Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 49 (49 összesen)
  1. #26
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Videokártyát keresek

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem 2db asus 8800GT-vel volt gondom mikor ATI-ra cseréltem.
    Asus-t többet nem veszek.
    Hát érdekes ez, mindenkinél más márka a preferált, illetve mások vannak tiltólistán.
    Így van ez mindennel, egyik autó csak olajcserekor lát szerelőt, a másik meg állandóan elromlik. Már típuson belül természetesen.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  2. #27
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Videokártyát keresek

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése

    Ráadásul ha régebbi kártyád van akkor miközben várod az árasést valószínüleg többet fogyaszt a kártyád mindkettőnél
    Azt is megkockáztatom, hogy CPU és tápcserével többet lehetne spórolni, de nem ismerem milyen géped van.
    Leírom én hogyan oldottam meg ezt a fogyasztás dolgot, hátha valakinek ebben meg én tudok segíteni.

    Szóval azt gondolom, hogy legtöbben olyan háztartásban élünk, ahol többen élnek, és manapság ez már több számítógépet jelent. Nyilván a PC-k fogyasztanak legtöbbet, tehát ebből szerintem elég egy. Emellé meg meg kell nézni, hogy mi miatt kellhet az, hogy nonstop menjen egy gép? Van akinek csak mert torrentezik? Erre már nagyon jó kis kütyük léteznek, amik leegyszerűsítve egy hálókártyából meg egy winchesterből állnak, alig fogyasztanak, simán elmennek hetekig, te be tudsz remote-olni rájuk, lemásolod ami kell, stb.

    Vagy néha megeshet, hogy egyszerre 2 gépre van szükségetek? Sztem jó megoldás egy laptop. Ma már alig drágábbak a PC-ktől, és több előnye is van a PC-vel szemben, valamint komolyabb játékok kivételével teljes értékű gép.
    Szóval én ezt választottam, hogy amelyik gép egész nap megy az a laptop, torrentezik stb., asszem 200W-os a tápja, egyik PC-t sem hozod ki ennyiből, ráadásul hamar lekapcsol szinte mindent ha csak úgy otthagyod.
    A PC meg csak akkor megy, amikor épp játszani akarok.
    Így korrekt a villanyszámla is és el vagyunk látva számítógéppel minden téren.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  3. #28
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Videokártyát keresek

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Na mivel többen is elvittétek a gondolatmenetet idáig, asszem jót néztem ki magamnak, köszi a sok infót!
    Jól választottál Pici processzor tuningot én azért küldenék az új GPU-hoz.
    Annyit kéne tenned, hogy a FSB-t (Front Side Bus) feljebb állítod 366-ra.
    Semmi máshoz nem kell nyúlod (3Ghz), ez még tuti biztosan müködni fog.
    Ha csináltál már ilyet, és tudod mire kell figyelni, mehet jóval feljebb is, ilyen videokártya mellé már van értelme.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 01. 14. 14:22.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  4. #29
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Videokártyát keresek

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Jól választottál Pici processzor tuningot én azért küldenék az új GPU-hoz.
    Annyit kéne tenned, hogy a FSB-t (Front Side Bus) feljebb állítod 366-ra.
    Semmi máshoz nem kell nyúlod (3Ghz), ez még tuti biztosan müködni fog.
    Ha csináltál már ilyet, és tudod mire kell figyelni, mehet jóval feljebb is, ilyen videokártya mellé már van értelme.
    Persze, régen, fiatal serdülőkoromban csináltuk bios-ból, ha ott nem lehetett, akkor szereztünk progit, minden MHz számított! Sőt a fődurva az volt, amikor még alaplapon kellett ezeket jumperelni!
    Tudom, hogy az enyém is egy jól húzható proci, a ház+hűtés rendben, bírná is, de nem foglalkoztam vele. Meglátom majd, ha megvan az új kari, lehet érdemes lesz.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  5. #30
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Videokártyát keresek

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, régen, fiatal serdülőkoromban csináltuk bios-ból, ha ott nem lehetett, akkor szereztünk progit, minden MHz számított! Sőt a fődurva az volt, amikor még alaplapon kellett ezeket jumperelni!
    Tudom, hogy az enyém is egy jól húzható proci, a ház+hűtés rendben, bírná is, de nem foglalkoztam vele. Meglátom majd, ha megvan az új kari, lehet érdemes lesz.
    Én is kinőttem a minden Hz számít korszakból, most az a hozzáállásom, hogy amit alapfeszültségen bír, azt tényleg kár benne hagyni
    3Ghz-ről 3.66-ra toltam a mostani C2D procimat, és lineáris volt a sebesség növekedés, tehát feljebb sem lenne GPU limites egy hasonló teljesítményü VGA.
    Persze ez felbontástól is függ, de a minimum framerate tuti nőni fog és ez a lényeg, bár emlékeim szerint GPL fix 36fps, azt meg a voodoo2-m is tudta 366-os celeronnal

    Régi szép napok, mikor még az SLI voodoo fűtötte a szobát
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 01. 14. 15:57.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  6. #31
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Videokártyát keresek

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Én is kinőttem a minden Hz számít korszakból, most az a hozzáállásom, hogy amit alapfeszültségen bír, azt tényleg kár benne hagyni
    3Ghz-ről 3.66-ra toltam a mostani C2D procimat, és lineáris volt a sebesség növekedés, tehát feljebb sem lenne GPU limites egy hasonló teljesítményü VGA.
    Persze ez felbontástól is függ, de a minimum framerate tuti nőni fog és ez a lényeg, bár emlékeim szerint GPL fix 36fps, azt meg a voodoo2-m is tudta 366-os celeronnal

    Régi szép napok, mikor még az SLI voodoo fűtötte a szobát
    Igen, a GPL fix 36 fps, legalábbis felfelé.
    Ma már azért vannak olyan grafikai update-ek hozzá, amik meg-megakasztják.
    Valamint készült egy 60 fps patch, de ahhoz még nem volt szerencsém.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  7. #32
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403

    Re: Videokártyát keresek

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Személy szerint nekem azért kellett az Nvidia 8800-at lecserélni mert belefutottam egy itt szélesebb körben kibeszélt problémába miszerint ritkán de akkor a legrosszabbkor (futam közben) lefagyott majd fél perc múlva újraindult a videokártya, ezzel végleg elrontva a futamomat. Az első 8800-am pedíg memória hibával halt meg végleg..de az is tudta produkálni ezt a jelenséget. A 9800-as pedíg egy átnevezett 8800-as Szóval én ISI enginel távol tartanám magam a 8800-9800 és GTS 250 kártyáktól.
    Valóban szívás volt az a "88XX-es" bibi az ISI-vel, nem célszerű erőltetni. Nálam a 9800GTX-et egy GTX 275-ös váltotta, itt már nincs ilyen gond szerencsére.


  8. #33

    Re: Videokártyát keresek

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, a GPL fix 36 fps, legalábbis felfelé.
    Ma már azért vannak olyan grafikai update-ek hozzá, amik meg-megakasztják.
    Valamint készült egy 60 fps patch, de ahhoz még nem volt szerencsém.
    Csak egy apro megjegyzes, kizartnak tartom, hogy a GPL barmit is megakaszt
    a gepedben, de ha megis ugy tunik, akkor az nem a teljesitmeny hiany miatt
    van, hanem azert, mert egy 12 eves programrol van szo, amit nem a mai
    gepekhez irtak A GPL lag-om miatt eleg alaposan kimertem a programot,
    (igaz, csak Rouen-ben, lehetnek ennel erossebb grafikaju palyak, de nem
    hinnem, hogy szamottevo lenne a kulonbseg) 1 magot hasznalva alig ment
    30% fole a processzor illetve a GPU terhelese. Az Ati 4850-em fel sem emelte
    a normalisra az orajelet, azt hitte, valami kis 2d-s programocska futkaroz
    rajta. De tanulva az en peldambol, GPL melle ilyet ne vegyel, jo kartya, es az
    is lehet, hogy nalad nem lenne semmi gond, de ne kisertsd a sorsot
    fejes gabo [2 Laps Negative]

  9. #34

    Re: Videokártyát keresek

    Én is akkor hagytam abba, amikor gépet cseréltem....

  10. #35
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Videokártyát keresek

    Szépen állunk, ezek szerint GPL + ATI nem nyerő, és ISI + NV92-es chippel szerelt Nvidia is problémás lehet
    Tehát aki most modern GPU-t vesz és autózni akar, illetve szeretné hogy biztosan minden fusson annak maradtak a high end Nvidia kártyák?
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 01. 14. 18:49.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  11. #36
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    Re: Videokártyát keresek

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Szépen állunk, ezek szerint GPL + ATI nem nyerő, és ISI + NV92-es chippel szerelt Nvidia is problémás lehet
    a HD2400 radeonnal semmi bajom nem volt a GPL-el...igaz most már lassan mindkettő őskövületnek számít...az egyik biztosan
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  12. #37
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Videokártyát keresek

    Idézet Eredetileg gabo írta Hozzászólás megtekintése
    Csak egy apro megjegyzes, kizartnak tartom, hogy a GPL barmit is megakaszt
    a gepedben, de ha megis ugy tunik, akkor az nem a teljesitmeny hiany miatt
    van, hanem azert, mert egy 12 eves programrol van szo, amit nem a mai
    gepekhez irtak A GPL lag-om miatt eleg alaposan kimertem a programot,
    (igaz, csak Rouen-ben, lehetnek ennel erossebb grafikaju palyak, de nem
    hinnem, hogy szamottevo lenne a kulonbseg) 1 magot hasznalva alig ment
    30% fole a processzor illetve a GPU terhelese. Az Ati 4850-em fel sem emelte
    a normalisra az orajelet, azt hitte, valami kis 2d-s programocska futkaroz
    rajta. De tanulva az en peldambol, GPL melle ilyet ne vegyel, jo kartya, es az
    is lehet, hogy nalad nem lenne semmi gond, de ne kisertsd a sorsot
    A GPL-nél valóban nem lehet tudni, az zsákbamacska lesz.
    Viszont néha játszogatok más játékkal, amiknél már jobban előjön az alacsony fps, folyamatosan akad némelyik. Mindenesetre meghagyom a mostanit, bár nem szeretném cserélgetni a 2 kártyát...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  13. #38

    Re: Videokártyát keresek

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    A GPL-nél valóban nem lehet tudni, az zsákbamacska lesz.
    Viszont néha játszogatok más játékkal, amiknél már jobban előjön az alacsony fps, folyamatosan akad némelyik. Mindenesetre meghagyom a mostanit, bár nem szeretném cserélgetni a 2 kártyát...
    Nem annyira zsákbamacska az: Ati 3xxx és alatta biztosan jó, a 4xxx biztosan problémás (bár Ricsinél elvileg megoldottuk a gondokat, de hogy volt mit megoldani már az sem biztató), 5xxx-ről nem voltak tapasztalatok amikor RSC-n kutattam a témát, és sajnos ott már nem is lesznek. Nvidia pedig driver fronton problémás a GPL esetében, a depóba-fagyásos esetekre biztosan emlékszel még. Az utóbbit azt hiszem az új raster kijavítja, szóval nem úszod a használatát sehogy sem.
    Szerintem is nvidiát válassz, azzal kisebb a rizikó.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  14. #39
    Na előadom az én verziómat

    AMD AthlonXP 3000+ és AtiRadeOn9600XT 256MB = világbajnok párosítás
    az alaplap és processzor lassan 8 éves, videokártya 4 éves, és minden felbontáson tökéletes

    laptopomon Core2Duo T7300 2.0 GHz + nvidia quadro nvs 320m nem az igazi
    2 éves a cucc
    nem biztos, hogy a videokártya a problémás, mert gem+ - ban beállítva a Disable Intel SpeedStep-et, jó lesz a framerate, és csak akkor kezd akadozni, amikor az AI játékosok kijönnek boxból, vagy hirtelen lelassul az autóm - frontális ütközés kerítéssel - de a legszebb grafikáknál sem szaggat be, ha egyedül megyek a pályán. Lehet hogy a többmagos processzorral van gondja...

    Legújabb teszt a Matrox Parhelia-val: sajnos a 3 monitoros felbontást nem támogatja a gpl.exe / gem+ ezzel a kártyával , de egy monitoron 1280x1024-ig gyönyörű, tűéles kép, nem szaggat, efölött belassul, néha 8-20 fps közé. (AMD-s alaplapon, Matrox Parhelia 128MB, mint kiderült csak 4xAGP-s)

    Vicces, hogy fejlesztgettem pár tízerer forintért, hogy kiderüljön, a 2003-ban vásárolt konfigom a legjobb GPL-hez
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  15. #40
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    GTL-hez 2db voodoo2 kell Hibátlanul futott rajta.
    Még hütés se kellett rá..simán ment bordák és ventik nélkül
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 10. 05. 11:58.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  16. #41
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    GTL-hez 2db voodoo2 kell Hibátlanul futott rajta.
    Még hütés se kellett rá..simán ment bordák és ventik nélkül
    Laci a GPL-ről beszélt. Tehát:
    a) GPL-re gondoltál te is, csak GTL-t írtál
    b) GTL-re gondoltál, de nem arról van szó.


    Jó kis kombó lehet, biztos drágán lehetne ma már 2 voodoo2-őt szerezni.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  17. #42
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Laci a GPL-ről beszélt. Tehát:
    a) GPL-re gondoltál te is, csak GTL-t írtál
    b) GTL-re gondoltál, de nem arról van szó.


    Jó kis kombó lehet, biztos drágán lehetne ma már 2 voodoo2-őt szerezni.
    Elirás, szakmai ártalom, GPL-re gondoltam
    Itt van voodo3 ez még jobb erre: http://cgi.ebay.com/3dfx-Voodoo3-350...ht_4725wt_1042
    Ha GPL-eznék, tuti tartanék egy old school gépet csak erre, egyszerü xpvel, egyszerü ezer éves procival is tökéletes lenne, még tv tuner is van benne...lehet tévének használni ha éppen nem megy rajta GPL.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 10. 06. 02:01.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  18. #43
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    kéne gy kis help urak. kéne vennem egy új videódeszkát a vasba mert nem sokáig húzza már kezd lassulni viszont cash nem sok van rá kb 20000 ft. ezt a 2 db ot néztem ki, kb egy árba vannak, nekem csak gtr2- race on ra kell mással nem nagyon játszom
    hd 5570
    http://www.hardverker.hu/catalog.php...duct_id=319008
    hd4670
    http://www.ipon.hu/webshop/product/_...mi_pcie/114412
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  19. #44
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    kéne gy kis help urak. kéne vennem egy új videódeszkát a vasba mert nem sokáig húzza már kezd lassulni viszont cash nem sok van rá kb 20000 ft. ezt a 2 db ot néztem ki, kb egy árba vannak, nekem csak gtr2- race on ra kell mással nem nagyon játszom
    hd 5570
    http://www.hardverker.hu/catalog.php...duct_id=319008
    hd4670
    http://www.ipon.hu/webshop/product/_...mi_pcie/114412
    Én is elfogadok kis helpet...
    van egy 7590GT VGA-m, de agyalok kis cserén.....10.000,- Ft-ért kapnék használt 4670-et......megérné a csere?
    THX

  20. #45
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    kéne gy kis help urak. kéne vennem egy új videódeszkát a vasba mert nem sokáig húzza már kezd lassulni viszont cash nem sok van rá kb 20000 ft. ezt a 2 db ot néztem ki, kb egy árba vannak, nekem csak gtr2- race on ra kell mással nem nagyon játszom
    hd 5570
    http://www.hardverker.hu/catalog.php...duct_id=319008
    hd4670
    http://www.ipon.hu/webshop/product/_...mi_pcie/114412
    Egyiket se!
    4850 v. 4870 de ezek valszeg használtak lesznek, 4850 15-18 között, 4870 18-20 ezertől 30.000ig elérhető. Ezek 80-140%-al gyorsabbak, tehát 2x gyorsabbak mint amit kinéztél.

    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  21. #46
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Egyiket se!
    4850 v. 4870 de ezek valszeg használtak lesznek, 4850 15-18 között, 4870 18-20 ezertől 30.000ig elérhető. Ezek 80-140%-al gyorsabbak, tehát 2x gyorsabbak mint amit kinéztél.

    a 4850 egész jónak tűnik de milyen fajtát, gigabyte,powercolor,sapphire?
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  22. #47
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    a 4850 egész jónak tűnik de milyen fajtát, gigabyte,powercolor,sapphire?
    Giga előnyben, sapphire ATI/AMD gyártmány, a powercolor...hmm szintén ugyanazon a dzsunkán készül.
    Ha találtatok vmit, kielemezzük, a hütés a kérdés mindig, annak is a hangja lehet problémás, főleg használtban. Más baja nemigen szokott lenni.
    Enyémet most Sziszka használja, azon zalman hütő volt gyárilag, de gyártónként mindnek van vagy 10 modellje ugyanabból a kártyából..nehéz általánosítani.

    Ami fontos, felnti kártyák minimum 400w jó minőségü tápot igényelnek, 450-500w már biztosan problémamentes.
    Ez alatt, inkább 4770-et mondanám befutónak, lényegesen alacsonyabb a fogyasztása.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 11. 10. 21:55.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  23. #48
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Én most cseréltem le a 4670-et egy Sapphire Vapor-X 5770-re. Hát, volt, amikor 300-s fps-t írt ki Másban nem is nagyon mertem gondolkodni, mert a Codegen 400-as táp nemhiszem, hogy elvinné az 58xx sorozatot.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  24. #49
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Én most cseréltem le a 4670-et egy Sapphire Vapor-X 5770-re. Hát, volt, amikor 300-s fps-t írt ki Másban nem is nagyon mertem gondolkodni, mert a Codegen 400-as táp nemhiszem, hogy elvinné az 58xx sorozatot.
    Ejj, ha ajánlhatom, akkor amint teheted, szerezz be minimum egy Corsair VX450-et, nehogy úgy járj, mint én a 4850-nel. :P

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •