Szavazás eredménye: Indulsz a futamon?

Szavazók
11. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • igen / valószínű

    5 45,45%
  • nem / nem valószínű

    4 36,36%
  • legyen inkább Monaco előfutam

    2 18,18%
Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 27 (27 összesen)

Téma: Daytona (HGPLM67)

  1. #26
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771

    Re: Daytona (HGPLM67)

    öszintén szolva én imádom az ovál pályákat,örülök neki hogy kitudtam próbálni,remélem lesz még mert tuti jövök
    Igazábol huztam le egy konfigot a pályára,amivel alapból 45.2-ig jutottam a többit én tettem hozzá apró változtatásokkal.
    nem gondoltam volna hogy sikerül pp,sajnos a rajtról lemaradtam,az oka egyszerü néztem hogy nem tettem be a race-hoz setupot igy defaultot adta,gyorsan beálítottam a qualist,de azt megkellett tankolni,körszámot se vágtam hirtelen,50-körre tankoltam,de már nem engedett ki,igy maradt a boxutca,sajnos a kuplung tönkre ment ugy a féltávnál
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  2. #27

    Re: Daytona (HGPLM67)

    Jó verseny volt, nem kellett mást csinálnom mint teli talppal a gázra lépni és néha kormányozni :-D
    Az eagle végig húzott rendesen, a 6. körre kialakult a sorrend az első 4-ben és mivel a 28. körig hibátlanul mentem így egy kiadós elszállás után is volt annyi előnyöm, hogy maradjak a 3. helyen, néha volt egy két izgi helyzet a lekörözöttekkel való gyorsulgatásokkor, de akkor legalább nem unatkoztam. Mindenesetre örülök, az első HGPLM-es dobogós helyezésemnek, igaz a végére maradt egy pedálnyom a talpamon.
    :heyjoeani oldschool GPL site: http://gpl.uw.hu :heyjoeani



Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •