Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (134 összesen)

Téma: Logitech G27

  1. #76
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Logitech G27

    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    A pedál nem újdonság, mert itthon a Momohoz G25 pedált használok. De a kormány! Hmm, az valami álom. Mivel G25-tel nem mentem még eddig, így nem tudom hogy a két G között mi a különbség kormány téren, de gyanítom nem sok. A G27-et "csak" 380 fokra állítottam, mégis hihetetlen nagy volt a különbség a Momohoz képest.
    Sajnos a momo, már az alapoknál (csapágyazás) rossz. Lötyög, lóg, és mégis szorul. G25 most olcsó, de eddig is volt sokkal jobb kormány (DFP, DFGT) olcsó pénzért.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  2. #77
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: Logitech G27

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos a momo, már az alapoknál (csapágyazás) rossz. Lötyög, lóg, és mégis szorul. G25 most olcsó, de eddig is volt sokkal jobb kormány (DFP, DFGT) olcsó pénzért.
    A DFGT 28k a G25 csak 34k szerintem megéri a G25 azt a plusz pénzt főleg a pedál miatt, azt viszont nem értem hogy mi kerül 100k-ba egy G27-ben.

  3. #78
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Logitech G27

    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    A DFGT 28k a G25 csak 34k szerintem megéri a G25 azt a plusz pénzt főleg a pedál miatt, azt viszont nem értem hogy mi kerül 100k-ba egy G27-ben.
    G25 már nem lesz sokáig...kifut és vége, a g27 pedig új még, majd szépen beáll 60 körülre az is.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  4. #79
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Logitech G27

    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    A DFGT 28k a G25 csak 34k szerintem megéri a G25 azt a plusz pénzt főleg a pedál miatt, azt viszont nem értem hogy mi kerül 100k-ba egy G27-ben.
    Azt a 6 ezer forintot valóban megéri a G25 pedál. Persze ott az ellenérv, hogy a DFGT-nek jobb használható a kormánya a több gomb miatt. G25-n eléggé bénaság, hogy szinte nincs gomb, csak a váltónál.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  5. #80
    Danis Richard Regisztrált ricskooo logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 30.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    44
    sziasztok segitséget szeretnék kérni!

    tönkrement a g27-esembe az infravevő szenzor,és mivel semmit nem értek hozzá csak képeket tudok mutogatni: szóval:
    az a fekete kis szutyok ment szét,és annyit tudok hogy 4 lábú kell,be gugliztam az adatokat ami azon a kis lapon volt,de nem talált semmit,ezért elkezdtem nyomozni egy 4 lábú vevő után,és találtam is egyet,de nem tudom,hogy jó lesz-e...

    http://www.conrad.hu/conrad.php?name...521&pid=185094

    segitsetek ebbe,ha tudok kérlek

  6. #81
    g27 eladó nem sokat használt (1-2 nap), ára:60e forint

  7. #82
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg puma734 írta Hozzászólás megtekintése
    g27 eladó nem sokat használt (1-2 nap), ára:60e forint
    Garancica mennyi van rá?

    Scuderia Giudice #099#

  8. #83
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609
    GTR2-zö G27 tulajokat kérdezem hogy esetleg probáltátok a nogrip-en lévö kis cuccost amivel életet lehet lehelni a kis ledekbe játék alatt.A nemlétezö angoltudásommal ahogy néztem megy Race sorozattal is elvileg.


    Ha esetleg Travianozni akartok itt tessék regisztrálni:
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_6275

  9. #84
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    GTR2-zö G27 tulajokat kérdezem hogy esetleg probáltátok a nogrip-en lévö kis cuccost amivel életet lehet lehelni a kis ledekbe játék alatt.A nemlétezö angoltudásommal ahogy néztem megy Race sorozattal is elvileg.
    Nem, mivel nem sok értelmét látom. A Race alapból kezeli a ledsort.

  10. #85
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    GTR2-zö G27 tulajokat kérdezem hogy esetleg probáltátok a nogrip-en lévö kis cuccost amivel életet lehet lehelni a kis ledekbe játék alatt.A nemlétezö angoltudásommal ahogy néztem megy Race sorozattal is elvileg.
    Én nem is néztem,de nem is hiányzik mert jobban szem előtt van a monitor jobb sarkában. Játszottam olyan játékkal, amelyik kezelte de nem jó,nem látom,kiesik a látószögemből.....csak akkor látom ha lenézek rá de addig ki nézi a pályát?
    A király nem Elvis volt...

  11. #86
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    nem látom,kiesik a látószögemből.....csak akkor látom ha lenézek rá de addig ki nézi a pályát?
    Én már jóideje áttértem arra, hogy a Monitorom minél lentebb és minél közelenn helyezem el, úgy hogy a kormányon lehetőleg pont a virtuális kormány helyét takarja ki a képernyőből. Kis átszokás kellett (mind mindenhez), de ez így sztem sokat dob a hangulaton és a realizmuson és még a ledek is látszódnának, ha látnám bármi értelmét használni őket...

    Viszont így minden gond nélkül kikapcsolható a virtuális kormány, mert engem nagyon idegesített, hogy csak 270 fokot forog és nem volt szinkronban velem.

  12. #87
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Sziasztok!
    Szerintetek várható lesz karácsony előtt G27 leárazás? Nagyon fáj rá a fogam, ha már 25-öt alig lehet kapni, vagy csak horribilis áron (63,5 eFt) de ott sincs raktáron ..

    Scuderia Giudice #099#

  13. #88
    Nekem is lent van a monitor, de így is kiesnek a ledek a periférikus látómezőmből, egyszerűen nem elég nagy a fényerejük ahhoz, hogy használható legyen. Igaz, én egyébként sem vagyok a ledsor híve, a váltási ponton kívül semmi használható információt nem ad szerintem versenyzés közben, váltáshoz pedig bőven megteszi egy jelzőfény is. Nekem a symprojects-es fokozatkijelző abszolút bevált erre a célra, mivel villogni is tud.

    Le is takartam inkább teljesen egy 30-as OMP-vel.

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én már jóideje áttértem arra, hogy a Monitorom minél lentebb és minél közelenn helyezem el, úgy hogy a kormányon lehetőleg pont a virtuális kormány helyét takarja ki a képernyőből. Kis átszokás kellett (mind mindenhez), de ez így sztem sokat dob a hangulaton és a realizmuson és még a ledek is látszódnának, ha látnám bármi értelmét használni őket...

    Viszont így minden gond nélkül kikapcsolható a virtuális kormány, mert engem nagyon idegesített, hogy csak 270 fokot forog és nem volt szinkronban velem.
    Utoljára módosította: Gab///; 2010. 11. 24. 13:09.

  14. #89
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609
    Köszi hogy megosztottátok velem hogy kinek miért nem jo
    Ebböl gondolom hogy nem probálta még senki.


    Ha esetleg Travianozni akartok itt tessék regisztrálni:
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_6275

  15. #90
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Szerintetek várható lesz karácsony előtt G27 leárazás? Nagyon fáj rá a fogam, ha már 25-öt alig lehet kapni, vagy csak horribilis áron (63,5 eFt) de ott sincs raktáron ..
    Mostanában inkább felfelé mennek az árak karácsony előtt...
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  16. #91
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi hogy megosztottátok velem hogy kinek miért nem jo
    Ebböl gondolom hogy nem probálta még senki.
    Majd kipróbálom a napokban és megírom az eredményt.

  17. #92
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Majd kipróbálom a napokban és megírom az eredményt.
    Kiprobáltam, megy.Semmi extra csak filingesebb


    Ha esetleg Travianozni akartok itt tessék regisztrálni:
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_6275

  18. #93
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    Kiprobáltam, megy.Semmi extra csak filingesebb
    Én meg elfelejtettem közben.
    mondjuk azt gondoltam, hogy a világot nem váltja meg
    addig jutottam el, hogy letöltöttem és megnéztem a readme-t és mivel ott mindenféle átírásról volt szó úgy voltam vele hogy majd később de el is döntöttem hogy én nem fogom használni nehogymá pont emiatt faggyon le véletlen a cucc

  19. #94
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg elfelejtettem közben.
    mondjuk azt gondoltam, hogy a világot nem váltja meg
    addig jutottam el, hogy letöltöttem és megnéztem a readme-t és mivel ott mindenféle átírásról volt szó úgy voltam vele hogy majd később de el is döntöttem hogy én nem fogom használni nehogymá pont emiatt faggyon le véletlen a cucc
    Nem hiszem hogy fagyasztani fog.Állitani se kell sok mindet.Egy értéket kell csak 0-rol 1-re tenni.Aszem ez az a kapcsolo amivel telemetriai szoftvernek is küldi az adatot.


    Ha esetleg Travianozni akartok itt tessék regisztrálni:
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_6275

  20. #95
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem hogy fagyasztani fog.Állitani se kell sok mindet.Egy értéket kell csak 0-rol 1-re tenni.Aszem ez az a kapcsolo amivel telemetriai szoftvernek is küldi az adatot.
    Ja, az más, na mindegy, nekem ne mondja meg mikor váltsak, azt majd én tudom
    Amúgy meg vagy elégedve vele ? Én a kezdeti lelkesedésből visszavettem kicsit.
    A 3-3 gombból csak az 1-1 felső elérhető kényelmesen, az alatta lévőket ha akarom nyomni menet közben akkor gyakran a felsőket találom el, az alsókhoz meg már át kell fogni tehát nagyon sok hasznuk nincsen.
    Maga a kormány fogása nekem annyira nem kényelmes hosszútávon mert a vastag konzol nyom a gyűrűs ujjnál, ha meg nem fogok "alá" ott akkor nem elég stabil a fogás nekem.
    A pedálnál jó hogy kicsit állítható az oldaltávolság.
    Talán a kormány felbontása kicsit nagyobb mint a G25-nek, az is lehet hogy csak érzésre lehetséges minimálisan kisebbeket kormányozni a másfajta fogaskerekek miatt vagy csak simán beképzelem, nem tudom.
    Utoljára módosította: Kennystyle; 2010. 12. 01. 16:24.

  21. #96
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Szerintetek várható lesz karácsony előtt G27 leárazás? Nagyon fáj rá a fogam, ha már 25-öt alig lehet kapni, vagy csak horribilis áron (63,5 eFt) de ott sincs raktáron ..
    Nekem van egy G27-et és egy G25-öm... gondolkodom az egyik eladásán, bár még nem tudtam dűlőre jutni magammal a kérdésben. A G27 zsír új, a G25 másfél éves és teljesen hibamentes, megkímélt.

    Egyébként egy szintén fullos állapotú DFP is van raktáron, de én valahogy nehezen vállok meg az ilyesmitől...

  22. #97
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, az más, na mindegy, nekem ne mondja meg mikor váltsak, azt majd én tudom
    Amúgy meg vagy elégedve vele ? Én a kezdeti lelkesedésből visszavettem kicsit.
    A 3-3 gombból csak az 1-1 felső elérhető kényelmesen, az alatta lévőket ha akarom nyomni menet közben akkor gyakran a felsőket találom el, az alsókhoz meg már át kell fogni tehát nagyon sok hasznuk nincsen.
    Maga a kormány fogása nekem annyira nem kényelmes hosszútávon mert a vastag konzol nyom a gyűrűs ujjnál, ha meg nem fogok "alá" ott akkor nem elég stabil a fogás nekem.
    A pedálnál jó hogy kicsit állítható az oldaltávolság.
    Talán a kormány felbontása kicsit nagyobb mint a G25-nek, az is lehet hogy csak érzésre lehetséges minimálisan kisebbeket kormányozni a másfajta fogaskerekek miatt vagy csak simán beképzelem, nem tudom.

    Nekem kicsit más a viszonyitási alapom mert DFP-röl váltottam.G25-el anno VWTCC találkoztam, akkor nekem minden bajom volt vele igy az kimaradt.DFP után mindenképp jobb az érzés nekem.Pedáltol fostam nagyon hogy közel lesz meg a féket nehezzen szokom meg, de igazábol csak jo elhelyezés kérdése volt.Fogással illetve gombokkal mekem nincs gondom, habár versenyt még nem mentem vele./hétvége kimaradt mert mütötték a kezem/.FF-et meg prl-ben átirtam arra amit Szabiék tettek be GTL forumban igy eléggé bejövös.De amit nagyon utálok még benne mert nem szoktam meg az a váltofül visszaváltásnál.Sokszor nem engedem vissza megfelö mértékben aszt csak nyomkodom mint süket a csengöt de nem vált vissza.Felvezetö körön néha ökörködök manuál váltoval jo poén csak cockpit hiányában elhejezése nem szerencsés.Mondjuk igy a rajta lévö gombokat se nagyon tudom kihasználni.
    Aszt mondanám hogy semmi kép se bántam meg cserét.Anyagilag is viszonylag jol jártam postával együtt 73e sikerült szereznem rendessen boltbol.


    Ha esetleg Travianozni akartok itt tessék regisztrálni:
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_6275

  23. #98
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem kicsit más a viszonyitási alapom mert DFP-röl váltottam.G25-el anno VWTCC találkoztam, akkor nekem minden bajom volt vele igy az kimaradt.DFP után mindenképp jobb az érzés nekem.Pedáltol fostam nagyon hogy közel lesz meg a féket nehezzen szokom meg, de igazábol csak jo elhelyezés kérdése volt.Fogással illetve gombokkal mekem nincs gondom, habár versenyt még nem mentem vele./hétvége kimaradt mert mütötték a kezem/.FF-et meg prl-ben átirtam arra amit Szabiék tettek be GTL forumban igy eléggé bejövös.De amit nagyon utálok még benne mert nem szoktam meg az a váltofül visszaváltásnál.Sokszor nem engedem vissza megfelö mértékben aszt csak nyomkodom mint süket a csengöt de nem vált vissza.Felvezetö körön néha ökörködök manuál váltoval jo poén csak cockpit hiányában elhejezése nem szerencsés.Mondjuk igy a rajta lévö gombokat se nagyon tudom kihasználni.
    Aszt mondanám hogy semmi kép se bántam meg cserét.Anyagilag is viszonylag jol jártam postával együtt 73e sikerült szereznem rendessen boltbol.
    Tegyél a váltó fül alá és a műanyag tartója közé egy keményebb papírt, hogy csak annyira tudd meghúzni, hogy épp váltson. Nálam is úgy van.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  24. #99
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Tegyél a váltó fül alá és a műanyag tartója közé egy keményebb papírt, hogy csak annyira tudd meghúzni, hogy épp váltson. Nálam is úgy van.

    Eszt pontosabban léci hogy hova.


    Ha esetleg Travianozni akartok itt tessék regisztrálni:
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_6275

  25. #100

    g25

    Szereztem egy g25öt ma és van vele egy problémám, amin nem tudok túljutni.

    Valamiért nálam a steering lock az ilyen 90-100 fok körül van, szóval a kormányt legfeljebb 200 fokban tudom használni ütközéstől ütközésig.

    Profilerben átállítottam a 720ra, de nem nagyon hatja meg. Próbáltam vezérlőpult/játékvezérőknél is kalibrálni, de nem változik. A játékban is átállítottam a lockot.

    Fogalmam sincs, mit kell csinálni, hogy működjön.

    Ha valaki tudna segíteni, megköszönöm!

Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •