen. Az edzések még jol mentek, ahogy előbb Gábor irta sikerült 28 alá kerülnöm, aminek nagyon örültem. Az időmérőn sajnos már nemtudtam megismételni, de 2. lettem azért igy is. A rajtot elóvatoskodtam, Tamás szépet rajtolt, a 3. helyen voltam, de a hangar egyenesben erejét vesztette a motor, nemtudom mitől, próbáltam gyorsan s+r-t nyomni, majd két kör mulva összeakadtam Lajossal. Igy kb el is ment a verseny, de még azért ráadásként meg is csusztam utánna és aztán már csak azt vártam h vége legyen.
    Örülök h részt vehettem a bajnokságan, örülök h tudtam nyerni egy versenyt, igaz ha Gábor ott indul szorosabb lett volna az eredmény.
    Fejlesztenem kéne a versenytempon és csatlakozni a nagyligához versenyezni, tanulni, mert van még mit fejlődni.

  18. #293
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Thumbs up Re: GPL Junior liga 2009

    Silverstone.
    A csurig tankolt Lotival nem nagyon tudtam összebarátkozni a rövid időmérő alatt. Nem fordult, nem gyorsult, nem állt meg. Maradt is benne majd' egy másodperc. A rajt jó volt, a harmadik körben pedig már második voltam Gabi mögött. Jól tempózott, lassacskán kezdtem leszakadni, amikor a családi hendikep működésbe lépett (fúrógép? LOL kérdem én, mi a francot kell fél tízkor fúrni? haha..). Totál kizökkentem, kétszer is hibáztam, mert féktávon nem hallottam a motorhangot... Aztán két-három körrel a vége előtt még fel is robbant a Cosworth... Gyors shift-r és még éppen visszaértem PTomi elé. Megint teletank ugye, és a hideg gumikon is erősen küzdöttem, Tomi egyre jobban felzárkózott. Végül úgy döntöttem, hogy inkább lehúzódok. Nem sikerült most olyan jól a versenyem, mint Monza, de ilyen is van...

    Junior 2009.
    Köszi mindenkinek a részvételt. Örülök, hogy ilyen sokan voltatok, és jó volt látni a végig kitartó lelkesedést is. Gabinak és Rolandnak grat a győzelmekhez, Tominak az összetettbeli sikerhez, a többieknek pedig a tisztes helytálláshoz! Felsőbb osztályba léphettek.

  19. #294
    Petra Gergely Szervertag GPL JozJozko logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 19.
    Város
    Miskolc&Bp.
    Üzenetek
    356

    Re: GPL Junior liga 2009

    Azt hiszem ilyenkor szokták mondani, hogy a részvétel volt a fontos.

    Nem igazán tudtam gyakorolni, így nem is igazán éreztem rá a pályára. A rajtnál direkt lemeradtam, hogy ne akadályozzak senkit. Aztán mégis feljebb jöttem mások hibájából kifolyólag, de aztán a sors kiegyenlítete a számlát, mivel kétszer megpörögtem. Bár aszem ez inkáb saját hibám volt. Ezért a végén inkáb ESC-épeltem.

    Grt a bajnoknak, és persze mindenkinek!!!

    Ha jól láttam lesz még Spa is?! Na azt a pályát már szeretem, az egyik kedvencem. Megpróbálok rá felkészülni, bár most még az is kétséges, hogy indulok-e.

  20. #295
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GPL Junior liga 2009

    Idézet Eredetileg JozJozko írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól láttam lesz még Spa is?! Na azt a pályát már szeretem, az egyik kedvencem. Megpróbálok rá felkészülni, bár most még az is kétséges, hogy indulok-e.
    Spa már a Junioron kívüli, szimpla felkészülési futam lesz.

Oldal: 12 / 12 ElsőElső ... 2 8 9 10 11 12

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •