Oldal: 3 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (189 összesen)
  1. #51
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: Real Time Racing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    fogd már vissza magad ember!
    ha ezt a hozzállást követnék a fejlesztők, akkor még mindig 640*480-as felbontáson autózgatnál... felfogod? nem hiszem...

    mellesleg, ha nem is játék közben, de visszajátszáskor igenis számit, és én egyébként is gyakran nézem vissza mit múveltünk. arról nem beszélve, hogy a játékélménybe beletartozik a grafika is, ha szerinted ez nem igy van, akkor húzd le a rolót és lécci ne szóllj hozzám... csövi...
    Az igazi szimulátorok grafikában mindenképpen le vannak maradva az átlagtól és pontosan azért, mert nem ez a lényeg sokkal inkább a megfelelő képkocka/másodperc ráadásul eléggé számításigényes a fizika habár ez már optimalizáció kérdése.
    Én tudom hogy miért írta Henrik azt amit, neki nincs überkirály gépe de mégis az élmezőnybe versenyez tehát ebből is látszik hogy ő nem erre fekteti a hangsúlyt. Abban viszont nem értek veled egyet hogy olyan dologról mondasz negatív véleményt ami még nem kézzel fogható és ki tudja hogy milyen lesz.
    A lényeg hogy béke van.

  2. #52
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Üzenetek
    415

    Re: Real Time Racing

    néha nem értem az embereket, hogy miért kell mindig szapulni vmit.....
    ha valakinek valami nem tetszik, nem kell vele játszani. ennyi.
    lehet itt meséket írni ilyen olyan grafikáról, motor-ról, realitásról...stb.
    De minek vitatkozni.???? Ha szépet akarok látni akkor az NFS legújabb részét tolom, ha online jót akarok birkózni akkor a GTL-t tolom, ha "realitást" akarok a gép előtt akkor LFS, ha meg tényleg realitást meg adrenalint akarok akkor beülök a roveromba és kanyargós utakon tolom neki 2.-ben vagy max 3.-ban.
    ennyi.

  3. #53
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Real Time Racing

    Idézet Eredetileg Horváth Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    Mar nem azert de mi a francot varsz meg el? grafika? ki a francot erdekel a grafika? meg a cockpitben az arnyek. Ember hol a faszba elsz? amikor centikre utazol a masiktol es csak arra koncentralsz, biztos ezzel fogsz foglalkozni nem? istenem... a masik fele meg azert sirna mert nem megy a gepen. Tudom, az ilyeneknek a 3d-s fak is kellenek az ut szelen bazmeg, de fel tud baszni az ilyen
    Nem pont így mondtam volna, de ugyanezt.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #54
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Re: Real Time Racing

    Idézet Eredetileg Horváth Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    Mar nem azert de mi a francot varsz meg el? grafika? ki a francot erdekel a grafika? meg a cockpitben az arnyek. Ember hol a faszba elsz? amikor centikre utazol a masiktol es csak arra koncentralsz, biztos ezzel fogsz foglalkozni nem? istenem... a masik fele meg azert sirna mert nem megy a gepen. Tudom, az ilyeneknek a 3d-s fak is kellenek az ut szelen bazmeg, de fel tud baszni az ilyen
    Kicsit nyers volt a megfogalmazas, de a lenyeg az bennevan.

  5. #55

    Re: Real Time Racing

    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit nyers volt a megfogalmazas, de a lenyeg az bennevan.
    Azért vicces, hogy pont olyat húztok le (engem aki évi több tizezret kiad az iRacingért. tehát én is a szimulációt szeretem)
    De nekem mindegy, mindenki gondol amit akar, számtalan csalódott Simbin-es játékosról tudok, ésköztük vagyok én is.

    Mellesleg arra persze senki nem reagál hogy egy jó játék jól skálázható és futtatható is... Szóval a gépigény kérdést is ki is lőttük.

    De sorolhatnék még ezer dolgot, vicces, hogy nekem magyarázzátok, magyarázzák el, hogy mire is való egy szimulátor...

    Arról megint nem beszélve, hogy elfogadom én az iRacingtől is, hogy nem NFS Shift szint, de azért 2010-ben lassan hoznia kellene egy szintet.

    Ennyi erőből másokat is sajnálhatnánk, nem csak azokat akik nem tudják futattni, hanem azokat is akik tudnának sokkal szebb megjelenitéssel is, de nem lehet mert egyszerűen nem fejlesztik. (pedig a gmotor-ból sok minden kihozható), és akkor mindenki elégedett lehetne. Arról sem beszél senki, hogy csak skinezgettek eddig a Simbin-nél, meg pár új járgány, illetve pálya (ezeknek örülünk azért), de szóval részemről az egész lezárva. Úgy néz ki itt nem lehet társalogni normálisan.

    MÉG valami;
    megavega (többek között): talána zért szeretnék több mindent egyben tudni, mert a kor és a fejlődés is megköveteli valamilyen szinten, meg ennyi erőből játszál a GTR 1-el, és felejtsd el, hogy megjelent a szebb, jobb meg etc GTR2. Meg áááh. reménytelenek egyesek... jobb ha lelépek. idő és szófecsérlés az egész, még reagálni sem tudnak itt a legtöbben érdemben. 0


  6. #56
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Üzenetek
    415

    Re: Real Time Racing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    Azért vicces, hogy pont olyat húztok le (engem aki évi több tizezret kiad az iRacingért. tehát én is a szimulációt szeretem)
    De nekem mindegy, mindenki gondol amit akar, számtalan csalódott Simbin-es játékosról tudok, ésköztük vagyok én is.

    Mellesleg arra persze senki nem reagál hogy egy jó játék jól skálázható és futtatható is... Szóval a gépigény kérdést is ki is lőttük.

    De sorolhatnék még ezer dolgot, vicces, hogy nekem magyarázzátok, magyarázzák el, hogy mire is való egy szimulátor...

    Arról megint nem beszélve, hogy elfogadom én az iRacingtől is, hogy nem NFS Shift szint, de azért 2010-ben lassan hoznia kellene egy szintet.

    Ennyi erőből másokat is sajnálhatnánk, nem csak azokat akik nem tudják futattni, hanem azokat is akik tudnának sokkal szebb megjelenitéssel is, de nem lehet mert egyszerűen nem fejlesztik. (pedig a gmotor-ból sok minden kihozható), és akkor mindenki elégedett lehetne. Arról sem beszél senki, hogy csak skinezgettek eddig a Simbin-nél, meg pár új járgány, illetve pálya (ezeknek örülünk azért), de szóval részemről az egész lezárva. Úgy néz ki itt nem lehet társalogni normálisan.

    MÉG valami;
    megavega (többek között): talána zért szeretnék több mindent egyben tudni, mert a kor és a fejlődés is megköveteli valamilyen szinten, meg ennyi erőből játszál a GTR 1-el, és felejtsd el, hogy megjelent a szebb, jobb meg etc GTR2. Meg áááh. reménytelenek egyesek... jobb ha lelépek. idő és szófecsérlés az egész, még reagálni sem tudnak itt a legtöbben érdemben. 0
    ne haragudj, nem akartalak leszólni, nem az volt a célom. csak azt akartam kifejezni, hogy nem kell (sokszor nehezen minősíthető stílusban /nem rád gondolok, hanem csak úgy általában/) vitatkozni hogy melyik a jobb és szebb. sztem mindenkinek más a jó, és ez így van rendjén. nem szólom le a IR-t sem mert nem játszok vele. (el tudnék én is költeni rá egy vagyont, de az asszony levágná....)
    szót se többet róla a lényeg hogy nem leszólni akartalak.....

  7. #57
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Real-Time Racing

    Azért néha jó az, hogy ott van a grafika topon.
    Én pl. a mostani gépemmel felvettem Ultra High-ra a Race07-ben a grafikát, és nagyon durván néz ki tőle a Nordschleife. Road Americában pedig a fűcsomókat számolgattam, teljesen más pálya lett belőle

    Persze amíg a fizika nem ér el egy bizonyos szintet, lehet akármilyen csicsa a grafika, nem ér semmit (NFS)
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  8. #58
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077

    Re: Real Time Racing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    Azért vicces, hogy pont olyat húztok le (engem aki évi több tizezret kiad az iRacingért. tehát én is a szimulációt szeretem)
    De nekem mindegy, mindenki gondol amit akar, számtalan csalódott Simbin-es játékosról tudok, ésköztük vagyok én is.

    Mellesleg arra persze senki nem reagál hogy egy jó játék jól skálázható és futtatható is... Szóval a gépigény kérdést is ki is lőttük.

    De sorolhatnék még ezer dolgot, vicces, hogy nekem magyarázzátok, magyarázzák el, hogy mire is való egy szimulátor...

    Arról megint nem beszélve, hogy elfogadom én az iRacingtől is, hogy nem NFS Shift szint, de azért 2010-ben lassan hoznia kellene egy szintet.

    Ennyi erőből másokat is sajnálhatnánk, nem csak azokat akik nem tudják futattni, hanem azokat is akik tudnának sokkal szebb megjelenitéssel is, de nem lehet mert egyszerűen nem fejlesztik. (pedig a gmotor-ból sok minden kihozható), és akkor mindenki elégedett lehetne. Arról sem beszél senki, hogy csak skinezgettek eddig a Simbin-nél, meg pár új járgány, illetve pálya (ezeknek örülünk azért), de szóval részemről az egész lezárva. Úgy néz ki itt nem lehet társalogni normálisan.

    MÉG valami;
    megavega (többek között): talána zért szeretnék több mindent egyben tudni, mert a kor és a fejlődés is megköveteli valamilyen szinten, meg ennyi erőből játszál a GTR 1-el, és felejtsd el, hogy megjelent a szebb, jobb meg etc GTR2. Meg áááh. reménytelenek egyesek... jobb ha lelépek. idő és szófecsérlés az egész, még reagálni sem tudnak itt a legtöbben érdemben. 0
    Szerintem is totál felesleges a 3D-s fa és hasonlók, 2 kilónál úgyse azt nézed, hogy ez most 3D-s vagy sem, ahogy Henrikék is mondták. De pl. ugyanez van az EA-féle FIFA sorozatnál is. Mindenki panaszkodott, hogy miért nem 3D-sek a nézők. A válasz nagyon egyszerű ott is: a) nem azt figyeled meccs közben, hanem a labda megszerzésén fáradozol b) pl. egy 60 ezres stadion ha tele van, akkor az annyiszor x megát elzabál a VGA-ból, ami szintén totál felesleges.

  9. #59
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077

    Re: Real Time Racing

    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a cockpit hiányos volt valamiért. Tehát nem láccódott a műszerfal mintha ott se lett volna és átláttam a kocsin
    De ez csak cockpit nézetből van így :O
    Valakinek volt már ilyen?
    Nem lehet, hogy a grafika/részletesség túl alacsonyan van nálad beállítva?

  10. #60
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Real Time Racing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    Azért vicces, hogy pont olyat húztok le (engem aki évi több tizezret kiad az iRacingért. tehát én is a szimulációt szeretem)
    De nekem mindegy, mindenki gondol amit akar, számtalan csalódott Simbin-es játékosról tudok, ésköztük vagyok én is.
    Taníts Mester! Esszük a szavaidat...

  11. #61
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Real Time Racing

    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lehet, hogy a grafika/részletesség túl alacsonyan van nálad beállítva?
    Nekem a Race On csinálta ezt. De mostmár nem.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  12. #62
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Real Time Racing

    Idézet Eredetileg Horváth Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    Mar nem azert de mi a francot varsz meg el? grafika? ki a francot erdekel a grafika? meg a cockpitben az arnyek. Ember hol a faszba elsz? amikor centikre utazol a masiktol es csak arra koncentralsz, biztos ezzel fogsz foglalkozni nem? istenem... a masik fele meg azert sirna mert nem megy a gepen. Tudom, az ilyeneknek a 3d-s fak is kellenek az ut szelen bazmeg, de fel tud baszni az ilyen
    Henrik, szomorú lenne ha az ilyen stílusú beszólásokért mondanánk fájdalmas búcsút egymásnak.
    Nem ide való ez a stílus!

  13. #63

    Re: Real-Time Racing

    még egyszer elmondom, azoknak akik normálisan hozzászóltak, hogy egy normálisan leprogramozott és skálázható szimulációnál nem kellene, hogy probléma legyen a gépigény, nyugodtan lehetne szép is a cucc.
    meghát a játékélménybe a grafika is beletartozik nem? (erre elfelejtenek válaszolni a kollégák, én meg utálom ha kérdezek valamit, és semmibe veszik azt, ellenben oltani azért tudnak, meg okosságokkal dobálni...) szóval szerintem ez szerintem nem kérdés. (persze a fizikának a helyén kellene lennie egyébként is, de egyik sem elhanyagolható szempont.)

    meg mondom ha nem számít a grafika akkor legyen szíves mindenki levenni minimum részletességre minden szimulátorának a részletességét, és tolja úgy. jah és elsimítás se legyen, meg nagy felbontás sem. NE LEGYÜNK MÁR ÁLSZENTEK. Kell a jó fizika. nagyon kell. Kellenek a jó pályák és a gumimodellezés, etc. De bazz, a szint az szint. Mondtam, ha nuku fejlesztés lenne mindig, akkor sosem tartanánk ott ahol, de persze erre is elfelejtenek válaszolni itt egyesek.

    Palesz féle beszólások nem a fórumba valók, ez szimpla provokáció.. ÉRDEMI megjegyzés nélküli nagy NULLA. én törölném a moderátorok helyében...

    Részemről csősztök, inkább megyek vezetni Lime-on...


  14. #64
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Real-Time Racing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    Részemről csősztök, inkább megyek vezetni Lime-on...
    Viszont látásra!
    ...Illetve nem látásra...
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  15. #65
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Real Time Racing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    mindegy ez így erősen nulla.
    tudom gáz a grafikát felhozni de akkor is. mikor motor már ez a cucc, amit Simbin tol be alá? áááhh...
    oké, az iRacing motorja is "régi", de az is szebb már most is amikor még nyilván van hova fejlődnie. (és fog is).
    2010-ben nem lesz péel dinamikus árnyék a cockpitben? naaah neeee...

    inkább csinálnának a "hülyék" egy GTR3-at, dehát ugye csak a skinezéshez értenek. alapjaiban véve semmi komolyat nem tudnak önállóan írni, az rFactor 2 már azzal a pár újdonságával [lézeres pályák, új gumikezelés, dinamikus árnyékok, szebb grafika, új fizikai motor, (talán végre) realisztikus időjárás és minden eddiginél jobb esőszimuláció. talán...] is sokkal jobban vonz mint ez itt.

    bocsi, hogy szapulom, és tudom, elkotródhatok innen ha nem érdekel, de ha jó lenne az ötlet akkor dicsérném... szóval hagy mondjam csak el.

    valaki meg nagyon félreértett. nekem nem iRacing 2 kell, hanem egy kurvajó online szimuláció, amiben van ütközés is meg minden hülyeség.

    Inkább csinálnák meg a GTR3-ba (ami soha nem lesz már) a koszos, ideális ivet, csinálnának még jobb esőfizikát, és sorolhatnánk. ezekben mind verhető lenne az iracing, ha egy normális rendszert tolnának alá, viszonylag olcsón, és jó kis járgányokkal, pályákkal, akkor abban lehetne potenciál, és mellesleg a konkurencia az nekünk jó, mert igy az iRacing hamarosan abszolút egyeduralkodó lesz a piacon.

    Halott ötlet... Pedig az elején azt hittem valami komoly dolog készülődik... Várakozási szint; 0/10.

    Mellesleg miről szóltak az eddigi hirek? Fizikáról bármi egetverő, számottevő újdonságok? jah hogy ugyanaz az egész? csak egy hülyeséggel megtoldják a GTR Evo-t? kreatívok..
    Nagyon hasznos és értékes hozzászólás volt, köszönjük.
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2009. 10. 24. 22:29.

  16. #66
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Real-Time Racing

    Ha valakinek nem volna világos:

    Az RTR-nek az iOpener technológia a lényege ami arról szól, hogy valós időben tudnak igazi versenyeket szimulátorokba közvetíteni (és rögzíteni), így szimulátorokon keresztül részese lehetsz az igazi futamoknak, és igazi versenyzők ellen versenyezhetsz. Mindezt valós időben!

    A technológia game engine-től független, gyakorlatilag bármilyen engine-t alá tudnak tolni, legyen az Simbin, iRacing, rFactor vagy akármi. Az RTR-nek semmi köze nincs a Simbin-hez, a Simbin csak a game engine-t adja a technológia alá, jelenleg....

  17. #67
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: Real-Time Racing

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Az RTR-nek az iOpener technológia a lényege ami arról szól, hogy valós időben tudnak igazi versenyeket szimulátorokba közvetíteni (és rögzíteni), így szimulátorokon keresztül részese lehetsz az igazi futamoknak, és igazi versenyzők ellen versenyezhetsz. Mindezt valós időben!
    És szerintem ez tök jó ötlet.

  18. #68
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474

    Re: Real-Time Racing

    renato !
    ha szep grafikat akarsz tökeletes fizikaval kuporgass össze egy kis lovet vegyel egy autonak nevezhetö jarmüvet es furikazz ejjel nappal.
    sajnos tökeletes jatekot sosem fognak kiadni, söt tökeleteset semmit nem fognak kiadni soha, mer azt mindenki megveszi es legközelebb nem lehet majd eladni semmit a sok proletarnak. amugyis a pc mostanaban haldoklik, letezik simbin jatek jo graffal es fizikaval csak konzolra. 2-3 ev es pcre is lesz. de remeljük akkor te mar az utakon elszel es nem itt osztod az eszt :P

  19. #69

    Re: Real-Time Racing

    Idézet Eredetileg Fehér Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    ha szep grafikat akarsz tökeletes fizikaval kuporgass össze egy kis lovet vegyel egy autonak nevezhetö jarmüvet es furikazz ejjel nappal.
    Erről eszembe jut eme bölcs mondás: "Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van"
    ...és akkor hozzábiggyesztjük, hogy a fizikája is verhetetlen !

    Szerintem akár még jól is elsülhet ez a játék! Nagyon jónak tűnik a két GT autó, és a pálya modellezése.
    Gondoljatok csak bele, ha végig lesz élőben FIA GT jövőre, akkor kénytelenek megcsinálni a Hungaroringet szuper pontossággal :P! Már ezért megéri!

  20. #70
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474

    Re: Real-Time Racing

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Erről eszembe jut eme bölcs mondás: "Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van"
    ...és akkor hozzábiggyesztjük, hogy a fizikája is verhetetlen !
    meg amikor kijött a halflife2 terjengett egy kep a neten amint egy pali egy feszitövasat fog a kezeben es a hl2es hud ravolt teve a kepre azakemeny

  21. #71

    Re: Real-Time Racing

    Csak, hogy én is hozzászóljak
    Én megmondom őszintén, örülök, hogy nem a grafikára mennek rá, sajna nincs egy mega brutál gépem, és ha egy NFS Shift vagy Dirt2 minőségű szimulátorral akarnék játszani online, 25 ember ellen, azt hiszem kicsit füstölne a kicsike...

    Amúgy érdekes, hogy az összes szimulátor játék inkább a fizikára gyúr és nem a grafikára, nem? LFS, iRacing, Race verziók, sorolhatnánk akármelyiket, egyiksem az ultra tessalátorokról híres....de valahogy mégis játszanak vele.

    Nem a grafika a lényeg, ezt felejtik el sokan....a mai napig tolok olyan játékokat, hogy húúha, elsírná magát rajta egy két "grafika" mániás, 4 db HD4870 x2-vel Crossfireben

  22. #72

    Re: Real-Time Racing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    még egyszer elmondom, azoknak akik normálisan hozzászóltak, hogy egy normálisan leprogramozott és skálázható szimulációnál nem kellene, hogy probléma legyen a gépigény, nyugodtan lehetne szép is a cucc..
    Azért egy picit mese országban élsz Apróságok:
    1. Ha teljesen skálázható lenne akkor nem venne senki új gépet....
    2. Ha nagyon szép lenne, sokan új gépet kell, hogy vegyenek, az meg szintén nem jó annyira.
    3. Ezért kapjuk folyamatosan a kis pici újításokat, hogy szép lassan fejlesszen mindenki, ezért jönnek sorba az új technológiák, pedig már régóta kész van a 32nm-es Intel proci...stb.

    Ébredj fel, irányítanak, azt veszed meg amit adnak, és megveszed, ezt is, iracinget is, aminek az engine-je kb. a régi Nascar féle és a GTL féle, kicsit felújítva.....újítás volt? Igen, valamennyire biztos, ja alá raktak szép grafikát és jó nagy hype-ja volt.

    Tényleg ébredj fel....22 évesen!

  23. #73
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Real-Time Racing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    "Palesz féle beszólások nem a fórumba valók, ez szimpla provokáció.. ÉRDEMI megjegyzés nélküli nagy NULLA. én törölném a moderátorok helyében..."
    Persze Mester, tökéletesen igazad van, majd gondoskodunk róla! Puszillak!

  24. #74
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Re: Real-Time Racing

    valószínűleg buta kérdés, de ennek a modern Ford GT-nek van bármi köze a GTL-ből ismert GT40-hez, érzékelhető bármi hasonlóság közöttük?

  25. #75
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Re: Real-Time Racing

    A játékról meg annyit (látatlanul):

    - sztem mindenki tudta előre, hogy most sem egy merőben új szimmel lesz dolgunk, hanem csupán az eddig megszokott foltozgatás, toldozgatás a már jól ismert engine-en, ezen igazán kár meglepődni. Majd ha kijön az rF2, akkor gondolom után nem sokkal lép majd vmit a Simbin is az új motorral...

    - az egyetlen lényeg itt ez az új iOpener technológia, ami véleményem szerint egyáltalán nem hülyeség és sok izgalmat, meg lehetőséget rejteget magában. A korrekt megvalósítást meg nyilván ki kell találni, hiszen van buktatója a dolognak dögivel, de hát ezek felderítésére való a teszt verzió nem, vagy tévedek?


    Szóval a RTR nem más, mint egy kezdeményezés eme új izgalmas és érdekes technólógia alkalmazására, melyet Simbin-ék szépen ráültettek a GT Legends óta dédelgetett kis rFactor modjukra, és mindennek fényében nem is kell másnak kezelni a dolgot, mint ami...

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •