Oldal: 6 / 6 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6
Találatok: 126 - 140 (140 összesen)
  1. #126
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Vkitől kérek szépen egy racingforme meghívót

    Írjatok PÜben. Nem lennék hálátlan, valszeg tudnék mit cserébe ajánlani.
    PÜ ment.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  2. #127
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Vkitől kérek szépen egy racingforme meghívót

    Írjatok PÜben. Nem lennék hálátlan, valszeg tudnék mit cserébe ajánlani.
    Már nem aktuális.



  3. #128
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Vkitől kérek szépen egy racingforme meghívót

    Írjatok PÜben. Nem lennék hálátlan, valszeg tudnék mit cserébe ajánlani.
    Ha valakit érdekel még, nekem is van meghívom. PÜ-t küldjetek.
    Utoljára módosította: csposta24; 2012. 04. 29. 20:37.

  4. #129
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Nálatok is ez a kép fogad pár napja ha be akartok lépni? (én azóta nem mertem )


    "Ez a kapcsolat nem megbízható

    Azt szerette volna, hogy a Firefox biztonságosan kapcsolódjon a következőhöz: www.racingfor.me, de nem garantálható, hogy a kapcsolat biztonságos.

    Általában a biztonságos kapcsolat létrehozásakor a webhelyek megbízhatóan azonosítják magukat, hogy bizonyítsák, hogy a felhasználó jó helyen jár. Ennek a webhelynek viszont nem ellenőrizhető az azonossága.

    Mit tegyek?

    Ha általában probléma nélkül tud kapcsolódni ehhez a webhelyhez, akkor ez a hiba azt jelentheti, hogy valaki leutánozta a webhelyet. Ne folytassa."


    Ti foglalkoztok vele?



  5. #130
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Nálatok is ez a kép fogad pár napja ha be akartok lépni? (én azóta nem mertem )


    "Ez a kapcsolat nem megbízható

    Azt szerette volna, hogy a Firefox biztonságosan kapcsolódjon a következőhöz: www.racingfor.me, de nem garantálható, hogy a kapcsolat biztonságos.

    Általában a biztonságos kapcsolat létrehozásakor a webhelyek megbízhatóan azonosítják magukat, hogy bizonyítsák, hogy a felhasználó jó helyen jár. Ennek a webhelynek viszont nem ellenőrizhető az azonossága.

    Mit tegyek?

    Ha általában probléma nélkül tud kapcsolódni ehhez a webhelyhez, akkor ez a hiba azt jelentheti, hogy valaki leutánozta a webhelyet. Ne folytassa."


    Ti foglalkoztok vele?
    Nekem már évek óta így indul és nem foglalkozok vele, és nem vettem észre hogy problémát okozott volna, de persze én nem vagyok szakember.

    üdv.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  6. #131
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Nálatok is ez a kép fogad pár napja ha be akartok lépni? (én azóta nem mertem )


    "Ez a kapcsolat nem megbízható

    Azt szerette volna, hogy a Firefox biztonságosan kapcsolódjon a következőhöz: www.racingfor.me, de nem garantálható, hogy a kapcsolat biztonságos.

    Általában a biztonságos kapcsolat létrehozásakor a webhelyek megbízhatóan azonosítják magukat, hogy bizonyítsák, hogy a felhasználó jó helyen jár. Ennek a webhelynek viszont nem ellenőrizhető az azonossága.

    Mit tegyek?

    Ha általában probléma nélkül tud kapcsolódni ehhez a webhelyhez, akkor ez a hiba azt jelentheti, hogy valaki leutánozta a webhelyet. Ne folytassa."


    Ti foglalkoztok vele?
    Nekem simán indul, 18 beta3 foxxal. Meg az előző verziókkal is jó volt. Szedd le teljesen a böngésződ és telepítsd újra. Valami régi beragadt beállítás lehet. Előtte mentsd le a profilod persze. De, az is lehet, hogy a víruskeresőd beépülő modulja háklis valamire. Nálam Kaspersky meg NOD 6 mellett se pattog.
    Utoljára módosította: prost; 2012. 12. 09. 13:50.

  7. #132
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem simán indul, 18 beta3 foxxal. Meg az előző verziókkal is jó volt. Szedd le teljesen a böngésződ és telepítsd újra. Valami régi beragadt beállítás lehet. Előtte mentsd le a profilod persze. De, az is lehet, hogy a víruskeresőd beépülő modulja háklis valamire. Nálam Kaspersky meg NOD 6 mellett se pattog.
    Nem-nem, semmi ilyesmi!

    Csak lejárt az oldal tanúsítványa, semmi több.
    Nekem pl. ezt is írja a böngészőm:

    A hely biztonsági tanúsítványa lejárt!
    Megpróbálta elérni a(z) www.racingfor.me webhelyet, de a szerver tanúsítványa lejárt. Nem áll rendelkezésre információ azzal kapcsolatban, hogy a tanúsítványt esetleg meghamisították-e a lejárat óta.

    Szóval használjátok nyugodtan.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  8. #133
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Nem-nem, semmi ilyesmi!

    Csak lejárt az oldal tanúsítványa, semmi több.
    Nekem pl. ezt is írja a böngészőm:

    A hely biztonsági tanúsítványa lejárt!
    Megpróbálta elérni a(z) www.racingfor.me webhelyet, de a szerver tanúsítványa lejárt. Nem áll rendelkezésre információ azzal kapcsolatban, hogy a tanúsítványt esetleg meghamisították-e a lejárat óta.

    Szóval használjátok nyugodtan.
    És nálam nem járt le? Egyébként én is azt mondtam, hogy semmi baj nincs vele.

  9. #134
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    És nálam nem járt le? Egyébként én is azt mondtam, hogy semmi baj nincs vele.
    Úgy is lehet mondani.
    De inkább úgy fogalmazok, hogy ha mindenkinél dobálja ezt az üzenetet, csak nálad nem, akkor valszeg te cache-eltél be valamit, így neked ezért nem kérdezi már.

    Én csak azért írtam, nehogy valaki emiatt böngészőt telepítsen újra, az a normál működés, ha szól, hogy lejárt a tanúsítvány.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  10. #135
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Köszi srácok. Már be is léptem.

    Am tudom, talán kissé túlparáztam a dolgot, dehát ugye van az a mondás miszerint jobb félni mint megijedni.



  11. #136
    Volna valakinek egy racingforme meghívója? Köszi

  12. #137
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Srácok, ha volt már szó erről akkor bocs, de...


    ...mivel nincs se időm se kedvem átnyálazni az egész topikot ezért inkább megkérdezem: ennél az oldalnál hogy megy a meghívás? Ill. tudom hogy hogyan, konkrétan az érdekelne hogy felelősséget kell-e vállalnom a meghívottért, tehát ha pl. kicsapatja magát vagy vmi büntit kap arra én is ráfaraghatok-e?

    Egy másik fórumon kérne vki meghívót, de az ottaniakat hiába kérdeztem mert ott az ilyesmi tabutéma. (A torrentoldal szabályzata meg ugye angol.)



  13. #138
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, ha volt már szó erről akkor bocs, de...


    ...mivel nincs se időm se kedvem átnyálazni az egész topikot ezért inkább megkérdezem: ennél az oldalnál hogy megy a meghívás? Ill. tudom hogy hogyan, konkrétan az érdekelne hogy felelősséget kell-e vállalnom a meghívottért, tehát ha pl. kicsapatja magát vagy vmi büntit kap arra én is ráfaraghatok-e?

    Egy másik fórumon kérne vki meghívót, de az ottaniakat hiába kérdeztem mert ott az ilyesmi tabutéma. (A torrentoldal szabályzata meg ugye angol.)
    Erre valaki?



  14. #139
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, ha volt már szó erről akkor bocs, de...


    ...mivel nincs se időm se kedvem átnyálazni az egész topikot ezért inkább megkérdezem: ennél az oldalnál hogy megy a meghívás? Ill. tudom hogy hogyan, konkrétan az érdekelne hogy felelősséget kell-e vállalnom a meghívottért, tehát ha pl. kicsapatja magát vagy vmi büntit kap arra én is ráfaraghatok-e?

    Egy másik fórumon kérne vki meghívót, de az ottaniakat hiába kérdeztem mert ott az ilyesmi tabutéma. (A torrentoldal szabályzata meg ugye angol.)
    küld el nekem és a probléma megoldva
    komolyan ha lenne valakinek 1 meghívója ide akkor megszánhatna,köszönöm
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  15. #140
    Elvileg RFMen végre javították a mail server gondjait, úgyhogy újra működhet a meghívás. Ha valakit érdekel, nekem van szabad meghívóm, PMben lehet érdeklődni. De elsősorban tényleg olyanoknak ajánlott, akik angol kommentárral és itthonról nehezebben hozzáférhető sorozatokat is szeretnének rendszeresen követni.

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •