Oldal: 4 / 14 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (348 összesen)

Téma: Race On

  1. #76

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    Brands Hatch-en indult bio c30 volvo.
    Hmmm....akkor arról lemaradtam

  2. #77

    Re: Race On

    Itt egy videó.
    http://hsw.hu/index.php?headlinesid=13838

    Olyan sok újdonság nem látszik rajta....

  3. #78
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Itt egy videó.
    http://hsw.hu/index.php?headlinesid=13838

    Olyan sok újdonság nem látszik rajta....
    Hát igen. Csak egy újabb bőrt húztak le ugyanarról a rókáról.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  4. #79

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen. Csak egy újabb bőrt húztak le ugyanarról a rókáról.
    Jobb lenne ha az öregebbik rókát nyúznák meg újra(GTR2).

  5. #80
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Jobb lenne ha az öregebbik rókát nyúznák meg újra(GTR2).
    Ja... Effektíve lesz egy ladánk, egy tdink meg egy okayamánk (stcc megvan, az mind1)... nyilván megveszem, mert simbin, meg ezzel fogunk versenyezni, de ez így elég hááááááth...

    Többre számította, se hungaroring, maradt a max25fős támogatás, ez így nem olyan acél :/

  6. #81
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Race On

    Erősen átértékelődik a dolog...

    Addon pálya van bőven, most az a kérdés, hogy az autók, és az 1-2 svéd pálya megér-e nekünk majd annyi pénzt, amennyit akarnak kapni érte?

    Személy szerint én már csak az autókért megvenném, de nem szeretném, ha esetleg egyesek azért nem indulnának a HTCM3-ban, mert nem akarnak (teljesen jogosan) ennyi kiegészítésért X összeget kifizetni...

    Várjuk ki a végét, én aszondom', aztán majd döntünk, szavazunk, stb.!

  7. #82
    Dr. Gregász Gergő Regisztrált Macka logója
    Csatlakozott
    2008. 07. 08.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    324

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Erősen átértékelődik a dolog...

    Addon pálya van bőven, most az a kérdés, hogy az autók, és az 1-2 svéd pálya megér-e nekünk majd annyi pénzt, amennyit akarnak kapni érte?

    Személy szerint én már csak az autókért megvenném, de nem szeretném, ha esetleg egyesek azért nem indulnának a HTCM3-ban, mert nem akarnak (teljesen jogosan) ennyi kiegészítésért X összeget kifizetni...

    Várjuk ki a végét, én aszondom', aztán majd döntünk, szavazunk, stb.!
    Szerintem is szavazásra kellene vinni a dógot...

  8. #83

    Re: Race On

    Tényleg nem tűnik túl nagy durranásnak, de így hogy az STCC is jár vele, én meg fogom venni.
    Én úgy látom ezzel a játékkal inkább USA felé fordultak...
    Szerintem mindenképpen szavazzunk róla és minél hamarabb, mert ha csak pár ember venné meg, akkor nincs értelme várni a köv. bajnoksággal.

  9. #84
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473

    Re: Race On

    Így ebben a formában a Race On -a Hungaroring és a napernyő nélkül - nekem max 3k-t érne meg

  10. #85
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Race On

    Méghogyha izom autok is vannak benne,még a Radicalt sem használjuk,nemhogy valami Amerikai piacra szánt kategoriát.
    SZerintem a mi esetünkben semmi uj nincs a programban a fizikai modositásokon kivül.
    Az a két pálya meg hamar kijön konvertált modon,talán hamarabb mint a hivatalos program.
    Szerintem maradhat a mostani.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  11. #86
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Az a két pálya meg hamar kijön konvertált modon
    Laguna Secában már versenyeztünk is )))
    Najó, én csak prequaloztam rajta, a futamon nem indultam.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  12. #87
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038

    Re: Race On

    Hááát...!

  13. #88
    Dr. Gregász Gergő Regisztrált Macka logója
    Csatlakozott
    2008. 07. 08.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    324

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Méghogyha izom autok is vannak benne,még a Radicalt sem használjuk,nemhogy valami Amerikai piacra szánt kategoriát.
    SZerintem a mi esetünkben semmi uj nincs a programban a fizikai modositásokon kivül.
    Az a két pálya meg hamar kijön konvertált modon,talán hamarabb mint a hivatalos program.
    Szerintem maradhat a mostani.
    Fizikai módosítások tényleg történtek egyáltalán???

  14. #89

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Macka írta Hozzászólás megtekintése
    Fizikai módosítások tényleg történtek egyáltalán???
    A videót nézve nem nagyon. De ha sérülnek végre az autók, akkor játszható játék lesz.
    Utoljára módosította: Petró Péter; 2009. 04. 29. 12:57.

  15. #90

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    A videót nézve nem nagyon. De ha sérülnek végre az autók, akkor játszható játék lesz.
    Most is sérülnek, bár nem tudom milyen sérülésekre gondolsz

  16. #91
    Dr. Gregász Gergő Regisztrált Macka logója
    Csatlakozott
    2008. 07. 08.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    324

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Most is sérülnek, bár nem tudom milyen sérülésekre gondolsz
    Az fix, hogy nem törtek össze nekik pár WTCC-autót, hogy le tzják pontiosan modellezni.

  17. #92

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Macka írta Hozzászólás megtekintése
    Az fix, hogy nem törtek össze nekik pár WTCC-autót, hogy le tzják pontiosan modellezni.
    Na jó....de miért kéne az? Csak növelné a gép igényt, de sok haszna, értelme nincs.

    Lásd GRID: Állati szép, brutál jól néz ki, de a játék élmény....körözgettem a demóval, 5-ben driftelek egy Nissan-al, úgy, hogy közben még túl is forogja magát ? Hány lóerős? 3000? No mindegy, szerintem teljesen jól el van találva a törés és a gépigény együttese. No persze, mondom én egy 7600 Gt-vel, de sajna nincs újra pénz. GTR2 is el fut szépen, élvezetes, marha jó simulátor. Ezek a mindent a grafikáért játékok, kb. 1 hétig vannak fent a gépemen, jó esetben nem csak a demók.

  18. #93

    Re: Race On

    Sokan igenylik az uj enginet, szebb, jobb grafikat. Kerdes, minek? itt 90%ban sztem a jatekelmeny a fontos. Masik dolog pedig, hogy nincs mindenkinek (nekem se) penze 1-2 evente gepet fejleszteni. Szal jo ez igy ahogy van

  19. #94

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Most is sérülnek, bár nem tudom milyen sérülésekre gondolsz
    Hát sérülnek, sérülnek,de sérülhetnének egy kicsit jobban. Az rendben hogy van adok-kapok ebben a szériában de amit ezek a verdák kibirnak, azt egy páncélozott jármű is megszenvedi( tapasztalat, már zúztam le olyat a komolyabbik fajtából, pedig csak egy Suzuki Swift volt az ellenfél) Keményebb az orruk mint C3-as kategoriáju régebbi páncél autónak. Az kb 10 mm -es acéllemez.

  20. #95

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Hát sérülnek, sérülnek,de sérülhetnének egy kicsit jobban. Az rendben hogy van adok-kapok ebben a szériában de amit ezek a verdák kibirnak, azt egy páncélozott jármű is megszenvedi( tapasztalat, már zúztam le olyat a komolyabbik fajtából, pedig csak egy Suzuki Swift volt az ellenfél) Keményebb az orruk mint C3-as kategoriáju régebbi páncél autónak. Az kb 10 mm -es acéllemez.
    Hát nem tudom, most körözgettünk Detroit-ban, csúnyán horpadozott a verda mindenkinél, sőt a 6 kocc után már a motor is kezdett meghalni.

  21. #96

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nem tudom, most körözgettünk Detroit-ban, csúnyán horpadozott a verda mindenkinél, sőt a 6 kocc után már a motor is kezdett meghalni.
    Lehet hogy változott a helyzet,ha javitották,akkor bocs .De nem a horpadásokkal van-volt a bajom az oldalán, hátulján. Inkább az zavart, hogy ugyanaz az autó mindig 2-3 m-el nézte el a féktávot és az én hátsómban ált meg.Rőpültünk a kavicságyba. Ez 4x. Nem kocc volt hanem csatt. A kocsija birta. Csak az első spoiler szakadt le,és gondolom kiírta"problémáid vannak a felfügesztéssel"Azóta (lassan 9 hónapja)nem nagyon játszom a race /evo párossal.

  22. #97

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet hogy változott a helyzet,ha javitották,akkor bocs .De nem a horpadásokkal van-volt a bajom az oldalán, hátulján. Inkább az zavart, hogy ugyanaz az autó mindig 2-3 m-el nézte el a féktávot és az én hátsómban ált meg.Rőpültünk a kavicságyba. Ez 4x. Nem kocc volt hanem csatt. A kocsija birta. Csak az első spoiler szakadt le,és gondolom kiírta"problémáid vannak a felfügesztéssel"Azóta (lassan 9 hónapja)nem nagyon játszom a race /evo párossal.
    Hát az hogy felfüggesztés probléma, az elég nagy gáz, ugyanis kb. 10 fokos elfordulással mész egyenes, nem veszi a kanyarokat....stb.

    Az, hogy beléd szántanak az más téma, de azért szerintem ISI engine ide vagy oda, meg lehet akár 10 éves is (nem tudom mennyi), ez korrektül meg van csinálva.

    Most pl. bal első defektem volt, és felfüggesztés probléma. Ha nem BMW-vel megyek, be sem tudtam volna vinni. Arról nem is beszélve, hogy sokszor, nagyobb csattnál, meghal az egész. El kezd lángolni.

  23. #98

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Hát az hogy felfüggesztés probléma, az elég nagy gáz, ugyanis kb. 10 fokos elfordulással mész egyenes, nem veszi a kanyarokat....stb.

    Az, hogy beléd szántanak az más téma, de azért szerintem ISI engine ide vagy oda, meg lehet akár 10 éves is (nem tudom mennyi), ez korrektül meg van csinálva.

    Most pl. bal első defektem volt, és felfüggesztés probléma. Ha nem BMW-vel megyek, be sem tudtam volna vinni. Arról nem is beszélve, hogy sokszor, nagyobb csattnál, meghal az egész. El kezd lángolni.
    Ne érts félre ,ISI-vel az égadta világon semmi baj nincs.GTR ,GTR2 ,Rfactor bejött. Nem a grafikára rágtam be, nem ez a fő szempont. Teszek a "motion blur" és a többi hülye "szenzációs újitásra".Mondjuk ez a sisak nézet se gyenge! De a jó öreg GTR1-2 nél 1 ilyen hibánál már mindkét kocsi örült ha a boxig el tudott kocogni.

  24. #99
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Erősen átértékelődik a dolog...

    Addon pálya van bőven, most az a kérdés, hogy az autók, és az 1-2 svéd pálya megér-e nekünk majd annyi pénzt, amennyit akarnak kapni érte?

    Személy szerint én már csak az autókért megvenném, de nem szeretném, ha esetleg egyesek azért nem indulnának a HTCM3-ban, mert nem akarnak (teljesen jogosan) ennyi kiegészítésért X összeget kifizetni...

    Várjuk ki a végét, én aszondom', aztán majd döntünk, szavazunk, stb.!
    De minek kellett megvenni az STCC-t és a GTR Evo-t? Ha valaminek akkor ezek megvételének semmi értelme nem volt legalábbis akkor amikor kijöttek.
    Egy fontos dolog amit megemlítenék, miért kellene egy olyan programon érdemben változtatni(Race07) ami bevált és mindenkinek "tetszik"?
    Válasz: Nem kell Örülünk hogy van és élvezzük.

  25. #100

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    De minek kellett megvenni az STCC-t és a GTR Evo-t? Ha valaminek akkor ezek megvételének semmi értelme nem volt legalábbis akkor amikor kijöttek.
    Egy fontos dolog amit megemlítenék, miért kellene egy olyan programon érdemben változtatni(Race07) ami bevált és mindenkinek "tetszik"?
    Válasz: Nem kell Örülünk hogy van és élvezzük.
    Nyílván örülünk, de attól még lehet egy kicsit upgrade-elni. Egy kis Volvo, Audi, Peugeot 308...stb. Jó tenne a bajnokságnak, kicsit színesebb lenne.

    Amúgy meg én azért vettem meg az EVO-t annó, mert ebben benne volt a Race 07 és korábban csak Race volt meg és mivel az ár így minimálisan volt több mint ha csak magát a Race 07-et vettem volna meg, nyílván megvettem a nagyobb PACK-ot. STCC-t azért nem vettem még meg, mert nem láttam értelmét, ha nem tudom kihasználni, offline nem fogok közögetni.

Oldal: 4 / 14 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •