Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (134 összesen)

Téma: Logitech G27

Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560

Logitech G27

Apropo, G25! Múlt héten olvastam az utódjáról. Vagy ez csak pletyka?

http://www.hsw.hu/index.php?headlinesid=13760
    Groundhog GPL WEEKLY – League Racing News Page
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    http://freeleo.hu/weekly

Re: Logitech G27

Én is néztem. Franc se tudja, hogy ez gyárilag ilyen-e. Mindenesetre, eleve így kellett volna kiadni elsőre is! Nem tudom ki gondolta azt, hogy az a 2 gomb pont elég lesz a kormányon! :S
    Az tuti, hogy ezért nem fogom lecserélni a sajátomat! 1,5 éve nyúzom és halál pontos még mindig. Nagyon picit kopik a bőr és ennyi.
    Viszont ha ez kijön olyan áron mint a G25 volt, és az meg megszűnik, akkor kicsit leértékelődnek a G25 árak.

Ledzényi László Szervertag 2020
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330

Szerintem ezt meglehet csinálni otthon is. ránézésre se a váltó se a pedál nem változott , az hogy a kormányra biggyesztettek egy ledsort 3 szinbe + 3-3 gomb van rajta nem feltétlenül nagy fejlesztés, lehet kamu is akár de lehet hogy télleg a G27.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"
    http://kepfeltoltes.hu/thumb/120521/...toltes.hu_.jpg

Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ezt meglehet csinálni otthon is. ránézésre se a váltó se a pedál nem változott , az hogy a kormányra biggyesztettek egy ledsort 3 szinbe + 3-3 gomb van rajta nem feltétlenül nagy fejlesztés, lehet kamu is akár de lehet hogy télleg a G27.
    Találtunk egy tervet amit csak ki kell vágatni karbonból, rozsdamantes vagy alu lemezből izlés szerint, be lehet illeszteni a kormány és az agy közé. Ha több embert is érdekel akkor a költségek is csökkennek és lesz sok gombunk
    Utoljára módosította: Tilus; 2009. 04. 15. 16:36.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.246

Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Találtunk egy tervet amit csak ki kell vágatni karbonból, rozsdamantes vagy alu lemezből izlés szerint, be lehet pilleszteni a kormány és az agy közé. Ha több embert is érdekel akkor a költségek is csökkennek és lesz sok gombunk
    Hát ha tudsz valami linket róla, hogy mégis milyen kinézet várható utána akkor biztosabban mondanám hogy érdekel, mert már rohadtul elegem van belőle hogy csak 2 nyamvadt gomb érhető el.

Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609

Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Találtunk egy tervet amit csak ki kell vágatni karbonból, rozsdamantes vagy alu lemezből izlés szerint, be lehet illeszteni a kormány és az agy közé. Ha több embert is érdekel akkor a költségek is csökkennek és lesz sok gombunk

Igaz G25 nincs de a gyártásba ötletekkel be tudok segiteni.Rozsdamentessel ne probálkozatok sztem mert megmunkálosok el fognak hajtani nagyon messzire.Karbonhoz nincs lövésem, alu lenne a legcélszerüb.Viszont aszt othol szépen fel kell majd csiszolni.
    Ha tényleg oda kerültök hogy gyártani akarjátok van nálunk egy kis cég aki föként alu alkatrészeket gyárt, tölük is tudok árajánlatot kérni.Sajna nálunk gáz a maszek, igy én nem tudom válalni.Mondjuk hülyén nézne ki a 7m gében a cca200x200mm alkatrész.

üdv.

Ha esetleg Travianozni akartok itt tessék regisztrálni:
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_6275

Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Apropo, G25! Múlt héten olvastam az utódjáról. Vagy ez csak pletyka?

http://www.hsw.hu/index.php?headlinesid=13760
    941-000045
    Azt hallotam ez a számsor miatt feltételezik hogy jön a G27. Nem tudom, talán ez valami cikkszám, esetleg egy titkos kód, vagy fedőnév ami kiszivárgott, mindenesetre én már várom

Köbli Tamás Regisztrált Fantomas logója
    Város
    Gyál
    Üzenetek
    110

Úgylátom a váltófülek messzebb vannak a kormánytól az má jó jel én azzal kezdtem a 25el hogy hajlítottam rajtuk mert zavart hogy olyan közel van.Gondolom nagyon olcsó lessz.

Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

A HSW cikkben azt írják hogy a Logitech kénytelen volt lépni a Fanatec konkurenciája miatt.
    Hát nem tudom hogy hol konkurenciája a Fanatec a Logitechnek. A két gyártó elég különböző árrésen kínálja a portékáját, ráadásul Fanatec cuccokat nem is olyan könnyű beszerezni Magyarországon.

Fanatec újdonságok

Mindenesetre ezt kiemelném a cikkből:
    "Az első ezek közül az 5000 példányszámban készülő Porsche 911 Turbo S Wheel Pure Edition, amely az alap kormány feljavított változatát jelenti. A módosítás egyben azt is jelenti, hogy ezentúl a G25 pedálszettje is csatlakozhatóvá válik, ha valakinek az jönne be jobban. Az ára előreláthatólag 145 euró lesz."
    Utoljára módosította: Bozso; 2009. 04. 15. 18:03.

Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066

Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    Igaz G25 nincs de a gyártásba ötletekkel be tudok segiteni.Rozsdamentessel ne probálkozatok sztem mert megmunkálosok el fognak hajtani nagyon messzire.Karbonhoz nincs lövésem, alu lenne a legcélszerüb.Viszont aszt othol szépen fel kell majd csiszolni.
    Ha tényleg oda kerültök hogy gyártani akarjátok van nálunk egy kis cég aki föként alu alkatrészeket gyárt, tölük is tudok árajánlatot kérni.Sajna nálunk gáz a maszek, igy én nem tudom válalni.Mondjuk hülyén nézne ki a 7m gében a cca200x200mm alkatrész.

üdv.
    Nem kell megijedni a rozsdamentestől. Nem nehéz azt megmunkálni, a cég ahol dolgozok nap mint nap csinálja, sőt durvább anyagokkal is dolgozunk.
    6mm lemezvastagságig, meg szépen lehet vágni rm. lemezt lézerrel, vízzel pedig akár vastagabbat is. Lézerrel sok helyen vágnak, vízzel már nem olyan sok helyen, de tudok benne segíteni némi infóval.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

Dr. Gregász Gergő Regisztrált Macka logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    324

Szerintem fake...

Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258

Biztos belül több változás van mert kívülről nem újult meg. A több gomb a kormányon jó + a led sor is be van építve, ami ugye a játékban is benne van tehát nekem nem hiányzik. Na mindegy azért elfogadnám mert a MOMO dögrováson van lassan.
    A király nem Elvis volt...

Köbli Tamás Regisztrált Fantomas logója
    Város
    Gyál
    Üzenetek
    110

Decemberberre gyüjtöm a zsozsót.PS3,GT5,G27.

Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos belül több változás van mert kívülről nem újult meg. A több gomb a kormányon jó + a led sor is be van építve, ami ugye a játékban is benne van tehát nekem nem hiányzik. Na mindegy azért elfogadnám mert a MOMO dögrováson van lassan.
    Ha normalis ara lesz, G27-re en is valtanek. Remelem nem kernek el +10-20ezreket a 4 extra gombert meg a ledsorert.

Csányi Tamás Regisztrált thee logója
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    402

Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kell megijedni a rozsdamentestől. Nem nehéz azt megmunkálni, a cég ahol dolgozok nap mint nap csinálja, sőt durvább anyagokkal is dolgozunk.
    6mm lemezvastagságig, meg szépen lehet vágni rm. lemezt lézerrel, vízzel pedig akár vastagabbat is. Lézerrel sok helyen vágnak, vízzel már nem olyan sok helyen, de tudok benne segíteni némi infóval.
    jaja, így van

ha van kész terv, akkor szívesen megrajzolom a dxf file-t, így már tudtok is árajánlatot kérni

Kiss Dániel Regisztrált
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    10

Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.246

Idézet Eredetileg Kiss Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Érdemes megnézni a videót ! ja, és valami kormányról is van szó benne

Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

Egy vicc a termek magyar verzioju oldala:

http://www.logitech.com/index.cfm/ga.../5184&cl=hu,hu

Highlights:

"Akár földes utakon csúszkál, akár Monaco utcáin száguldoz"

"Egy érzékelő folyamatosan nyomon követi az egeret, hogy mozdulatai holtjáték és késedelem nélkül érvényesüljenek a játékban."

Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560

Köszi a linket!

Az én Momóm se lesz már fiatalabb... Ha váltanom kell, akkor valószínűleg ez lesz az utód.

Azert jol csinalja a logi is b+, kiadtak anno egy "forradalmi" kormanyt kb aranyaron. Most kicsit turboztak rajta, raktak par gombot ra, aminek eleve alapbol rajta kellett volna lennie. De sebaj, majd az okrok megint megveszik, lecserelik a g25ot. Tudtak ok ezt, ha tokeletes cuccot csinalnak, ki csereli le ujra, nemde?

Idézet Eredetileg Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    Azert jol csinalja a logi is b+, kiadtak anno egy "forradalmi" kormanyt kb aranyaron. Most kicsit turboztak rajta, raktak par gombot ra, aminek eleve alapbol rajta kellett volna lennie. De sebaj, majd az okrok megint megveszik, lecserelik a g25ot. Tudtak ok ezt, ha tokeletes cuccot csinalnak, ki csereli le ujra, nemde?
    Ezt sem nevezném azért tökéletesnek, csak H váltó?
    Sosem használtam még eddig H-ban a jelenlegit, szeretek a szekvenciális feelinget.

Remélem ez majd lenyomja a G25 árát 40000 alá

Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt sem nevezném azért tökéletesnek, csak H váltó?
    Sosem használtam még eddig H-ban a jelenlegit, szeretek a szekvenciális feelinget.
    Nem csak H, ott a pillangó is.
    Mondjuk ahogy leírják elég sok a változtatás (csendesebb spirálos fogaskerék,stb), de ez szimplán csak egy facelift és nem egy új modell...bár így biztos több pénzt szednek össze Sose adnék ennyi pénzt egy kormányért.

Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •