Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (44 összesen)

Téma: HGTRM 6 GT Sepang GP 09/03/22

Horváth Gábor Versenyző Ronny logója
    Életkor
    46
    Üzenetek
    1.717

HGTRM 6 GT Sepang GP 09/03/22

Időpont: március 22. vasárnap
    Pálya: Sepang GP
    Autó: GT
    Időjárás: száraz
    Időmérő kezdete: 20.00
    Futam kezdete GTR2 szerint: 13.00
    Futamtáv: 1.5 óra (50%)
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: Állórajt (Add-On)

Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A C-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 51-75 helyezett illetve a nem nevezett pilóták vehetnek részt.

Futamra érvényes büntetések:
    1. Körtvési Dénes: bokszutcai áthajtás (Dubai)
    2. Busák Gergely: utolsó rajthely (Dubai)
    3. Zsebe Gábor: utolsó rajthely (Watkins Glen Nascar)
    4. Benczédi Zsolt: bokszutca áthajtás (Zhuhai)
    5. Czegle Gábor: utolsó rajthely (Zhuhai)
    6. Szekér Zoltán: utolsó rajthely és boxutcai áthajtás (Watkins Glen Nascar)
    7. Cserti Tibor: bokszutca áthajtás (Zhuhai)
    8. Farkas Tamás: utolsó rajthely (Zhuhai)
    9. Gyurcsánszky András: utolsó rajthely és bokszutca áthajtás (Zhuhai)
    10. Kígyós Gergely: bokszutca áthajtás (Zhuhai)
    11. Ledzényi László: utolsó rajthely és bokszutca áthajtás (Zhuhai)
    12. Poszmik Gilbert: boxutca áthajtás (Paul Ricard 1988)
    13. Szedlár István: utolsó rajthely (Paul Ricard 1988)

A Versenybíróság felhívja minden pilóta figyelmét, hogy a felvezető körön (amennyiben SC alkalmazásával hajtjuk végre a rajtot) a felesleges nagy kigyorsítást és nagy fékezést (mely értelmetlen "hullámzást" okoz) feltétlenül kerüljük!

A Versenybíróság felhívja minden pilóta figyelmét, hogy az állórajtot (amennyiben így hajtjuk végre a rajtot) kellő figyelemmel hajtsa végre! Az állórajtos indulásból egyenesen következik, hogy nincs felvezető kör!

Jó versenyt mindenkinek!

A Versenybíróság a szabályok értelmében automatikusan a futam felvezető és első körét nézi meg (állórajttal indított futamok esetén az első két kört), ha bárki úgy érzi szabálytalankodtak vele, vagy szabálytalanságot látott, a GTR2 Magyar Bajnokság / Óvások részben óvhat, az incidens leírásával, résztvevő pilóták neveivel, és a szerver-replayben a szám pontos megjelölésével -ahol az incidens történt- illetve "A" v. "B" v."C" megjelöléssel, a futam utáni második nap -tehát kedd- éjfélig.

"Utolsó rajthely"-nél a versenyző az időmérő edzésen az első 30 percben vehet részt. Utána köteles kilépni, hogy időeredménye törlődjön, ezután az időmérő edzés végéig tud rejoinolni. Amennyiben a büntetésben levő pilóta 30 perc után kimegy a pályára, illetve nem rejoinol, büntetése letöltöttnek tekintett, de a futamról automatikusan diszkvalifikálja magát.

A "bokszutcai áthajtás"-nál a versenyző köteles (állórajttal indított futamok esetén) az első(!) kör végén (tehát a start utáni kör végén) kimenni, míg SC mögött indított futamok esetén a második kör (tehát nem a felvezető kör, hanem az azt követő kör) végén letölteni a büntetését! Ha valaki nem a kiírásnak megfelelően teszi ezt meg a VB letöltöttnek veszi az adott pilóta büntetését, és a futamról automatikusan diszkvalifikálja magát.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

Re: HGTRM 6 GT Sepang GP 09/03/22

Többen lesznek büntetve mint ahányan indulnak majdcsak.

Horváth Gábor Versenyző Ronny logója
    Életkor
    46
    Üzenetek
    1.717

Nagyon sok a régi büntetésüket le nem töltők száma sajnos... NGT-ben is...
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom én

Benczédi Zsolt Regisztrált
    Üzenetek
    36

Jelezném, nem működik a kvalifikációs rendszer, így a live timing sem!

Pálvölgyi László Regisztrált
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5

Miért vagyok megcsillagozva az időmérő listán? PLaci

Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

Idézet Eredetileg mikkamakka345 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem azért, mert nem jó a neved.
    A játékban lévő profilodban a névnek meg kell egyeznie az itt, a fórumban beállított "játékban használt név"-el. Ami a versenyszabályzat szerint keresztnév-vezetéknév

Úgy nézem, a prequalban ékezetek nélküli névvel vagy kicsillagozva, a fórumba viszont ékezetes nevet írtál. Valamelyik nem jó. Mint ahogy a * [Pálvölgyi László] sem, mert annak meg fordítva kell lennie.
    Utoljára módosította: vlevi; 2009. 03. 22. 13:45.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Szabó Szilárd Szervertag 2020 Sziszka logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    5.308

Idézet Eredetileg mikkamakka345 írta Hozzászólás megtekintése
    itt a #24 hozzászólás
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=945
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Pálvölgyi László Regisztrált
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5

Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése

Kösz! Jo versenyt mára! PLaci

Busák Gergely Regisztrált geriszon logója
    Város
    Pilisvörösvár
    Életkor
    37
    Üzenetek
    545

Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Én most letöltöm, és igyekszem nem újat begyűjteni!

Ceglédi Csaba Regisztrált Coopeer logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    471

GTR2 exe hiba!

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.969

Varga Petitől és Szabitól elnézést. Ma valahol egészen máshol jártam. Már a edzés előtt is tudtam hogy ma nem leszek nagy formában de, azért nem számítottam rá hogy ilyen rossz lessz a helyzet. Bocs fiúk.

Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    38
    Üzenetek
    4.233

Bug, bug, bug...Hegyén hátán.
    Kimentem a boxba, nem volt hangja se a tankolásnak se a kerékcseréknek. Na már ez gyanús volt...
    Aztán valamiért nem tudom elindítani a motort...
    Hát azért, mert a gép átvette az irányítást... (Féltem, hogy Rupa Zoli belémjön, mert elég idiótán ment a gép, de szerencsére volt elég előnyöm. )
    Pedig tuti, hogy csak entert nyomtam! Aztán 1 kört vezetett helyettem, majd visszahívtam a boxba, és megnéztem, hogy bizony most is az én nevemet írja ki a füzeten.
    De a gép leállítja a motort, kicserélik a kereket(azt elfelejtettem letiltani), majd lerakják az autót, és vááááár vááááár... Majd kb 8mp-es várás után betesz a boxomba, és DNF. Hát wááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá ááááááááááááááááááááááááááááá.
    Újabb bizonyíték a bug-ra, hogy a replay-em kb az első kör felétől indul. Szóval nem tudom, hogy ki tessékelt ki az első kanyarból. Pedig kajak jól rajtoltam. És még így a kilökéssel együtt is jó verseny volt, nagyon élveztem a felzárkózást, jókat csatáztunk fiúk. Nem sorolok föl mindenkit, sokan voltatok.
    És igazából még így is hoztam volna a 4.-5. helyet. Ami tök megfelelt volna.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Gyurcsánszky András Regisztrált enzodasilva logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    67

Életem legjobb versenyét baxtam el. Olyan nyugodtan jöttem föl és előzgettem a 10. helyen az utolsó rajthelyes és box utca áthajtásos bünti után, hogy elfelejtettem csekkolni az üzemanyag szintet. Megvolt a tempó versenyen is, ez már valami. Nagyon figyeltem végig a többiekre. Végre a szó legnemesebb értelmében is méltó ellenfél voltam. Már csak fejben kell ott lennem 100%-ban és nem lesz gond. A belassulás miatt elnézést kérek Kígyós Gergő-től, azt hiszem te jöttél mögöttem.
    Utoljára módosította: enzodasilva; 2009. 03. 22. 23:07.

Tímár Sándor Szervertag 2020 Tímár Sándor logója
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.956

"A"

Qual: no comment!!!
    Race: no comment!!!

Grat a győztesnek és mindenkinek akinek jól sikerült!

Scuderia Giudice #099#

Regisztrált
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    303

Az időmérő első felében még a W.C.-n ültem, folyékony székletet ürítve... Kétséges volt, hogy elindulok-e. Végül is a versenyem a vártnál jobb lett, eltekintve attól az aprócska problémától, hogy még a verseny elején egy T. Tömöl nevű folt került a szélvédőmre, és az istennek nem tudtam onnan eltüntetni. Ott volt egészen a legvégéig! Egyébként köszi a jó meccset!

Szabó Jácint Regisztrált Jac logója
    Város
    Ózd
    Életkor
    37
    Üzenetek
    166

Bocsánat Ben hogy kilöktelek, elrontottam az első kanyart végig csúsztam benne és túlmelegedett a hátsó gumi és emiatt csúsztam neked. Bocsánat Bazsytól is, sajnos rosszul döntöttem mikor balról akartalak kikerülni. Végig csak szenvedtem ezen a pályán, volt több nagyobb hibám is amivel sok időt vesztettem. Remélem soha többet nem versenyzünk ezen a pályán.

Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Város
    Szolnok
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.258

Nem értem az egészet! Nem voltam annyira rossz,hogy a végén végezzek. Tartottam az elejével nagyjából a tempót, oké voltak kisebb hibák de... Egy kb. hét másodperces pályaelhagyásom volt és ennyi! A boxban vesztettem sokat mert a második kiállásnál Ádám állt a boxomban... nem tudtam mit csináljak aztán a végén megvártam ,hogy végezzen és csak utána álltam be. Nem tudom mennyit jelentett időben. Hallottam már másoktól de még velem nem fordult elő! Nem kicsit kellemetlen, hogy finoman fogalmazzak.
    A király nem Elvis volt...

Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066

Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Varga Petitől és Szabitól elnézést. Ma valahol egészen máshol jártam. Már a edzés előtt is tudtam hogy ma nem leszek nagy formában de, azért nem számítottam rá hogy ilyen rossz lessz a helyzet. Bocs fiúk.
    Hát ez van...én is hibáztam előtte.
    Harag nincs..megesik!
    Replayt nézek mert nem tudom pontosan mi történt
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

Tímár Sándor Szervertag 2020 Tímár Sándor logója
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.956

Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Hallottam már másoktól de még velem nem fordult elő! Nem kicsit kellemetlen, hogy finoman fogalmazzak.
    Nekem is volt ilyen Paul-ba .. Ceglédi Úr szlopálta a benyámat ... cirka fél percet buktam!!

Scuderia Giudice #099#

Város
    Pilisvörösvár
    Életkor
    37
    Üzenetek
    545

B szerver 6. hely

Hú ez jó verseny volt! Az URH bünti után jó rajtot vettem, csak utána villant be hogy nem cseréltem le a soft gumit med-re Mondom sebaj lenyomom akkor is az első fél órát! Valamilyen csoda folytán ki is bírta, bár annyira erős tempót nem is tudtam vele menni... Második etap sokkal jobb volt, immáron med gumival Jókat csatáztunk, bár párszor el is rontottam és vissza kellett adjam a helyet a sorozatos kavicságy látogatások miatt a keservesen megküzdött előzések után Egyik csata közepén ért utol a mezőny eleje, elnézést ha feltartottam! Harmadik etap nem volt túl izgalmas, csak mentem a légüres térben... Jó verseny volt ahhoz képest, hogy elég keveset készültem rá és büntim is volt!

Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Üzenetek
    549

"B" szerver

Ucsó rajthelyes büntivel kezdtem, pedig amíg mehettem a qual-ban, nagyon jó időt futottam, a végén meg lett volna a 2. rajthely. A rajtot elég jól elkaptam, nekilendültem a felzárkózásnak. Ment is, hol kicsúsztak előlem, hol sikerült előznöm. Pechnig Rezsővel szerintem nagyon szépen fordultunk el a balosban, tetszett, hogy odafigyeltünk egymásra. 1. boxkiállás a 2. helyről történt. A 2. boxkiállásomnál viszont elmértem a féktávolt a célegyenes ráfordítóban, és sajnos beestem Rezső elé, majd egyből ki a boxba. Nem volt szándékos Rezső, remélem nem történt veled semmi a bénázásom miatt. Aztán vissza a 2. boxból, ismét lépegettem, de csak a 3. helyig jutottam, mert Alpár Nándi elém varázsolta magát, s aztán még gyorsabb is volt, nem tudtam közeledni. Összességében elégedett vagyok a 3. hellyel, jó csaták voltak, jó verseny volt. Köszi mindenkinek!

Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Város
    Zalaszentgrót
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.117

Tisztelt VB.:

Kötelességemnek teszek eleget. Az áthajtásos büntetésemet technikai okokból a második körben sikerült csak letöltenem, de letöltöttem

Város
    Pilisvörösvár
    Életkor
    37
    Üzenetek
    545

Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    ... a második kiállásnál Ádám állt a boxomban... nem tudtam mit csináljak aztán a végén megvártam ,hogy végezzen és csak utána álltam be. Nem tudom mennyit jelentett időben. Hallottam már másoktól de még velem nem fordult elő! Nem kicsit kellemetlen, hogy finoman fogalmazzak.
    Igen, velem is előfordult már vagy 2x! Egyszer szerencsém volt mert tudtam menni még egy kört, bár ez olyan mintha egy boxáthajtással súlytottam volna magam... Nincs valakinek valami tuti tippje hogyan lehetne ezt a más áll az én boxomban című rémdrámát elkerülni?

Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Város
    Zalaszentgrót
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.117

Preq: a vártnál könnyebben kerültem be az A-ba ami már lassan nem is olyan meglepő a Lambo egy kezes bárány ha valaki nem éppen az ellenkező irányba indul a setuppal

Qual: nos igen PB Nincs is mit mondanom egy elég jó kört hoztam össze iga lett volna még benn, de már így is PB lett.

Verseny: Nem tudom hányadik lettem, mert a végén még nekünk volt 1 körünk, de már többen is beszélgettek ami ugyan zavaró volt, de annyi baj legyen viszont közben volt aki kilépett.
    A verseny elején a tömegben megpiszkáltam valakit véletlenül tudom nem vígasztal, de nem szándékos volt. Aztán jött ami még nem volt Gyurcsányszky kolléga jött mögöttem majd előttem haladt kicsit. Egyszerűen a gumik nem tapadtak mentálisan sem voltam ott így elment. Azért nem kicsit veszélyes a srác olyan fékezései vannak...................
    A verseny amúgy jó lett volna egészen jól mentem ahhoz képest, hogy gyakorlatilag tiszta köröm sem volt mindegyikben volt valami hiba. Mégis 3 box-al (egy a bünti) elég jól megközelítettem a csapattársam úgy 4 sec-re. Ha nincs a büntetés akkor bizony a legjobb idei helyezésem lett volna. Ja igen nem kaptam kört Erre bizonyosan emlékszek hiszen még kellett 1 karikát menni mire leintettek. Az autó fogyasztásával meg voltam elégedve még 1 környi benya maradt is. 2.24-es átlaggal nem evett annyit mint a Lambosoknak általában. Sajnos gyorsnak nem voltam gyors, de az elején még alul motívált is lettem

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •