Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (34 összesen)
  1. #1
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038

    HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Szervusztok!

    Itt az ideje konkretizálni azokat a részleteket, amikkel meg kívánjuk újítani a bajnokságot.

    Jó volna, ha minél többen írnátok olyan lehetőségeket, amikkel update-elni lenne esélyünk azt, ami már HTCM 2-ként is egy szuper liga lett!

    Ha minden marad úgy, ahogy volt, akkor is nagyon élvezetes lesz, de ha vannak jó ötletek, ide írjátok... Aztán kérdés, mi lesz ezekből kivitelezhető...

    Mindenesetre az autókínálat kibővítése lenne talán a legnagyobb színesítő tényező szerintem... Nézzük csak az STCC autókínálatát! -> pazar!

    És nem kellene ahhoz feltétlenül beszerezni az STCC-t, elég lenne letölthető bővítésként bemásolni a játékon belülre... Hogy honnan? Egy offline STCC-ből, amit bárki letölthet, de a Kiegészítések közé fel is tölthetnénk... (ill. egy leírást is hozzá, hogy mi és hová kell)

    Viszont a dízelek indítását a bajnokságban ne erőltessük feltétlenül! De BTCC-s Vectra szerepelhetne!
    Utoljára módosította: Dr. Hanyik Saby; 2009. 05. 24. 02:37.

  2. #2
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Ha tényleg elérhető addonként az STCC autók és pályák akkor szerintem is ezt a módot kellene választani a HTCM3 bajnokságban. Nem azért mert nincs pénzünk() megvenni a kiegészítést, hanem azért mert ha ingyen is elérhető akkor pénzkidobás lenne. A TDI Seatot én támogatom, mert annyival nem jobb hogy előnyt jelentene viszont még változatosabbá tenné a mezőnyt.
    Az szerintem mindenki számára egyre világosabb hogy a Race On-t elvethetjük mint alternatíva, ugyanis egy bajnokság lebonyolításához először tesztelni kellene amire valószínű hogy nem lesz idő.
    A bajnokság szabályait én nem változtatnám, szerintem jó úgy ahogy van.

  3. #3
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038

    Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Ha tényleg elérhető addonként az STCC autók és pályák akkor szerintem is ezt a módot kellene választani a HTCM3 bajnokságban. Nem azért mert nincs pénzünk() megvenni a kiegészítést, hanem azért mert ha ingyen is elérhető akkor pénzkidobás lenne. A TDI Seatot én támogatom, mert annyival nem jobb hogy előnyt jelentene viszont még változatosabbá tenné a mezőnyt.
    Az szerintem mindenki számára egyre világosabb hogy a Race On-t elvethetjük mint alternatíva, ugyanis egy bajnokság lebonyolításához először tesztelni kellene amire valószínű hogy nem lesz idő.
    A bajnokság szabályait én nem változtatnám, szerintem jó úgy ahogy van.
    Örülök, hogy máris reakciót és támogatást látok...

    Ez a TDI Seat szerintem mindenképpen szavazás tárgya kellene, hogy legyen... De az addon-packhoz szükséges file-okat akár biztosítani is tudnám szerintem... ha valaki megad egy címet, akár el is postázhatom egy adathordozón... ennek azt a minimál költségét állom, de a feltöltést nehezebben ígérhetem, hiszen a terjedelme azért nem olyan kevés... letölteni is elég lesz

  4. #4

    Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése

    És nem kellene ahhoz feltétlenül beszerezni az STCC-t, elég lenne letölthető bővítésként bemásolni a játékon belülre... Hogy honnan? Egy offline STCC-ből, amit bárki letölthet, de a Kiegészítések közé fel is tölthetnénk... (ill. egy leírást is hozzá, hogy mi és hová kell)
    Ez közönséges lopás



  5. #5
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038

    Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    Ez közönséges lopás
    És akkor az addon-pályákat is loptuk???

  6. #6

    Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    És akkor az addon-pályákat is loptuk???
    Mindent lopunk. Minden amiért nem fizetsz, lopás!!! :P Szóval mostantól senki se próbáljon meg letölteni addon pályát, sőt, még a TDI Leont is töröljétek azonnal és még az egész OFFLINE verziót is. Ne felejtsd el letörölni az összes MP3-at amit nem vettél meg és az összes WAREZ software amit letöltöttél, de a legjobb az lenne, ha mostantól senki sem kapcsolnál be a gépét, mert úgyis van rajta WAREZ!

    Ez van, miért kell ezen csodálkozni? Azt is le merem fogadni, hogy az itt jelen lévők 90%-nak még windows license sincs....szóval az, hogy bemásolsz 6 autót meg 8 pályát....hagyjuk már

    Félre értés ne essék, ha kell én megveszem a Race On-t, nem ezen múlik, csak nem látom értelmét törölni az ilyen jellegű hozzászólásokat, illetve nem látom értelmét az ilyen jellegű hozzászolásoknak, mint, hogy "lopás" meg "warez". Mindenki ezt csinálja! Ennyi.

  7. #7
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Exclamation Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Mindent lopunk. Minden amiért nem fizetsz, lopás!!! :P Szóval mostantól senki se próbáljon meg letölteni addon pályát, sőt, még a TDI Leont is töröljétek azonnal és még az egész OFFLINE verziót is. Ne felejtsd el letörölni az összes MP3-at amit nem vettél meg és az összes WAREZ software amit letöltöttél, de a legjobb az lenne, ha mostantól senki sem kapcsolnál be a gépét, mert úgyis van rajta WAREZ!

    Ez van, miért kell ezen csodálkozni? Azt is le merem fogadni, hogy az itt jelen lévők 90%-nak még windows license sincs....szóval az, hogy bemásolsz 6 autót meg 8 pályát....hagyjuk már

    Félre értés ne essék, ha kell én megveszem a Race On-t, nem ezen múlik, csak nem látom értelmét törölni az ilyen jellegű hozzászólásokat, illetve nem látom értelmét az ilyen jellegű hozzászolásoknak, mint, hogy "lopás" meg "warez". Mindenki ezt csinálja! Ennyi.
    Nem csinálja mindenki ezt, és a fórumon továbbra is tilos warezelni. A dottore mellett van itt néhány programozó is, majd kérdezd meg őket is erről a témáról.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  8. #8

    Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem csinálja mindenki ezt, és a fórumon továbbra is tilos warezelni. A dottore mellett van itt néhány programozó is, majd kérdezd meg őket is erről a témáról.
    Miért kéne megkérdeznem a programozókat? Nem értem.
    Amúgy azért arra kiváncsi lennék, hogy hány embernek legális a teljes gépe itt a fórumon...de tényleg mindegy, ha tehetem megveszem, ha nem, akkor nem játszom...ennyi.

  9. #9
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038

    Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem csinálja mindenki ezt, és a fórumon továbbra is tilos warezelni. A dottore mellett van itt néhány programozó is, majd kérdezd meg őket is erről a témáról.
    Ez a doktor dolog úgy fáj nektek, mint ha már a fogó a fogatokon lenne... Törődjetek már bele!

    És apropó! A GPL véletlenül nem egy addon-olt demó verzió, amit 'csak úgy' le lehet tölteni???
    Utoljára módosította: Dr. Hanyik Saby; 2009. 05. 24. 13:49.

  10. #10
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038

    Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Mindegy, de a téma kezd nem haladni!!!

  11. #11

    Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a doktor dolog úgy fáj nektek, mint ha már a fogó a fogatokon lenne... Törődjetek már bele!
    Nem tudom a többiek hogy vannak vele, engem baromira nem érdekel hogy valaki orvos, szippantósautó sofőr esetleg általános iskolai tanuló.
    Azt viszont picit furcsállom hogy még a Nickedben is nyomatékosítottad a doktori címed.
    Számos orvost és jogász doktort ismerek akik csak hivatalos iratokon használják a Dr.titulust
    A civil életben bemutatkozáskor még véletlenül sem



  12. #12
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378

    Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Szerintem se nagyon erőltessétek ezt az STCC bemásolós dolgot. Egyszerű lopás, meg ennyire tisztelhetnétek a simbint, hogy nem fáj az a kurva 19 dollár a kiegészítésért, főleg ha ennyire kell mindenkinek, meg tetszik is ...............

  13. #13
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038

    Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem se nagyon erőltessétek ezt az STCC bemásolós dolgot. Egyszerű lopás, meg ennyire tisztelhetnétek a simbint, hogy nem fáj az a kurva 19 dollár a kiegészítésért, főleg ha ennyire kell mindenkinek, meg tetszik is ...............
    Én beszerzem, ha kell, azzal nincs is baj, de mindenki meg fogja venni???

  14. #14
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038

    Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom a többiek hogy vannak vele, engem baromira nem érdekel hogy valaki orvos, szippantósautó sofőr esetleg általános iskolai tanuló.
    Akkor meg tényleg ne ezzel foglalkozz! A legelején nickname-mel indultam, akkor megkaptam, hogy a hivatalos nevemmel kell indulnom, ekkor váltottam a leghivatalosabb nevemre... De te tényleg ne ezzel foglalkozz, hanem az eredeti témával! És legfőképpen ne fájjon!
    Utoljára módosította: Dr. Hanyik Saby; 2009. 05. 24. 16:02.

  15. #15
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038

    Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    De próbáljunk meg a témával foglalkozni! Másmilyen fejlesztés is szóba jöhet ám, inkább azon agyaljatok, kérlek Benneteket! Kéretik konstruktív hozzászólást is beírni szándékozni! Bármit, ami a bajnoksággal kapcsolatos!!! Hajrá!
    Utoljára módosította: Dr. Hanyik Saby; 2009. 05. 24. 16:09.

  16. #16
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a doktor dolog úgy fáj nektek, mint ha már a fogó a fogatokon lenne... Törődjetek már bele!

    És apropó! A GPL véletlenül nem egy addon-olt demó verzió, amit 'csak úgy' le lehet tölteni???
    Hidd el, én lennék a legboldogabb, ha a GPL visszakerülne a boltokba.



    +
    Ja, és nem fáj a doktorságod. Csak így tovább, majd kerüllek
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  17. #17
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038

    Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak így tovább, majd kerüllek
    Oké!

  18. #18
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Ötletek vannak, már a másik ilyen topicot én böngészem, tanulmányozom, agyalok, stb.
    Az stcc autók kizárt dolog, hogy ilyen módon be fognak kerülni! Mert valóban nem addon lenne, hanem lopás, ami azért is lenne ciki, mert a SimBin hivatalosan is jegyzi a GTR-Masters közösséget!
    Az addon pályák azért kicsit más szitu, mint egy létező hivatalos kiegészítőből kilopni dolgokat!

  19. #19
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Miért kéne megkérdeznem a programozókat? Nem értem.
    Amúgy azért arra kiváncsi lennék, hogy hány embernek legális a teljes gépe itt a fórumon...de tényleg mindegy, ha tehetem megveszem, ha nem, akkor nem játszom...ennyi.

    Szerintem senkinem max 1-2 embernek.
    Az hogy a játékot amivel ennyit játszok és ennyi élményt ad megtisztelem azzal hogy megveszem, de azért a race06 utána a 07-et megvenni nem volt nagy öröm mert az szerintem lehúzós lépés volt a részükről, de mind 1, nem azon a 20 dolcsin múlik, csak valaki majd vegye meg nekem mert nekem nincs olyan kártyám amivel neten tudnék vásárolni és nem is tervezem ilyen beszerzését mert útálom, de ha valaki bevállalja hogy ráutalom az árát az ő számlájára és úgy megveszi nekem abba benne vagyok!
    Az is oké hogy a Masters azt képviseli hogy vegyük meg eredetibe amit szerintem meg is tesz mindenki aki itt van, viszont a többi szoftvert szerintem ettől még senki nem fogja megvenni(nem a játékokra gondolok).

  20. #20

    Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem se nagyon erőltessétek ezt az STCC bemásolós dolgot. Egyszerű lopás, meg ennyire tisztelhetnétek a simbint, hogy nem fáj az a kurva 19 dollár a kiegészítésért, főleg ha ennyire kell mindenkinek, meg tetszik is ...............
    meg ha mas nem, minket akik megvettek az STCC-t....

  21. #21
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957

    Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Gyerekek!

    Amondó vagyok h csinálhatnánk a HTCM3 keretein belül egy F3000 kupát is!Ha már úgyis 2 hetente van futam .. miért ne lehetne hetente??Támogatok mindenféle add-on PÁLYÁT!!!Az egyéb lopást én sem tolerálom!Lehetne éjszakai futam pl!Persze nem tudom h hol .. monnyuk Singapur!Az ugyis ki van világítva körbe!

    Scuderia Giudice #099#

  22. #22
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038

    Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Na jó, de akkor nem is bővülhet a kollekció?

    Megint mindenki Daewoo-val fog jönni???

  23. #23

    Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Szvsz inkabb Race on-ra kene majd koncentralni, vagy csak Stcc Meg egy sima Wtcc liganak van ertelme?

  24. #24

    Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Ha már nem volt/lesz semmi így nyáron, akkor várjuk meg a Race On-t. Esetleg egy felmérést lehetne csinálni, hogy ki fogja megvenni.

  25. #25
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: HTCM 3 - Fejlesztési tippek

    Értem, tehát átmásolós téma lenne az STCC a Race07 és Evo-ba? Az már gázos, így én sem támogatom habár lehet hogy szeptemberre már ingyenesen elérhető lesz. A 20 dolcsis lehúzás egészen addig nem probléma amíg valamilyen szinten ki is használja az ember, de az eddigi bajnokságok nagy általánosságban Race07-re alapultak. Na mind1, ebbe ne merüljünk bele valószínű hogy Saby nem ezért indította a topikot. Ha a bajnokság STCC-vel lesz akkor biztosan mindenki be fogja szerezni a kiegészítést ha indulni akar ez tuti. A Race On még mindig elég lutri, valószínű hogy eleinte sok probléma lesz vele ha egyáltalán megjelenik szeptemberig.
    Utoljára módosította: Bozso; 2009. 05. 24. 20:00.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •