Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 102 (102 összesen)
  1. #101
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi az infót. És mennyi az a nem vészes ár egyébként? Össze kellene szedni, hogy kinek kellene és mekkora méretben.
    Nem szeretnék hülyeséget mondani, de tényleg nem volt egy nagy összeg. 3000 alatt maradt egy póló ára emlékeim szerint.

  2. #102
    Elkészült az első prototípus a pólóból, méghozzá olyanra, amilyen a terveken szerepel, az ára pedig 6000 lett. Ez kissé több, mint amire számítottam, de a póló is jó minőségnek tűnik, illetve a grafika volt sok, amennyire tudom. Párom intézte szülinapomra, így nem vagyok képben minden részlettel, ő meg pláne nem
    Holnap délelőtt megpróbálok küldeni róla képet valahogy a reptéri transzferből. Ott lesz normális fény, meg időm is lesz rá. Ha valaki sürgősen csináltatna, az Őrs Vezér téri Árkádban a Fehér út felőli bejáratnál a legalsó szinten van a pólókészítő kisiparos, és most már vannak ilyen sötétszürke pólóik is. Emiatt csúszott a dolog, mert azt nekik is úgy kellett rendelniük. Szóval, ha valaki szeretne csináltatni, jó eséllyel gyorsan megoldják, amíg gokartoztok, akár többet is. Csak Szabinál vagy Kristófnál legyen meg a file a biztonság kedvéért. Nem tudom, mentik-e ők, de talán megvan nekik is, mivel a héten készítették el a pólót.

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •