Oldal: 17 / 22 ElsőElső ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 401 - 425 (541 összesen)

Téma: GT Legends

  1. #401
    Horváth Gábor Versenyző Ronny logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 08.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    1.717

    Re: GT Legends

    Nagyon sajnálom, hogy ilyen választás elé állítottak! Nem kívánom senkinek! Azért ha ráérsz, gyere a Nyári Bajnokságba, szívesen látunk (mondhatom ezt minden Gtr2 pilóta nevében szerintem, illetve még Kunszabó Sanyit is (ejjj, de jókat küzdöttünk annó), Pálinkás Lacit is).....
    Utoljára módosította: Ronny; 2008. 06. 10. 19:10.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  2. #402
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: GT Legends

    Idézet Eredetileg Kovács Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Igazán nincs mit!
    És hogy van Debilke?
    Háááát, Debil Géza néha beszabadul a szerverre, szétcsap néhány autó között, aztán meg hülyeségeket írogat a fórumba!

  3. #403
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: GT Legends

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon sajnálom, hogy ilyen választás elé állítottak! Nem kívánom senkinek! Azért ha ráérsz, gyere a Nyári Bajnokságba, szívesen látunk (mondhatom ezt minden Gtr2 pilóta nevében szerintem, illetve még Kunszabó Sanyit is (ejjj, de jókat küzdöttünk annó), Pálinkás Lacit is).....
    Köszi a meghívást, de szinte teljesen hasonló helyzet alakult ki nálam is, mint Sanyinál. Szeretem-imádom a GTR2-t, de jelenelg nincs rá időm, illetve a 7végi futamidőpontok sem jók nekem. De ez az én bajom
    De időnként megpróbálok "benézni" a nyári bajnokságra, mert nagyon hiányzik a GTR ...is
    Kunszabó Sándor

  4. #404
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: GT Legends

    Újabb videó, állítólag a már kész verzióból, 4 kör egy pályán 4 autóval.

    Semmi extra, egyszerűen tökéletes



    http://www.youtube.com/watch?v=k38m8hvzKTo

  5. #405

    Re: GT Legends

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Újabb videó, állítólag a már kész verzióból, 4 kör egy pályán 4 autóval.

    Semmi extra, egyszerűen tökéletes



    http://www.youtube.com/watch?v=k38m8hvzKTo

  6. #406
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: GT Legends

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Újabb videó, állítólag a már kész verzióból, 4 kör egy pályán 4 autóval.

    Semmi extra, egyszerűen tökéletes

    http://www.youtube.com/watch?v=k38m8hvzKTo
    ezmost az rfactoros, vagy valami új..vagymi?
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  7. #407
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: GT Legends

    Igen, természetesen az rF-es. Az eredeti GTL háza tájáról én nem hiszem, hogy várható valaha is bármi újdonság már....
    Utoljára módosította: neilszab; 2008. 06. 17. 15:48.

  8. #408
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: GT Legends

    Mivel inkább szimulátorkedvelő vagyok, mint arcade, (F1GP, Indycar racing 2 voltak a korábbi kedvencek) ezért régóta nézegettem őket, de tizenezret nem volt szívem kiadni értük, most viszont megláttam a "nemazérvagyokhülye" boltban 2000Ft-ért a GT Legendst. (és 3-ért a GTR 2-t) Nem bírtam őket otthagyni.
    Pár napja játszom, próbálgatom, közben kormányt is szereztem, és most egy kérdésem lenne. Vajon jól van-e az, hogy az A kupabajnokság Brit green futamain egy Lotus Cortinával kell szenvednem, miközben az ellenfelek Jaguar E Type, meg Renault Alpine?
    Félprofi szintre van állítva a játék, és a Doningtoni hátsó egyenesben úgy elhúznak, hogy nem is látom őket. Mehetnék Jaguar MkII-vel is, de az se versenyzésre való.

  9. #409
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: GT Legends

    Idézet Eredetileg RodnasRon írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a segitségeket! Közbe megtaláltam, a kézikönyv hátuljába volt beragasztva... Még szerencse hogy ilyen feltünő helyen!
    Ez most nekem is sokat segített, köszönöm !!!
    Még szerencse, hogy nem dobtam ki, mert az én kézikönyvem két kötetes, egy vastagabb, cseh-magyar-satöbbi, és egy kicsi, talán lengyel. Na, ennek a hátulján van az online key, nem a magyaron.
    Utoljára módosította: vlevi; 2008. 08. 02. 10:54.

  10. #410
    Hajnal Márton Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 06. 17.
    Város
    Szolnok & Szeged
    Életkor
    38
    Üzenetek
    14

    Re: GT Legends

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel inkább szimulátorkedvelő vagyok, mint arcade, (F1GP, Indycar racing 2 voltak a korábbi kedvencek) ezért régóta nézegettem őket, de tizenezret nem volt szívem kiadni értük, most viszont megláttam a "nemazérvagyokhülye" boltban 2000Ft-ért a GT Legendst. (és 3-ért a GTR 2-t) Nem bírtam őket otthagyni.
    Pár napja játszom, próbálgatom, közben kormányt is szereztem, és most egy kérdésem lenne. Vajon jól van-e az, hogy az A kupabajnokság Brit green futamain egy Lotus Cortinával kell szenvednem, miközben az ellenfelek Jaguar E Type, meg Renault Alpine?
    Félprofi szintre van állítva a játék, és a Doningtoni hátsó egyenesben úgy elhúznak, hogy nem is látom őket. Mehetnék Jaguar MkII-vel is, de az se versenyzésre való.
    A bajnokságok jó részében hátránnyal fogsz indulni. A Cortinát ne becsüld le, kanyargósabb pályákon simán odaver a böszme Jaguároknak. Később Lotus Elannal fogsz menni Ford GT40 ellen, az is mókás lesz Ha nagyon nem megy, akkor vedd vissza amatőrre a fokozatot, ott is ugyanúgy ki lehet kapcsolni a vezetési segítségeket, viszont az AI valamivel gyengébb lesz. Szerintem érdemes végigtolni a kupákat, sokkal jobban megbecsülöd pl. a Porsche 911-est meg a Panterát ha megdolgozol érte. Az E kupák pedig eszméletlen hangulatosak!

  11. #411
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: GT Legends

    Idézet Eredetileg Wo Hu írta Hozzászólás megtekintése
    A bajnokságok jó részében hátránnyal fogsz indulni. A Cortinát ne becsüld le, kanyargósabb pályákon simán odaver a böszme Jaguároknak. Később Lotus Elannal fogsz menni Ford GT40 ellen, az is mókás lesz Ha nagyon nem megy, akkor vedd vissza amatőrre a fokozatot, ott is ugyanúgy ki lehet kapcsolni a vezetési segítségeket, viszont az AI valamivel gyengébb lesz. Szerintem érdemes végigtolni a kupákat, sokkal jobban megbecsülöd pl. a Porsche 911-est meg a Panterát ha megdolgozol érte. Az E kupák pedig eszméletlen hangulatosak!
    Igen, azt észrevettem, hogy a Cortina nem rossz autó, azért is használom azt Először a Jaguar MkII-t próbáltam ki, de gyorsan kiábrándultam belőle, mert egy lomha, nehezen forduló batár.
    Akkor azt mondod, Doningtonban törekedjek a becsületes helytállásra? Megpróbálom.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  12. #412
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: GT Legends

    Idézet Eredetileg Wo Hu írta Hozzászólás megtekintése
    A bajnokságok jó részében hátránnyal fogsz indulni. A Cortinát ne becsüld le, kanyargósabb pályákon simán odaver a böszme Jaguároknak. Később Lotus Elannal fogsz menni Ford GT40 ellen, az is mókás lesz Ha nagyon nem megy, akkor vedd vissza amatőrre a fokozatot, ott is ugyanúgy ki lehet kapcsolni a vezetési segítségeket, viszont az AI valamivel gyengébb lesz. Szerintem érdemes végigtolni a kupákat, sokkal jobban megbecsülöd pl. a Porsche 911-est meg a Panterát ha megdolgozol érte. Az E kupák pedig eszméletlen hangulatosak!
    Időközben 3. lettem a Cortinával
    Nem tudom, de edzésen 3mp-el mentem rosszabbat, mint az AI kocsik, a 6 körös futamon meg rommá vertem őket. Csak azért nem lettem második, mert a doningtoni célra ráfodító kanyarban nem fértem el az előttem menő mellett, kigyorsításnál meg megint elhúztak a fenébe.
    De nem rossz, tetszik a játék!
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  13. #413
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: GT Legends

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Időközben 3. lettem a Cortinával
    Nem tudom, de edzésen 3mp-el mentem rosszabbat, mint az AI kocsik, a 6 körös futamon meg rommá vertem őket. Csak azért nem lettem második, mert a doningtoni célra ráfodító kanyarban nem fértem el az előttem menő mellett, kigyorsításnál meg megint elhúztak a fenébe.
    De nem rossz, tetszik a játék!
    ahogy én tapsztaltam a versenyteljesítményük sokkal rosszabb az AI pilótáknak mint az edzésen. Bár 1 versenyt csináltam csak meg
    gyere az online bajnokságba ősztől...sokkal - sokkal jobb, élvezetesebb
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  14. #414
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: GT Legends

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    ahogy én tapsztaltam a versenyteljesítményük sokkal rosszabb az AI pilótáknak mint az edzésen. Bár 1 versenyt csináltam csak meg
    gyere az online bajnokságba ősztől...sokkal - sokkal jobb, élvezetesebb
    Azon leszek!
    De addig is gyakorlok. Az "A" kupabajnokságon már túlvagyok, most a Cortina kupa megy.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  15. #415
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    51
    Üzenetek
    540

    Re: GT Legends

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Újabb videó, állítólag a már kész verzióból, 4 kör egy pályán 4 autóval.

    Semmi extra, egyszerűen tökéletes
    Ha jól gondolom ez a Historic GT & Touring Cars 1.01 a HistorX Mod Team-től, és akkor azt kell hogy mondjam kegyetlen jó!!!!!!!!!!!!!!

  16. #416
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: GT Legends

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Azon leszek!
    De addig is gyakorlok. Az "A" kupabajnokságon már túlvagyok, most a Cortina kupa megy.
    Alakul a dolog. "B" kupában Hockenheimben sikerült rajtelsőnek lennem, és az 5 körös futamon 8mp-et vertem a mezőnyre. Alfa GTA-val, félprofi beállítással, és már csak az automata puklung van bekapcsolva.
    Csak aztán el ne bízzam magam
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  17. #417
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: GT Legends

    Segítsetek egy kicsit.
    Elég hülyén viselkedik a kocsi, a Lotus Elanról van szó SPA-ban. A kanyarba bemenetelnél túlkormányozott, de szó sincs arról, hogy elfékezném magam, mert már jóval a kanyar előtt csak egy stabil gázzal kötzeledek a kanyar felé. Viszont kijövetelkor gázadásra csak tolja az orrát, és nem fordul.
    Az a furcsa, hogy Zolderben nem vettem ezt észre, de SPA-ban a Zolderi setup teljesen használhatatlan.
    Első stab. 2.2, összetartás 0,
    Hátsó stab 1.6 és 0.1 fok
    Rugók elöl 70, hátul 50.
    Lengéscsillapítók elöl-hátul, ki-be egyformán 3
    Nem tudom, a difi beállítása számít-e.

    Ha az egyszerű setupban teljesen alulkormányozottra állítom a kocsit, akkor a staibilizátort 2.2-re és 1.6-ra állítja, ha teljesen túlkormányozottá teszem, akkor ez 2.0-ra és 1.8-ra változik. Mást nem nagyon állít, csak a fékerő eloszlást, de az lényegtelen.
    Mit próbáljak állítani?
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  18. #418
    Hajnal Márton Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 06. 17.
    Város
    Szolnok & Szeged
    Életkor
    38
    Üzenetek
    14

    Re: GT Legends

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Mit próbáljak állítani?
    Tudom nem nagy segítség, de én szinte minden versenyt a default beállításokkal nyomtam végig. Az E kupában félprofi fokozaton csak Monzában kaptam ki a GT40-től. Csak az áttételeket változtattam, ha kellett. Az Elan egy könnyű autó, nem nagyon tudod alulkormányzottá tenni (nem is tudom miért lenne az jó neked).

  19. #419
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: GT Legends

    Idézet Eredetileg Wo Hu írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom nem nagy segítség, de én szinte minden versenyt a default beállításokkal nyomtam végig. Az E kupában félprofi fokozaton csak Monzában kaptam ki a GT40-től. Csak az áttételeket változtattam, ha kellett. Az Elan egy könnyű autó, nem nagyon tudod alulkormányzottá tenni (nem is tudom miért lenne az jó neked).
    Köszi!
    Nem alulkormányozottá akarom tenni, csak azt szeretném, hogy ne piruettezzen minden kanyarba bemenetelnél.
    Tegnap este még próbálkoztam a beállításokkal, és a lengéscsillapítókkal sokat sikerült rajta javítani. Lágyítottam rajta, érezhetően sokkal kezelhetőbb lett kanyarba bemenetelnél.
    Én is a félprofi beállításban nyomom, de nem értem, hogy edzésen ún is a félprofi beállításban nyomom, de nem értem, hogy edzésen úgy elkalapálnak, hogy rossz nézni, versenyen viszont egy kanyarban hármat előzök. Egyet féktávon, egyet kanyarban, egyet meg kigyorsításnál. Aztán a SPA-i hosszú egyenesben megint elment mellettem két Corvette, és kezdhetem elölről
    De már túlvagyok rajta, most a Corvettet próbálom megszokni. Kicsit nagy a kontraszt a két kocsi között.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  20. #420
    Hajnal Márton Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 06. 17.
    Város
    Szolnok & Szeged
    Életkor
    38
    Üzenetek
    14

    Re: GT Legends

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi!
    Nem alulkormányozottá akarom tenni, csak azt szeretném, hogy ne piruettezzen minden kanyarba bemenetelnél.
    Tegnap este még próbálkoztam a beállításokkal, és a lengéscsillapítókkal sokat sikerült rajta javítani. Lágyítottam rajta, érezhetően sokkal kezelhetőbb lett kanyarba bemenetelnél.
    Én is a félprofi beállításban nyomom, de nem értem, hogy edzésen ún is a félprofi beállításban nyomom, de nem értem, hogy edzésen úgy elkalapálnak, hogy rossz nézni, versenyen viszont egy kanyarban hármat előzök. Egyet féktávon, egyet kanyarban, egyet meg kigyorsításnál. Aztán a SPA-i hosszú egyenesben megint elment mellettem két Corvette, és kezdhetem elölről
    De már túlvagyok rajta, most a Corvettet próbálom megszokni. Kicsit nagy a kontraszt a két kocsi között.
    A jelenséget én is tapasztaltam. Az időmérőkön nem is töröm magam, megyek 3 kört azt' lesz ami lesz. A versenyeken úgyis megelőzök mindenkit. Az Elant természetesen a hosszú egyeneseken simán utolérik a muscle car-ok, ez ellen nem tudsz mit tenni. Próbálj úgy szlalomozni előttük, hogy ne tudjanak megelőzni.
    Egyébként alulkormányozottságot okozhat a nem megfelelően beállított motorfék is. Változtasd a coast (motorfék?) %-át, ha növeled akkor gyengébb lesz a motorfék hatása. Vagy adj minimális gázt a kanyarba belépéskor is (ha ügyes vagy, fékezés közben is tudsz), akkor sokkal irányíthatóbb lesz az autó.
    4 E-kupa kivételével megnyertem az összes kupát úgy, hogy talán egyszer sem indultam pole pozícióból
    Utoljára módosította: Wo Hu; 2008. 08. 21. 12:04.

  21. #421
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: GT Legends

    Apró kiegészítés:

    a coast nem a motorféket állítja, hanem a diffizárat gázelvételkor. Ergó minél magasabbra állítod, féktávon annál stabilabb lesz a kocsid feneke, viszont nehezebben is fordul.

  22. #422
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: GT Legends

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Apró kiegészítés:

    a coast nem a motorféket állítja, hanem a diffizárat gázelvételkor. Ergó minél magasabbra állítod, féktávon annál stabilabb lesz a kocsid feneke, viszont nehezebben is fordul.
    Akkor ezért drifteltem végig Monzában a Parabolika kanyart?
    Nagyfék, vissza 3, és gázelvétel közben rántottam egyet a kormányon. Jóvolt
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  23. #423
    Fekete Gyula Regisztrált Fekete Gyula logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Győr
    Életkor
    39
    Üzenetek
    88

    Re: GT Legends

    Sziasztok.

    Még pár hónapja vettem meg a GTL-t és ma gondoltam kipróbálom neten, de nem akarja elfogadni a sorozatszámot, ami rajta van a lemezen, mikor regisztrálni akarok a netes játékhoz. Próbáltam kötőjellel meg nélküle is, de ne jó. Valaki találkozott már ilyennel?

  24. #424
    Gombkötő Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    216

    Re: GT Legends

    Idézet Eredetileg Fekete Gyula írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Még pár hónapja vettem meg a GTL-t és ma gondoltam kipróbálom neten, de nem akarja elfogadni a sorozatszámot, ami rajta van a lemezen, mikor regisztrálni akarok a netes játékhoz. Próbáltam kötőjellel meg nélküle is, de ne jó. Valaki találkozott már ilyennel?
    Nem a lemezen van az online kód, hanem a tokban belül, nálam a lemez alatt.

  25. #425
    Fekete Gyula Regisztrált Fekete Gyula logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Győr
    Életkor
    39
    Üzenetek
    88

    Re: GT Legends

    Idézet Eredetileg Gombkötő Csaba írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a lemezen van az online kód, hanem a tokban belül, nálam a lemez alatt.
    Köszi. A kézikönyv hátulján van.

Oldal: 17 / 22 ElsőElső ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •