Találatok: 1 - 25 (25 összesen)
  1. #1

    Post GTR2 Driving School

    Sziasztok Ma megvettem a játékot új gép minden nyomnám de Vista alatt nem engedi az iskola élindítását a menüben minden működik csak az nem szóval nem tud valaki valami megoldást mert jó lenne a feladatokat is megcsinálni nem csak nyomni neki...... előre is köszi a válaszotokat, ja és jó az oldal sok értékes infó van fent megyek is haza gyakorolni . udv Speti

    máshol is írtak róla .....

    ilyen problémám lenne h most hoztam el egyik havertól a gter2-t, és ki akartam probálni a driving school,de mikor belépek mondjuk az accelerationba akkor nem engedi h vezessem a kocsit, hanem ahol ki kéne írva lennie h drive, csak a sima piros kör van és semi nincs bele írva, valamint bal oldalt azt írja ki 0/0 challanges completed, és így nemtom használni ezt a részét, pedig nagyon kíváncsi lettem volna rá, ha valaki tudja mit kéne tennem, nagyon megköszönném neki!!!
    előre is ..

  2. #2
    Szabó Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 05. 19.
    Város
    Vértesszőlős
    Üzenetek
    16

    Re: Gtr2 Driving School

    Idézet Eredetileg Speti70 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok Ma megvettem a játékot új gép minden nyomnám de Vista alatt nem engedi az iskola élindítását a menüben minden működik csak az nem szóval nem tud valaki valami megoldást mert jó lenne a feladatokat is megcsinálni nem csak nyomni neki...... előre is köszi a válaszotokat, ja és jó az oldal sok értékes infó van fent megyek is haza gyakorolni . udv Speti

    máshol is írtak róla .....

    ilyen problémám lenne h most hoztam el egyik havertól a gter2-t, és ki akartam probálni a driving school,de mikor belépek mondjuk az accelerationba akkor nem engedi h vezessem a kocsit, hanem ahol ki kéne írva lennie h drive, csak a sima piros kör van és semi nincs bele írva, valamint bal oldalt azt írja ki 0/0 challanges completed, és így nemtom használni ezt a részét, pedig nagyon kíváncsi lettem volna rá, ha valaki tudja mit kéne tennem, nagyon megköszönném neki!!!
    előre is ..

    Szia, a leckékénél nincs piros gomb, hanem a jobb-alsó sarokban 3 gomb közül a legfelsőt kell megnyomni (MEGKÍSÉREL). Egyedül a garázsban van piros gomb, ott viszont tényleg üres és nem lehet vele semmit csinálni, szerintem te arra a gombra gondoltál. :-D
    Utoljára módosította: Szabó Roland; 2009. 05. 25. 16:36.

  3. #3

    Re: Gtr2 Driving School

    Szia, nekem is ugyanez volt a problemam es ugy javult meg, hogy jobb klikkel kell inditani a jatekot es ugy mint rendszergazda.

  4. #4

    gtr

    sziasztok!remélem tud valaki segiteni.megvettem a gtr2 cdt.az egyik problémám,hogy nem tudom végrehajtani a driver schoolt,mert nem ad autot.itt szereznem kell valahogyan?vagyelsö lennem valahol?a másik problémám hogy probalok regisztrálmi a netetn,már vagy 2hete minden nap,és azt irja ki hogy a kapcsolodas nem sikerült a szerverhez.
    kérlek ha tudtok segitsetek.

    kovacs attila

  5. #5
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg giggs23 írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok!remélem tud valaki segiteni.megvettem a gtr2 cdt.az egyik problémám,hogy nem tudom végrehajtani a driver schoolt,mert nem ad autot.itt szereznem kell valahogyan?vagyelsö lennem valahol?a másik problémám hogy probalok regisztrálmi a netetn,már vagy 2hete minden nap,és azt irja ki hogy a kapcsolodas nem sikerült a szerverhez.
    kérlek ha tudtok segitsetek.

    kovacs attila
    online játékhoz ez kell:
    http://www.gtr-masters.hu/download/a...line_Patch.exe

    a driving school-hoz meg elvileg nem kell semmi, alapból ad valami autót amivel meg kell csinálni az egyes feladatokat.
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg ds.JPG (195,0 KB, 62 megtekintés)
    Utoljára módosította: Sziszka; 2010. 10. 10. 13:51.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #6

    gtr

    az a kép nekem is megvan.rámegyek a startra,betölti a pályát,és utanna ilyen garage -okat ir ki,meg minden szarságot,de hogy start vagy valami az nincs ott...
    a linket köszi,meg is csináltam,és ez hogy megy?ki is tudok esetleg vkit hivni?vagy csak futamok vannak?érdekelne ez a fizetős rendszer is,amikor versenyekre kell menni..
    kösz.ates

  7. #7
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Akkor lehet, hogy olyan "leckét" választottál, amihez előbb meg kell csinálni egy korábbit. Esetleg megcsináltad, csak nem elég jó eredménnyel, ezért nem enged tovább.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  8. #8
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    OMG
    jobbra lent..
    Attempt - megkezded a leckét
    Train - gyakorolsz
    Observe - megnézed az AI-t hogy mi a feladat
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg ds2.JPG (187,7 KB, 44 megtekintés)
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  9. #9
    Szalóki Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 10. 19.
    Város
    Tápióbicske
    Üzenetek
    13
    Hali!

    Hogy lehet megcsinálni az iskolában az esős francia pályán a vissza fordítót?
    kezd nagyon elegem lenni belőle...

  10. #10
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Szalóki Roland írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Hogy lehet megcsinálni az iskolában az esős francia pályán a vissza fordítót?
    kezd nagyon elegem lenni belőle...
    Emlékszem annak idején én is vért izzadtam vele, úgyhogy kipróbáltam.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  11. #11
    Szalóki Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 10. 19.
    Város
    Tápióbicske
    Üzenetek
    13
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Emlékszem annak idején én is vért izzadtam vele, úgyhogy kipróbáltam.
    És fékezel 100 méter előtt legalább? Mert nem úgy néz ki. Meg használsz setupot? Mert próbélkoztam a gumival, hogy soft, vagy hard eső legyen.
    Köszi a replayt! Szóval meg lehet csinálni.

  12. #12
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Meg akartam nézni, hogy mi is ez az "esős visszafordító", de problémába ütköztem. Nekem töküres a driving school, mindenütt 0/0 szerepel a leckéknél. Pedig emlékszem rá, hogy jártam már a driving schoolban, de az lehet, hogy még a régi gépemmel volt. Hova tűnt a driving school, és hogy lehet elővarázsolni? Csont újra raktam a gtr2-t (uninstall, könyvtár törlés, még a dokumentumok mappából is töröltem a gtr2 könyvtárat, aztán új install, 1.1 patch, nocd patch, online patch), de most sincs meg a driving school rész.
    Ha valakinek ugyanilyen problémája lenne, megtaláltam a megoldást. Win7 alatt a GTR2 néhány dolgot nem a telepítési könyvtárban (nálam c:\jatek\gtr2) tart, hanem a dokumentumok\gtr2-ben. A driving schoolnak is itt kellene lennie, de nincs. Pontosabban csak a leckék nevei szerepelnek itt, de ha a gtr2\gamedata\drivingschool könyvtárat bemásolod a dokumentumok\gtr2\gamedata\drivingschool könyvtárba, akkor meglesznek a leckék.
    Megyek is, és megnézem...
    Utoljára módosította: vlevi; 2011. 02. 16. 12:09.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  13. #13
    Szalóki Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 10. 19.
    Város
    Tápióbicske
    Üzenetek
    13
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Meg akartam nézni, hogy mi is ez az "esős visszafordító", de problémába ütköztem. Nekem töküres a driving school, mindenütt 0/0 szerepel a leckéknél. Pedig emlékszem rá, hogy jártam már a driving schoolban, de az lehet, hogy még a régi gépemmel volt. Hova tűnt a driving school, és hogy lehet elővarázsolni? Csont újra raktam a gtr2-t (uninstall, könyvtár törlés, még a dokumentumok mappából is töröltem a gtr2 könyvtárat, aztán új install, 1.1 patch, nocd patch, online patch), de most sincs meg a driving school rész.
    Ha valakinek ugyanilyen problémája lenne, megtaláltam a megoldást. Win7 alatt a GTR2 néhány dolgot nem a telepítési könyvtárban (nálam c:\jatek\gtr2) tart, hanem a dokumentumok\gtr2-ben. A driving schoolnak is itt kellene lennie, de nincs. Pontosabban csak a leckék nevei szerepelnek itt, de ha a gtr2\gamedata\drivingschool könyvtárat bemásolod a dokumentumok\gtr2\gamedata\drivingschool könyvtárba, akkor meglesznek a leckék.
    Megyek is, és megnézem...
    Nekem nincs ilyen problémám, win 7 x64. Mindent a gtr2 mappába pakolt be nekem.

  14. #14
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Megnéztem, simán teljesíthető.
    Csak a "braking" leckét néztem, de ott is a hajtű után van a cél.
    Persze be kell menni a setupba, én az 540°-os kormányszöghöz 23° steering lockot állítottam, és természetesen soft wet gumit.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  15. #15
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Szalóki Roland írta Hozzászólás megtekintése
    És fékezel 100 méter előtt legalább? Mert nem úgy néz ki. Meg használsz setupot? Mert próbélkoztam a gumival, hogy soft, vagy hard eső legyen.
    Köszi a replayt! Szóval meg lehet csinálni.
    Őszintén szolva fogalmamsincs hogy hol fékezek, de a replayből pontosan megtudod nézni hogy hol gyulladki a féklámpám. Arra viszont emlékszem hogy vagy egy másfél autóhosszal az apex előtt már felkellet engedni a féket, tehát ennél még lehet később is fékezni. De nagyon nemkell erőltetni a későnfékezést, mert ennél fontosabb az ív és a sebesség amivel fordulsz rajta. Ez így is Gold-let a legnehezebb fokozatban, több mint 5 tizeddel a ghostcar előtt értem be. Inkább arra érdemes koncentrálni, hogy hol kezdesz ráfordulni a kanyarra, milyen íven / sebességgel. Kevés a tapadás, úgyhogy ameddig csak lehet érdemes egyenesen fékezni. Az elején még van egy kis plusz tapadás elbírja a padlóféket és egy visszaváltást, viszont mielőtt elkezdesz ráfordulni mindenképp kicsit felkell engedni a féket, különben nem marad tapadásod a kanyarodáshoz. Nagyjábol ennyi a lényeg.
    A setupról nemtudok nyilatkozni, azt megsenéztem.
    Emlékszem hogy én is sokat küzdöttemvele, nemkell feladni és akkor előbb utóbb mennifog.

  16. #16
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    dokumentumok\gtr2-ben. A driving schoolnak is itt kellene lennie, de nincs.
    Ha kikapcsolod a biztonsági szutykokat, akkor nemlessz ilyen problémád. (és még sok egyébb más sem...) Persze csak ha van tűzfal + vírusírtód.

  17. #17
    Szalóki Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 10. 19.
    Város
    Tápióbicske
    Üzenetek
    13
    Kösz a válaszokat.

  18. #18
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha kikapcsolod a biztonsági szutykokat, akkor nemlessz ilyen problémád. (és még sok egyébb más sem...) Persze csak ha van tűzfal + vírusírtód.
    Milyen biztonsági szutyokra gondoltál? UAC?? Dehogy kapcsolom ki.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  19. #19
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen biztonsági szutyokra gondoltál? UAC?? Dehogy kapcsolom ki.
    Ezt a problémát ha jól emlékszem konkrétan az okozza. De ha hasznát is veszed akkor nyilván megér egy kis macerát. Én egydül használom a wint és mindössze 3 játék van rátelepítve, úgy hogy én kikapcsoltam.

  20. #20
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt a problémát ha jól emlékszem konkrétan az okozza. De ha hasznát is veszed akkor nyilván megér egy kis macerát. Én egydül használom a wint és mindössze 3 játék van rátelepítve, úgy hogy én kikapcsoltam.
    Mi az az UAC? Valami access control?

  21. #21
    Szalóki Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 10. 19.
    Város
    Tápióbicske
    Üzenetek
    13
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Mi az az UAC? Valami access control?
    User Account Control. Ez azért jó, mert ha ez be van kapcsolva és elindítasz egy programot, akkor jelzi, hogy rendszergazda engedélyell kell indítani, ha rá nyomsz hogy igen, akkor úgy indítja és el is fogja indítani. Ha nem, akkor nem indítja el. Ez pl netezés közben jó, ha be van kapcsolva, mert ha netről futtatni akarja valami magát a gépeden és rendszergazda jogok kellene neki, akkor szólni fog és akkor meg tudod, hogy te indítottad el, vagy nem. És ha nem akkor valami be akar törni a gépdre... Ez nem vírusírtó, csak egy biztonsági vonal.

  22. #22
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Szalóki Roland írta Hozzászólás megtekintése
    User Account Control. Ez azért jó, mert ha ez be van kapcsolva és elindítasz egy programot, akkor jelzi, hogy rendszergazda engedélyell kell indítani, ha rá nyomsz hogy igen, akkor úgy indítja és el is fogja indítani. Ha nem, akkor nem indítja el. Ez pl netezés közben jó, ha be van kapcsolva, mert ha netről futtatni akarja valami magát a gépeden és rendszergazda jogok kellene neki, akkor szólni fog és akkor meg tudod, hogy te indítottad el, vagy nem. És ha nem akkor valami be akar törni a gépdre... Ez nem vírusírtó, csak egy biztonsági vonal.
    Jajamm. Emlekszem ra. Ez hasznos dolog, amellett, hogy neha nagyon idegesito tud lenni.

  23. #23
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Mi az az UAC? Valami access control?
    Hát, nem is a DOOM-ra gondoltam

    De hogy egy kicsit Ontopic is legyen, az a bizonyos Magny Cours-i visszafordító az semmi. Próbáld ki estorilban a "Gancho" sikánt. 9, 10. kanyar. Szerintem azt elnézték, és egy parkolóház bejárata akar lenni, és nem kanyar egy versenypályán.

    http://upload.wikimedia.org/wikipedi..._track_map.svg

    1:35-nél

    Utoljára módosította: vlevi; 2011. 02. 18. 19:49.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  24. #24
    Szalóki Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 10. 19.
    Város
    Tápióbicske
    Üzenetek
    13
    Csak hát a játékban nem ilyen széles a kanyarod, hanem sokkal keskenyebb...
    És nem egyszerű jól bevenni...

  25. #25
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    És itt nagyon lassan ment, olyan felvezető kör stílusban. Úgy bevehető, de versenytempóban nagyon szar. Csúszkálok összevissza, és csak valahol a felső (mert ugye durván emelkedik is ez a kanyar) jobbos végén kezd magához térni.

    Itt egy másik, GT autóval, 3:38-nál és 5:24-nél
    Utoljára módosította: vlevi; 2011. 02. 19. 00:01.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •