Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 31 (31 összesen)
  1. #26
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Az itt szerzett rutin

    Reakció időt és a előre látást biztosan segíti.A biztonságos megfontolt vezetést nem feltétlenül. Nekem van olyan ismerősöm aki nem mindig fogja fel hogy nem szim mögött ül és hát kockáztat.Mert ugye a játékban elszáll az illető esc.Életben elszáll ott általában az esc nem segít csak a reset vagy az áramszolgáltatás megy el sajnos.Nálam így sok tíz ezer km után elgondolva is voltak komoly gondok az elején.Pl a szimezésben túl kockásan vezet az ember és ez nálam is sok esetben átment a közútra (személykocsi ) pl előzésben. Nem szép lassan soroltam ki hanem kivágódtam meg belementem a másik seggébe.Azt hogy a szim nyugodtságot ad e az jön magától is szerintem a kor előre haladtávalAki agresszív vezető az is marad.De vezetésteknikai szempontból mindenképp előnyös csak mind mindennek szimnek is van rossz oldala még ha nem is vesszük észre mindig.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Re: Az itt szerzett rutin

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Persze én is szoktam nyomni amikor olyan a helyzet meg csapatunk a haverokkal mint most, de gondolom te is érezted amikor elöttünk Tilusék keresztbeverték a corollat(persze csak biztonságosan ), már ahogy láttam a szemem sarkából a kocsit, egyből elvettem a gázt, hogy megtudjunk állni ha baj van!
    Most, hogy olvasgatom a topikot, jut eszembe, hogy:

    Uuhh b@szki, hát én ott ű'tem közben a Corollában az anyóson!!!


    Emlékszem, amikor észrevettem hogy "ez csúszik vazze, ajjajjj", akkor az elején csöppet befostam, aztán balra pillantottam és arra gondoltam, hogy ezzel a sráccal ott a volánnál versenyzek már évek óta, nem is semmi csatákat vívunk néha egymással, biztos tudja mit csinál.....

    ...és tudta.


    Peti, maradt még vmi azóta gumijaidból?

  3. #28
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258

    Re: Az itt szerzett rutin

    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg a 1.0 Suzukival ott loholtam mögöttetek, mert nem akartam lemaradni! Immel-ámmal sikerült is, így elmondhatom, hogy a szimezés rutint adott! Nemigaz Terrati?
    Bakker én még csak most vettem észre ezt a topikot! Az osztan úgyan vót ahogy az engem mindig lealázó tisztelt versenyzőtársam mondja! Nyúlt a kis ezres a kanyarokban.....én nem mertem utána menni mert kicsit para volt,hogy őszinte legyek.
    A király nem Elvis volt...

  4. #29
    Ceglédi Csaba Regisztrált Coopeer logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    471

    Re: Az itt szerzett rutin

    Amióta szimulátorozok belemegyek minden lehetetlen helyzetbe, mert azt hiszem ha nyomok egy ESC-et akkor sem lesz semmi bajom! Káros az egészségre

  5. #30
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038

    Re: Az itt szerzett rutin

    Valóban, kicsit javulnak a reflexek a helyzetek jobb kiszámíthatóságánál fogva, ez egyértelmű... Én magam is tapasztaltam, hogy segíthet a sim a hétköznapi vezetésben. Bár a pesti dugókban álldogálás nem lett más azóta sem, nomeg a minap a kolegám E39 M5 BMW-jét próbálva eléggé eltörpülni éreztem az "itt szerzett rutint" is, ahogyan a bátorságomat is...
    Elég vérlázító az a közel 400LE, ha tényleg a talpad alatt tudhatod... Emlékezetes kis kanyar volt, annyi fix... Na ez volt az az érzés, amit szimulátor sosem tud majd még hasonlóképpen sem visszaadni... HOPSZ!
    Utoljára módosította: Dr. Hanyik Saby; 2009. 09. 09. 00:12.

  6. #31
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Az itt szerzett rutin

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Persze én is szoktam nyomni amikor olyan a helyzet meg csapatunk a haverokkal mint most, de gondolom te is érezted amikor elöttünk Tilusék keresztbeverték a corollat(persze csak biztonságosan ), már ahogy láttam a szemem sarkából a kocsit, egyből elvettem a gázt, hogy megtudjunk állni ha baj van!
    Na ezt rosszul mértétek fel
    Peti direkt vette el a gázt, ezzel picit kitéve a seggét, hogy meg legyen a szűkülő ív Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nagyon jó a futómű az autó alatt és Hungaroringen is gyakorol a sofőr.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •