Találatok: 1 - 10 (10 összesen)
  1. #1
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    Post Race2Play setup segédprogi

    elkészült a kettes verzió, az előző XLS verzió "programosított" változata...nem nagyon tudom megítélni mennyire igaz vagy nem..de pár lépést kipróbáltam a Listerrel Monzába és úgy érzem, hogy használható
    ingyenes regisztráció kell a R2P oldalán, meg némi angoltudás sem árt.
    http://www.race2play.com/special/setup_tool
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  2. #2
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945

    Re: Race2Play setup segédprogi

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    elkészült a kettes verzió, az előző XLS verzió "programosított" változata...nem nagyon tudom megítélni mennyire igaz vagy nem..de pár lépést kipróbáltam a Listerrel Monzába és úgy érzem, hogy használható
    ingyenes regisztráció kell a R2P oldalán, meg némi angoltudás sem árt.
    http://www.race2play.com/special/setup_tool
    Megnezzuk!

  3. #3
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    3.02 verzió.
    Amit most felfedeztem benne - lehet korábban is benne volt? - hogy igen alapos magyarázat találató a különböző alkatrészek működésére, mi és miért történik ha ezt meg azt így meg úgy állítod.
    például ebbe se gondoltam bele soha: "Because the contact patch is so small, every little bit of additional contact area is worth more grip then any other adjustment you can make to your car, making the tires easily the most important aspect of your setup."

    Nagyon olvasmányos, bár angol - vagy spanyol/portugál/olasz - nyelvtudás kell hozzá
    Setup Developer Tool 3.02
    Utoljára módosította: Sziszka; 2011. 04. 03. 08:15.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #4
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    nem írná le valaki honnan lehet letölteni,mert beregeltem,de nemtalálom az ingyenes verziót.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  5. #5
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    nem írná le valaki honnan lehet letölteni,mert beregeltem,de nemtalálom az ingyenes verziót.
    Ahogy elnézem sehonnan. Valószinüleg azt megszüntették. Én meg nem hiszem hogy erre a programra áldozok majdnem 7 ezer forintot.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  6. #6
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy elnézem sehonnan. Valószinüleg azt megszüntették. Én meg nem hiszem hogy erre a programra áldozok majdnem 7 ezer forintot.
    Egyszer ha jól emlékszem valahonnan letöltöttem, szvsz semmit nem ér... Megadod milyen típusú a pálya meg az autó, berakod a setet és akkor elméletben kiírja mi a gond... De szerintem nem sok köze van a gyakorlathoz..


  7. #7
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    le lehet még kapni az ingyenes verziót,de angolul nem árt tudni hozzá. Ez annyira nem csinál bonyolult dolgokat,de a fizetős igen. Bár szerintem érdemesebb elolvasni 3-4 anyagot és tesztelgetni a beállításokat és magának belövi az ember vagy a Vent Ákosnak!
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  8. #8
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    le lehet még kapni az ingyenes verziót,de angolul nem árt tudni hozzá. Ez annyira nem csinál bonyolult dolgokat,de a fizetős igen. Bár szerintem érdemesebb elolvasni 3-4 anyagot és tesztelgetni a beállításokat és magának belövi az ember vagy a Vent Ákosnak!
    Megtyúningoltam én ám már azt! De direkt nem előztelek meg mert megkértél Bár már látom nagyobb a különbség, na majd hvégén


  9. #9
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Megtyúningoltam én ám már azt! De direkt nem előztelek meg mert megkértél Bár már látom nagyobb a különbség, na majd hvégén
    Kicsit én is még átdolgoztam. Kevesen vagyunk ilyenek akik a másik mögött megállunk 2 ezredre és egyre fogyunk
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  10. #10
    Esetleg EZT kerestétek?
    (Az oldalon lévő link még működik. Ok, látom, hogy nem mai a felvetés, de ha már ráakadtam... hátha valakinek jól jön a jövőben. )

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •