Szavazás eredménye: A következő modokkal versenyeznék szívesen nyáron:

Szavazók
9. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • 1965

    4 44,44%
  • 1966

    2 22,22%
  • 1967

    3 33,33%
  • 1969

    4 44,44%
  • GT

    6 66,67%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (172 összesen)

Téma: HGPLM - ötletek

  1. #26
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624

    Re: HGPLM - ötletek

    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    Na, az addonok így sokkal jobbak, és ha a heti versenyek ellen nem lesz nagy tiltakozás, akkor én el tudom fogadni.


    Javaslom, hogy vessük össze a mi versenynaptárunkat az EOLC-ossal, mert nekik vannak 0-24 szervereik, lehetne náluk gyakorolni.

    A naptár itt: http://eolc.de/board/open.php?f=kalender&a=0

    Most hirtelen: első futam lehetne Monza, 8. Watkins. Hát ettől többre számítottam...
    Léccilécciléccciiiiii Legyen Eolc-al párhuzamos, tök mindegy mivel kezdünk, milyen pályával. Végre lenne mindig edzés lehetőség, végre nem unalmas gépek ellen. Garantáltan többet gyaknék, így meg elég uncsi!!!

  2. #27
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM - ötletek

    Minden napra kellene 0-24-ben szerver, vagy elég lenne csak egy-két nap a verseny előtt? Magnus Groundhog2 szervere hamarosan hadrendbe áll, megpróbálok intézni magunknak egy kis szerveridőt.

    Ne függjünk már az EOLC-től....
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #28
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624

    Re: HGPLM - ötletek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Minden napra kellene 0-24-ben szerver, vagy elég lenne csak egy-két nap a verseny előtt? Magnus Groundhog2 szervere hamarosan hadrendbe áll, megpróbálok intézni magunknak egy kis szerveridőt.

    Ne függjünk már az EOLC-től....
    Eolc-tól nem lenne semmiféle függés, mindössze annyit kellene csinálni, hogy jövőben annyi pályát hangolunk hozzájuk amennyit csak lehet. Legyen már hol gyakorolni, az hogy Groundhog2-t néha kölcsönadják, vagy hogy valaki hostol 1-1 órát nagyon szép gondolat, biztosan jövök is majd, de mivan ha épp másoknak éppen akkor nem jó, vagy ha 2 ember van aznap estére?! Eolcon 4 darabab szerver van, és általában futamaik elött folyamatosan egy pályát nyomatnak (pl május 21-én lesz nekik monaco, most ebben a pillanatban is 2 szerveren megy Monaco, este biztos lesz egy-két jó futam), 0-24 órában, jah és népszerüek, sokan mennek rajtuk, ezt nem lehet semmivel sem überelni, ráadásul könyörögni sem kell érte, meg sziveséget kérni mert tök ingyen van!!!!!!! Csak annyi, hogy igazodunk hozzájuk. Nekem is rohadt kevés időm van mostanában játékra, épp ezért jó volna ezt a keveset on-line játszani, hiányzik a versenyzés. Unom hogy futamainkon látok csak másik autót a pályán, mert mikor leülök gyakni, WinVroc-on más pályák mennek, én meg időhiány miatt inkább az aktuális hgplm pályát választom, közben meg este 7-től 9-ig egész jó kis futamok vannak. Ti nem gondoljátok úgy hogy jobb volna rendes futamot menni, úgy készülgetni? Nem unjátok még az off-os tréningeket vagy az ilyen tűzoltásos hétfői 1-2 órás hostokat, ahol vagyunk max 2-3-an? Nem volna sokkal jobb 0-24 órás szerver, ahol esténként vannak futamok ÉLŐ PILÓTÁKKAL, ahol mindenki akkor mehetne mikor kedve és ideje van??

  4. #29
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM - ötletek

    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    Eolc-tól nem lenne semmiféle függés, mindössze annyit kellene csinálni, hogy jövőben annyi pályát hangolunk hozzájuk amennyit csak lehet. Legyen már hol gyakorolni, az hogy Groundhog2-t néha kölcsönadják, vagy hogy valaki hostol 1-1 órát nagyon szép gondolat, biztosan jövök is majd, de mivan ha épp másoknak éppen akkor nem jó, vagy ha 2 ember van aznap estére?! Eolcon 4 darabab szerver van, és általában futamaik elött folyamatosan egy pályát nyomatnak (pl május 21-én lesz nekik monaco, most ebben a pillanatban is 2 szerveren megy Monaco, este biztos lesz egy-két jó futam), 0-24 órában, jah és népszerüek, sokan mennek rajtuk, ezt nem lehet semmivel sem überelni, ráadásul könyörögni sem kell érte, meg sziveséget kérni mert tök ingyen van!!!!!!! Csak annyi, hogy igazodunk hozzájuk. Nekem is rohadt kevés időm van mostanában játékra, épp ezért jó volna ezt a keveset on-line játszani, hiányzik a versenyzés. Unom hogy futamainkon látok csak másik autót a pályán, mert mikor leülök gyakni, WinVroc-on más pályák mennek, én meg időhiány miatt inkább az aktuális hgplm pályát választom, közben meg este 7-től 9-ig egész jó kis futamok vannak. Ti nem gondoljátok úgy hogy jobb volna rendes futamot menni, úgy készülgetni? Nem unjátok még az off-os tréningeket vagy az ilyen tűzoltásos hétfői 1-2 órás hostokat, ahol vagyunk max 2-3-an? Nem volna sokkal jobb 0-24 órás szerver, ahol esténként vannak futamok ÉLŐ PILÓTÁKKAL, ahol mindenki akkor mehetne mikor kedve és ideje van??
    Nekem nincs bajom az AI-val. Ismerek őket mint a tenyeremet, és nem kell nyílt szervereken (majdnem) mindig újakkal körözni... Plusz akkor hozok össze egy 12-15 fős mezőnyt amikor akarok.

    Nade, itt az EOLC naptár, illetve az őszi dátumaink:

    08.25. HGPLM tesztfutam
    08.27. EOLC Spa
    08.30. EOLC Spa
    09.01. HGPLM
    09.08. HGPLM

    09.10. EOLC Monza
    09.13. EOLC Monza
    09.15. HGPLM
    09.22. HGPLM

    09.27. EOLC Bremgarten
    09.30. EOLC Lakeside
    09.29. HGPLM
    10.04. EOLC Lausitzring
    10.06. HGPLM
    10.10. EOLC ???
    10.13. HGPLM
    10.20. HGPLM

    10.25. EOLC St.Jovite
    10.27. HGPLM
    11.03. HGPLM

    11.05. EOLC Watkins Glen
    11.08. EOLC Watkins Glen
    11.10. HGPLM
    11.11. EOLC Ardmore
    11.17. HGPLM
    11.22. EOLC Solitude
    11.24. HGPLM
    12.01. HGPLM

    12.03. EOLC Mexico
    12.06. EOLC Mexico
    12.08. HGPLM
    12.15. HGPLM

    12.22. HGPLM Karácsony Kupa 2009 - Salzburgring
    12.29. HGPLM

    12.30. EOLC Nürburgring

    Mivel eltérőn napokon vannak a futamok, ezért nincs jó megoldás. Vagy egy-két nap van edzésre a versenyünk előtt, vagy éppen az utolsó egy-két napban már másik pálya megy náluk (kivéve a Ringnacht év végén).
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  5. #30
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624

    Re: HGPLM - ötletek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem nincs bajom az AI-val. Ismerek őket mint a tenyeremet, és nem kell nyílt szervereken (majdnem) mindig újakkal körözni... Plusz akkor hozok össze egy 12-15 fős mezőnyt amikor akarok.

    Nade, itt az EOLC naptár, illetve az őszi dátumaink:

    08.25. HGPLM tesztfutam
    08.27. EOLC Spa
    08.30. EOLC Spa
    09.01. HGPLM
    09.08. HGPLM

    09.10. EOLC Monza
    09.13. EOLC Monza
    09.15. HGPLM
    09.22. HGPLM

    09.27. EOLC Bremgarten
    09.30. EOLC Lakeside
    09.29. HGPLM
    10.04. EOLC Lausitzring
    10.06. HGPLM
    10.10. EOLC ???
    10.13. HGPLM
    10.20. HGPLM

    10.25. EOLC St.Jovite
    10.27. HGPLM
    11.03. HGPLM

    11.05. EOLC Watkins Glen
    11.08. EOLC Watkins Glen
    11.10. HGPLM
    11.11. EOLC Ardmore
    11.17. HGPLM
    11.22. EOLC Solitude
    11.24. HGPLM
    12.01. HGPLM

    12.03. EOLC Mexico
    12.06. EOLC Mexico
    12.08. HGPLM
    12.15. HGPLM

    12.22. HGPLM Karácsony Kupa 2009 - Salzburgring
    12.29. HGPLM

    12.30. EOLC Nürburgring

    Mivel eltérőn napokon vannak a futamok, ezért nincs jó megoldás. Vagy egy-két nap van edzésre a versenyünk előtt, vagy éppen az utolsó egy-két napban már másik pálya megy náluk (kivéve a Ringnacht év végén).
    1-2 nap elétérés nem érdekes, akkor lehetne értelme a egy-egy privi hostnak vagy a Groundhog2-nek, viszont Spa, Glen, Mexico, Nürby ezek ha lesznek hgplm-be választva simán lehetne szinkronba velük, Monzát nem mondtam mert az állandóan van. Eolc-os szerverben az a jó és én azért szeretném ha így lenne mert sokan mennek rajtuk, és lenne egy kis esti kihívás, plusz gyakhatnék köv. versenyre.
    AI nem annyira jó, 5. futam után már túl kiszámíthatóak, "majdnem" mindig újak sem szoktak különösképp zavarni, csak Szegletet szokták "betalálni" , noh tényleg más úgy, emberek ellen, tudod te is,
    Sajnos nem tudok összekapni 12-13 ember egy este, ez a bajom, ezért volna jó ha Eolc-al szinkronizálni, amennyire csak lehet!

  6. #31
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: HGPLM - ötletek

    Ha ez bárkinek segít, felőlem legyen némi szinkron. Mivel eolc vasárnap van, kérdés, hogy az ő futamukat megelőzően legyen a miénk, vagy utána?
    Értsd: inkább hétfő-kedd legyen gyak, frissiben, vagy inkább szerda-vasárnap, de akkor hétfőn már nincs?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  7. #32
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624

    Re: HGPLM - ötletek

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ez bárkinek segít, felőlem legyen némi szinkron. Mivel eolc vasárnap van, kérdés, hogy az ő futamukat megelőzően legyen a miénk, vagy utána?
    Értsd: inkább hétfő-kedd legyen gyak, frissiben, vagy inkább szerda-vasárnap, de akkor hétfőn már nincs?
    Ahogy épp esik, ha már a futamaink közötti 2 hétben tudok menni 2 teljes estét azon a pályán ami épp várható, akkor már boldog is vagyok, nagyon többre nekem sincs időm, csak eddig még ez sem igen volt... nem kelle úgy kicentizni, csak legyen némi átfedés!

  8. #33
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Re: HGPLM - ötletek

    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy épp esik, ha már a futamaink közötti 2 hétben tudok menni 2 teljes estét azon a pályán ami épp várható, akkor már boldog is vagyok, nagyon többre nekem sincs időm, csak eddig még ez sem igen volt... nem kelle úgy kicentizni, csak legyen némi átfedés!
    Szerintem ez egy pozitív kezdeményezés! Természetesen nem kell/érdemes mindenáron ragaszkodni a EOLC-hoz, bár mellékesen néhányunk fejében megfordult már valamelyik eolc szériában való indulás gondolata. Az egy kis átfedéssel egyszerűbb és kevésbé időigényes volna.
    Gpl hétköznapi online élete kezd a nulla felé tartani, és ha mondjuk Ricsi v. Szeglet feltűnik valamelyik szerveren egyből lesz egy kis nyüzsgés, azt gondolom ez csak jót tesz a közösségnek.
    Ha esetleg lenne kb. fix létszám hétfő esti hostra, és a ghog2 mégsem érne rá, bekapcsolva tudom hagyni a gépet akkor is ha nem vagyok itthon. Tényleg nem jelent gondot, jelezzétek ha igény van rá!
    A lényeg: +1 az ötletnek!
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  9. #34
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM - ötletek

    Majd előbb azért nézzük meg, hogy akarunk-e egyáltalán azokon a pályákon menni, ahol az EOLC fut.... Pl. Nürbi.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  10. #35
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Re: HGPLM - ötletek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Majd előbb azért nézzük meg, hogy akarunk-e egyáltalán azokon a pályákon menni, ahol az EOLC fut.... Pl. Nürbi.
    Szerintem azt senki sem gondolja, hogy magunkra kellene erőltetni eolc versenynaptárát! HGPLM az HGPLM... csak lazán!
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  11. #36
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: HGPLM - ötletek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Ne függjünk már az EOLC-től....
    Nem úgy értettem, hogy függenünk kell tőlük. Ha megvannak a tervezett időpontjaink (mint most), akkor megnézhetjük, hogy ők hol mennek akkortájt, és ha van olyan, ahol közeli a két időpont, akkor azt a pár pályát hozzájuk igazíthatnánk. Szerintem hasznos lenne, ha lenne esetleg lehetőségünk élő emberekkel, mezőnnyel körözgetni esténként, akár egy Papy pályán is. Az, hogy most ők átlövik a szervert pár nappal előtte már másra, szerintem nem akkora gond, ma este is ketten jelentkeztünk Milánnal Glen-t hosztolni, és hétfő esténként általában indít valaki közülünk futamot. Minden esetre az online gyakorlás ártani nem árt, sokkal jobb, mint az AI.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  12. #37
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624

    Re: HGPLM - ötletek

    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    Nem úgy értettem, hogy függenünk kell tőlük. Ha megvannak a tervezett időpontjaink (mint most), akkor megnézhetjük, hogy ők hol mennek akkortájt, és ha van olyan, ahol közeli a két időpont, akkor azt a pár pályát hozzájuk igazíthatnánk. Szerintem hasznos lenne, ha lenne esetleg lehetőségünk élő emberekkel, mezőnnyel körözgetni esténként, akár egy Papy pályán is. Az, hogy most ők átlövik a szervert pár nappal előtte már másra, szerintem nem akkora gond, ma este is ketten jelentkeztünk Milánnal Glen-t hosztolni, és hétfő esténként általában indít valaki közülünk futamot. Minden esetre az online gyakorlás ártani nem árt, sokkal jobb, mint az AI.
    igen, Eolctól nem kell függeni, eszem ágában sincs pl Eolcos bajnokságban indulni, csak szar mikor offline kell menni, mert nincs épp az a pálya sehol amit kellene gyakni HGPLM-ben mivel senkinek nincs ideje épp akkor hostolni mint amikor én szeretnék. Eolcra felmegy az ember és jön a nép, aztán teljes a boldogság, optimalfunk!

  13. #38
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: HGPLM - ötletek

    Esetleg az évad közepe vagy vége felé egy kiemelt futamhoz mit szólnátok? Pl. egy teljes GP, dupla pontokért, valamelyik nem túl ölős (és nem túl lassú, hogy ne lógjon annyira az éjszakába) Papy pályán? Kyalami, Silverstone, Rouen? Csak ne Monza vagy Spa legyen, ahol az autó kiemelten számít.

    A gond, hogy a kreditekkel nyilván mindenki ide tartalékolna, de ha a Jani által kidolgozott mesteri élő kredites dolog lesz, akkor ezt nem igen lehet már megtenni. Meg aztán pl. Milán ha pont dolgozik, vagy valakinek elmegy a nete, nagy hátrányba kerül. De azért szerintem jó móka lenne egy-egy hosszabb futam.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  14. #39
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: HGPLM - ötletek

    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg az évad közepe vagy vége felé egy kiemelt futamhoz mit szólnátok? Pl. egy teljes GP, dupla pontokért, valamelyik nem túl ölős (és nem túl lassú, hogy ne lógjon annyira az éjszakába) Papy pályán? Kyalami, Silverstone, Rouen? Csak ne Monza vagy Spa legyen, ahol az autó kiemelten számít.

    A gond, hogy a kreditekkel nyilván mindenki ide tartalékolna, de ha a Jani által kidolgozott mesteri élő kredites dolog lesz, akkor ezt nem igen lehet már megtenni. Meg aztán pl. Milán ha pont dolgozik, vagy valakinek elmegy a nete, nagy hátrányba kerül. De azért szerintem jó móka lenne egy-egy hosszabb futam.
    Egyfelől tetszene, míg voltak, szinte minden GP-távon indultam.
    Másfelől meg öregszem, már a Groundhog féltáv is annyira fáraszt mostanában. Mondjuk ott legtöbbször benne van a létszám és a mezőny milyensége okozta unalmas egyedül-körözgetés is.
    Valamint én nem mókolnék a pontokkal, ha megyünk is ilyen távot ne a bajnokságban. Max különdíjért, felajánlok most én a győztesnek egy (feles) Unicum-kupát.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  15. #40
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM - ötletek

    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg az évad közepe vagy vége felé egy kiemelt futamhoz mit szólnátok? Pl. egy teljes GP, dupla pontokért, valamelyik nem túl ölős (és nem túl lassú, hogy ne lógjon annyira az éjszakába) Papy pályán? Kyalami, Silverstone, Rouen? Csak ne Monza vagy Spa legyen, ahol az autó kiemelten számít.

    A gond, hogy a kreditekkel nyilván mindenki ide tartalékolna, de ha a Jani által kidolgozott mesteri élő kredites dolog lesz, akkor ezt nem igen lehet már megtenni. Meg aztán pl. Milán ha pont dolgozik, vagy valakinek elmegy a nete, nagy hátrányba kerül. De azért szerintem jó móka lenne egy-egy hosszabb futam.
    Az még nem is baj, hogy Milán dolgozik, de mi van ha ÉN! nem érek éppen akkor rá.

    Ahogy Gyula mondja, valami különdíjas apropóval kellene ezt megoldani. És akkor talán Realistic sérüléssel, hogy igazán izgalmas legyen az elejének is.

    Esetleg központilag szervezett csapatokban, hogy a fáradóknak is legyen még egy érv a verseny végigfutására.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  16. #41
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM - ötletek

    Újabb alternatíva. Naranccsal azok a versenyek amelyek előtt EOLC-s edzéslehetőség van. Pirossal a többi bajnoki.

    08.25. HGPLM tesztfutam
    08.27. EOLC Spa
    08.30. EOLC Spa
    09.01. HGPLM20-1 --- papy1 Spa
    09.08. HGPLM20-2 --- papy2

    09.10. EOLC Monza
    09.13. EOLC Monza
    09.15. HGPLM20-3 --- papy3 Monza
    09.22. HGPLM20-4 --- papy4

    09.27. EOLC Bremgarten
    09.30. EOLC Lakeside
    09.29. HGPLM előfutam, addon1
    10.04. EOLC Lausitzring
    10.06. HGPLM20-5 --- addon1
    10.10. EOLC ???
    10.13. HGPLM előfutam, addon2
    10.20. HGPLM20-6 --- addon2

    10.25. EOLC St.Jovite
    10.27. HGPLM előfutam, addon3
    11.03. HGPLM20-7 --- addon3

    11.05. EOLC Watkins Glen
    11.08. EOLC Watkins Glen
    11.10. HGPLM20-8 --- papy5 Watkins Glen
    11.11. EOLC Ardmore
    11.17. HGPLM20-9 --- papy6
    11.22. EOLC Solitude
    11.24. HGPLM előfutam, addon4
    12.01. HGPLM20-10 --- addon4

    12.03. EOLC Mexico
    12.06. EOLC Mexico
    12.08. HGPLM20-11 --- papy7 Mexico
    12.15. HGPLM20-12 --- papy8 Nürburgring

    12.22. HGPLM Karácsony Kupa 2009 - Salzburgring
    12.29. HGPLM esőnap

    12.30. EOLC Nürburgring


    Ha ebből kivesszük az EOLC-versenyeket, akkor jobban látszik, hogy mikor sűrűbb a naptár.

    08.25. HGPLM tesztfutam
    09.01. HGPLM20-1 --- papy1 Spa
    09.08. HGPLM20-2 --- papy2

    09.15. HGPLM20-3 --- papy3 Monza
    09.22. HGPLM20-4 --- papy4

    09.29. HGPLM előfutam, addon1
    10.06. HGPLM20-5 --- addon1
    10.13. HGPLM előfutam, addon2
    10.20. HGPLM20-6 --- addon2

    10.27. HGPLM előfutam, addon3
    11.03. HGPLM20-7 --- addon3

    11.10. HGPLM20-8 --- papy5 Watkins Glen
    11.17. HGPLM20-9 --- papy6
    11.24. HGPLM előfutam, addon4
    12.01. HGPLM20-10 --- addon4

    12.08. HGPLM20-11 --- papy7 Mexico
    12.15. HGPLM20-12 --- papy8 Nürburgring

    12.22. HGPLM Karácsony Kupa 2009 - Salzburgring
    12.29. HGPLM esőnap


    Ha úgy hozza a szavazás, hogy nem akarunk menni az öt EOLC-s pálya valamelyikén, akkor természetesen kissé szabadabb kezet kapunk az addonok időpontjának leosztására.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  17. #42
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Re: HGPLM - ötletek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Az még nem is baj, hogy Milán dolgozik, de mi van ha ÉN! nem érek éppen akkor rá.

    Ahogy Gyula mondja, valami különdíjas apropóval kellene ezt megoldani. És akkor talán Realistic sérüléssel, hogy igazán izgalmas legyen az elejének is.

    Esetleg központilag szervezett csapatokban, hogy a fáradóknak is legyen még egy érv a verseny végigfutására.
    Ilyen feltételekkel rendezett futam esetén, én hatalmas bajnak értékelném ha pont dolgozom...
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  18. #43
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Re: HGPLM - ötletek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Újabb alternatíva. Naranccsal azok a versenyek amelyek előtt EOLC-s edzéslehetőség van. Pirossal a többi bajnoki.

    08.25. HGPLM tesztfutam
    08.27. EOLC Spa
    08.30. EOLC Spa
    09.01. HGPLM20-1 --- papy1 Spa
    09.08. HGPLM20-2 --- papy2

    09.10. EOLC Monza
    09.13. EOLC Monza
    09.15. HGPLM20-3 --- papy3 Monza
    09.22. HGPLM20-4 --- papy4

    09.27. EOLC Bremgarten
    09.30. EOLC Lakeside
    09.29. HGPLM előfutam, addon1
    10.04. EOLC Lausitzring
    10.06. HGPLM20-5 --- addon1
    10.10. EOLC ???
    10.13. HGPLM előfutam, addon2
    10.20. HGPLM20-6 --- addon2

    10.25. EOLC St.Jovite
    10.27. HGPLM előfutam, addon3
    11.03. HGPLM20-7 --- addon3

    11.05. EOLC Watkins Glen
    11.08. EOLC Watkins Glen
    11.10. HGPLM20-8 --- papy5 Watkins Glen
    11.11. EOLC Ardmore
    11.17. HGPLM20-9 --- papy6
    11.22. EOLC Solitude
    11.24. HGPLM előfutam, addon4
    12.01. HGPLM20-10 --- addon4

    12.03. EOLC Mexico
    12.06. EOLC Mexico
    12.08. HGPLM20-11 --- papy7 Mexico
    12.15. HGPLM20-12 --- papy8 Nürburgring

    12.22. HGPLM Karácsony Kupa 2009 - Salzburgring
    12.29. HGPLM esőnap

    12.30. EOLC Nürburgring


    Ha ebből kivesszük az EOLC-versenyeket, akkor jobban látszik, hogy mikor sűrűbb a naptár.

    08.25. HGPLM tesztfutam
    09.01. HGPLM20-1 --- papy1 Spa
    09.08. HGPLM20-2 --- papy2

    09.15. HGPLM20-3 --- papy3 Monza
    09.22. HGPLM20-4 --- papy4

    09.29. HGPLM előfutam, addon1
    10.06. HGPLM20-5 --- addon1
    10.13. HGPLM előfutam, addon2
    10.20. HGPLM20-6 --- addon2

    10.27. HGPLM előfutam, addon3
    11.03. HGPLM20-7 --- addon3

    11.10. HGPLM20-8 --- papy5 Watkins Glen
    11.17. HGPLM20-9 --- papy6
    11.24. HGPLM előfutam, addon4
    12.01. HGPLM20-10 --- addon4

    12.08. HGPLM20-11 --- papy7 Mexico
    12.15. HGPLM20-12 --- papy8 Nürburgring

    12.22. HGPLM Karácsony Kupa 2009 - Salzburgring
    12.29. HGPLM esőnap


    Ha úgy hozza a szavazás, hogy nem akarunk menni az öt EOLC-s pálya valamelyikén, akkor természetesen kissé szabadabb kezet kapunk az addonok időpontjának leosztására.
    fullos!
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  19. #44
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624

    Re: HGPLM - ötletek

    Nekem is tetszik!

  20. #45
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM - ötletek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Ötletelni kellene, hiszen nyakunkon a nyár! Én be is nyújtanám az indítványomat. (Bár itt-ott még elég homályos.)

    06.16. Clermont-Ferrand Charade, hegyiverseny??
    06.23. Kesjár Csaba emlékverseny, Norisring??
    06.30. GP-táv, Városliget?? Snetterton??

    Az egyik napra én szerveznék egy hegyiversenyt (Clermont-Ferrand Charade, utolsó szektor).

    07.07.
    07.14.
    07.21.
    07.28.

    Ezekre a júliusi dátumokra esetleg egy rövid '66-os kupa, mint januárban? Crystal Palace feeling volt télen, a többi meg lehetne a modhoz remekül passzoló papy-pálya, mint Rouen, Glen, Kyalami.

    08.04. Junior liga 2009, 1. futam, Watkins Glen
    08.11. Junior liga 2009, 2. futam, Monza
    08.18. Junior liga 2009, 3. futam, Silverstone

    A szokásos Junior sorozat. Úgy vélem idén is lesz rá igény. Ezek Int-Short futamok lennének, rendesen 21 órától. A mesterek a rajtrács végéről indulnának. "Rendes" futam nem is lenne, így majd mindenki jól kiéhezik az őszi sorozatra

    08.25. őszi sorozat, előfutam
    09.01. őszi sorozat, 1. futam


    Na? na?
    Ahogy a köztes hetek futamaival állunk nem sok jót jósolok erre a nyárra... Vagy nyáron ne is menjünk? Mit szeretnétek?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  21. #46
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: HGPLM - ötletek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy a köztes hetek futamaival állunk nem sok jót jósolok erre a nyárra... Vagy nyáron ne is menjünk? Mit szeretnétek?
    Mivel tényleg nehéz olyan versenyt szervezni, ami nem bajnoki és sok embert érdekel, szerintem vegyünk az irányt a szélsőségek felé: értsd ami kevés embert érdekel, de őket garantáltan. De minden plusz bevállalósnak örülünk!
    Tehát. A vázolt futamok akár maradhatnak is. Ezek mellé szerintem tegyünk 66-os futamokat, rég voltak, jók voltak. Akár lehet rank-ezni is, hogy "eredménye" is legyen. Na?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  22. #47
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: HGPLM - ötletek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy a köztes hetek futamaival állunk nem sok jót jósolok erre a nyárra... Vagy nyáron ne is menjünk? Mit szeretnétek?
    Hát, ha modokkal megyünk, szerintem csak kevesebb ember lesz, nem több. De persze az is egy irány, amit Gyula mond.

    Esetleg Papy pályákon Pro módos félGP-k? A mezőny egyre jobb, és szerintem ezekre a futamokra is van akkora érdeklődés, mint a modokra. Az lehet, hogy nem akkora "fun"... De jó lenne egy picit lerakni már a BRM-et : )


    És jó lenne, ha minél több versenyző nyilatkozna, hogy ő mit szeretne.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  23. #48
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: HGPLM - ötletek

    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    De jó lenne egy picit lerakni már a BRM-et : )
    Azt hittem már a részed...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  24. #49
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM - ötletek

    Ok, júniusra beírtam a hegyiversenyt, az emlékfutamot és egy snetterton pro gp-t, aztán a júLiust majd még meglátjuk

    http://hgplm.gtr-masters.hu/9_naptar.php
    Utoljára módosította: Leo67; 2009. 06. 03. 13:26.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  25. #50
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM - ötletek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Ok, júniusra beírtam a hegyiversenyt, az emlékfutamot és egy snetterton pro gp-t, aztán a júLiust majd még meglátjuk

    http://hgplm.gtr-masters.hu/9_naptar.php



    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •