Oldal: 5 / 14 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (348 összesen)

Téma: Race On

  1. #101
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Nyílván örülünk, de attól még lehet egy kicsit upgrade-elni. Egy kis Volvo, Audi, Peugeot 308...stb. Jó tenne a bajnokságnak, kicsit színesebb lenne.

    Amúgy meg én azért vettem meg az EVO-t annó, mert ebben benne volt a Race 07 és korábban csak Race volt meg és mivel az ár így minimálisan volt több mint ha csak magát a Race 07-et vettem volna meg, nyílván megvettem a nagyobb PACK-ot. STCC-t azért nem vettem még meg, mert nem láttam értelmét, ha nem tudom kihasználni, offline nem fogok közögetni.
    Korábban már elemeztem valamelyik topikba hogy az újabbnál újabb kiadások(STCC, GTR EVO) nem más mint kiegészítések amiket ingyenesen kellett volna elérhetővé tenni és nem külön játékként kiadni. Az EVO is csak egy GT kiegészítés a Race07-hez, de aki GT autózni akar az úgy is a GTR2-vel nyomul a mai napig.
    Gyanítom hogy a Race On is egy felpofozott Bugos kiegészítés lesz sok-sok problémával.

  2. #102

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Korábban már elemeztem valamelyik topikba hogy az újabbnál újabb kiadások(STCC, GTR EVO) nem más mint kiegészítések amiket ingyenesen kellett volna elérhetővé tenni és nem külön játékként kiadni. Az EVO is csak egy GT kiegészítés a Race07-hez, de aki GT autózni akar az úgy is a GTR2-vel nyomul a mai napig.
    Gyanítom hogy a Race On is egy felpofozott Bugos kiegészítés lesz sok-sok problémával.
    Nagyon remélem nem lesz igazad. De attól félek igazad van.

  3. #103
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Korábban már elemeztem valamelyik topikba hogy az újabbnál újabb kiadások(STCC, GTR EVO) nem más mint kiegészítések amiket ingyenesen kellett volna elérhetővé tenni és nem külön játékként kiadni. Az EVO is csak egy GT kiegészítés a Race07-hez, de aki GT autózni akar az úgy is a GTR2-vel nyomul a mai napig.
    Gyanítom hogy a Race On is egy felpofozott Bugos kiegészítés lesz sok-sok problémával.
    Ne legyetek ennyire negatívak és borúlátóak, kérlek Benneteket! Bízzunk benne, hogy jobb lesz, mint amilyennek most gondoljuk. Bennem is van némi félsz, de ha nem lesz méregdrága, el fog vinni odáig a kíváncsiság, hogy megvásároljam. Márcsak a Mantorp-Volvo kombóért is...

  4. #104
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Ne legyetek ennyire negatívak és borúlátóak, kérlek Benneteket! Bízzunk benne, hogy jobb lesz, mint amilyennek most gondoljuk. Bennem is van némi félsz, de ha nem lesz méregdrága, el fog vinni odáig a kíváncsiság, hogy megvásároljam. Márcsak a Mantorp-Volvo kombóért is...
    Tényleg nem akarok pesszimista lenni, de számomra nagyon bosszantó amikor az emberről le akarják húzni a legutolsó bőrt is. Tisztán látszik hogy csak a pénzért adták ki a különböző módokat. Inkább álltak volna neki a Race07 után egy teljesen új komplett játéknak, ahelyett hogy mindenféle módokat csomagolnak az eredeti játékhoz ráadásul plussz pénzért. Aki most vesz Race07-et annak jól jöhet az EVO csomag, de simán benne kellene lennie az STCC kiegészítésnek is. Arról nem is beszélve hogy ha megjelenik a Race On akkor mindenki dobhatja a kukába az eddig megvásárolt kópiákat.
    Én pont ezért vettem meg csak a Race07-et, és csak akkor veszem meg az STCC-t vagy a Race On-t ha valamelyikkel lesz a bajnokság itt GTR-Mastersen v. a VSR-en.
    Utoljára módosította: Bozso; 2009. 05. 01. 15:59.

  5. #105

    Re: Race On

    Meg néztem újra a videót. Hol van a beigért LADA?!?!

  6. #106

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Meg néztem újra a videót. Hol van a beigért LADA?!?!
    Szerintem még nincs készen.

  7. #107

    Re: Race On

    Hivatalos oldalon már ez található: Release: Q3, 2009

    Szóval kétlem, hogy ez kész lesz a HTCM 3-ig :'(

  8. #108
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Hivatalos oldalon már ez található: Release: Q3, 2009

    Szóval kétlem, hogy ez kész lesz a HTCM 3-ig :'(
    Szóval november Talán. És az első, patch, ami után már működőképes is lesz, az január
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  9. #109
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval kétlem, hogy ez kész lesz a HTCM 3-ig :'(
    Nem is baj.

  10. #110
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is baj.
    Szerintem se. Sokakat kizrána a bajnokságból, ha kötelező lenne a Race ON. Olyan, mintha az EVO, STCC lenne szükséges a játékokhoz.
    Bőven elég, ha az alap pályákon, esetleg nogrip-ről leszedhető addonokkal megyünk.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  11. #111
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is baj.
    egyetértek, le kell tesztelni rendesen hogy HTCM et lehessen csinálni.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  12. #112
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038

    Re: Race On

    Viszont, ha nem lesz Race On, legyen STCC alapú a HTCM3!!!

  13. #113

    Re: Race On

    A Race On tartalmazni fogja az STCC-t. Tehát, ha nem lesz Race On a bajnokságig, akkor az STCC-re beruházni teljesen felesleges!

  14. #114
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    A Race On tartalmazni fogja az STCC-t. Tehát, ha nem lesz Race On a bajnokságig, akkor az STCC-re beruházni teljesen felesleges!
    Nagyon helyes, 1-2 autóért és pályáért nem érdemes. Szerintem a TDI-t nyugodtan be lehet tenni a bajnokságba, de a többség úgy is a már megszokott autókkal fog indulni(Chevi, Honda, Seat).

  15. #115
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038

    Re: Race On

    Részemről már tárgytalan, hogy érdemes-e... Abszolút érdemes - egyébként...

  16. #116
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont, ha nem lesz Race On, legyen STCC alapú a HTCM3!!!
    Ne legyen.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  17. #117
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038

    Re: Race On

    Még most ki lehetne írni egy szavazást...

    Eléggé időben lenne! ez lenne a szervertagsági díjért kapott ingyenes kedvezmény..., mármint a steam-en bővítés...

    Ne mondd, Levi, hogy nem szimpatikus ez a Mantorp nevű brilliáns kis pálya!

  18. #118

    Re: Race On

    Az a baj Saby, hogy 20€ (~5500Ft)
    Ezért kapsz pár új pályát, aminek a fele semmit sem ér szvsz, meg pár autót.
    A HTCM 3 ősszel kezdődik. Amennyiben a Simbin tartja a szokását, szeptemberben jön a Race On. Szerintem kb 30€-ért, ami tartalmazza az STCC-t.
    Ha tehát kötelezik az embereket. hogy megvegyék az STCC-t, akkor után még meg kell venni a Race On-t is, ami így már 50€.
    Kidobott pénz ez a 20€.
    Biztos vagyok benne, hogyha szavaznánk, legalább 70-80% arra szavazna, hogy ne kelljen most STCC-t venni!

  19. #119
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Még most ki lehetne írni egy szavazást...

    Eléggé időben lenne! ez lenne a szervertagsági díjért kapott ingyenes kedvezmény..., mármint a steam-en bővítés...

    Ne mondd, Levi, hogy nem szimpatikus ez a Mantorp nevű brilliáns kis pálya!
    Akkor lenne érdemes az STCC-t betenni a HTCM3-ba, ha a mezőny 10%-a Audi A4 vagy valamelyik Volvóval indulna és mondjuk 2 pálya benne lenne a bajnokságba. A szavazás is akkor érne valamit ha aki az STCC mellett szavaz az tényleg azokkal az autókkal induljon amik a kiegészítőben vannak. Most ne hogy azt mond hogy 1-2 pályáért érdemes megvásárolni a a fél mezőnynek az STCC-t. Persze neked mind1 mert neked már meg van és szeretnéd kihasználni ha már pénzt adtál érte. Csak azt ne mond hogy nincs igazam.

  20. #120
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Még most ki lehetne írni egy szavazást...

    Eléggé időben lenne! ez lenne a szervertagsági díjért kapott ingyenes kedvezmény..., mármint a steam-en bővítés...

    Ne mondd, Levi, hogy nem szimpatikus ez a Mantorp nevű brilliáns kis pálya!
    Szimpatikusnak szimpatikus, de 1-2 normális pályáért 20€? A 07-et is csak azért vettem meg, mert 5€ ákció volt rá januárban.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  21. #121
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Most ne hogy azt mond hogy 1-2 pályáért érdemes megvásárolni a a fél mezőnynek az STCC-t. Persze neked mind1 mert neked már meg van és szeretnéd kihasználni ha már pénzt adtál érte. Csak azt ne mond hogy nincs igazam.
    Ne magadból indulj ki! És ne gondold egy percig sem, hogy igazad van... Nem olyan nagy összeg az, hogy ha már mánia, sajnáljam érte... Vagy akkor várjunk 2083-ig és akkor úgyis ingyenes lesz...

    Nekem ahhoz, hogy élvezzem a sokak szerint semmit sem érő svéd pályákat, nem kell, hogy ti is megvegyétek...

    De a Race On-ért sem fogom sajnálni még a 100 eurót sem, mert érdekel... Ezen tuti nem fogok garasoskodni... Csak jelenne már meg végre... Lehet olyan ez, mint a 4-es metró...
    Utoljára módosította: Dr. Hanyik Saby; 2009. 06. 20. 18:02.

  22. #122
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Ne magadból indulj ki! És ne gondold egy percig sem, hogy igazad van... Nem olyan nagy összeg az, hogy ha már mánia, sajnáljam érte... Vagy akkor várjunk 2083-ig és akkor úgyis ingyenes lesz...

    Nekem ahhoz, hogy élvezzem a sokak szerint semmit sem érő svéd pályákat, nem kell, hogy ti is megvegyétek...

    De a Race On-ért sem fogom sajnálni még a 100 eurót sem, mert érdekel... Ezen tuti nem fogok garasoskodni... Csak jelenne már meg végre... Lehet olyan ez, mint a 4-es metró...
    Most az egyszer tényleg magamból indultam ki, de szerintem itt sokunknak még az az egy-két ezer forint is számít.

    Egyébként az STCC-nek már rég ingyenesnek kellene lennie de hát ezt nem mi szabályozzuk, viszont kíváncsi lennék hogy mennyit játszottál az STCC-vel online, mert offline játékhoz nem kell egyből a "boltba" szaladni.

    A Race On-t én is meg fogom venni ez nem kérdés, de ha az őszi bajnokság nem ezzel lesz akkor mindenképpen megvárom amíg mérséklődik az ára.
    Nagyon haragszom a szoftverkészítőkre és kiadókra(főleg utóbbiakra), mert ha egy programot megveszel és mondjuk tele van hibával esetleg nem kapod azt amire számítottál egyáltalán nincs garancia. Ez így nem fair. Na elég az offból.

  23. #123

  24. #124

    Re: Race On

    Jaj de jó! Új skinek 10000-ért!

  25. #125
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Jaj de jó! Új skinek 10000-ért!
    Na!
    Több tiszteletet kérek a programmal szemben!
    Jaj de jó! Most kijavitják azt,amit nem adtak ki patch formájában!
    ...és jönnek uj hibák!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

Oldal: 5 / 14 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •