Szavazás eredménye: A következő modokkal versenyeznék szívesen nyáron:

Szavazók
9. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • 1965

    4 44,44%
  • 1966

    2 22,22%
  • 1967

    3 33,33%
  • 1969

    4 44,44%
  • GT

    6 66,67%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 126 - 150 (172 összesen)

Téma: HGPLM - ötletek

  1. #126
    Papdi Tamás Regisztrált toto92 logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    389
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Természetesen én sem most jöttem a falvédőről, tehát az alábbiaknak én is látom a realitását, de azért közzéteszem:

    "Télleg, 1x nem kéne megpróbálni összehozni egy úgymond "bajnokok tornáját"? Szegletékkel, Norbival, Hum Péterrel, Wéberrel, ilyesmi Mekkora lenne! Ezért még a GPL TV-t is felraknám Mondjuk Nürburgring, és természetesen Grand Prix mód "

    Mondjuk januárban, akkor holtszezon van a motorsportban És akkor úgyis pont 10 éve lesz, hogy elindult a magyar bajnokság (2001.01.08.). Szal ez egy ilyen jubileumi futam is lehetne... Na, szerintetek 1 vagy a duplája, akár 2 % esély is lenne rá, hogy összejönne?
    Én a Race of Champions mintájára egy Race of Legendset tudnék elképzelni. Csak nincs hozzá való pálya

  2. #127
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Mielőtt bármit is nyilatkoznék a John Surtees kupáról, a hogyantovábbról, a kreditrendszerről pár szót: az látszik, hogy akárhogy szigorítunk a kreditrendszeren, a győzelem úgyis Milán, Ricsi és Szeglet közt fog eldőlni. Cserébe viszont egész ősszel használhatunk x autót a 7-ből.

    Na éshogy ezzel mire akarok kilyukadni: arra, hogy talán nem is kellene kreditrendszer (Bocs Jani, belegondolni sem merek mennyi meló volt kitalálnod a rendszert ).

    2 javaslatom is van:

    1. mindenki azzal jön amivel akar. Mint említettem, így is-úgy is Milánék nyernek, de ez nem is lenne baj, mert cserébe legalább én is (és mindenki) azzal a kocsival mehetek (Brabham) ami a kedvencem. Mert én legalábbis úgy vagyok vele, hogy inkább lennék 8. a barbival egy lotis mezőnyben, mint így, Cooppal 3.-4.-5.

    A Ricsiék sztem akkor sem jönnének lotival, legalábbis gondolom én

    2. mondjuk ez már még merészebb : minden bajnoki előtt (még időben!) sorsolás döntene arról, hogy ki milyen kocsival indulhat max. Így aztán lehetne keveredés versenyről versenyre Éshogy ez igazságtalan rendszer lenne? Az élet sokkal igazságtalanabb. Derek Warwick vagy Jean Pierre Jarier pl. soha nem kapott jó autót. De Brundle is csak 1992-ben. Nekünk a köv. versenyen máris van esélyünk rá.

    Mondjuk az ált.ban nekem sem szimpi, ha a szerencse is belejátszik a dolgokba, de azért felvetettem



  3. #128
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Mielőtt bármit is nyilatkoznék a John Surtees kupáról, a hogyantovábbról, a kreditrendszerről pár szót: az látszik, hogy akárhogy szigorítunk a kreditrendszeren, a győzelem úgyis Milán, Ricsi és Szeglet közt fog eldőlni. Cserébe viszont egész ősszel használhatunk x autót a 7-ből.

    Na éshogy ezzel mire akarok kilyukadni: arra, hogy talán nem is kellene kreditrendszer (Bocs Jani, belegondolni sem merek mennyi meló volt kitalálnod a rendszert ).

    2 javaslatom is van:

    1. mindenki azzal jön amivel akar. Mint említettem, így is-úgy is Milánék nyernek, de ez nem is lenne baj, mert cserébe legalább én is (és mindenki) azzal a kocsival mehetek (Brabham) ami a kedvencem. Mert én legalábbis úgy vagyok vele, hogy inkább lennék 8. a barbival egy lotis mezőnyben, mint így, Cooppal 3.-4.-5.

    A Ricsiék sztem akkor sem jönnének lotival, legalábbis gondolom én

    2. mondjuk ez már még merészebb : minden bajnoki előtt (még időben!) sorsolás döntene arról, hogy ki milyen kocsival indulhat max. Így aztán lehetne keveredés versenyről versenyre Éshogy ez igazságtalan rendszer lenne? Az élet sokkal igazságtalanabb. Derek Warwick vagy Jean Pierre Jarier pl. soha nem kapott jó autót. De Brundle is csak 1992-ben. Nekünk a köv. versenyen máris van esélyünk rá.

    Mondjuk az ált.ban nekem sem szimpi, ha a szerencse is belejátszik a dolgokba, de azért felvetettem
    Nem alaptalan a felvetés, Jani is nemrég megkeresett a kreditrendszer leváltásának gondolatával. Akkor ellenkeztem, de most újra átgondoltam a dolgot...
    Való igaz, hogy hiába szorítottuk Ricsiéket BRM-be, így sem érünk a nyomukba, ami nem is feltétlenül baj. Ez nem túraautózás. Ha pedig hiábavaló ez az erőfeszítés, akkor miért ne mehessenek más autóval is? Én a helyükben már baromira unnám a BRM-et.

    Viszont az általad vázolt 2 módszernél azért jobb a Janié, azaz a korábbi kreditrendszerünk, amikor össze tudsz spórolni magadnak 1-1 Lotusra valót, és abban áll a taktika, hogy ki melyik futamon lövi el a puskaport. Ha váltunk, akkor én ezt a verziót támogatom.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  4. #129
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    A Gyula által említett rendszer dióhéjban:

    Mindenki egy Lotusra (Eagle-re) elegendő kreditmennyiséggel kezdi az évadot. Futam előtt "megvásárolja" a kívánt autót, majd a verseny végén a helyezésének megfelelően visszakap bizonyos mértékben krediteket. Így lehet tartalékolni a gyorsabb autót pl. Spára, Monzára.

    A pontos árak és értétékek, valamit példaként a HGPLM19 ebben a rendszerben: http://hgplm.gtr-masters.hu/credit12...hampid=HGPLM19

    A narancs színnel jelölt futamokon Portion nem megengedett autóval indult (nem volt rá kreditje), ezért később meg is kapta a büntit.

    A rendszer hátránya, hogy ha kevesen érünk célba, akkor a több kör hátránnyal befutó lassabb versenyzők is kevés kreditet kapnak vissza -- pl. Portion Monacóban a 4. helyért csak egy bő coopernyit.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  5. #130
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    A Gyula által említett rendszer dióhéjban:

    Mindenki egy Lotusra (Eagle-re) elegendő kreditmennyiséggel kezdi az évadot. Futam előtt "megvásárolja" a kívánt autót, majd a verseny végén a helyezésének megfelelően visszakap bizonyos mértékben krediteket. Így lehet tartalékolni a gyorsabb autót pl. Spára, Monzára.

    A pontos árak és értétékek, valamit példaként a HGPLM19 ebben a rendszerben: http://hgplm.gtr-masters.hu/credit12...hampid=HGPLM19

    A narancs színnel jelölt futamokon Portion nem megengedett autóval indult (nem volt rá kreditje), ezért később meg is kapta a büntit.

    A rendszer hátránya, hogy ha kevesen érünk célba, akkor a több kör hátránnyal befutó lassabb versenyzők is kevés kreditet kapnak vissza -- pl. Portion Monacóban a 4. helyért csak egy bő coopernyit.
    Be kell valljam, jól megleptetek most. Azt gondoltam, hogy ezt is csak amolyan "convarmegintvariál"-nak veszitek, erre tessék, kiderül hogy u.azon kezdtünk el gondolkodni mostanában

    Ez a hgplm19-es rendszer meg nekem nagyon-nagyon teccik Komolyan, am én is olyasvmit akartam javasolni eredetileg, amiben azért van egy kis teljesítmény faktor. Csak nekem ilyet közelítőleg sem sikerült kifundálni

    Egy észrevételem azért lenne. Ez pedig az autók kreditértékei. Osztottam-szoroztam a rankből vett (a Rankingsnál, és végignéztem típusok szerint) adatokkal, és beigazolódott (sztem) a gyanúm, hogy az autók teljesítménykülönbsége azért nem fedi teljesen a kreditarányokat. Pl. az Eagle u.úgy 400 pontos, mint a Lotus, pedig közelebb van a Ferkához köridőkben. Persze kivétel Spa, de pl. a kanyargósabbakon meg lehet hogy ki is kap tőle. Vagy pl. a Cooper sokkal kevésbé gyorsabb a BRM-nél, mint ahogy a kreditkülönbségük sugallná. Persze tudom, hogy a BRM-ből vagy pl. a Hondából nehezebb kihozni a maximumot, de azért csak sokatmondó adatok ezek sztem. De itt egy táblázat, ahol összegzek mindent, remélem értitek:

    EX.JPG

    Meg talán annyi, hogy sztem a 8.-10. hely környékén beérők már nyugodtan mehetnének Lotival (pl. úgy 40-esével nőnének a kapott kreditek, vagyis 100-140-180-220-...). De ezeket tényleg csak mint apróbb finomítási javaslatokként közlöm, ha nem hát nem, ezen már nem fogunk összeveszni Mert mondom, amúgy nagyon jónak találom ezt a szisztémát.

    Várom a reakciókat, de a többiekét is!


    Szerk.: a rendszer hátrányáról annyit, hogy tökéletes rendszer úgysincs, szal..
    Utoljára módosította: convar; 2010. 07. 23. 20:03.



  6. #131
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése


    EX.JPG

    Meg talán annyi, hogy sztem a 8.-10. hely környékén beérők már nyugodtan mehetnének Lotival (pl. úgy 40-esével nőnének a kapott kreditek, vagyis 100-140-180-220-...). De ezeket tényleg csak mint apróbb finomítási javaslatokként közlöm, ha nem hát nem, ezen már nem fogunk összeveszni Mert mondom, amúgy nagyon jónak találom ezt a szisztémát.

    Várom a reakciókat, de a többiekét is!


    Szerk.: a rendszer hátrányáról annyit, hogy tökéletes rendszer úgysincs, szal..
    Azokat az értékeket komoly számítások előzték meg, konkrétan összesítettük autónként az akkori WR-eket. Nem tudom a te képletedben mi a rank, de gondolom valami hasonló.
    Viszont érdekes, hogy nálad a Cooper olcsóbb, mint a Honda.
    Az Eagle azért szinte minden pályán veri a Ferrarit, szóval jól van az.

    A helyezéseken alkudozhatunk, mert az akkor szerintem egy olyan 15 körüli résztvevőre készült, nem tudom ősszel mi várható. Ha néhányan visszatérnének, akiket a tavasszal nem láttunk (VTomi, MTomi, Robi pl.), jó kis mezőny lehetne.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  7. #132
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Azokat az értékeket komoly számítások előzték meg, konkrétan összesítettük autónként az akkori WR-eket. Nem tudom a te képletedben mi a rank, de gondolom valami hasonló.
    Viszont érdekes, hogy nálad a Cooper olcsóbb, mint a Honda.
    Az Eagle azért szinte minden pályán veri a Ferrarit, szóval jól van az.
    Na jó, azt gondoltam, hogy nem hasraütésre mentek akkor sem a dolgok, szal gondoltam hogy számoltatok vmit, csak a poén, hogy én is, és mégis milyen más eredmények születtek

    Én ezeket vettem alapul:

    http://gplrank.schuerkamp.de/php-pub...RankingsSelect

    Itt kiválasztottam sorba a 67-es kocsikat, és a legfelső számot vettem (pl. a Brabinél Steve Cloyd -76,717-ét). Ez a szám elvileg ugyebár azt adja meg, hogy azzal a kocsival mennyivel tudsz jobbat menni a benchmark időknél az alap Papy pályákon. Ez nem u.a. minthogy milyen wr-eket lehet menni vele? Szal én igazából nem is értem hogy jöhetnek ki más arányok nálam ill. nálatok

    A Coop azért olcsóbb nálam a Hondánál mert lassabb (legalábbis a rank alapján biztosan) A BRM-nél meg sztem nem annyival gyorsabb, hogy majdnem duplaannyiba kerüljön.

    Az Eagle meg persze hogy veri a Ferkát, de a Loti meg őt veri mindenhol Span kívül Mégis u.a. az értékük, erre akartam felhívni a figyelmet.



  8. #133
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Gyula rosszul emlékszik. A linkelt rendszer elődje az 1-2-3-4 volt, az lett később finomítva.

    Az 1-2-3-4-ben mindenki 4 kredittel indult, az autók értéke: BRM 1, Coo/Hon 2, Rep/Fer 3, Lot/Eag 4 volt, a helyezéseké pedig kb ilyesmi: 1-2. hely 1, 3-5. hely 2, 6-8. hely 3, 9. helytől 4 kredit.

    Ezen nem sok matek volt. A változatatásnál sem a Ranket néztük, hanem hogy ne legyen szívás pl. ötödiknek befutni egy Cooperért, amikor hatodikként Ferrarit is kaphat az ember és csak egy pontot bukik a pontversenyben.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  9. #134
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Question Nyár

    Mi legyen nyáron?
    Mod? Vegyes mod? Minden mod szép sorban? Csak a 67? F2 esetleg?
    Tematikus versenyek? Csak városi? Csak reptéri? Csak klubpálya?
    Gyorsulási verseny ismétlése? Randompályás verseny? Ovál?
    Short? Long? Fordított rács? Kötelező stop&go a boxban?
    Egyéb ötletek?

    Nyári versenynapok:
    06.07.
    06.14.
    06.21. Norisring, Kesjár Csaba emlékfutam
    06.28.
    07.05.
    07.12.
    07.19.
    07.26.
    08.02.
    08.09. Junior /1
    08.16. Junior /2
    08.23. Junior /3
    08.30. HGPLM26 /1 - előfutam
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  10. #135
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Mi legyen nyáron?
    Mod? Vegyes mod? Minden mod szép sorban? Csak a 67? F2 esetleg?
    Tematikus versenyek? Csak városi? Csak reptéri? Csak klubpálya?
    Gyorsulási verseny ismétlése? Randompályás verseny? Ovál?
    Short? Long? Fordított rács? Kötelező stop&go a boxban?
    Egyéb ötletek?

    Nyári versenynapok:
    06.07.
    06.14.
    06.21. Norisring, Kesjár Csaba emlékfutam
    06.28.
    07.05.
    07.12.
    07.19.
    07.26.
    08.02.
    08.09. Junior /1
    08.16. Junior /2
    08.23. Junior /3
    08.30. HGPLM26 /1 - előfutam
    Szerintem szavazzuk meg akkor, minden kedd előtt, hogy ki mit szeretne.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  11. #136
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    GT?
    azzal szívesen mennék...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  12. #137
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Mod? Vegyes mod? Minden mod szép sorban? Csak a 67? F2 esetleg?
    Ne, ne 67. Az van eleget évközben. Modozzunk sztem, a 65ben pl. én is bennelennék.
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Tematikus versenyek? Csak városi? Csak reptéri? Csak klubpálya?
    Sztem így ne szűkítsük le a lehetőségeket.
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Gyorsulási verseny ismétlése? Randompályás verseny? Ovál?
    Short? Long? Fordított rács? Kötelező stop&go a boxban?
    Mondjuk nem mindről vágom pontosan hogy mit takarhat, de jól hangzanak, szal OK, mondjuk ilyen sorrendben

    Fordított rács inkább ne, de am lehetne rendezni majd 2 int shortot, ahol a 2. verseny rajtrácsa az előző beérkezési sorrendje lenne.



  13. #138
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Én szívesen végigmennék a modokon (65,66,69,GT, sőt F2 és TC is). Valamint jó lenne egy ovális verseny, akár GT-vel is.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  14. #139
    Petra Gergely Szervertag GPL JozJozko logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 19.
    Város
    Miskolc&Bp.
    Üzenetek
    356
    Én is a MOD-okon való végigzongorázást támogatom.
    Lehetne esetleg Gt verseny városi pályán, pl Long Beach, illetve kanyargos országútin mondjuk Clermont-Ferrandon, persze ha alkalmas on-line versenyzésre.
    Joz Jozko

  15. #140
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Kiírtam ide egy szavazás a modokról. Aki tervezi, hogy jön nyáron, az legyen szíves ikszelje végig a neki szimpatikus modokat
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  16. #141
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Kiírtam ide egy szavazás a modokról. Aki tervezi, hogy jön nyáron, az legyen szíves ikszelje végig a neki szimpatikus modokat
    Én mindet beikszeltem, mert bármire jövök, ha épp ráérek. Szóval nem ez a szűk keresztmetszet.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  17. #142
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Lightbulb csak ötlet! :)

    06.07. --GT-- Wiesbaden
    06.14. --GT-- Zeltweg71
    06.21. --GT-- Norisring, Kesjár Csaba emlékfutam

    A Norisringen még nem mentünk GT-vel. Menjünk azzal! És akkor csináljuk egy kis háromfutamos GTM/DTM szériát. Wiesbaden mondjuk lehet meredek GT autóban, azt még ki kell próbálnom. Itt megpróbálhatnánk újra a "két int-short, a másodikon fordított rács" lebonyolítást.

    06.28. --65-- Bikernieki68
    07.05. --65-- Amaroo Park69

    Két kiváló pálya a kis 65-ösökhöz.

    07.12. --69-- Silverstone
    07.19. --69-- Kyalami

    Ide csak beírtam két papy pályát. Megnézhetnénk mennyivel másabbak nagyobb leszorítóerővel : )

    07.26. --66-- Imola
    Legutóbb hárman voltunk : (

    08.02. --67-- Trenton
    Ez egy rövid ovál, ahol anno nagyszerű versenyünk volt.

    08.09. --67-- Junior /1 Watkins Glen
    08.16. --67-- Junior /2 Monza
    08.23. --67-- Junior /3 Silverstone

    08.30. --67-- HGPLM26 /1 - előfutam
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  18. #143
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780
    Ígéretes kis összeállítás!

    Személyes kedvenceim közülük Norisring, of korsz Silverstone, sőt még Trenton is.

    A modokkal egyéni szociális problémám hogy sosincs hozzájuk setupom, de amikor tudok majd jövök.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  19. #144
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    06.07. --GT-- Wiesbaden
    06.14. --GT-- Zeltweg71
    06.21. --GT-- Norisring, Kesjár Csaba emlékfutam

    A Norisringen még nem mentünk GT-vel. Menjünk azzal! És akkor csináljuk egy kis háromfutamos GTM/DTM szériát. Wiesbaden mondjuk lehet meredek GT autóban, azt még ki kell próbálnom. Itt megpróbálhatnánk újra a "két int-short, a másodikon fordított rács" lebonyolítást.

    06.28. --65-- Bikernieki68
    07.05. --65-- Amaroo Park69

    Két kiváló pálya a kis 65-ösökhöz.

    07.12. --69-- Silverstone
    07.19. --69-- Kyalami

    Ide csak beírtam két papy pályát. Megnézhetnénk mennyivel másabbak nagyobb leszorítóerővel : )

    07.26. --66-- Imola
    Legutóbb hárman voltunk : (

    08.02. --67-- Trenton
    Ez egy rövid ovál, ahol anno nagyszerű versenyünk volt.

    08.09. --67-- Junior /1 Watkins Glen
    08.16. --67-- Junior /2 Monza
    08.23. --67-- Junior /3 Silverstone

    08.30. --67-- HGPLM26 /1 - előfutam
    Hát nekem ne jön be 65nél a két pálya nem érdekel, Norisring és Imola esetében meg a mod



  20. #145
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nekem ne jön be 65nél a két pálya nem érdekel, Norisring és Imola esetében meg a mod
    Próbáltad egyáltalán őket?
    Mindkettő zseniális kis pálya.

    Jó ez Jani!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  21. #146
    Papdi Tamás Regisztrált toto92 logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    389
    Tyűűű, de régen jártam erre. Itt az ideje a visszatérésnek (Cukorfalat a GPL, a vindóz reinstall óta úgy gondolja, hogy zongorázzam csak végig én is az összes problémát, ami létezik. Most éppen a fejjel lefele betűs pribi van soron )

    A nyári versenynaptár szimpatikusnak tűnik, esetleg ismét egy Targa fesztivál nyáron? Amolyan hagyományteremő jelleggel.

  22. #147
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Idézet Eredetileg toto92 írta Hozzászólás megtekintése
    Tyűűű, de régen jártam erre. Itt az ideje a visszatérésnek (Cukorfalat a GPL, a vindóz reinstall óta úgy gondolja, hogy zongorázzam csak végig én is az összes problémát, ami létezik. Most éppen a fejjel lefele betűs pribi van soron )

    A nyári versenynaptár szimpatikusnak tűnik, esetleg ismét egy Targa fesztivál nyáron? Amolyan hagyományteremő jelleggel.
    Hello!
    Bajnokira jössz?

    Targa? Hát, nem tudom
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  23. #148
    Papdi Tamás Regisztrált toto92 logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    389
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Hello!
    Bajnokira jössz?
    Szerintem arra igen, az előfutamon való részvétel még kétséges.

  24. #149
    Petra Gergely Szervertag GPL JozJozko logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 19.
    Város
    Miskolc&Bp.
    Üzenetek
    356
    Nekem a Zeltweg 71 tetszik, a többit nem ismerem.
    Ötleteim:

    GT-hez Mosport?
    69-hez Jarama?
    65-höz vmi jó kis városi - nem Monaco, vagy Aintree?
    Joz Jozko

  25. #150
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáltad egyáltalán őket?
    Nem. A gpltd.bcsims.comon megnéztem őket, de nem érdekelnek, én más pályákon mennék, ennyi
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Targa? Hát, nem tudom
    Nemá, nem arról volt szó eleve már tavaly hogy hagyomány lesz?
    Idézet Eredetileg JozJozko írta Hozzászólás megtekintése
    65-höz vmi jó kis városi - nem Monaco, vagy Aintree?
    Aintree tetszene, városinak meg mondjuk Népliget vagy újra Pau?



Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •